Vereniging 'AAV `36' op '4e ZHM Pupillencompetitie 2018'

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

Naam Team 60mDuurSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Beau Janssen Team A34 9,69 DNS 18,00 DNS 3,00 176 132
Florin de Heij Team A34 10,37 1575,00 17,00 30,00 3,25 319 215
Jop Gründmann Team A34 9,77 1500,00 20,50 38,00 3,60 378 378
Luuk Ouwehand Team A31 10,07 1500,00 14,50 28,50 3,30 300 300
Maurits 't Hart Team A31 10,79 1525,00 18,00 25,00 3,15 288 176
Merijn Frederiks Team A31 10,25 1425,00 20,00 28,00 3,30 311 311
Romijn van der Bijl Team A31 11,98 1350,00 13,00 15,00 2,60 174 0
Teije Hekkema Team A34 10,36 1025,00 1,00 26,50 3,05 186 0
Tijn van Harten Team A34 10,04 1475,00 14,50 28,00 3,65 308 260


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A34 (Pendel) - JPA1 8 1:32,20 6
2 Team A33 (Pendel) - JPA1 10 1:32,75 5
3 Team A31 (Pendel) - JPA1 10 1:36,56 4
4 Team A23 (Pendel) - JPA1 8 1:40,65 3
5 Team A32 (Pendel) - JPA1 9 1:43,31 2
6 Team A24 (Pendel) - JPA1 9 1:48,88 1


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A34 (Team-est-r) - JPA1 8 2:41,78 6
2 Team A33 (Team-est-r) - JPA1 10 2:42,57 5
3 Team A31 (Team-est-r) - JPA1 10 2:45,13 4
4 Team A23 (Team-est-r) - JPA1 8 2:53,75 3
5 Team A32 (Team-est-r) - JPA1 9 2:55,72 2
6 Team A24 (Team-est-r) - JPA1 9 3:04,50 1


Jongens Pupil A2 - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Chico Hoogervorst Team A54 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Jelle Hoogeveen Team A54 1325,00 10,97 6,10 21,50 1,10 4,10 348 348
Mik Vermeulen Team A54 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Nathan van der Hoorn Team A54 1425,00 11,56 8,70 41,00 1,35 4,85 515 515
Noa Pet Team A63 1525,00 11,02 8,00 33,00 1,20 4,15 448 448
Pepijn den Boer Team A63 1350,00 11,42 6,90 35,00 1,15 3,95 402 402
Sem van den Boom Team A63 1350,00 11,15 6,50 28,50 1,10 3,75 364 157


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A53 (Team-est-r) - JPA2 10 2:40,46 6
2 Team A63 (Team-est-r) - JPA2 8 2:43,75 5
3 Team A54 (Team-est-r) - JPA2 8 2:45,19 4
4 Team A61 (Team-est-r) - JPA2 9 2:45,75 3
5 Team A62 (Team-est-r) - JPA2 9 2:48,03 2
6 Team A64 (Team-est-r) - JPA2 9 2:52,68 1


Jongens Pupil B - Meerkamp

Naam Team 40mDuurSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Kai Pet Team 64 7,61 900,00 13,00 24,50 0,85 314 314
Melvin Lenting Team 42 7,49 900,00 13,50 18,50 0,90 300 300
Olav de Best Team 42 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tim van der Wal Team 64 8,01 900,00 12,50 12,00 0,75 233 60


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 62 (Pendel) - JPB 8 1:13,22 12
2 Team 44 (Pendel) - JPB 8 1:14,82 11
3 Team 41 (Pendel) - JPB 8 1:15,97 10
4 Team 52 (Pendel) - JPB 9 1:16,03 9
5 Team 63 (Pendel) - JPB 10 1:16,16 8
6 Team 61 (Pendel) - JPB 9 1:16,20 7
7 Team 54 (Pendel) - JPB 8 1:17,19 6
8 Team 64 (Pendel) - JPB 9 1:17,82 5
9 Team 42 (Pendel) - JPB 8 1:19,44 4
10 Team 53 (Pendel) - JPB 8 1:19,97 3
11 Team 51 (Pendel) - JPB 8 1:20,81 2
12 Team 43 (Pendel) - JPB 8 1:23,97 1


