Vereniging 'ARV Ilion' op '4e ZHM Pupillencompetitie 2018'

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

Naam Team 60mDuurSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Aimé Suvaal Team A23 10,61 1425,00 13,50 25,00 3,10 257 257
Gio Kromokario Team A23 9,34 1350,00 22,50 35,00 4,00 382 382
Jairo Looije Team A23 10,90 DNS DNS DNS DNS 41 0
Jesse van der Voort Team A23 10,30 1275,00 16,00 17,50 2,75 224 186
Matthieu Afognon Team A34 9,05 1375,00 17,00 29,00 4,05 348 297
Nick Barendse Team A34 10,19 1525,00 16,00 28,00 3,35 308 252
Tijn den Duijn Team A34 9,74 1400,00 12,00 26,00 3,75 292 188


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A34 (Pendel) - JPA1 8 1:32,20 6
2 Team A33 (Pendel) - JPA1 10 1:32,75 5
3 Team A31 (Pendel) - JPA1 10 1:36,56 4
4 Team A23 (Pendel) - JPA1 8 1:40,65 3
5 Team A32 (Pendel) - JPA1 9 1:43,31 2
6 Team A24 (Pendel) - JPA1 9 1:48,88 1


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A34 (Team-est-r) - JPA1 8 2:41,78 6
2 Team A33 (Team-est-r) - JPA1 10 2:42,57 5
3 Team A31 (Team-est-r) - JPA1 10 2:45,13 4
4 Team A23 (Team-est-r) - JPA1 8 2:53,75 3
5 Team A32 (Team-est-r) - JPA1 9 2:55,72 2
6 Team A24 (Team-est-r) - JPA1 9 3:04,50 1


Jongens Pupil A2 - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Bram Jansen Team A61 1475,00 10,59 7,90 28,00 1,10 4,25 421 421
Carsten Schouten Team A61 1350,00 10,35 6,60 24,50 1,05 3,70 357 247
Casper de Winter Team A61 1450,00 11,08 8,40 40,50 1,10 4,10 453 453
Jesper Schaasberg Team A61 1225,00 13,46 5,00 24,00 1,00 3,35 262 0
Merlijn Piepenbroek Team A61 1300,00 10,51 8,80 38,50 1,30 4,30 481 438
Stijn Rietveld Team A61 1350,00 12,41 6,50 22,50 1,05 3,45 310 95


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A53 (Team-est-r) - JPA2 10 2:40,46 6
2 Team A63 (Team-est-r) - JPA2 8 2:43,75 5
3 Team A54 (Team-est-r) - JPA2 8 2:45,19 4
4 Team A61 (Team-est-r) - JPA2 9 2:45,75 3
5 Team A62 (Team-est-r) - JPA2 9 2:48,03 2
6 Team A64 (Team-est-r) - JPA2 9 2:52,68 1


Jongens Pupil B - Meerkamp

Naam Team 40mDuurSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Boris Klaver Team 62 6,84 975,00 13,50 26,00 1,15 401 401
Finn Donkersloot Team 62 7,10 1000,00 14,50 27,50 1,00 389 389
Ruben Driessens Team 61 6,91 925,00 14,00 24,00 1,00 363 363
Storm Kooistra Team 61 8,20 875,00 12,50 20,50 0,85 274 116


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 62 (Pendel) - JPB 8 1:13,22 12
2 Team 44 (Pendel) - JPB 8 1:14,82 11
3 Team 41 (Pendel) - JPB 8 1:15,97 10
4 Team 52 (Pendel) - JPB 9 1:16,03 9
5 Team 63 (Pendel) - JPB 10 1:16,16 8
6 Team 61 (Pendel) - JPB 9 1:16,20 7
7 Team 54 (Pendel) - JPB 8 1:17,19 6
8 Team 64 (Pendel) - JPB 9 1:17,82 5
9 Team 42 (Pendel) - JPB 8 1:19,44 4
10 Team 53 (Pendel) - JPB 8 1:19,97 3
11 Team 51 (Pendel) - JPB 8 1:20,81 2
12 Team 43 (Pendel) - JPB 8 1:23,97 1


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 52 (Team-est-r) - JPB 9 3:04,34 12
2 Team 53 (Team-est-r) - JPB 8 3:05,85 11
3 Team 54 (Team-est-r) - JPB 8 3:06,04 10
4 Team 62 (Team-est-r) - JPB 8 3:07,06 9
5 Team 44 (Team-est-r) - JPB 8 3:08,46 8
6 Team 41 (Team-est-r) - JPB 8 3:10,59 7
7 Team 64 (Team-est-r) - JPB 9 3:12,76 6
8 Team 51 (Team-est-r) - JPB 8 3:13,40 5
9 Team 63 (Team-est-r) - JPB 10 3:13,47 4
10 Team 42 (Team-est-r) - JPB 8 3:16,81 3
11 Team 43 (Team-est-r) - JPB 8 3:22,10 2
12 Team 61 (Team-est-r) - JPB 9 3:24,15 1


