Vereniging 'Leiden Atletiek' op 'Openingswedstrijd Leiden Atletiek junioren, senioren en masters'

Prijzen

Ard van der Putten
  • Jongens Junior A - 100m - 12,82
Teun de Leede
  • Jongens Junior A - 100m - 13,13
Joshua Groen
  • Jongens Junior A - 200m - 25,80
Ard van der Putten
  • Jongens Junior A - 200m - 27,93
Joshua Groen
  • Jongens Junior A - 300m - 39,48
Thomas Bovenberg
  • Jongens Junior A - 600m - 1:28,52
Koen Prud'homme van Reine
  • Jongens Junior A - Speer - 48,28
Jesper Hout
  • Jongens Junior A - Speer - 42,18
Ard van der Putten
  • Jongens Junior A - Speer - 41,19
Tijmen Ottenheim
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,70
Thijmen Nouwens
  • Jongens Junior B - 100m - 12,47
Mateusz Wróblewicz
  • Jongens Junior B - 100m - 12,88
Levi Ari Pronk
  • Jongens Junior B - 100m - 12,91
Pepijn Roth
  • Jongens Junior B - 200m - 24,80
Mateusz Wróblewicz
  • Jongens Junior B - 200m - 26,18
Pepijn Roth
  • Jongens Junior B - 300m - 40,64
Vincent Perquin
  • Jongens Junior B - 600m - 1:30,75
Sander van Elk
  • Jongens Junior B - 600m - 1:31,15
Aion van der Lecq
  • Jongens Junior B - 600m - 1:37,92
Salle Wieringa
  • Jongens Junior B - 1Mijl - 5:37,91
Coen Huizer
  • Jongens Junior B - 110mH - 16,33
Coen Huizer
  • Jongens Junior B - 400mH - 1:01,40
Coen Huizer
  • Jongens Junior B - Discus - 29,10
Aion van der Lecq
  • Jongens Junior B - Discus - 26,54
Youko van der Blom
  • Jongens Junior B - Kogel - 12,48
Aion van der Lecq
  • Jongens Junior B - Speer - 33,48
Thijmen Nouwens
  • Jongens Junior B - Speer - 32,54
Stach Van der Zeeuw
  • Jongens Junior B - Speer - 25,64
Aion van der Lecq
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,50
Stach Van der Zeeuw
  • Jongens Junior B - Polshoog - 2,60
Salle Wieringa
  • Jongens Junior B - Ver - 4,75
Malik Dammada
  • Jongens Junior C1 - 100m - 13,32
Sep Mans
  • Jongens Junior C1 - 100m - 13,38
Quinten Stijger
  • Jongens Junior C1 - 100m - 14,03
Ruben Oppenhuizen
  • Jongens Junior C1 - 600m - 1:33,65
Guus Geelen
  • Jongens Junior C1 - 100mH - 21,06
Daniël Marsman
  • Jongens Junior C1 - 100mH - 21,64
Christiaan Molevelt
  • Jongens Junior C1 - Discus - 26,74
Malik Dammada
  • Jongens Junior C1 - Kogel - 9,93
Christiaan Molevelt
  • Jongens Junior C1 - Kogel - 9,31
Ruben Oppenhuizen
  • Jongens Junior C1 - Kogel - 8,63
Malik Dammada
  • Jongens Junior C1 - Speer - 36,67
Christiaan Molevelt
  • Jongens Junior C1 - Speer - 32,68
Sep Mans
  • Jongens Junior C1 - Speer - 25,40
Guus Geelen
  • Jongens Junior C1 - Hoog - 1,35
Quinten Stijger
  • Jongens Junior C1 - Polshoog - 1,80
Ruben Oppenhuizen
  • Jongens Junior C1 - Ver - 4,59
Quinten Stijger
  • Jongens Junior C1 - Ver - 3,91
Guus Geelen
  • Jongens Junior C1 - Ver - 3,78
Errolson Windster
  • Jongens Junior C2 - 100m - 13,21
Liam Timmerman
  • Jongens Junior C2 - 100m - 13,69
Jop Goekoop
  • Jongens Junior C2 - 100m - 14,59
Liam Timmerman
  • Jongens Junior C2 - 600m - 1:57,93
Jop Goekoop
  • Jongens Junior C2 - 100mH - 18,16
Errolson Windster
  • Jongens Junior C2 - 100mH - 19,21
Brazil Golden
  • Jongens Junior C2 - Hoog - 1,20
Errolson Windster
  • Jongens Junior C2 - Ver - 5,12
Jop Goekoop
  • Jongens Junior C2 - Ver - 4,42
Brazil Golden
  • Jongens Junior C2 - Ver - 4,09
Stephen Schouten
  • Jongens Junior D1 - 80m - 11,30
Sander Ottenheim
  • Jongens Junior D1 - 80m - 12,53
Ingmar van Andel
  • Jongens Junior D1 - 80m - 12,59
Simon Krijger
  • Jongens Junior D1 - 600m - 2:15,10
Max Aarts
  • Jongens Junior D1 - 600m - 2:15,75
Loek Mansvelder
  • Jongens Junior D1 - 80mH - 15,56
Ingmar van Andel
  • Jongens Junior D1 - 80mH - 16,51
Sander Ottenheim
  • Jongens Junior D1 - 80mH - 16,64
Ingmar van Andel
  • Jongens Junior D1 - Kogel - 6,14
Ingmar van Andel
  • Jongens Junior D1 - Speer - 22,13
Max Aarts
  • Jongens Junior D1 - Speer - 16,02
Sander Ottenheim
  • Jongens Junior D1 - Hoog - 1,40
Max Aarts
  • Jongens Junior D1 - Hoog - 1,15
Loek Mansvelder
  • Jongens Junior D1 - Ver - 3,60
Sander Ottenheim
  • Jongens Junior D1 - Ver - 3,53
Stephen Schouten
  • Jongens Junior D1 - Ver - 3,47
Luuk de Graaf
  • Jongens Junior D2 - 80m - 11,04
Luka de Wilde
  • Jongens Junior D2 - 80m - 12,30
Yoni Oppenheim
  • Jongens Junior D2 - 80m - 12,65
Luuk de Graaf
  • Jongens Junior D2 - 600m - 1:50,88
