Vereniging 'AV Hylas' op 'Clubkampioenschappen'

Prijzen

Mark Dekker
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1683 punten
  • 150 meter   18,7
  • 600 meter   1:45,0
  • Kogelstoten   9,44
  • Verspringen   4,81
Lars Bos
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1276 punten
  • 150 meter   19,3
  • 600 meter   1:48,5
  • Kogelstoten   7,66
  • Verspringen   4,24
Luca van Diepen
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2338 punten
  • 150 meter   19,4
  • 600 meter   1:34,2
  • Kogelstoten   9,13
  • Verspringen   3,84
Alexandar Pelletier
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1920 punten
  • 150 meter   19,6
  • 600 meter   2:00,8
  • Kogelstoten   6,55
  • Verspringen   4,44
Daniel Wolfert
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1771 punten
  • 150 meter   21,8
  • 600 meter   2:04,4
  • Kogelstoten   8,47
  • Verspringen   4,30
Nick Tijmstra
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1298 punten
  • 150 meter   23,1
  • 600 meter   2:13,5
  • Kogelstoten   6,15
  • Verspringen   3,49
Robin Kramps
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 2278 punten
  • 150 meter   19,2
  • 600 meter   1:46,4
  • Kogelstoten   9,42
  • Verspringen   4,36
Sjoerd Schoorl
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 1373 punten
  • 150 meter   22,8
  • 600 meter   2:14,9
  • Kogelstoten   6,90
  • Verspringen   3,58
Mac Nolta
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 724 punten
  • 150 meter   27,8
  • 600 meter   2:19,4
  • Kogelstoten   4,63
  • Verspringen   2,71
Sven Mulder
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1650 punten
  • 60 meter   10,5
  • 600 meter   2:17,9
  • Balwerpen   30,06
  • Verspringen   3,65
Roald Grisel
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1372 punten
  • 60 meter   11,1
  • 600 meter   2:26,1
  • Balwerpen   22,55
  • Verspringen   3,39
Thijmen de Gier
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1073 punten
  • 60 meter   12,0
  • 600 meter   2:27,9
  • Balwerpen   16,69
  • Verspringen   2,92
Tim Posthuma de Boer
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2163 punten
  • 60 meter   9,6
  • 600 meter   2:01,8
  • Balwerpen   36,66
  • Verspringen   4,32
Olivier Kleine Koerkamp
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1691 punten
  • 60 meter   10,3
  • 600 meter   2:03,7
  • Balwerpen   21,91
  • Verspringen   3,50
Mika Zonneveld
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1592 punten
  • 60 meter   10,5
  • 600 meter   2:12,8
  • Balwerpen   25,54
  • Verspringen   3,37
Luuk de Haas
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1663 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:12,2
  • Balwerpen   25,70
  • Verspringen   3,45
Luuk Zwanenburg
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1484 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:28,7
  • Balwerpen   27,52
  • Verspringen   3,30
Kay Kosters
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1350 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:16,6
  • Balwerpen   15,55
  • Verspringen   3,00
Tom Koort
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1309 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:21,8
  • Balwerpen   19,62
  • Verspringen   2,75
Matthias Tuinman
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1207 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:32,8
  • Balwerpen   17,91
  • Verspringen   3,01
Hylke Moeskops
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1204 punten
  • 40 meter   8,2
  • 600 meter   2:30,5
  • Balwerpen   19,89
  • Verspringen   2,90
Quinten Orij
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1147 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:23,0
  • Balwerpen   18,67
  • Verspringen   2,38
Thijmen Bilars
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 980 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:40,7
  • Balwerpen   12,73
  • Verspringen   2,49
Liam Amand
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 360 punten
  • 40 meter   9,6
  • 600 meter   3:17,6
  • Balwerpen   10,91
  • Verspringen   1,66
Kik van Swol
  • Masters Mannen - Meerkamp - 1063 punten
  • 150 meter   21,5
  • 600 meter   2:27,0
  • Kogelstoten   11,23
  • Verspringen   4,45
Tijmen de Hart
  • Senioren mannen - Meerkamp - 2443 punten
  • 150 meter   16,6
  • 600 meter   1:31,3
  • Kogelstoten   7,35
  • Verspringen   6,59
Paul van der Gragt
  • Senioren mannen - Meerkamp - 2393 punten
  • 150 meter   17,0
  • 600 meter   1:25,2
  • Kogelstoten   8,79
  • Verspringen   5,45
Kars van der Gragt
  • Senioren mannen - Meerkamp - 1447 punten
  • 150 meter   18,2
  • 600 meter   2:10,9
  • Kogelstoten   8,13
