Vereniging 'Climax' op '2e Athletics Champs stedenwedstrijd regio 18/19'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Daniel Luchies JPA2 Team 02 10,7 1275,00 11,1 16,50 21,00 3,00 300 300
Edwin Vermeulen JPA1 Team 06 10,0 1475,00 14,1 15,00 25,50 2,50 295 295
Froukje van Rheenen MPA1 Team 06 9,5 DNS DNF 14,50 DNS 3,30 199 199
Gabriel Sperber JPA1 Team 06 11,6 1225,00 14,3 10,00 14,00 2,15 165 35
Giel van As JPA2 Team 02 10,3 1375,00 11,2 15,50 23,00 3,00 322 269
Jenthe Prummel MPA1 Team 06 10,9 1100,00 13,8 16,00 15,00 2,65 248 172
Kalle Brinkhuis JPA1 Team 06 9,9 1250,00 12,0 15,00 22,00 3,15 305 305
Lorena Jonkers MPA1 Team 06 10,1 1225,00 12,6 11,50 15,00 3,25 292 252
Marlinde Haagsma MPA2 Team 02 11,0 1225,00 11,4 14,00 15,00 3,00 295 261
Reinier Dijksma JPA2 Team 02 DNS DNS 11,3 18,50 26,50 2,70 232 196
Sebastiaan Haagsma JPA1 Team 06 10,9 1175,00 12,6 13,00 12,00 2,40 204 85
Sofie Verhoeven MPA2 Team 02 11,5 1100,00 12,5 11,50 14,50 2,65 227 63
Stijn Vroegh JPA2 Team 02 11,4 1075,00 12,8 16,00 26,50 2,85 259 163
Stijn van der Spoel JPA2 Team 02 9,9 1175,00 10,8 18,00 28,00 3,15 351 351
Tom de Vogel JPA1 Team 06 10,2 1450,00 14,2 13,00 14,50 2,40 238 143


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 02 (Team-est) Climax - JPA2 7 2:54,0 251
2 Team 10 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 6 2:56,0 234
3 Team 07 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 10 2:56,4 231
4 Team 11 (Team-est) - JPA2 9 2:59,7 204
5 Team 08 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 8 3:04,3 169
6 Team 05 (Team-est) AV Archeus - JPA2 8 3:05,0 163
7 Team 04 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA1 8 3:06,0 156
8 Team 06 (Team-est) Climax - JPA1 8 3:07,5 146
8 Team 03 (Team-est) AV Daventria 1906 - MPA1 8 3:07,9 165
10 Team 01 (Team-est) AV Archeus - JPA2 8 3:11,4 120


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Bernt Smit JPB Team 15 975,00 5,60 21,50 1,00 3,20 322 322
Damian Jonkers JPC Team 17 800,00 4,70 17,00 0,95 2,60 281 281
Elynn Olthof MPMini Team 17 675,00 3,10 8,50 0,75 1,60 198 0
Hailey Olthof MPC Team 17 625,00 4,20 15,00 0,90 2,30 256 236
Jesse Leentvaar JPMini Team 17 750,00 4,00 14,00 0,75 2,10 266 215
Larissa Middelhoven MPB Team 15 775,00 6,10 21,00 1,00 2,70 306 224
Lisa van den Heuvel MPC Team 17 750,00 3,10 10,00 0,85 1,70 196 101
Pepijn Vedder JPB Team 15 825,00 4,40 17,50 1,00 2,90 253 253
Sayari Kinuthia MPC Team 17 625,00 3,90 13,00 0,70 1,85 189 107
Silvijn Laarhoven JPB Team 15 775,00 3,20 10,00 0,95 2,85 190 47
Sjoerd van Rheenen JPC Team 17 950,00 4,10 18,50 1,00 2,85 326 280
Sophie Ansink MPC Team 17 850,00 4,00 11,50 0,90 2,50 281 233
Tessa Visch MPB Team 15 775,00 5,10 18,00 1,05 2,70 285 285


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 22 (Pendel) AV Pallas `67 - JPB 12 1:17,0 329
2 Team 15 (Pendel) Climax - JPB 8 1:19,0 302
2 Team 18 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPB 8 1:19,0 302
2 Team 24 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPB 8 1:19,0 302
5 Team 19 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 9 1:23,0 300
6 Team 21 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPB 9 1:23,0 250
6 Team 20 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 9 1:24,0 285
8 Team 17 (Pendel) Climax - JPC 8 1:26,0 256
9 Team 23 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 10 1:27,0 242
10 Team 14 (Pendel) AV Archeus - JPB 12 1:31,0 159
11 Team 16 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPMini 12 1:40,0 127


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 15 (Team-est) Climax - JPB 8 3:07,0 301
2 Team 22 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 12 3:08,7 289
3 Team 18 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 8 3:13,4 257
3 Team 19 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 9 3:16,8 282
5 Team 24 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 8 3:20,0 214
5 Team 20 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 9 3:21,0 250
7 Team 14 (Team-est) AV Archeus - JPB 12 3:23,0 196
8 Team 21 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 9 3:28,0 168
8 Team 23 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 10 3:30,0 188
10 Team 17 (Team-est) Climax - JPC 8 3:31,0 182
11 Team 16 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPMini 12 3:40,3 170