Igor Ouwerkerk
  • Jongens Junior D2 - 600m - 2:01,45
Luka de Wilde
  • Jongens Junior D2 - 600m - 2:06,38
Igor Ouwerkerk
  • Jongens Junior D2 - 80mH - 16,33
Luka de Wilde
  • Jongens Junior D2 - 80mH - 16,77
Jeroen Vink
  • Jongens Junior D2 - 80mH - 18,51
Luka de Wilde
  • Jongens Junior D2 - Discus - 21,75
Luuk de Graaf
  • Jongens Junior D2 - Discus - 21,39
Yoni Oppenheim
  • Jongens Junior D2 - Discus - 16,16
Luka de Wilde
  • Jongens Junior D2 - Kogel - 7,74
Willem Schoo
  • Jongens Junior D2 - Kogel - 4,21
Luka de Wilde
  • Jongens Junior D2 - Speer - 25,40
Yoni Oppenheim
  • Jongens Junior D2 - Speer - 17,64
Eysse Wieringa
  • Jongens Junior D2 - Speer - 10,57
Igor Ouwerkerk
  • Jongens Junior D2 - Hoog - 1,30
Luka de Wilde
  • Jongens Junior D2 - Hoog - 1,15
Bram Beijen
  • Jongens Junior D2 - Hoog - 1,00
Luka de Wilde
  • Jongens Junior D2 - Ver - 3,76
Igor Ouwerkerk
  • Jongens Junior D2 - Ver - 3,72
Willem Schoo
  • Jongens Junior D2 - Ver - 3,36
Daniel Hake
  • Masters mannen - 200m - 33,44
Daniel Hake
  • Masters mannen - 600m - 1:49,45
Bob Nederpel
  • Masters mannen - 1Mijl - 4:57,60
Tony Pracht
  • Masters mannen - Discus - 37,60
Gerrit Verdoes
  • Masters mannen - Kogel - 11,10
Tony Pracht
  • Masters mannen - Kogel - 10,56
Erik Verdoodt
  • Masters mannen - Kogel - 8,86
Gerrit Verdoes
  • Masters mannen - Speer - 36,19
Erik Verdoodt
  • Masters mannen - Speer - 31,79
Theo Brusche
  • Masters mannen - Polshoog - 2,40
Enric Moliné Burgos
  • Senioren mannen - 100m - 11,89
Enric Moliné Burgos
  • Senioren mannen - 200m - 24,41
Stefan van den Bos
  • Senioren mannen - 200m - 30,08
Jelte Van Atten
  • Senioren mannen - 600m - 1:23,92
Stan Does
  • Senioren mannen - 600m - 1:24,91
Casper van der Luijt
  • Senioren mannen - 600m - 1:32,40
Thijs van Mourik
  • Senioren mannen - 1Mijl - 4:56,97
Martijn Spaan
  • Senioren mannen - Discus - 25,74
Martijn Spaan
  • Senioren mannen - Kogel - 9,40
Stan Does
  • Senioren mannen - Polshoog - 4,00
Tim Iking
  • Senioren mannen - Ver - 5,89
Nicole van Ruitenbeek
  • Masters vrouwen - Kogel - 7,40
Nicole van Ruitenbeek
  • Masters vrouwen - Speer - 13,86
Lieke Pauli
  • Meisjes Junior A - 100m - 13,77
Lieke Pauli
  • Meisjes Junior A - 200m - 28,70
Lorraine Gonizzi
  • Meisjes Junior A - 300m - 46,66
Roos Van Elk
  • Meisjes Junior A - 600m - 1:39,97
Tess Veefkind
  • Meisjes Junior B - 100m - 14,70
Yu Bo Lin van der Nagel
  • Meisjes Junior B - 100m - 14,73
Emmy Rams
  • Meisjes Junior B - 100m - 14,87
Maud Hoogeveen
  • Meisjes Junior B - 200m - 30,47
Rosalie van Gool
  • Meisjes Junior B - 200m - 32,62
Amina Maatoug
  • Meisjes Junior B - 600m - 1:35,10
Bobet Kloosterman
  • Meisjes Junior B - 600m - 1:50,21
Jessy Heemskerk
  • Meisjes Junior B - 600m - 1:52,50
Jutte Vijverberg
  • Meisjes Junior B - 100mH - 17,22
Rosalie van Gool
  • Meisjes Junior B - 100mH - 20,45
Esther Lievers
  • Meisjes Junior B - 400mH - 1:12,34
Jessy Heemskerk
  • Meisjes Junior B - 400mH - 1:16,00
Isabelle Reijman
  • Meisjes Junior B - Discus - 26,71
Bianca van den Burgh
  • Meisjes Junior B - Discus - 21,97
Madelief Nouwens
  • Meisjes Junior B - Discus - 20,60
Isabelle Reijman
  • Meisjes Junior B - Kogel - 9,80
Madelief Nouwens
  • Meisjes Junior B - Kogel - 8,82
Amina Maatoug
  • Meisjes Junior B - Kogel - 7,64
Amina Maatoug
  • Meisjes Junior B - Speer - 30,36
Jutte Vijverberg
  • Meisjes Junior B - Speer - 25,05
Bianca van den Burgh
  • Meisjes Junior B - Speer - 22,71
Esther Lievers
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,45
Jutte Vijverberg
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,30
Yu Bo Lin van der Nagel
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 2,20
Amina Maatoug
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,78
Faya Donders
  • Meisjes Junior C1 - 80m - 11,47
Lianne Groenendijk
  • Meisjes Junior C1 - 80m - 11,89
Laura Varona Perez
  • Meisjes Junior C1 - 80m - 11,97
Lianne Groenendijk
  • Meisjes Junior C1 - 600m - 2:01,26
Lianne Groenendijk
  • Meisjes Junior C1 - 80mH - 15,50
Rosa Candido
  • Meisjes Junior C1 - 80mH - 15,79
Lena Elderhorst
  • Meisjes Junior C1 - 80mH - 15,93
Marloes Huizer
  • Meisjes Junior C1 - 300mH - 58,51
Rosa Candido
  • Meisjes Junior C1 - Discus - 17,19
Pippa de Jong