  • Verspringen   5,43
Nina van Diepen
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2060 punten
  • 150 meter   20,7
  • 600 meter   1:46,9
  • Kogelstoten   7,44
  • Verspringen   3,76
Kim Groeneveld
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1474 punten
  • 150 meter   23,1
  • 600 meter   1:58,2
  • Kogelstoten   5,35
  • Verspringen   3,60
Cathy Zijlstra
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1511 punten
  • 150 meter   21,9
  • 600 meter   2:17,1
  • Kogelstoten   6,18
  • Verspringen   4,25
Elise van Swol
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1383 punten
  • 150 meter   22,5
  • 600 meter   2:14,5
  • Kogelstoten   5,35
  • Verspringen   3,99
Luna Vlaming
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1071 punten
  • 150 meter   24,1
  • 600 meter   2:08,5
  • Kogelstoten   4,10
  • Verspringen   3,12
Sennah Bax
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1296 punten
  • 150 meter   23,3
  • 600 meter   2:15,6
  • Kogelstoten   6,90
  • Verspringen   3,41
Marit Brand
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1201 punten
  • 150 meter   24,5
  • 600 meter   2:05,4
  • Kogelstoten   4,96
  • Verspringen   3,45
Catelijne Jansen
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 957 punten
  • 150 meter   26,2
  • 600 meter   2:14,5
  • Kogelstoten   5,14
  • Verspringen   3,07
Lotte Bierman
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1282 punten
  • 150 meter   23,5
  • 600 meter   2:21,5
  • Kogelstoten   6,75
  • Verspringen   3,68
Thaïs de Araujo
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1199 punten
  • 150 meter   24,1
  • 600 meter   2:15,1
  • Kogelstoten   5,87
  • Verspringen   3,46
Dante Busch
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1074 punten
  • 150 meter   22,9
  • 600 meter   2:26,2
  • Kogelstoten   6,09
  • Verspringen   2,84
Amy Tijmstra
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1709 punten
  • 60 meter   9,7
  • 600 meter   2:16,7
  • Balwerpen   22,74
  • Verspringen   3,72
Wendy Tijmstra
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1676 punten
  • 60 meter   9,6
  • 600 meter   2:19,9
  • Balwerpen   21,17
  • Verspringen   3,72
Mila James
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1535 punten
  • 60 meter   10,1
  • 600 meter   2:10,6
  • Balwerpen   15,78
  • Verspringen   3,41
Lisa Sevenhuijsen
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1867 punten
  • 60 meter   9,6
  • 600 meter   2:04,5
  • Balwerpen   21,09
  • Verspringen   3,91
Sarah van Exel
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1610 punten
  • 60 meter   10,0
  • 600 meter   2:09,8
  • Balwerpen   18,73
  • Verspringen   3,42
Manouk de Araujo
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1174 punten
  • 60 meter   11,3
  • 600 meter   2:17,4
  • Balwerpen   13,04
  • Verspringen   2,90
Femke Hidding
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1486 punten
  • 40 meter   7,3
  • 600 meter   2:16,1
  • Balwerpen   15,01
  • Verspringen   3,31
Kris Hoogeland
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1413 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:20,0
  • Balwerpen   14,42
  • Verspringen   3,23
Fenna Ziemer
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 753 punten
  • 40 meter   8,5
  • 600 meter   2:53,5
  • Balwerpen   10,25
  • Verspringen   2,41
Eva Van de Wetering
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1188 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:23,4
  • Balwerpen   15,62
  • Verspringen   2,71
Yenthe Zonneveld
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1016 punten
  • 40 meter   8,4
  • 600 meter   2:28,4
  • Balwerpen   16,34
  • Verspringen   2,29
Femke Feddema
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 977 punten
  • 40 meter   8,2
  • 600 meter   2:37,0
  • Balwerpen   13,69
  • Verspringen   2,49
Yara van der Werf
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 753 punten
  • 40 meter   8,3
  • 600 meter   2:50,8
  • Balwerpen   9,20
  • Verspringen   2,27
Sylke Hidding
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 588 punten
  • 40 meter   8,8
  • 600 meter   2:49,4
  • Balwerpen   7,08
  • Verspringen   2,01
Sade Falix
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 566 punten
  • 40 meter   8,6
  • 600 meter   3:36,3
  • Balwerpen   7,51
  • Verspringen   2,42
Fiona Lindaya
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 1716 punten
  • 150 meter   23,1
  • 600 meter   2:14,1
  • Kogelstoten   8,41
  • Verspringen   4,20
Laurien Bellens
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 1427 punten
  • 150 meter   23,0
  • 600 meter   1:53,7
  • Kogelstoten   5,03
  • Verspringen   3,30

