Vereniging 'Leiden Atletiek' op '4e ZHM Pupillencompetitie 2018'

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

Naam Team 60mDuurSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Christiaan Schubert Team A33 9,69 1200,00 22,00 36,50 3,55 348 315
Daniël Vleeming Team A31 11,92 1400,00 12,00 19,50 2,60 192 0
Fin Harms Team A31 11,92 1500,00 14,50 12,50 2,80 197 113
Floris Aleman Team A31 10,33 1325,00 14,00 30,50 3,25 278 187
Hidde Smout Team A31 9,73 1350,00 19,50 29,00 3,45 321 273
Job Aukes Team A31 11,33 DNS DNS DNS DNS 33 0
Mats Candido Team A33 9,99 1325,00 17,50 28,50 3,45 301 194
Pieter Sorgdrager Team A33 11,96 1225,00 11,50 14,50 2,60 154 0
Teije Hoving Team A33 9,97 1500,00 19,50 30,00 3,30 331 331
Twan van Andel Team A31 11,33 1500,00 13,50 27,50 3,20 264 187
Vincent Kasper Team A33 10,08 1325,00 20,00 28,00 3,35 306 187


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A34 (Pendel) - JPA1 8 1:32,20 6
2 Team A33 (Pendel) - JPA1 10 1:32,75 5
3 Team A31 (Pendel) - JPA1 10 1:36,56 4
4 Team A23 (Pendel) - JPA1 8 1:40,65 3
5 Team A32 (Pendel) - JPA1 9 1:43,31 2
6 Team A24 (Pendel) - JPA1 9 1:48,88 1


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A34 (Team-est-r) - JPA1 8 2:41,78 6
2 Team A33 (Team-est-r) - JPA1 10 2:42,57 5
3 Team A31 (Team-est-r) - JPA1 10 2:45,13 4
4 Team A23 (Team-est-r) - JPA1 8 2:53,75 3
5 Team A32 (Team-est-r) - JPA1 9 2:55,72 2
6 Team A24 (Team-est-r) - JPA1 9 3:04,50 1


Jongens Pupil A2 - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Abel Molenaar Team A64 1475,00 11,41 6,50 25,50 1,25 4,35 408 408
Hamzah Salah Team A64 1275,00 11,01 7,40 23,00 1,15 3,85 360 320
Jasper Koning Team A64 1325,00 11,16 6,20 29,00 1,20 4,30 394 394
Joep den Dulk Team A64 1500,00 10,39 6,60 24,50 1,10 4,05 392 392
Kasper Vletter Team A64 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Manne Baan Team A63 1525,00 9,74 8,30 31,00 1,25 4,85 500 500
Richard de Kort Team A63 1300,00 10,27 7,70 29,00 1,30 4,15 432 389
Sven Nederpel Team A63 DNS 12,28 6,70 31,00 1,05 3,85 308 222
Victor Waterreus Team A63 1325,00 12,88 4,30 15,00 1,00 2,95 228 45


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A53 (Team-est-r) - JPA2 10 2:40,46 6
2 Team A63 (Team-est-r) - JPA2 8 2:43,75 5
3 Team A54 (Team-est-r) - JPA2 8 2:45,19 4
4 Team A61 (Team-est-r) - JPA2 9 2:45,75 3
5 Team A62 (Team-est-r) - JPA2 9 2:48,03 2
6 Team A64 (Team-est-r) - JPA2 9 2:52,68 1


Jongens Pupil B - Meerkamp

Naam Team 40mDuurSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Boaz Tuijn Team 63 8,55 825,00 10,00 16,00 0,50 183 0
Hugo Molenaar Team 63 7,43 950,00 13,50 23,00 0,90 330 271
Sebastiaan... Huijstee Team 63 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 62 (Pendel) - JPB 8 1:13,22 12
2 Team 44 (Pendel) - JPB 8 1:14,82 11
3 Team 41 (Pendel) - JPB 8 1:15,97 10
4 Team 52 (Pendel) - JPB 9 1:16,03 9
5 Team 63 (Pendel) - JPB 10 1:16,16 8
6 Team 61 (Pendel) - JPB 9 1:16,20 7
7 Team 54 (Pendel) - JPB 8 1:17,19 6
8 Team 64 (Pendel) - JPB 9 1:17,82 5
9 Team 42 (Pendel) - JPB 8 1:19,44 4
10 Team 53 (Pendel) - JPB 8 1:19,97 3
11 Team 51 (Pendel) - JPB 8 1:20,81 2
12 Team 43 (Pendel) - JPB 8 1:23,97 1