  • Meisjes Junior C1 - Discus - 15,47
Pippa de Jong
  • Meisjes Junior C1 - Kogel - 7,02
Lianne Groenendijk
  • Meisjes Junior C1 - Kogel - 6,12
Nora Varona Perez
  • Meisjes Junior C1 - Kogel - 5,57
Pippa de Jong
  • Meisjes Junior C1 - Speer - 15,69
Laura Varona Perez
  • Meisjes Junior C1 - Hoog - 1,40
Rosa Candido
  • Meisjes Junior C1 - Hoog - 1,35
Lianne Groenendijk
  • Meisjes Junior C1 - Ver - 4,32
Rosa Candido
  • Meisjes Junior C1 - Ver - 4,19
Charlotte van Beelen
  • Meisjes Junior C1 - Ver - 4,14
Myrthe Steenbeek
  • Meisjes Junior C2 - 80m - 11,70
Elanor van Kleef
  • Meisjes Junior C2 - 80m - 11,71
Annika Koet
  • Meisjes Junior C2 - 80m - 11,91
Florieke van Ek
  • Meisjes Junior C2 - 600m - 1:59,89
Mette Nuijen
  • Meisjes Junior C2 - 80mH - 13,84
Ilse Knevel
  • Meisjes Junior C2 - 80mH - 15,17
Isabel Roeleveld
  • Meisjes Junior C2 - 80mH - 15,41
Mette Nuijen
  • Meisjes Junior C2 - 300mH - 52,30
Isis Heemskerk
  • Meisjes Junior C2 - 300mH - 56,73
Myrthe Steenbeek
  • Meisjes Junior C2 - Speer - 25,73
Ilse Knevel
  • Meisjes Junior C2 - Hoog - 1,45
Myrthe Steenbeek
  • Meisjes Junior C2 - Hoog - 1,40
Ilse Knevel
  • Meisjes Junior C2 - Polshoog - 2,10
Myrthe Steenbeek
  • Meisjes Junior C2 - Polshoog - 2,00
Muneerah Hensing
  • Meisjes Junior C2 - Ver - 3,99
Carolina Ricci
  • Meisjes Junior D1 - 60m - 9,21
Meike de Visser
  • Meisjes Junior D1 - 60m - 9,58
Rosanne Zoetemelk
  • Meisjes Junior D1 - 60m - 9,66
Hannah van Maarschalkerweerd
  • Meisjes Junior D1 - 600m - 2:14,01
Jet vd Heijden
  • Meisjes Junior D1 - 600m - 2:17,24
Lokke Lewerissa
  • Meisjes Junior D1 - 600m - 2:20,57
Stine Nuijen
  • Meisjes Junior D1 - 60mH - 11,89
Rosanne Zoetemelk
  • Meisjes Junior D1 - 60mH - 12,64
Lenja van Rooij
  • Meisjes Junior D1 - 60mH - 12,92
Jet vd Heijden
  • Meisjes Junior D1 - Discus - 16,88
Bodil de Jong
  • Meisjes Junior D1 - Discus - 16,43
Linde Candido
  • Meisjes Junior D1 - Discus - 14,08
Femke Zwaan
  • Meisjes Junior D1 - Kogel - 7,34
Jet vd Heijden
  • Meisjes Junior D1 - Kogel - 7,03
Femke Zwaan
  • Meisjes Junior D1 - Speer - 15,43
Linde Candido
  • Meisjes Junior D1 - Speer - 13,85
Rosanne Zoetemelk
  • Meisjes Junior D1 - Speer - 13,02
Linde Candido
  • Meisjes Junior D1 - Hoog - 1,20
Rosanne Zoetemelk
  • Meisjes Junior D1 - Hoog - 1,20
Stine Nuijen
  • Meisjes Junior D1 - Hoog - 1,20
Lenja van Rooij
  • Meisjes Junior D1 - Hoog - 1,20
Hannah Moltgen
  • Meisjes Junior D1 - Hoog - 1,20
Carolina Ricci
  • Meisjes Junior D1 - Ver - 3,76
Stine Nuijen
  • Meisjes Junior D1 - Ver - 3,57
Lenja van Rooij
  • Meisjes Junior D1 - Ver - 3,44
Esther van Velzen
  • Meisjes Junior D2 - 60m - 9,58
Aimee Verheijen
  • Meisjes Junior D2 - 60m - 9,58
Solveig Lindner
  • Meisjes Junior D2 - 60m - 9,76
Esther van Velzen
  • Meisjes Junior D2 - 600m - 2:11,74
Brenda Pardoen
  • Meisjes Junior D2 - 600m - 2:27,62
Aimee Verheijen
  • Meisjes Junior D2 - 600m - 2:29,59
Solveig Lindner
  • Meisjes Junior D2 - 60mH - 12,02
Aimee Verheijen
  • Meisjes Junior D2 - 60mH - 12,26
Tirra Aalla
  • Meisjes Junior D2 - 60mH - 14,24
Senna Nicolai
  • Meisjes Junior D2 - Discus - 13,87
Esther van Velzen
  • Meisjes Junior D2 - Kogel - 6,60
Brenda Pardoen
  • Meisjes Junior D2 - Kogel - 5,44
Senna Nicolai
  • Meisjes Junior D2 - Hoog - 1,20
Aimee Verheijen
  • Meisjes Junior D2 - Hoog - 1,15
Tirra Aalla
  • Meisjes Junior D2 - Hoog - 1,10
Solveig Lindner
  • Meisjes Junior D2 - Ver - 3,56
Esther van Velzen
  • Meisjes Junior D2 - Ver - 3,31
Aimee Verheijen
  • Meisjes Junior D2 - Ver - 3,11
Hilde Pracht
  • Senioren vrouwen - 200m - 27,39
Tiffany Smit
  • Senioren vrouwen - 200m - 28,80
Milou van der Schaaf
  • Senioren vrouwen - 200m - 29,46
Hilde Pracht
  • Senioren vrouwen - 300m - 43,99
Milou van der Schaaf
  • Senioren vrouwen - 400mH - 1:25,42
Arlyn Haveman
  • Senioren vrouwen - Kogel - 9,77
Lucinde Wiersema
  • Senioren vrouwen - Speer - 34,25
Arlyn Haveman
  • Senioren vrouwen - Speer - 32,93
Lucinde Wiersema
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,55
Arlyn Haveman
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,50
Milou van der Schaaf
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,40
Milou van der Schaaf
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,62