Hoogtepunten

Tijmen de Hart Msen 150m
  • 16,59
  • Wendy Tijmstra MPA1 60m
  • 9,58
  • Paul van der Gragt Msen 150m
  • 17,00
  • Luca van Diepen JJC 600m
  • 1:34,11
  • Nina van Diepen MJB 600m
  • 1:46,84
  • Tijmen de Hart Msen Ver
  • 6,59
  • Paul van der Gragt Msen 600m
  • 1:25,11
  • Laurien Bellens Vsen 600m
  • 1:53,61
  • Lisa Sevenhuijsen MPA2 60m
  • 9,51
  • Nina van Diepen MJB 150m
  • 20,65
  •  

    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 150m600mKogelVerPunten totaal
    1 Mark Dekker AV Hylas 18,68 1:44,95 9,44 4,81 1683
    2 Lars Bos AV Hylas 19,28 1:48,48 7,66 4,24 1276


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 150m600mKogelVerPunten totaal
    1 Luca van Diepen AV Hylas 19,36 1:34,11 9,13 3,84 2338
    2 Alexandar Pelletier AV Hylas 19,57 2:00,77 6,55 4,44 1920
    3 Daniel Wolfert AV Hylas 21,79 2:04,38 8,47 4,30 1771
    4 Danny Breet AV Hylas 19,76 2:04,71 6,75 3,70 1725
    5 Storm Kraakman AV Hylas 22,18 2:05,20 7,31 3,73 1557
    6 Xabier Muñoz AV Hylas 22,48 2:11,19 6,47 3,18 1318


    Jongens Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 150m600mKogelVerPunten totaal
    1 Nick Tijmstra AV Hylas 23,08 2:13,43 6,15 3,49 1298


