Vereniging 'Spado' op 'Regio Competitie Athletics Champs nr 1'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Bjarne Maas JPA2 Team 02 1575,00 10,3 6,80 29,00 1,10 4,05 421 376
Dyero IJzermans JPA2 Team 02 1575,00 11,6 5,20 17,00 1,15 3,30 322 127
Eline Oostrom MPA1 Team 05 1250,00 12,5 4,40 15,50 0,95 3,05 259 91
Fenne Bijlhouwer MPA2 Team 02 1200,00 10,4 7,10 21,50 1,15 3,75 403 365
Georgina Blaine MPA2 Team 02 1400,00 10,4 7,00 26,00 1,30 4,20 489 489
Ilse Booij MPA1 Team 05 1200,00 17,2 3,40 8,50 0,85 2,30 128 0
Jaron de Kock JPA1 Team 05 1250,00 13,5 4,00 15,00 0,85 2,45 177 0
Jorie van der Laan MPA2 Team 02 1175,00 11,0 5,60 17,00 1,10 3,30 327 183
Lente de Graauw MPA1 Team 05 1350,00 12,5 4,40 14,00 1,00 3,35 283 198
Loos de Daphne MPA1 Team 05 1250,00 12,6 3,60 13,50 0,90 3,55 252 78
Lorijn Kessels MPA1 Team 05 1400,00 12,7 5,90 16,50 1,00 3,55 324 274
Matthijs Buijsen JPA1 Team 05 1475,00 10,8 5,10 31,50 1,10 3,30 363 304
Max Pelle JPA2 Team 02 1325,00 13,1 5,90 20,50 1,00 3,50 279 45
Mees Janvier JPA1 Team 05 1250,00 12,8 4,20 19,50 1,00 3,50 253 110
Morris van...andbergen JPA2 Team 02 1300,00 10,5 5,60 19,50 1,10 3,40 316 0
Nadeska Sneijder MPA2 Team 05 1375,00 13,0 2,90 9,00 1,00 3,00 229 95
Quinten Jongkind JPA2 Team 02 1250,00 10,7 5,20 19,50 1,00 3,85 306 79
Tessa - Noom MPA1 Team 05 1350,00 10,6 5,20 21,00 1,05 3,85 380 380
Tinka Fokke MPA2 Team 02 1450,00 10,5 6,70 29,00 1,15 4,05 470 470
Tristan van Meer JPA1 Team 05 1475,00 11,6 4,20 26,50 1,00 3,30 310 188


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 02 (Team-est) - JPA2 11 2:48,7 299
2 Team 06 (Team-est) THOR - JPA2 11 2:56,1 233
3 Team 05 (Team-est) Spado - JPA2 11 2:59,5 205
4 Team 04 (Team-est) - JPA2 10 3:01,0 193
5 Team 03 (Team-est) THOR - JPA2 10 3:06,9 150
5 Team 01 (Team-est) ARV Achilles - MPA2 11 3:07,5 168


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Daniël Meerman JPC Team 18 7,3 925,00 9,1 6,00 14,50 0,60 299 247
Emily Kerpel MPMini Team 18 8,1 775,00 9,4 5,50 7,00 0,60 300 272
Fay Keijzer MPC Team 18 8,5 775,00 10,2 6,00 9,00 0,65 229 229
Guusje Valkenburg MPB Team 14 7,3 775,00 8,4 9,50 10,50 0,65 273 127
Joan Zwakenberg MPB Team 14 7,0 950,00 7,3 12,50 17,00 0,85 414 414
Merel Magielse MPB Team 14 6,2 825,00 8,1 11,50 9,00 0,70 339 270
Nathan Kuster JPB Team 14 7,8 875,00 9,5 11,00 22,00 0,80 308 174
Nienke Kouwenberg MPB Team 14 7,4 850,00 8,4 9,00 12,00 0,70 292 171
Nigel Kerpel JPC Team 18 6,7 950,00 8,0 11,50 14,50 0,85 426 426
Rowena Stok MPB Team 14 7,7 775,00 8,6 10,50 9,00 0,60 252 0
Ruben Pelle JPB Team 14 7,7 850,00 8,4 9,50 19,00 0,75 296 109
Stijn Bolders JPB Team 14 7,0 975,00 7,5 12,50 14,00 0,80 358 314
Tessa Kuster MPMini Team 18 8,4 700,00 9,9 9,50 10,50 0,65 340 340
Tijn Janvier JPB Team 14 8,0 950,00 8,4 11,50 20,50 0,70 319 184
Tom Fokke JPC Team 18 8,3 750,00 10,3 10,00 15,00 0,60 249 141
Xavi Maas JPB Team 14 8,4 750,00 9,1 11,50 17,50 0,70 254 112


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 13 (Team-est) ARV Achilles - JPMini 6 3:02,2 538
2 Team 14 (Team-est) Spado - JPB 10 3:03,2 329
3 Team 15 (Team-est) THOR - JPB 10 3:15,9 240
3 Team 17 (Team-est) ARV Achilles - MPMini 8 3:30,7 276
5 Team 18 (Team-est) Spado - JPC 6 3:31,3 180
6 Team 16 (Team-est) - JPC 10 3:36,6 148
7 Team 19 (Team-est) THOR - JPC 11 3:37,7 142