Hoogtepunten

Thijmen Nouwens JJB 100m
  • 12,47
  • Luka de Wilde JJD2 80m
  • 12,30
  • Meike de Visser MJD1 60m
  • 9,58
  • Luuk de Graaf JJD2 80m
  • 11,04
  • Malik Dammada JJC1 Kogel
  • 9,93
  • Rosanne Zoetemelk MJD1 60m
  • 9,66
  • Luuk de Graaf JJD2 600m
  • 1:50,88
  • Linde Candido MJD1 Hoog
  • 1,20
  • Stine Nuijen MJD1 60m
  • 9,75
  • Carolina Ricci MJD1 60m
  • 9,21
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Ard van der Putten 12,82 13,45 12,82 -0.8 m/s---
    2 Teun de Leede 13,13 DNS 13,13 -0.8 m/s---


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Joshua Groen 25,80 25,09
    2 Ard van der Putten 27,93 ---
    Thomas Bovenberg DNS 26,00


    Jongens Junior A - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Joshua Groen 39,48 40,07


    Jongens Junior A - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Thomas Bovenberg 1:28,52 1:30,00


    Jongens Junior A - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Koen Prud...van Reine 48,28 ---
    2 Jesper Hout 42,18 ---
    3 Ard van der Putten 41,19 ---


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Tijmen Ottenheim 1,70 ---


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Thijmen Nouwens 12,47 DNS 12,47 -0.8 m/s---
    2 Mateusz Wróblewicz 12,88 DNS 12,88 -0.8 m/s13,25
    3 Levi Ari Pronk 12,91 DNS 12,91 -0.8 m/s---
    4 Stach Van der Zeeuw 12,95 13,12 12,95 -0.8 m/s---
    Maurits Dekker DNS DNS DNS ---


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Pepijn Roth 24,80 -0.8 m/s25,17
    2 Mateusz Wróblewicz 26,18 -0.8 m/s26,44
    Maurits Dekker DNS ---


    Jongens Junior B - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Pepijn Roth 40,64 ---
    Aion van der Lecq DNS ---


