Vereniging 'AV Daventria 1906' op '2e Athletics Champs stedenwedstrijd regio 18/19'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Anora Hoogeland MPA1 Team 03 10,9 1050,00 13,4 13,00 18,00 2,40 237 181
Bart Nollen JPA2 Team 07 10,0 1200,00 13,1 19,00 21,50 2,90 293 120
Denzel Brehen JPA2 Team 08 10,2 925,00 12,7 16,50 17,50 3,00 250 57
Douwe Huisman JPA2 Team 07 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Eli Tuhuteru JPA1 Team 04 10,2 1150,00 11,3 17,00 23,50 2,55 296 296
Finn Kolkman JPA2 Team 08 12,7 1150,00 14,5 11,50 18,00 2,15 161 0
Gijs Meijer JPA2 Team 08 9,5 1325,00 11,0 15,50 23,50 3,30 348 295
Jaïr Luppen JPA2 Team 08 9,5 1400,00 11,4 17,00 19,50 3,20 340 340
Jikke van den Bremen MPA1 Team 04 10,4 925,00 14,4 9,00 10,50 2,10 170 59
Joris Alberts JPA2 Team 07 10,6 1200,00 12,8 15,50 19,50 3,00 263 53
Lara Wiebing MPA2 Team 08 10,6 DNS 12,5 16,00 13,50 3,10 252 117
Laurens Bouwhuis JPA2 Team 07 9,9 1275,00 12,1 13,50 13,50 2,95 265 51
Lieke Bandell MPA1 Team 03 11,7 975,00 13,9 13,00 14,50 2,60 201 120
Louise van...n Broecke MPA1 Team 04 10,6 1125,00 12,3 11,50 14,50 2,30 242 86
Louise Schaapman MPA1 Team 03 10,0 DNS 11,8 12,00 16,50 2,70 256 256
Luna Wakkers MPA1 Team 04 9,8 1225,00 11,7 11,50 17,00 2,75 305 265
Lynn Bouhof MPA1 Team 04 10,7 1100,00 14,1 13,50 17,00 2,40 234 151
Maren Wessels MPA2 Team 07 9,7 1275,00 11,6 12,50 24,00 3,10 358 313
Mathias le Net JPA1 Team 04 10,1 DNS 11,2 15,00 27,50 3,25 296 296
Mika Lammersen JPA2 Team 07 9,2 1350,00 13,0 14,00 22,00 3,30 319 234
Mirko Kunst JPA2 Team 08 9,8 1175,00 11,4 16,00 21,50 3,35 318 318
Moog Workel JPA2 Team 07 9,1 1500,00 11,5 17,00 28,00 3,25 392 392
Nils Teunissen JPA2 Team 07 9,6 1225,00 11,5 15,00 21,00 3,30 316 232
Olaf Snippe JPA2 Team 07 10,1 1400,00 12,3 14,50 18,50 3,05 295 54
Renske Spijkerman MPA1 Team 03 11,3 1050,00 14,3 12,00 10,00 2,50 185 141
Roos Gehrels MPA1 Team 03 12,4 1050,00 15,0 10,50 18,50 2,25 175 71
Rosalie Hendriks MPA1 Team 03 11,8 1125,00 14,1 11,50 11,00 2,20 177 31
Saar Kok MPA1 Team 03 10,0 1250,00 10,9 15,00 16,00 2,80 331 331
Sanne Keizer MPA1 Team 03 11,5 1225,00 12,5 11,50 18,50 2,40 247 207
Stijn Willems JPA1 Team 04 12,1 975,00 15,2 14,50 16,50 1,85 150 63
Sytse Lutgendorff JPA1 Team 04 9,9 DNS 10,7 17,00 33,00 3,30 337 337
Toon Hulman JPA2 Team 08 9,3 1300,00 10,7 25,50 37,00 3,75 464 464
Tristan de Vries JPA2 Team 07 9,3 1350,00 10,9 17,00 28,50 3,60 390 390
Waldo Octávio JPA2 Team 08 9,8 1425,00 11,1 15,50 20,50 3,20 337 234


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 02 (Team-est) Climax - JPA2 7 2:54,0 251
2 Team 10 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 6 2:56,0 234
3 Team 07 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 10 2:56,4 231
4 Team 11 (Team-est) - JPA2 9 2:59,7 204
5 Team 08 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 8 3:04,3 169
6 Team 05 (Team-est) AV Archeus - JPA2 8 3:05,0 163
7 Team 04 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA1 8 3:06,0 156
8 Team 06 (Team-est) Climax - JPA1 8 3:07,5 146
8 Team 03 (Team-est) AV Daventria 1906 - MPA1 8 3:07,9 165
10 Team 01 (Team-est) AV Archeus - JPA2 8 3:11,4 120


