Vereniging 'AV Pallas `67' op '2e Athletics Champs stedenwedstrijd regio 18/19'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Cato Rietveld MPA2 Team 10 10,1 1200,00 12,1 12,00 10,50 2,95 273 213
Chloé Smit MPA2 Team 10 9,7 1250,00 11,5 13,00 19,50 2,70 329 329
Detmar Immerzeel JPA1 Team 11 9,6 1500,00 11,1 17,50 30,00 3,15 392 392
Elisabeth Hoek MPA2 Team 10 9,8 1125,00 11,4 12,50 10,50 2,80 282 282
Elise van Genuchten MPA1 Team 11 10,3 1450,00 11,7 10,50 10,00 3,10 299 187
Elvira Claassens MPA2 Team 10 9,5 1200,00 11,9 14,00 16,00 2,60 312 312
Guus Mietus JPA1 Team 11 9,8 DNS 12,9 12,50 22,00 2,95 241 157
Kyra Beukenkamp MPA1 Team 11 10,0 1025,00 11,5 11,00 14,00 3,05 281 191
Liena Heck MPA1 Team 11 10,6 1275,00 15,4 9,00 11,50 2,50 202 0
Samuel Kruit JPA1 Team 11 10,2 1350,00 13,5 11,50 20,50 2,65 255 48
Sjoerd van Schie JPA2 Team 10 11,0 1050,00 13,9 14,00 17,00 2,65 206 82
Tristan Scheer JPA2 Team 10 9,3 1250,00 10,9 16,50 19,00 3,15 333 333


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 02 (Team-est) Climax - JPA2 7 2:54,0 251
2 Team 10 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 6 2:56,0 234
3 Team 07 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 10 2:56,4 231
4 Team 11 (Team-est) - JPA2 9 2:59,7 204
5 Team 08 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 8 3:04,3 169
6 Team 05 (Team-est) AV Archeus - JPA2 8 3:05,0 163
7 Team 04 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA1 8 3:06,0 156
8 Team 06 (Team-est) Climax - JPA1 8 3:07,5 146
8 Team 03 (Team-est) AV Daventria 1906 - MPA1 8 3:07,9 165
10 Team 01 (Team-est) AV Archeus - JPA2 8 3:11,4 120


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Akke van der Linden JPB Team 22 DNS 4,30 12,50 0,95 2,55 173 56
Anna Matthijs MPB Team 22 850,00 4,90 14,00 0,90 2,55 248 144
Elisabetta...Valentina MPC Team 23 700,00 2,80 7,00 DNS 2,15 119 0
Emma-Lotte Hoek MPB Team 22 825,00 3,20 9,50 0,85 2,40 185 0
Finn Hoksbergen JPB Team 22 975,00 5,90 30,50 1,00 2,85 353 353
Frida van der Sluys MPC Team 23 800,00 2,70 6,50 0,75 1,75 162 93
Gerwin Immerzeel JPMini Team 23 675,00 3,80 11,00 0,70 2,20 224 151
Hadia Bah MPB Team 22 725,00 4,60 14,00 1,05 2,55 246 119
Hakeem Abu JPB Team 22 650,00 5,20 15,50 0,85 1,75 180 51
Hanne Hengeveld MPC Team 23 650,00 3,50 6,50 0,75 1,70 149 43
Luca Thimister JPB Team 22 1000,00 6,80 30,50 0,90 2,60 349 299
Marlijn Moene MPB Team 22 800,00 6,10 19,00 0,95 2,45 284 207
Mathias Kruit JPMini Team 23 775,00 2,50 9,00 0,65 1,75 176 51
Mattis Heck JPMini Team 23 675,00 1,90 9,50 0,65 1,80 149 41
Maxime Smit JPMini Team 23 725,00 4,40 16,50 0,80 2,05 294 294
Mila Kraaijeveld MPC Team 23 750,00 3,60 11,50 0,80 2,40 232 232
Pepijn Verweij JPB Team 22 775,00 3,90 13,50 0,90 2,25 189 0
Petr Schreuder JPB Team 22 875,00 4,80 9,00 0,95 2,75 217 90
Stella ter Hark MPC Team 23 DNS 3,50 9,00 0,85 2,30 179 103
Sven Kolnaar JPB Team 22 800,00 4,70 14,00 1,05 2,05 219 70
Thomas Koekkoek JPB Team 22 875,00 5,20 17,00 0,95 2,55 251 157
Tys Gilissen JPC Team 23 1025,00 4,80 20,50 0,95 2,95 361 361


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 22 (Pendel) AV Pallas `67 - JPB 12 1:17,0 329
2 Team 15 (Pendel) Climax - JPB 8 1:19,0 302
2 Team 18 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPB 8 1:19,0 302
2 Team 24 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPB 8 1:19,0 302
5 Team 19 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 9 1:23,0 300
6 Team 21 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPB 9 1:23,0 250
6 Team 20 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 9 1:24,0 285
8 Team 17 (Pendel) Climax - JPC 8 1:26,0 256
9 Team 23 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 10 1:27,0 242
10 Team 14 (Pendel) AV Archeus - JPB 12 1:31,0 159
11 Team 16 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPMini 12 1:40,0 127


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 15 (Team-est) Climax - JPB 8 3:07,0 301
2 Team 22 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 12 3:08,7 289
3 Team 18 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 8 3:13,4 257
3 Team 19 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 9 3:16,8 282
5 Team 24 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 8 3:20,0 214
5 Team 20 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 9 3:21,0 250
7 Team 14 (Team-est) AV Archeus - JPB 12 3:23,0 196
8 Team 21 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 9 3:28,0 168
8 Team 23 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 10 3:30,0 188
10 Team 17 (Team-est) Climax - JPC 8 3:31,0 182
11 Team 16 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPMini 12 3:40,3 170