    Jongens Junior B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Vincent Perquin 1:30,75 1:39,50
    2 Sander van Elk 1:31,15 1:33,00
    3 Aion van der Lecq 1:37,92 ---
    4 Tim De Mooij 1:38,28 ---


    Jongens Junior B - Engelse mijl

    # Naam Res OBP
    1 Salle Wieringa 5:37,91 ---


    Jongens Junior B - 110 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Coen Huizer 16,33 -0.6 m/s---
    Maurits Dekker DNS ---


    Jongens Junior B - 400 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Coen Huizer 1:01,40 ---


    Jongens Junior B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Coen Huizer 29,10 ---
    2 Aion van der Lecq 26,54 ---


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Youko van der Blom 12,48 ---


    Jongens Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Aion van der Lecq 33,48 ---
    2 Thijmen Nouwens 32,54 ---
    3 Stach Van der Zeeuw 25,64 ---
    4 Salle Wieringa 22,64 ---


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Aion van der Lecq 1,50 ---


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Stach Van der Zeeuw 2,60 ---


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Salle Wieringa 4,75 ---


    Jongens Junior C1 - 100 meter

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Malik Dammada 13,32 13,59 13,32 +0.6 m/s---
    2 Sep Mans 13,38 13,51 13,38 +0.6 m/s---
    3 Quinten Stijger 14,03 14,46 14,03 +0.6 m/s---
    4 Arthur Stoffels 14,35 14,64 14,35 -0.5 m/s---


    Jongens Junior C1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Ruben Oppenhuizen 1:33,65 1:39,00
    Malik Dammada DNS ---


    Jongens Junior C1 - 100 meter horden

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Guus Geelen 21,06 DNS 21,06 +0.3 m/s---
    2 Daniël Marsman 21,64 21,98 21,64 +0.3 m/s---


    Jongens Junior C1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Christiaan Molevelt 26,74 ---
    Malik Dammada DNS ---


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Malik Dammada 9,93 ---
    2 Christiaan Molevelt 9,31 ---
    3 Ruben Oppenhuizen 8,63 ---
    4 Arthur Stoffels 6,61 ---
    5 Daniël Marsman 6,07 ---


    Jongens Junior C1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Malik Dammada 36,67 ---
    2 Christiaan Molevelt 32,68 ---
    3 Sep Mans 25,40 ---
    4 Arthur Stoffels 12,96 ---


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Guus Geelen 1,35 ---


    Jongens Junior C1 - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Quinten Stijger 1,80 ---


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Ruben Oppenhuizen 4,59 ---
    2 Quinten Stijger 3,91 ---
    3 Guus Geelen 3,78 ---


    Jongens Junior C2 - 100 meter

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Errolson Windster 13,21 13,43 13,21 +0.6 m/s---
    2 Liam Timmerman 13,69 DNS 13,69 +0.6 m/s---
    3 Jop Goekoop 14,59 14,65 14,59 -0.5 m/s---
    4 Brazil Golden 16,01 16,46 16,01 -0.5 m/s---


    Jongens Junior C2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Liam Timmerman 1:57,93 ---


    Jongens Junior C2 - 100 meter horden

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Jop Goekoop 18,16 DNS 18,16 +0.3 m/s---
    2 Errolson Windster 19,21 19,24 19,21 +0.3 m/s---


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Brazil Golden 1,20 ---


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Errolson Windster 5,12 ---
    2 Jop Goekoop 4,42 ---
    3 Brazil Golden 4,09 ---
    4 Liam Timmerman 3,94 ---


    Jongens Junior D1 - 80 meter

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Stephen Schouten 12,83 11,30 11,30 -1.0 m/s---
    2 Sander Ottenheim 12,53 12,67 12,53 -1.0 m/s---
    3 Ingmar van Andel 12,59 12,86 12,59 -1.0 m/s---
    4 Loek Mansvelder 12,64 12,88 12,64 -1.0 m/s---


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Simon Krijger 2:15,10 ---
    2 Max Aarts 2:15,75 ---


    Jongens Junior D1 - 80 meter horden

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Loek Mansvelder 15,56 15,90 15,56 -3.5 m/s---
    2 Ingmar van Andel 16,51 16,52 16,51 -3.5 m/s---
    3 Sander Ottenheim 16,64 16,83 16,64 -3.5 m/s---
    4 Max Aarts 17,89 18,33 17,89 -3.5 m/s---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Ingmar van Andel 6,14 ---


    Jongens Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Ingmar van Andel 22,13 ---
    2 Max Aarts 16,02 ---
    Simon Krijger DNS ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Sander Ottenheim 1,40 ---
    2 Max Aarts 1,15 ---


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Loek Mansvelder 3,60 ---
    2 Sander Ottenheim 3,53 ---
    3 Stephen Schouten 3,47 ---
    4 Simon Krijger 2,38 ---


    Jongens Junior D2 - 80 meter

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Luuk de Graaf 11,04 13,59 11,04 -1.0 m/s---
    2 Luka de Wilde 12,30 12,61 12,30 -1.0 m/s11,86
    3 Yoni Oppenheim 12,65 12,91 12,65 -1.0 m/s---
    4 Willem Schoo 13,10 12,68 12,68 -1.0 m/s---
    5 Igor Ouwerkerk 13,84 12,87 12,87 -1.0 m/s---
    6 Jeroen Vink 13,30 13,71 13,30 -1.0 m/s13,60


