Vereniging 'Avantri' op '4e ZHM Pupillencompetitie 2018'

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

Naam Team 60mDuurSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Dean Korbee Team A32 11,09 1300,00 18,50 30,00 3,00 272 272
Jeremy Kirchhoff Team A32 11,67 1125,00 14,50 8,50 3,00 154 120
Mark Bode Team A32 11,88 1400,00 13,00 13,50 2,50 173 84


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A34 (Pendel) - JPA1 8 1:32,20 6
2 Team A33 (Pendel) - JPA1 10 1:32,75 5
3 Team A31 (Pendel) - JPA1 10 1:36,56 4
4 Team A23 (Pendel) - JPA1 8 1:40,65 3
5 Team A32 (Pendel) - JPA1 9 1:43,31 2
6 Team A24 (Pendel) - JPA1 9 1:48,88 1


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A34 (Team-est-r) - JPA1 8 2:41,78 6
2 Team A33 (Team-est-r) - JPA1 10 2:42,57 5
3 Team A31 (Team-est-r) - JPA1 10 2:45,13 4
4 Team A23 (Team-est-r) - JPA1 8 2:53,75 3
5 Team A32 (Team-est-r) - JPA1 9 2:55,72 2
6 Team A24 (Team-est-r) - JPA1 9 3:04,50 1


Jongens Pupil B - Meerkamp

Naam Team 40mDuurSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Luca van Buren Team 51 7,60 1000,00 12,00 26,50 0,85 335 335
Peter de Bruin Team 51 7,72 1000,00 13,00 21,50 0,75 303 260
Swen van Schaik Team 51 8,10 1050,00 11,00 22,00 0,70 286 207


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 62 (Pendel) - JPB 8 1:13,22 12
2 Team 44 (Pendel) - JPB 8 1:14,82 11
3 Team 41 (Pendel) - JPB 8 1:15,97 10
4 Team 52 (Pendel) - JPB 9 1:16,03 9
5 Team 63 (Pendel) - JPB 10 1:16,16 8
6 Team 61 (Pendel) - JPB 9 1:16,20 7
7 Team 54 (Pendel) - JPB 8 1:17,19 6
8 Team 64 (Pendel) - JPB 9 1:17,82 5
9 Team 42 (Pendel) - JPB 8 1:19,44 4
10 Team 53 (Pendel) - JPB 8 1:19,97 3
11 Team 51 (Pendel) - JPB 8 1:20,81 2
12 Team 43 (Pendel) - JPB 8 1:23,97 1


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 52 (Team-est-r) - JPB 9 3:04,34 12
2 Team 53 (Team-est-r) - JPB 8 3:05,85 11
3 Team 54 (Team-est-r) - JPB 8 3:06,04 10
4 Team 62 (Team-est-r) - JPB 8 3:07,06 9
5 Team 44 (Team-est-r) - JPB 8 3:08,46 8
6 Team 41 (Team-est-r) - JPB 8 3:10,59 7
7 Team 64 (Team-est-r) - JPB 9 3:12,76 6
8 Team 51 (Team-est-r) - JPB 8 3:13,40 5
9 Team 63 (Team-est-r) - JPB 10 3:13,47 4
10 Team 42 (Team-est-r) - JPB 8 3:16,81 3
11 Team 43 (Team-est-r) - JPB 8 3:22,10 2
12 Team 61 (Team-est-r) - JPB 9 3:24,15 1


Jongens Pupil C - Meerkamp

Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Twan van Duuren Team 32 900,00 9,47 4,50 10,50 0,90 2,85 310 231


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 31 (Team-est-r) - JPC 9 3:06,03 8
2 Team 24 (Team-est-r) - JPC 8 3:12,57 7
3 Team 21 (Team-est-r) - JPC 8 3:13,56 6
4 Team 33 (Team-est-r) - JPC 8 3:16,59 5
5 Team 23 (Team-est-r) - JPC 8 3:17,90 4
6 Team 22 (Team-est-r) - JPC 8 3:18,90 3
7 Team 34 (Team-est-r) - JPC 9 3:25,53 2
8 Team 32 (Team-est-r) - JPC 8 3:34,98 1


Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

Naam Team 60mDuurSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Isolde de Koster Team A11 10,68 1275,00 9,50 8,00 2,60 175 99
Susanne Van der Spek Team A11 11,24 1175,00 13,00 17,00 2,60 202 127


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A13 (Pendel) - MPA1 8 1:39,78 6
2 Team A11 (Pendel) - MPA1 8 1:41,65 5
2 Team A12 (Pendel) - MPA1 8 1:41,65 5
4 Team A14 (Pendel) - MPA1 8 1:44,15 3
5 Team A21 (Pendel) - MPA1 0 DNS 0
5 Team A22 (Pendel) - MPA1 0 DNS 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A11 (Team-est-r) - MPA1 8 2:50,31 6
2 Team A13 (Team-est-r) - MPA1 8 2:50,97 5
3 Team A12 (Team-est-r) - MPA1 8 2:53,75 4
4 Team A14 (Team-est-r) - MPA1 8 2:54,69 3
5 Team A21 (Team-est-r) - MPA1 0 DNS 0
5 Team A22 (Team-est-r) - MPA1 0 DNS 0


Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Benthe Arts Team A43 1200,00 13,11 4,60 13,50 0,95 3,50 257 158
Fleur Rietveld Team A43 1425,00 10,91 6,40 20,50 1,30 4,20 453 453
Lynn Stolk Team A43 1075,00 13:00,55 4,80 16,00 0,90 3,20 195 146
Tessel Arts Team A43 1150,00 13,39 4,90 14,00 1,00 3,20 249 112
Yara van Buren Team A43 1250,00 13,15 4,70 13,00 1,00 2,80 240 123


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A51 (Team-est-r) - MPA2 8 2:40,75 6
2 Team A42 (Team-est-r) - MPA2 8 2:45,39 5
3 Team A41 (Team-est-r) - MPA2 8 2:46,22 4
4 Team A52 (Team-est-r) - MPA2 7 2:49,44 3
5 Team A44 (Team-est-r) - MPA2 8 2:51,53 2
6 Team A43 (Team-est-r) - MPA2 7 2:57,47 1


Meisjes Pupil B - Meerkamp

Naam Team 40mDuurSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Alyshia Flamand Team 63 7,31 900,00 12,00 15,00 0,95 317 317
Rosalie Verhoef Team 63 7,24 1000,00 11,00 22,50 0,95 366 311
Suzanne Bulle Team 63 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Zoë Stolk Team 63 8,90 675,00 8,00 9,00 0,70 149 0


Er bestaan nog geen estafette teams.


Er bestaan nog geen estafette teams.


Meisjes Pupil C - Meerkamp

Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Aiden de Koster Team 32 900,00 9,10 3,90 8,50 0,90 2,65 338 308
Minke van Dijk Team 32 900,00 8,55 4,10 11,00 0,85 2,80 366 366


Er bestaan nog geen estafette teams.


Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Demi Wallet Team 14 775,00 11,57 4,00 8,50 0,70 2,00 270 68
Finne Haanstra Team 14 850,00 9,51 3,80 8,50 0,75 2,55 367 271
Maren de Bruin Team 14 850,00 10,49 3,50 7,50 0,75 2,30 317 134


Er bestaan nog geen estafette teams.