Jongens Pupil C - Meerkamp

Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Cedric Hopman Team 24 900,00 8,86 4,40 14,00 0,80 2,75 317 112
Davy Votel Team 24 875,00 8,10 5,90 20,00 0,95 3,15 422 422
Dylan Rozendaal Team 31 775,00 9,48 4,90 13,00 0,95 2,85 313 67
Jamie Heemskerk Team 31 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Jules van den Berg Team 31 725,00 10,80 3,70 11,00 0,70 2,00 187 0
Olivier de Jager Team 31 900,00 8,28 5,80 17,50 0,95 3,25 414 414
Quint van Hasselt Team 21 925,00 8,43 3,90 14,00 0,80 2,95 331 119
Rens de Zwart Team 21 925,00 8,36 5,60 23,50 1,05 3,15 458 458
Sam Bergman Team 21 900,00 8,36 5,60 19,00 1,00 3,15 420 420


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 31 (Team-est-r) - JPC 9 3:06,03 8
2 Team 24 (Team-est-r) - JPC 8 3:12,57 7
3 Team 21 (Team-est-r) - JPC 8 3:13,56 6
4 Team 33 (Team-est-r) - JPC 8 3:16,59 5
5 Team 23 (Team-est-r) - JPC 8 3:17,90 4
6 Team 22 (Team-est-r) - JPC 8 3:18,90 3
7 Team 34 (Team-est-r) - JPC 9 3:25,53 2
8 Team 32 (Team-est-r) - JPC 8 3:34,98 1


Jongens Pupil Mini - Meerkamp

Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Kyano de Wind Team 13 800,00 9,85 4,30 9,50 0,75 2,45 319 163
Sebas Achten Team 13 925,00 9,15 4,60 14,50 0,75 2,65 418 367


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 11 (Team-est-r) - JPMini 12 3:19,01 4
2 Team 14 (Team-est-r) - JPMini 10 3:25,56 3
3 Team 12 (Team-est-r) - JPMini 11 3:27,12 2
4 Team 13 (Team-est-r) - JPMini 11 3:30,28 1


Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

Naam Team 60mDuurSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Edith van den Berg Team A11 9,94 1400,00 16,00 18,00 3,15 297 297
Elisabeth ...oekestijn Team A11 10,52 1400,00 11,00 12,50 2,75 224 224
Tessa Jansen Team A11 10,99 1300,00 8,50 10,00 2,40 167 95
Toni Ligeon Team A11 9,87 1150,00 19,00 24,00 3,35 317 284


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A13 (Pendel) - MPA1 8 1:39,78 6
2 Team A11 (Pendel) - MPA1 8 1:41,65 5
2 Team A12 (Pendel) - MPA1 8 1:41,65 5
4 Team A14 (Pendel) - MPA1 8 1:44,15 3
5 Team A21 (Pendel) - MPA1 0 DNS 0
5 Team A22 (Pendel) - MPA1 0 DNS 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A11 (Team-est-r) - MPA1 8 2:50,31 6
2 Team A13 (Team-est-r) - MPA1 8 2:50,97 5
3 Team A12 (Team-est-r) - MPA1 8 2:53,75 4
4 Team A14 (Team-est-r) - MPA1 8 2:54,69 3
5 Team A21 (Team-est-r) - MPA1 0 DNS 0
5 Team A22 (Team-est-r) - MPA1 0 DNS 0


Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Anne van Rooijen Team A41 1200,00 11,71 4,70 19,50 1,05 3,65 323 65
Daphne Roozendaal Team A41 1375,00 10,97 5,40 23,00 1,25 3,90 420 369
Elianne Hopman Team A41 1325,00 12,19 8,30 28,50 1,25 4,45 478 421
Emma van der Linden Team A41 1275,00 11,43 5,40 23,50 1,05 3,85 368 324
Fleur van Zon Team A41 1300,00 11,90 5,70 19,50 1,05 3,65 344 166
Noor Pauw Team A41 1450,00 11,14 5,90 21,00 1,15 3,85 407 407


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A51 (Team-est-r) - MPA2 8 2:40,75 6
2 Team A42 (Team-est-r) - MPA2 8 2:45,39 5
3 Team A41 (Team-est-r) - MPA2 8 2:46,22 4
4 Team A52 (Team-est-r) - MPA2 7 2:49,44 3
5 Team A44 (Team-est-r) - MPA2 8 2:51,53 2
6 Team A43 (Team-est-r) - MPA2 7 2:57,47 1


Meisjes Pupil B - Meerkamp

Naam Team 40mDuurSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Celeste Ottes Team 61 7,67 900,00 9,00 15,50 0,85 271 175
Emma Tamminga Team 61 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Evy Eising Team 62 7,53 900,00 12,50 18,00 0,85 313 196
Julia Crins Team 62 6,48 975,00 13,00 21,50 0,95 396 396
Roos Langelaan Team 62 7,44 925,00 12,00 18,00 0,90 323 255


Er bestaan nog geen estafette teams.


Er bestaan nog geen estafette teams.


Meisjes Pupil C - Meerkamp

Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Kyra Ten Berge Team 24 875,00 8,56 3,80 12,50 0,80 2,55 343 136
Tesse de Kooter Team 24 825,00 8,94 4,70 13,00 0,85 2,95 370 316


Er bestaan nog geen estafette teams.


Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Bodien Donkersloot Team 14 875,00 10,10 2,70 9,50 0,75 2,20 322 187
Fay Barendse Team 14 DNS 9,25 5,20 11,00 0,80 2,40 354 354
Linde Crins Team 14 850,00 9,18 3,10 13,00 0,80 2,35 393 347
Nghitti Looije Team 13 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Ronja Klaver Team 13 850,00 9,93 2,70 7,00 0,80 2,55 331 266


Er bestaan nog geen estafette teams.