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Luuk de Graaf 1:50,88 ---
    2 Igor Ouwerkerk 2:01,45 ---
    3 Luka de Wilde 2:06,38 2:12,01
    4 Eysse Wieringa 2:12,83 ---
    5 Willem Schoo 2:15,91 ---


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Igor Ouwerkerk 16,41 16,33 16,33 -3.5 m/s---
    2 Luka de Wilde 16,77 17,15 16,77 -3.5 m/s16,70
    3 Jeroen Vink 18,75 18,51 18,51 -3.5 m/s18,18
    4 Eysse Wieringa 19,53 19,36 19,36 -3.5 m/s---


    Jongens Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Luka de Wilde 21,75 19,99
    2 Luuk de Graaf 21,39 ---
    3 Yoni Oppenheim 16,16 ---


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Luka de Wilde 7,74 7,96
    2 Willem Schoo 4,21 ---


    Jongens Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Luka de Wilde 25,40 21,41
    2 Yoni Oppenheim 17,64 ---
    3 Eysse Wieringa 10,57 ---


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Igor Ouwerkerk 1,30 ---
    2 Luka de Wilde 1,15 1,27
    3 Bram Beijen 1,00 ---


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Luka de Wilde 3,76 3,44
    2 Igor Ouwerkerk 3,72 ---
    3 Willem Schoo 3,36 ---


    Masters mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Daniel Hake 33,44 -0.8 m/s---


    Masters mannen - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Daniel Hake 1:49,45 ---


    Masters mannen - Engelse mijl

    # Naam Res OBP
    1 Bob Nederpel 4:57,60 4:59,99


    Masters mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Tony Pracht 37,60 ---
    Gerrit Verdoes DNS ---


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Gerrit Verdoes 11,10 ---
    2 Tony Pracht 10,56 ---
    3 Erik Verdoodt 8,86 ---


    Masters mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Gerrit Verdoes 36,19 ---
    2 Erik Verdoodt 31,79 ---


    Masters mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Theo Brusche 2,40 ---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Enric Mol...é Burgos 11,89 DNS 11,89 -0.8 m/s---


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Enric Mol...é Burgos 24,41 24,30
    2 Stefan van den Bos 30,08 ---


    Senioren mannen - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jelte Van Atten 1:23,92 1:23,00
    2 Stan Does 1:24,91 1:24,00
    3 Casper van der Luijt 1:32,40 1:31,90
    4 Arthur Somers 1:43,24 1:14,01


    Senioren mannen - Engelse mijl

    # Naam Res OBP
    1 Thijs van Mourik 4:56,97 ---
    Arthur Somers DNS 5:19,21


    Senioren mannen - 110 meter horden

    # Naam Res OBP
    Arthur Somers DNS ---


    Senioren mannen - 400 meter horden

    # Naam ResOBP
    Arthur Somers DNS ---


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Martijn Spaan 25,74 ---


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Martijn Spaan 9,40 ---


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Stan Does 4,00 ---


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Tim Iking 5,89 ---


    Masters vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Nicole van...uitenbeek 7,40 ---


    Masters vrouwen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Nicole van...uitenbeek 13,86 ---


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Lieke Pauli 13,77 13,92 13,77 -0.5 m/s13,50


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Lieke Pauli 28,70 -0.6 m/s29,13


    Meisjes Junior A - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lorraine Gonizzi 46,66 ---


    Meisjes Junior A - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Roos Van Elk 1:39,97 1:36,00


    Meisjes Junior A - 400 meter horden

    # Naam ResOBP
    Lorraine Gonizzi DNS ---


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Tess Veefkind 14,70 14,77 14,70 -0.5 m/s---
    2 Yu Bo Lin ...der Nagel 14,73 15,07 14,73 -0.5 m/s---
    3 Emmy Rams 14,87 15,04 14,87 +0.6 m/s---
    4 Rosalie van Gool 15,08 15,40 15,08 -0.5 m/s---
    5 Bianca van den Burgh 16,48 DNS 16,48 +0.6 m/s---
    Lara Weghorst DNS DNS DNS 12,98
    Jutte Vijverberg DNS DNS DNS ---


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Maud Hoogeveen 30,47 -0.6 m/s---
    2 Rosalie van Gool 32,62 -0.6 m/s---


    Meisjes Junior B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Amina Maatoug 1:35,10 1:37,00
    2 Bobet Kloosterman 1:50,21 ---
    3 Jessy Heemskerk 1:52,50 ---


    Meisjes Junior B - 100 meter horden

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Jutte Vijverberg 17,22 DNS 17,22 +0.3 m/s---
    2 Rosalie van Gool 20,45 21,32 20,45 +0.3 m/s---
    Lara Weghorst DNS DNS DNS ---


    Meisjes Junior B - 400 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Esther Lievers 1:12,34 ---
    2 Jessy Heemskerk 1:16,00 ---


    Meisjes Junior B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Isabelle Reijman 26,71 29,75
    2 Bianca van den Burgh 21,97 ---
    3 Madelief Nouwens 20,60 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Isabelle Reijman 9,80 10,95
    2 Madelief Nouwens 8,82 ---
    3 Amina Maatoug 7,64 ---


