Vereniging 'AV Archeus' op '2e Athletics Champs stedenwedstrijd regio 18/19'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Delany Reurink JPA1 Team 05 9,6 1325,00 10,2 17,50 23,50 3,20 364 364
Fabienne Bentsink MPA2 Team 01 DNS DNS 13,6 19,50 16,50 2,15 183 121
Finn Migchelsen JPA2 Team 05 10,4 900,00 11,9 13,50 13,00 2,80 223 223
Jachin Kl...Nibbelink JPA2 Team 05 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Joséphine...van Diest MPA2 Team 01 10,4 1250,00 12,9 18,00 18,00 2,70 309 309
Jurre van Alst JPA2 Team 05 9,6 1175,00 12,9 13,00 12,50 2,35 231 210
Leonardo ...Fernandes JPA2 Team 05 8,5 1225,00 11,1 15,50 32,50 3,85 411 411
Merel van Boven MPA2 Team 01 10,8 1100,00 13,4 13,00 13,50 2,35 225 157
Myrthe Bloemendaal MPA1 Team 01 11,0 1050,00 12,7 13,00 14,00 2,60 236 212
Nikki ten Dolle MPA1 Team 01 11,9 1075,00 13,2 10,50 12,00 2,15 179 69
Sem Hengeveld JPA1 Team 05 12,2 900,00 14,8 13,50 12,50 2,10 137 65
Thomas van Boven JPA2 Team 01 15,0 1025,00 13,7 13,00 11,00 2,40 135 0
Thomas Hekman JPA2 Team 05 10,8 1000,00 13,9 12,50 17,00 2,40 192 153
Thorsten van Wieren JPA1 Team 05 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tijl Grevers JPA2 Team 01 10,7 1225,00 11,2 13,00 27,00 2,70 291 250
Wessel te Bokkel JPA1 Team 01 10,5 1325,00 12,5 14,50 17,00 2,40 253 253


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 02 (Team-est) Climax - JPA2 7 2:54,0 251
2 Team 10 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 6 2:56,0 234
3 Team 07 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 10 2:56,4 231
4 Team 11 (Team-est) - JPA2 9 2:59,7 204
5 Team 08 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 8 3:04,3 169
6 Team 05 (Team-est) AV Archeus - JPA2 8 3:05,0 163
7 Team 04 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA1 8 3:06,0 156
8 Team 06 (Team-est) Climax - JPA1 8 3:07,5 146
8 Team 03 (Team-est) AV Daventria 1906 - MPA1 8 3:07,9 165
10 Team 01 (Team-est) AV Archeus - JPA2 8 3:11,4 120


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Amber te Lintum MPB Team 14 675,00 3,60 8,00 0,90 2,30 165 55
Bart-Jan Pietersen JPMini Team 14 625,00 3,90 8,50 0,75 2,25 213 104
Imra van Engeland MPB Team 14 825,00 3,10 7,50 0,85 2,35 173 43
Iris Olthof MPC Team 14 625,00 2,80 7,00 0,80 1,90 151 52
Jesse Walter JPC Team 14 675,00 4,50 15,50 0,80 2,35 220 152
Joep Dingemans JPC Team 14 725,00 3,80 10,50 0,85 2,45 202 166
Liv Kolsté MPC Team 14 850,00 3,80 9,50 0,80 2,55 250 250
Marte de Groot MPC Team 14 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Michelle Bentsink MPB Team 14 725,00 3,90 14,50 0,90 2,35 209 169
Senna Brouwer JPB Team 14 825,00 3,80 15,00 0,80 2,30 190 88
Tijn Hengeveld JPMini Team 14 625,00 3,70 11,50 0,75 1,55 199 108
Twan Grievink JPB Team 14 575,00 3,80 11,00 0,80 2,20 141 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 22 (Pendel) AV Pallas `67 - JPB 12 1:17,0 329
2 Team 15 (Pendel) Climax - JPB 8 1:19,0 302
2 Team 18 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPB 8 1:19,0 302
2 Team 24 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPB 8 1:19,0 302
5 Team 19 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 9 1:23,0 300
6 Team 21 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPB 9 1:23,0 250
6 Team 20 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 9 1:24,0 285
8 Team 17 (Pendel) Climax - JPC 8 1:26,0 256
9 Team 23 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 10 1:27,0 242
10 Team 14 (Pendel) AV Archeus - JPB 12 1:31,0 159
11 Team 16 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPMini 12 1:40,0 127


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 15 (Team-est) Climax - JPB 8 3:07,0 301
2 Team 22 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 12 3:08,7 289
3 Team 18 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 8 3:13,4 257
3 Team 19 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 9 3:16,8 282
5 Team 24 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 8 3:20,0 214
5 Team 20 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 9 3:21,0 250
7 Team 14 (Team-est) AV Archeus - JPB 12 3:23,0 196
8 Team 21 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 9 3:28,0 168
8 Team 23 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 10 3:30,0 188
10 Team 17 (Team-est) Climax - JPC 8 3:31,0 182
11 Team 16 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPMini 12 3:40,3 170