Vereniging 'Spado' op 'Open wedstr. oude stijl pupillen en CD-junioren'

Prijzen

Nathan Kuster
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1019 punten
  • 40 meter   8,1
  • Balwerpen   18,02
  • Hoogspringen   1,05
Cindy Jansen
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,48
Cindy Jansen
  • Meisjes Junior C - 80m_f - 11,12
Amber van de Klundert
  • Meisjes Junior C - 80m_f - 11,36
Amber van de Klundert
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,37
Tinka Fokke
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1508 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten   7,43
  • Verspringen   3,74
Joan Zwakenberg
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1195 punten
  • 40 meter   7,3
  • Balwerpen   19,72
  • Hoogspringen   1,05
Joan Zwakenberg
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:04,32
Tessa Kuster
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 291 punten
  • 40 meter   DNF
  • Balwerpen   12,60
  • Verspringen   1,86

Hoogtepunten

Tinka Fokke MPA Kogel
  • 7,43
  • Tristan van Meer JPA 60m
  • 9,79
  • Jaron De Kock JPA 60m
  • 10,12
  • Bjarne Maas JPA 60m
  • 9,57
  • Dyero IJzermans JPA 60m
  • 9,93
  • Joan Zwakenberg MPB 40m
  • 7,23
  • Fenne Bijlhouwer MPA 60m
  • 9,66
  • Bjarne Maas JPA Kogel
  • 7,21
  • Tinka Fokke MPA Ver
  • 3,74
  • Tinka Fokke MPA 60m
  • 9,54
  •  
    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Spado team 1 Spado - JJC 4 51,87 1


    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    6 Bjarne Maas 9,57 7,21 3,69 1481
    11 Tristan van Meer 9,79 5,43 3,40 1279
    12 Dyero IJzermans 9,93 5,18 3,44 1248
    13 Jaron De Kock 10,12 4,11 3,23 1102
    16 Mees Janvier 10,95 5,03 3,18 1042


    Jongens Pupil A - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Dyero IJzermans 3:33,91 ---
    5 Bjarne Maas 3:35,37 ---
    6 Tristan van Meer 3:51,34 ---
    12 Mees Janvier 4:32,75 ---
    13 Jaron De Kock 4:41,80 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalHoogPunten totaal
    3 Nathan Kuster 8,04 18,02 1,05 1019
    6 Tijn Janvier 7,97 19,53 0,90 943
    7 Xavi Maas 8,11 15,85 1,00 937


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Tijn Janvier 4:11,05 ---
    6 Nathan Kuster 4:33,91 ---
    7 Xavi Maas 5:08,32 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    6 Kaya Dekkers 8,61 9,09 2,04 522


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Kaya Dekkers 2:43,17 ---


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    2 Cindy Jansen 11,48q -0.8 m/s11,27
    6 Amber van ... Klundert 11,69q -0.8 m/s---
    7 Lois Michielsen 12,48 -0.1 m/s---


    Meisjes Junior C - 80 meter finale

    # Naam Res Qm
    1 Cindy Jansen 11,12 +0.9 m/s11,48
    3 Amber van ... Klundert 11,36 +0.9 m/s11,69


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Spado MJC team 1 Spado - MJC 4 44,33 1


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Amber van ... Klundert 4,37 ---
    6 Lois Michielsen 3,82 ---


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    2 Tinka Fokke 9,54 7,43 3,74 1508
    4 Fenne Bijlhouwer 9,66 6,97 3,65 1444
    7 Lorijn Kessels 10,43 5,86 3,24 1178
    11 Tessa Noom 10,28 4,44 3,37 1130
    14 Naina Ersilia 11,14 5,99 2,83 1010
    16 Nadeska Sneijder 10,99 3,05 2,97 844


    Meisjes Pupil A - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Fenne Bijlhouwer 3:46,36 ---
    6 Tinka Fokke 3:56,04 ---
    7 Lorijn Kessels 4:05,19 ---
    9 Tessa Noom 4:09,10 ---
    10 Nadeska Sneijder 4:11,76 ---
    13 Naina Ersilia 5:35,58 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalHoogPunten totaal
    1 Joan Zwakenberg 7,23 19,72 1,05 1195


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Joan Zwakenberg 4:04,32 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    5 Fay Keijzer 8,98 10,95 2,20 539


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Fay Keijzer 2:41,07 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Tessa Kuster DNF 12,60 1,86 291