    Meisjes Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Amina Maatoug 30,36 ---
    2 Jutte Vijverberg 25,05 ---
    3 Bianca van den Burgh 22,71 ---
    4 Maud Hoogeveen 22,58 ---
    5 Emmy Rams 20,49 ---
    6 Tess Veefkind 17,94 ---


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Esther Lievers 1,45 ---
    2 Jutte Vijverberg 1,30 ---


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Yu Bo Lin ...der Nagel 2,20 ---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Amina Maatoug 4,78 ---


    Meisjes Junior C1 - 80 meter

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Faya Donders 11,47 11,76 11,47 -1.7 m/s---
    2 Lianne Groenendijk 11,89 12,09 11,89 -1.7 m/s---
    3 Laura Varona Perez 11,97 12,08 11,97 -1.7 m/s---
    4 Charlotte van Beelen 12,12 12,50 12,12 -1.7 m/s---
    5 Sanne de Lange 12,21 12,47 12,21 -1.7 m/s---
    6 Lena Elderhorst 12,39 12,64 12,39 -1.7 m/s---
    7 Laura Damman 12,76 13,22 12,76 -1.7 m/s---
    8 Nora Varona Perez 13,63 13,45 13,45 -1.7 m/s---


    Meisjes Junior C1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lianne Groenendijk 2:01,26 ---


    Meisjes Junior C1 - 80 meter horden

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Lianne Groenendijk 15,50 15,53 15,50 -2.3 m/s---
    2 Rosa Candido 15,93 15,79 15,79 -2.3 m/s---
    3 Lena Elderhorst 16,10 15,93 15,93 -2.3 m/s---
    4 Sanne de Lange 15,93 16,24 15,93 -2.3 m/s---
    5 Laura Damman 19,59 18,05 18,05 -2.3 m/s---


    Meisjes Junior C1 - 300 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Marloes Huizer 58,51 ---


    Meisjes Junior C1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Rosa Candido 17,19 ---
    2 Pippa de Jong 15,47 ---


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Pippa de Jong 7,02 ---
    2 Lianne Groenendijk 6,12 ---
    3 Nora Varona Perez 5,57 ---


    Meisjes Junior C1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Pippa de Jong 15,69 ---


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Laura Varona Perez 1,40 ---
    2 Rosa Candido 1,35 ---


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Lianne Groenendijk 4,32 ---
    2 Rosa Candido 4,19 ---
    3 Charlotte van Beelen 4,14 ---
    4 Laura Varona Perez 4,05 ---
    5 Sanne de Lange 3,88 ---
    6 Lena Elderhorst 3,74 ---
    7 Nora Varona Perez 3,55 ---
    8 Laura Damman 3,23 ---


    Meisjes Junior C2 - 80 meter

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Myrthe Steenbeek 11,70 11,92 11,70 -1.7 m/s---
    2 Elanor van Kleef 11,71 11,81 11,71 -1.7 m/s---
    3 Annika Koet 11,91 12,32 11,91 -1.7 m/s---
    4 Florieke van Ek 11,99 12,22 11,99 -1.7 m/s---
    5 Ilse Knevel DNS 12,38 12,38 -1.7 m/s---
    6 Irem Guney 12,57 12,72 12,57 -1.7 m/s---
    7 Emma Brink 13,03 13,09 13,03 -1.7 m/s---


    Meisjes Junior C2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Florieke van Ek 1:59,89 ---


    Meisjes Junior C2 - 80 meter horden

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Mette Nuijen 13,84 13,95 13,84 -2.3 m/s---
    2 Ilse Knevel 15,60 15,17 15,17 -2.3 m/s---
    3 Isabel Roeleveld 15,41 15,73 15,41 -2.3 m/s---
    4 Isis Heemskerk 15,55 15,60 15,55 -2.3 m/s15,87
    5 Annika Koet 16,25 16,31 16,25 -2.3 m/s---
    6 Elanor van Kleef 16,95 16,95 16,95 -2.3 m/s---


    Meisjes Junior C2 - 300 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Mette Nuijen 52,30 ---
    2 Isis Heemskerk 56,73 ---


    Meisjes Junior C2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Myrthe Steenbeek 25,73 ---


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Ilse Knevel 1,45 ---
    2 Myrthe Steenbeek 1,40 ---


    Meisjes Junior C2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Ilse Knevel 2,10 ---
    2 Myrthe Steenbeek 2,00 ---


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Muneerah Hensing 3,99 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Carolina Ricci 9,21 9,21 9,21 -1.3 m/s---
    2 Meike de Visser 9,60 9,58 9,58 -1.6 m/s---
    3 Rosanne Zoetemelk 9,66 9,77 9,66 +0.1 m/s---
    4 Stine Nuijen 9,75 10,49 9,75 +0.1 m/s---
    5 Hannah van...lkerweerd 9,89 10,02 9,89 +0.1 m/s---
    6 Lokke Lewerissa 10,35 9,97 9,97 +0.1 m/s---
    7 Femke Zwaan 10,13 10,32 10,13 -1.3 m/s---
    8 Yin Yin De Ridder 10,21 10,37 10,21 -1.6 m/s---
    9 Mees Kuiper 10,28 10,30 10,28 -1.3 m/s---
    10 Jet vd Heijden 10,41 10,49 10,41 -1.3 m/s---
    11 Lenja van Rooij 10,45 10,43 10,43 +0.1 m/s---
    12 Hannah Moltgen 10,68 11,03 10,68 -1.6 m/s---
    13 Tessel van der Zeeuw 10,99 10,77 10,77 -1.6 m/s---
    14 Hasse Dekkers 11,78 12,01 11,78 -1.6 m/s---


