Vereniging 'AV Sprint' op 'Open wedstr. oude stijl pupillen en CD-junioren'

Prijzen

Pepijn Roels
  • Jongens Junior C - 100m - 13,17
Pepijn Roels
  • Jongens Junior C - 100m_f - 13,22
Joost Winkel
  • Jongens Junior C - 300m - 47,00
Pepijn Roels
  • Jongens Junior C - 1000m - 3:17,58
Guus Guikink
  • Jongens Junior C - 1000m - 3:41,55
Michon Goddijn
  • Jongens Junior C - 1000m - 3:41,78
Guus Guikink
  • Jongens Junior C - Kogel - 7,06
Dyamo Hoek
  • Jongens Junior D - 80m - 10,66
Dyamo Hoek
  • Jongens Junior D - 80m_f - 10,68
Dyamo Hoek
  • Jongens Junior D - 600m - 1:44,17
Dyamo Hoek
  • Jongens Junior D - Ver - 4,86
Kilan Goddijn
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 1698 punten
  • 60 meter   9,2
  • Kogelstoten   7,87
  • Verspringen   4,27
Kilan Goddijn
  • Jongens Pupil A - 1000m - 3:31,43
Femke Dam
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,39
Femke Dam
  • Meisjes Junior C - 80m_f - 11,22
Femke Dam
  • Meisjes Junior C - Discus - 17,98
Daantje Janssens
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,90
Angel-Lynn van Vugt
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,82
Angel-Lynn van Vugt
  • Meisjes Junior D - 600m - 2:01,01
Daantje Janssens
  • Meisjes Junior D - Kogel - 7,93
Daantje Janssens
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,21
Djayla Hoek
  • Meisjes Pupil A - 1000m - 3:35,71
Janne Smits
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1015 punten
  • 40 meter   7,8
  • Balwerpen   14,34
  • Hoogspringen   1,05
Roos Marijnissen
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:05,00

Hoogtepunten

Bas Guikink JPA 60m
  • 10,22
  • Bas Guikink JPA Kogel
  • 6,56
  • Janne Smits MPB Hoog
  • 1,05
  • Kilan Goddijn JPA Kogel
  • 7,87
  • Djayla Hoek MPA 60m
  • 10,26
  • Kilan Goddijn JPA 60m
  • 9,20
  • Janne Smits MPB 40m
  • 7,73
  • Djayla Hoek MPA Kogel
  • 5,64
  • Kilan Goddijn JPA Ver
  • 4,27
  • Djayla Hoek MPA Ver
  • 3,34
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Pepijn Roels 13,17q +0.9 m/s---
    5 Jort Bouman 14,06q +0.4 m/s---
    6 Joost Winkel 14,56q +0.9 m/s---
    7 Michon Goddijn 14,94 +0.9 m/s---


    Jongens Junior C - 100 meter finale

    # Naam Res Qm
    2 Pepijn Roels 13,22 +1.4 m/s13,17
    5 Jort Bouman 14,20 +1.4 m/s14,06
    6 Joost Winkel 14,66 +1.4 m/s14,56


    Jongens Junior C - 300 meter

    # Naam ResOBP
    3 Joost Winkel 47,00 ---
    5 Jort Bouman 53,49 ---


    Jongens Junior C - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Pepijn Roels 3:17,58 3:15,69
    2 Guus Guikink 3:41,55 ---
    3 Michon Goddijn 3:41,78 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Spado team 1 Spado - JJC 4 51,87 1


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Guus Guikink 7,06 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    4 Pepijn Roels 4,19 4,03
    6 Guus Guikink 4,06 ---
    7 Jort Bouman 3,79 4,26
    8 Michon Goddijn 3,47 ---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Dyamo Hoek 10,66q -0.2 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter finale

    # Naam Res Qm
    1 Dyamo Hoek 10,68 +0.5 m/s10,66


    Jongens Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Dyamo Hoek 1:44,17 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Dyamo Hoek 4,86 ---


    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    2 Kilan Goddijn 9,20 7,87 4,27 1698
    9 Bas Guikink 10,22 6,56 3,56 1315
    15 Tijmen Rotte 11,25 6,26 3,10 1067


    Jongens Pupil A - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Kilan Goddijn 3:31,43 ---


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Femke Dam 11,39q -0.1 m/s---
    4 Pauline Bezems 11,61q -0.1 m/s---


    Meisjes Junior C - 80 meter finale

    # Naam Res Qm
    2 Femke Dam 11,22 +0.9 m/s11,39
    5 Pauline Bezems 11,74 +0.9 m/s11,61


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Femke Dam 17,98 ---
    6 Pauline Bezems 14,79 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Daantje Janssens 8,90 -1.0 m/s---
    3 Angel-Lynn van Vugt 9,82 -1.0 m/s---


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Angel-Lynn van Vugt 2:01,01 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Daantje Janssens 7,93 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Daantje Janssens 4,21 ---


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    6 Djayla Hoek 10,26 5,64 3,34 1208


    Meisjes Pupil A - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Djayla Hoek 3:35,71 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalHoogPunten totaal
    2 Janne Smits 7,73 14,34 1,05 1015
    4 Katja Houtepen 8,03 16,37 1,00 959


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Roos Marijnissen 4:05,00 ---
    4 Katja Houtepen 4:15,23 ---
    9 Janne Smits 5:06,81 ---