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 52 (Team-est-r) - JPB 9 3:04,34 12
2 Team 53 (Team-est-r) - JPB 8 3:05,85 11
3 Team 54 (Team-est-r) - JPB 8 3:06,04 10
4 Team 62 (Team-est-r) - JPB 8 3:07,06 9
5 Team 44 (Team-est-r) - JPB 8 3:08,46 8
6 Team 41 (Team-est-r) - JPB 8 3:10,59 7
7 Team 64 (Team-est-r) - JPB 9 3:12,76 6
8 Team 51 (Team-est-r) - JPB 8 3:13,40 5
9 Team 63 (Team-est-r) - JPB 10 3:13,47 4
10 Team 42 (Team-est-r) - JPB 8 3:16,81 3
11 Team 43 (Team-est-r) - JPB 8 3:22,10 2
12 Team 61 (Team-est-r) - JPB 9 3:24,15 1


Jongens Pupil C - Meerkamp

Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Loets Kortleever Team 21 1000,00 7,70 4,00 14,50 1,00 3,55 424 424
Niels Koning Team 21 900,00 8,37 3,50 14,50 0,85 3,00 333 296
Stijn Koole Team 23 900,00 8,90 3,70 14,00 DNS 2,50 252 168
Tigo Mooiman Team 23 950,00 8,35 5,30 19,00 0,95 2,75 401 401


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 31 (Team-est-r) - JPC 9 3:06,03 8
2 Team 24 (Team-est-r) - JPC 8 3:12,57 7
3 Team 21 (Team-est-r) - JPC 8 3:13,56 6
4 Team 33 (Team-est-r) - JPC 8 3:16,59 5
5 Team 23 (Team-est-r) - JPC 8 3:17,90 4
6 Team 22 (Team-est-r) - JPC 8 3:18,90 3
7 Team 34 (Team-est-r) - JPC 9 3:25,53 2
8 Team 32 (Team-est-r) - JPC 8 3:34,98 1


Jongens Pupil Mini - Meerkamp

Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Alexander ... Huijstee Team 11 800,00 9,88 2,80 11,50 0,65 2,60 289 54
Guus van Kooten Team 11 1000,00 9,06 4,90 15,50 0,85 3,10 499 499
Hugo Koper Team 11 850,00 9,06 4,80 21,00 0,85 3,10 492 492
Nout Candido Team 12 950,00 8,68 5,10 19,00 0,90 3,10 532 532
Roek Baan Team 11 825,00 8,57 3,80 10,00 0,80 3,05 389 227
Sem Noort Team 12 925,00 8,77 4,10 16,00 0,90 2,70 458 458
Victor Siemelink Team 12 850,00 9,65 3,20 12,50 0,75 2,55 337 114


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 11 (Team-est-r) - JPMini 12 3:19,01 4
2 Team 14 (Team-est-r) - JPMini 10 3:25,56 3
3 Team 12 (Team-est-r) - JPMini 11 3:27,12 2
4 Team 13 (Team-est-r) - JPMini 11 3:30,28 1


Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

Naam Team 60mDuurSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Clarice Sikken Team A13 10,50 1300,00 11,50 13,50 2,75 217 57
Iris Kuijt Team A13 10,98 1300,00 10,50 17,50 2,75 216 181
Juna Kortleever Team A13 8,97 1375,00 18,00 24,50 3,80 381 381
Lotte Bogaard Team A13 11,96 1300,00 14,00 13,50 2,60 195 102


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A13 (Pendel) - MPA1 8 1:39,78 6
2 Team A11 (Pendel) - MPA1 8 1:41,65 5
2 Team A12 (Pendel) - MPA1 8 1:41,65 5
4 Team A14 (Pendel) - MPA1 8 1:44,15 3
5 Team A21 (Pendel) - MPA1 0 DNS 0
5 Team A22 (Pendel) - MPA1 0 DNS 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A11 (Team-est-r) - MPA1 8 2:50,31 6
2 Team A13 (Team-est-r) - MPA1 8 2:50,97 5
3 Team A12 (Team-est-r) - MPA1 8 2:53,75 4
4 Team A14 (Team-est-r) - MPA1 8 2:54,69 3
5 Team A21 (Team-est-r) - MPA1 0 DNS 0
5 Team A22 (Team-est-r) - MPA1 0 DNS 0


Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Anne Favre Team A44 1250,00 11,11 6,50 22,00 1,00 4,35 394 351
Door van Schaik Team A51 1325,00 11,32 5,80 18,00 1,20 4,60 416 416
Isa Ong Team A44 1425,00 10,61 6,70 28,00 1,10 4,30 465 465
Ise de Wit Team A44 1275,00 11,97 5,50 19,50 0,95 4,15 345 315
Jasmijn van Tol Team A44 1475,00 11,76 5,00 28,50 1,10 3,90 414 368
Karlijn Jansz Team A51 1325,00 10,67 7,40 25,50 1,20 4,50 474 474
Mae van den Berg Team A51 1400,00 10,41 7,30 27,50 1,30 4,75 524 524
Sarah Bouattaouan Team A51 1250,00 11,18 6,40 16,00 1,00 3,85 347 272


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A51 (Team-est-r) - MPA2 8 2:40,75 6
2 Team A42 (Team-est-r) - MPA2 8 2:45,39 5
3 Team A41 (Team-est-r) - MPA2 8 2:46,22 4
4 Team A52 (Team-est-r) - MPA2 7 2:49,44 3
5 Team A44 (Team-est-r) - MPA2 8 2:51,53 2
6 Team A43 (Team-est-r) - MPA2 7 2:57,47 1


Meisjes Pupil B - Meerkamp

Naam Team 40mDuurSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Anne Faaij Team 52 6,95 1000,00 10,50 20,00 1,00 367 367
Evi Versluis Team 52 7,42 875,00 12,00 19,50 0,90 321 321
Ilse Vooijs Team 52 8,50 850,00 9,50 16,00 0,65 220 58
Karlien Lippits Team 63 7,45 925,00 13,00 22,50 0,90 351 351
Norah van Dijk Team 63 7,47 850,00 13,50 18,50 0,70 296 255
Olivia van der Waals Team 52 8,25 850,00 10,50 22,50 0,60 258 230
Sara Faaij Team 52 6,97 950,00 14,50 14,00 1,00 358 358
Vera Koevoets Team 52 7,68 875,00 9,00 10,00 0,85 240 170
Wikke Wieringa Team 63 7,48 800,00 11,50 12,00 0,80 256 177


Er bestaan nog geen estafette teams.


Er bestaan nog geen estafette teams.


Meisjes Pupil C - Meerkamp

Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Bente Commandeur Team 31 975,00 8,03 6,00 14,00 0,95 3,20 488 488
Emma Sorgdrager Team 21 825,00 9,68 2,50 5,50 0,70 2,40 222 0
Fleur Favre Team 31 1025,00 7,54 6,90 28,50 1,00 3,85 665 665
Léa Faydi Team 31 875,00 9,82 5,00 20,00 0,85 2,65 396 396
Léna Le Dévédec Team 31 850,00 8,15 5,10 18,50 0,75 3,25 433 389
Leila Jac...es Santos Team 31 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Maud Flierman Team 23 875,00 8,68 3,90 9,00 0,85 2,65 336 303
Myrthe Cats Team 23 825,00 8,55 4,90 13,50 1,00 2,85 409 409
Nadine Witjes Team 23 900,00 9,11 5,00 10,50 0,85 2,65 361 361
Nikki Alma Team 21 850,00 8,87 4,40 10,00 0,80 2,75 336 185
Pien Warmerdam Team 21 725,00 10,08 4,00 9,50 0,85 2,50 273 113


Er bestaan nog geen estafette teams.


Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Eva Rijnbeek Team 12 725,00 10,96 2,50 7,50 0,65 2,25 230 0
Fenna Thelen Team 11 874,00 9,83 4,20 15,00 0,85 2,75 457 457
Freya Schubert Team 12 900,00 8,69 4,00 11,00 0,75 2,85 447 332
Inge van der Vos Team 12 825,00 9,97 3,20 7,50 0,80 2,45 333 68
Sophia de Kort Team 11 825,00 9,34 3,50 9,50 0,85 2,60 389 216


Er bestaan nog geen estafette teams.