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Berend Tijs JPC Team 19 825,00 3,80 15,00 0,90 2,30 242 104
Bram Oosterman JPMini Team 16 825,00 3,00 6,50 0,80 1,65 204 122
David Streuper JPB Team 18 925,00 4,80 18,50 1,00 2,55 268 167
Djurre Eggink JPC Team 20 750,00 3,60 13,00 0,85 2,00 198 48
Fabio Octávio JPB Team 24 875,00 5,60 15,50 1,05 2,70 269 269
Fedde Lutgendorff JPC Team 20 850,00 3,10 10,50 0,85 2,25 205 86
Fem ter Mate MPMini Team 20 800,00 3,40 8,50 0,85 2,30 288 249
Finet Bakker MPMini Team 20 725,00 2,70 8,50 0,80 1,75 218 114
Fleur Matser MPMini Team 16 750,00 2,10 5,00 0,85 1,90 201 113
Gwendoline le Net MPC Team 20 800,00 3,50 10,00 1,00 2,35 264 182
Isolde Tuhuteru MPMini Team 16 750,00 2,60 5,50 0,75 1,75 188 0
Jakob Kok JPC Team 19 750,00 4,80 18,00 0,95 2,55 278 244
Jasper Oosterman JPB Team 18 900,00 3,70 25,50 1,05 2,35 279 214
Jelle Hoogstraat JPC Team 19 725,00 4,90 14,00 0,95 2,60 257 227
Jelte Doeven JPB Team 18 900,00 6,00 23,00 1,10 2,75 319 319
Jesse Swart JPB Team 24 825,00 3,60 13,50 0,95 2,70 212 212
Judith de Jong MPMini Team 16 825,00 2,90 7,00 0,80 2,00 246 218
Justin Boer JPB Team 21 875,00 4,80 19,00 0,95 2,80 262 262
Lieke de Keijzer MPB Team 24 725,00 3,20 11,00 0,95 2,20 184 125
Linde Snippe MPB Team 21 775,00 4,20 13,50 0,90 2,30 214 181
Lorenz Simon JPB Team 21 850,00 4,70 14,50 0,95 2,45 227 180
Mare Poel MPB Team 21 700,00 3,90 10,50 0,85 2,35 180 35
Mats Manenschijn JPB Team 21 800,00 4,40 20,00 0,85 2,15 217 148
Mayra Octavio MPC Team 19 875,00 2,90 9,00 0,90 2,20 238 173
Merel Wassink MPC Team 19 825,00 4,00 11,00 0,85 2,25 252 146
Micha Luppen JPB Team 18 950,00 6,60 25,50 1,10 2,75 347 347
Mila Oldenziel MPMini Team 16 775,00 2,90 7,00 0,80 2,25 246 218
Milan van Leeuwen JPB Team 18 925,00 4,10 15,50 1,00 2,55 246 144
Minke Boer MPMini Team 16 650,00 2,70 7,00 0,80 1,70 188 96
Naomi Hagen MPB Team 18 800,00 4,80 14,00 1,00 2,50 250 162
Nienke Zoethout MPC Team 20 700,00 3,60 14,00 0,90 2,25 248 217
Nina Hagen MPB Team 18 650,00 3,90 10,50 0,95 2,15 181 0
Noor Wassink MPMini Team 16 725,00 2,80 12,00 0,75 2,30 262 120
Nova van der Laan MPC Team 19 450,00 3,00 12,00 0,80 1,85 165 51
Olivier Gerritsen JPMini Team 16 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Renee Poll MPB Team 24 725,00 3,90 9,00 1,00 2,50 203 177
Renee Everts MPC Team 20 DNS 4,10 17,00 0,85 DNS 195 195
Reza Leeuw MPB Team 24 400,00 3,60 9,00 0,90 2,65 161 80
Rozemarijn...Gerritsen MPB Team 21 750,00 3,20 8,50 0,85 1,95 154 0
Ruben Streuper JPMini Team 16 825,00 3,10 10,50 0,70 2,10 232 190
Sanne Jansen MPB Team 18 850,00 4,80 13,00 1,00 2,70 260 169
Sanne Verhagen MPB Team 24 400,00 3,20 10,50 0,85 1,65 124 33
Sepp Hagedoorn JPC Team 20 800,00 4,40 14,50 0,90 2,35 247 145
Siebe Hoogstraat JPMini Team 16 825,00 4,00 11,00 0,70 1,80 242 173
Sieger Lichtenberg JPC Team 20 875,00 3,90 18,50 0,90 2,20 269 176
Signe Hoogeland MPC Team 19 750,00 4,10 8,50 0,85 2,30 227 197
Sil van der Helm JPC Team 19 825,00 4,10 11,50 0,90 2,10 222 92
Simon Rinsma JPB Team 21 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Suzan Bakker MPB Team 24 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Sylke Schut MPB Team 21 925,00 4,90 15,00 1,05 2,60 289 289
Thijmen van Gelder JPC Team 19 775,00 3,90 15,50 0,95 1,95 233 128
Thijs Achtereekte JPMini Team 16 725,00 2,80 6,00 0,65 1,35 136 0
Tim de Jong JPB Team 24 925,00 4,10 14,00 1,00 2,70 244 244
Tristan Jellema JPMini Team 16 700,00 3,10 11,00 0,70 1,80 197 92
Wietze van den Adel JPB Team 21 750,00 4,20 17,50 1,00 2,70 233 165


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 22 (Pendel) AV Pallas `67 - JPB 12 1:17,0 329
2 Team 15 (Pendel) Climax - JPB 8 1:19,0 302
2 Team 18 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPB 8 1:19,0 302
2 Team 24 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPB 8 1:19,0 302
5 Team 19 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 9 1:23,0 300
6 Team 21 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPB 9 1:23,0 250
6 Team 20 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 9 1:24,0 285
8 Team 17 (Pendel) Climax - JPC 8 1:26,0 256
9 Team 23 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 10 1:27,0 242
10 Team 14 (Pendel) AV Archeus - JPB 12 1:31,0 159
11 Team 16 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPMini 12 1:40,0 127


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 15 (Team-est) Climax - JPB 8 3:07,0 301
2 Team 22 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 12 3:08,7 289
3 Team 18 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 8 3:13,4 257
3 Team 19 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 9 3:16,8 282
5 Team 24 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 8 3:20,0 214
5 Team 20 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 9 3:21,0 250
7 Team 14 (Team-est) AV Archeus - JPB 12 3:23,0 196
8 Team 21 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 9 3:28,0 168
8 Team 23 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 10 3:30,0 188
10 Team 17 (Team-est) Climax - JPC 8 3:31,0 182
11 Team 16 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPMini 12 3:40,3 170