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Hannah van...lkerweerd 2:14,01 ---
    2 Jet vd Heijden 2:17,24 ---
    3 Lokke Lewerissa 2:20,57 ---
    4 Femke Zwaan 2:21,27 ---
    5 Tessel van der Zeeuw 2:25,67 ---
    Hasse Dekkers DNS ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Stine Nuijen 11,89 11,89 -2.3 m/s---
    2 Rosanne Zoetemelk 12,64 12,64 -2.3 m/s---
    3 Lenja van Rooij 12,92 12,92 -2.3 m/s---
    4 Meike de Visser 13,67 13,36 13,36 -2.1 m/s---
    5 Femke Zwaan 13,67 14,46 13,67 -2.1 m/s---
    6 Mees Kuiper 13,77 13,83 13,77 -2.1 m/s---
    7 Linde Candido 13,94 15,22 13,94 -2.1 m/s---
    8 Hasse Dekkers 15,32 15,58 15,32 -2.1 m/s---


    Meisjes Junior D1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Jet vd Heijden 16,88 ---
    2 Bodil de Jong 16,43 ---
    3 Linde Candido 14,08 ---
    4 Femke Zwaan 13,59 ---
    5 Hasse Dekkers 10,88 ---
    6 Lenja van Rooij 10,33 ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Femke Zwaan 7,34 ---
    2 Jet vd Heijden 7,03 ---


    Meisjes Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Femke Zwaan 15,43 ---
    2 Linde Candido 13,85 ---
    3 Rosanne Zoetemelk 13,02 ---
    4 Bodil de Jong 12,79 ---
    5 Jet vd Heijden 12,49 ---
    6 Hannah van...lkerweerd 9,11 ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Linde Candido 1,20 ---
    1 Rosanne Zoetemelk 1,20 ---
    1 Stine Nuijen 1,20 ---
    1 Lenja van Rooij 1,20 ---
    1 Hannah Moltgen 1,20 ---
    6 Bodil de Jong 1,15 ---
    7 Mees Kuiper 1,10 ---
    7 Hannah van...lkerweerd 1,10 ---
    9 Tessel van der Zeeuw 1,00 ---
    9 Hasse Dekkers 1,00 ---


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Carolina Ricci 3,76 ---
    2 Stine Nuijen 3,57 ---
    3 Lenja van Rooij 3,44 ---
    4 Yin Yin De Ridder 3,29 ---
    5 Hannah Moltgen 3,18 ---
    6 Mees Kuiper 3,11 ---
    7 Hasse Dekkers 2,54 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Esther van Velzen 9,58 9,58 9,58 -1.6 m/s---
    2 Aimee Verheijen 9,58 9,70 9,58 +0.1 m/s---
    3 Solveig Lindner 9,76 9,98 9,76 -1.3 m/s---
    4 Senna Nicolai 10,74 10,68 10,68 -1.6 m/s---
    5 Brenda Pardoen 11,03 11,16 11,03 -1.3 m/s---
    Nynke van ...r Heijden DNS DNS DNS ---


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Esther van Velzen 2:11,74 ---
    2 Brenda Pardoen 2:27,62 ---
    3 Aimee Verheijen 2:29,59 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Solveig Lindner 12,02 12,02 -2.3 m/s---
    2 Aimee Verheijen 12,26 12,26 -2.3 m/s---
    3 Tirra Aalla 14,30 14,24 14,24 -2.1 m/s---


    Meisjes Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Senna Nicolai 13,87 ---


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Esther van Velzen 6,60 ---
    2 Brenda Pardoen 5,44 ---


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Senna Nicolai 1,20 ---
    2 Aimee Verheijen 1,15 ---
    3 Tirra Aalla 1,10 ---
    4 Nynke van ...r Heijden 0,95 ---


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Solveig Lindner 3,56 ---
    2 Esther van Velzen 3,31 ---
    3 Aimee Verheijen 3,11 ---
    4 Brenda Pardoen 2,19 ---
    Nynke van ...r Heijden DNS ---


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Hilde Pracht 27,39 -0.6 m/s27,67
    2 Tiffany Smit 28,80 -0.6 m/s---
    3 Milou van der Schaaf 29,46 -0.6 m/s28,70


    Senioren vrouwen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Hilde Pracht 43,99 1:02,03


    Senioren vrouwen - 400 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Milou van der Schaaf 1:25,42 ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Arlyn Haveman 9,77 ---


    Senioren vrouwen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Lucinde Wiersema 34,25 ---
    2 Arlyn Haveman 32,93 ---


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Lucinde Wiersema 1,55 ---
    2 Arlyn Haveman 1,50 ---
    3 Milou van der Schaaf 1,40 ---


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Milou van der Schaaf 4,62 ---