    Jongens Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 150m600mKogelVerPunten totaal
    1 Robin Kramps AV Hylas 19,17 1:46,34 9,42 4,36 2278
    2 Sjoerd Schoorl AV Hylas 22,71 2:14,85 6,90 3,58 1373
    3 Mac Nolta AV Hylas 27,80 2:19,31 4,63 2,71 724
    4 Nijs Klaver AV Hylas 26,46 2:29,25 5,14 2,29 664
    5 Marijn Dijkstra AV Hylas DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m600mBalVerPunten totaal
    1 Sven Mulder AV Hylas 10,50 2:17,87 30,06 3,65 1650
    2 Roald Grisel AV Hylas 11,01 2:26,02 22,55 3,39 1372
    3 Thijmen de Gier AV Hylas 11,93 2:27,89 16,69 2,92 1073
    4 Julian van Veen AV Hylas 11,86 2:35,06 16,88 2,78 1006
    5 Luuk Korsten AV Hylas 12,71 2:24,49 10,42 3,05 938
    6 Biek Komen AV Hylas DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m600mBalVerPunten totaal
    1 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 9,51 2:01,72 36,66 4,32 2163
    2 Olivier K... Koerkamp AV Hylas 10,23 2:03,65 21,91 3,50 1691
    3 Mika Zonneveld AV Hylas 10,45 2:12,73 25,54 3,37 1592
    4 Hessel Braxhoofden AV Hylas 10,72 2:27,34 25,99 3,49 1464
    5 Mats Kruijer AV Hylas 10,79 2:24,25 17,42 3,30 1325
    6 Jascha Lelieveld AV Hylas 11,20 2:28,75 15,10 2,79 1100
    7 Oskar Gebauer AV Hylas DNS DNS DNS DNS 0
    7 Jelle Germans AV Hylas DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Luuk de Haas AV Hylas 7,44 2:12,17 25,70 3,45 1663
    2 Luuk Zwanenburg AV Hylas 7,63 2:28,63 27,52 3,30 1484
    3 Kay Kosters AV Hylas 7,66 2:16,57 15,55 3,00 1350
    4 Roy Pfaff AV Hylas 7,83 2:36,91 21,97 2,88 1237
    5 Tom Bachmohr AV Hylas 7,67 2:23,58 12,62 2,94 1230
    6 Stavros M...antonakis AV Hylas 8,00 2:31,40 19,91 2,73 1186
    7 Jitte Kooij AV Hylas 8,12 2:26,73 12,35 2,77 1089


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Tom Koort AV Hylas 7,71 2:21,78 19,62 2,75 1309
    2 Matthias Tuinman AV Hylas 7,98 2:32,71 17,91 3,01 1207
    3 Hylke Moeskops AV Hylas 8,13 2:30,49 19,89 2,90 1204
    4 Krishna Van Kessel AV Hylas 7,91 2:35,73 13,18 2,71 1063
    5 Tijn van Pruissen AV Hylas 8,74 2:33,80 12,61 2,48 890
    6 Nick Koning AV Hylas 7,90 2:40,34 11,07 2,14 883
    7 Timo Looijenga AV Hylas 9,40 2:39,18 12,45 2,08 685


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Quinten Orij AV Hylas 8,08 2:22,96 18,67 2,38 1147
    2 Thijmen Bilars AV Hylas 7,91 2:40,70 12,73 2,49 980
    3 Liam Amand AV Hylas 9,53 3:17,59 10,91 1,66 360


    Masters Mannen - Meerkamp

    # Naam 150m600mKogelVerPunten totaal
    1 Kik van Swol AV Hylas 21,49 2:26,97 11,23 4,45 1063


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 150m600mKogelVerPunten totaal
    1 Tijmen de Hart AV Hylas 16,59 1:31,21 7,35 6,59 2443
    2 Paul van der Gragt AV Hylas 17,00 1:25,11 8,79 5,45 2393
    3 Kars van der Gragt AV Hylas 18,14 2:10,82 8,13 5,43 1447


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 150m600mKogelVerPunten totaal
    1 Nina van Diepen AV Hylas 20,65 1:46,84 7,44 3,76 2060
    2 Kim Groeneveld AV Hylas 23,07 1:58,19 5,35 3,60 1474


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 150m600mKogelVerPunten totaal
    1 Cathy Zijlstra AV Hylas 21,82 2:17,03 6,18 4,25 1511
    2 Elise van Swol AV Hylas 22,45 2:14,45 5,35 3,99 1383
    3 Luna Vlaming AV Hylas 24,01 2:08,49 4,10 3,12 1071
    4 Romy van Houten AV Hylas 24,76 2:19,26 5,81 3,25 1071


    Meisjes Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 150m600mKogelVerPunten totaal
    1 Sennah Bax AV Hylas 23,25 2:15,51 6,90 3,41 1296
    2 Marit Brand AV Hylas 24,45 2:05,34 4,96 3,45 1201
    3 Catelijne Jansen AV Hylas 26,12 2:14,44 5,14 3,07 957
    4 Famke Kuitert AV Hylas 30,09 DNF 6,36 2,15 385
    5 Laurenza Damen AV Hylas DNS DNS DNS DNS 0
    5 Zilla Elens AV Hylas DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 150m600mKogelVerPunten totaal
    1 Lotte Bierman AV Hylas 23,41 2:21,45 6,75 3,68 1282
    2 Thaïs de Araujo AV Hylas 24,02 2:15,02 5,87 3,46 1199
    3 Dante Busch AV Hylas 22,88 2:26,18 6,09 2,84 1074
    4 Jolijn Muller AV Hylas DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m600mBalVerPunten totaal
    1 Amy Tijmstra AV Hylas 9,67 2:16,68 22,74 3,72 1709
    2 Wendy Tijmstra AV Hylas 9,58 2:19,87 21,17 3,72 1676
    3 Mila James AV Hylas 10,10 2:10,58 15,78 3,41 1535
    4 Jonna Brommer AV Hylas 10,75 2:11,32 19,56 3,15 1440
    5 Maria Di ...io Nuñez AV Hylas 10,80 2:15,32 16,59 2,97 1317
    6 Micky Kraakman AV Hylas DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m600mBalVerPunten totaal
    1 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 9,51 2:04,49 21,09 3,91 1867
    2 Sarah van Exel AV Hylas 9,96 2:09,71 18,73 3,42 1610
    3 Manouk de Araujo AV Hylas 11,22 2:17,37 13,04 2,90 1174
    4 Charlize Helena Eg AV Hylas 12,00 2:56,51 14,57 2,83 838
    5 Naomi Bekker AV Hylas DNS DNS DNS DNS 0
    5 Modesta Gebauer AV Hylas DNS DNS DNS DNS 0
    5 Fenna Zuurbier AV Hylas DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Femke Hidding AV Hylas 7,26 2:16,04 15,01 3,31 1486
    2 Kris Hoogeland AV Hylas 7,33 2:19,97 14,42 3,23 1413
    3 Fenna Ziemer AV Hylas 8,47 2:53,42 10,25 2,41 753


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Eva Van de Wetering AV Hylas 7,94 2:23,34 15,62 2,71 1188
    2 Yenthe Zonneveld AV Hylas 8,31 2:28,38 16,34 2,29 1016
    3 Femke Feddema AV Hylas 8,16 2:36,99 13,69 2,49 977
    4 Jess Bertram AV Hylas 8,35 3:04,65 12,51 2,45 766
    5 Eva Sevenhuijsen AV Hylas 8,95 3:07,67 10,57 2,26 591
    6 Jazz van Bochoven AV Hylas 9,33 3:38,82 10,11 2,16 470
    7 Veerle Bierman AV Hylas 9,23 3:18,30 5,98 1,88 333
    8 Bo de Haas AV Hylas DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Yara van der Werf AV Hylas 8,25 2:50,71 9,20 2,27 753
    2 Sylke Hidding AV Hylas 8,74 2:49,34 7,08 2,01 588
    3 Sade Falix AV Hylas 8,59 3:36,29 7,51 2,42 566
    4 Nora Verduin AV Hylas 9,38 3:11,29 6,39 2,30 437


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam 150m600mKogelVerPunten totaal
    1 Fiona Lindaya AV Hylas 23,04 2:14,08 8,41 4,20 1716
    2 Laurien Bellens AV Hylas 22,92 1:53,61 5,03 3,30 1427