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 52 (Team-est-r) - JPB 9 3:04,34 12
2 Team 53 (Team-est-r) - JPB 8 3:05,85 11
3 Team 54 (Team-est-r) - JPB 8 3:06,04 10
4 Team 62 (Team-est-r) - JPB 8 3:07,06 9
5 Team 44 (Team-est-r) - JPB 8 3:08,46 8
6 Team 41 (Team-est-r) - JPB 8 3:10,59 7
7 Team 64 (Team-est-r) - JPB 9 3:12,76 6
8 Team 51 (Team-est-r) - JPB 8 3:13,40 5
9 Team 63 (Team-est-r) - JPB 10 3:13,47 4
10 Team 42 (Team-est-r) - JPB 8 3:16,81 3
11 Team 43 (Team-est-r) - JPB 8 3:22,10 2
12 Team 61 (Team-est-r) - JPB 9 3:24,15 1


Jongens Pupil C - Meerkamp

Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Niels Rüpp Team 24 875,00 8,71 4,20 20,50 0,85 2,80 355 194
Pim Ouwehand Team 24 1025,00 8,28 5,20 19,50 1,05 3,35 462 462
Tijmen Immerzeel Team 24 1025,00 8,18 5,90 24,00 1,00 3,25 486 486


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 31 (Team-est-r) - JPC 9 3:06,03 8
2 Team 24 (Team-est-r) - JPC 8 3:12,57 7
3 Team 21 (Team-est-r) - JPC 8 3:13,56 6
4 Team 33 (Team-est-r) - JPC 8 3:16,59 5
5 Team 23 (Team-est-r) - JPC 8 3:17,90 4
6 Team 22 (Team-est-r) - JPC 8 3:18,90 3
7 Team 34 (Team-est-r) - JPC 9 3:25,53 2
8 Team 32 (Team-est-r) - JPC 8 3:34,98 1


Jongens Pupil Mini - Meerkamp

Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Hugo Poutsma Team 12 950,00 8,94 3,90 16,00 0,80 2,80 442 442
Stef de Heij Team 12 925,00 9,65 4,00 14,50 0,80 2,65 402 349


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 11 (Team-est-r) - JPMini 12 3:19,01 4
2 Team 14 (Team-est-r) - JPMini 10 3:25,56 3
3 Team 12 (Team-est-r) - JPMini 11 3:27,12 2
4 Team 13 (Team-est-r) - JPMini 11 3:30,28 1


Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

Naam Team 60mDuurSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Daria Martina Team A14 11,12 1350,00 14,00 14,00 2,85 227 154
Dominique ... Beusekom Team A14 10,90 1475,00 14,50 16,50 2,95 263 263
Elin van der Laan Team A14 10,53 1375,00 14,50 20,00 2,80 266 266
Floor Mank Team A14 10,71 1350,00 13,00 17,00 2,45 230 148
Jara de Heij Team A13 11,52 1475,00 12,50 17,00 2,50 228 158
Linn Uithol Team A13 11,14 1325,00 11,50 9,00 2,75 189 95
Tess van Dolder Team A13 10,29 1275,00 13,50 24,00 2,90 275 229


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A13 (Pendel) - MPA1 8 1:39,78 6
2 Team A11 (Pendel) - MPA1 8 1:41,65 5
2 Team A12 (Pendel) - MPA1 8 1:41,65 5
4 Team A14 (Pendel) - MPA1 8 1:44,15 3
5 Team A21 (Pendel) - MPA1 0 DNS 0
5 Team A22 (Pendel) - MPA1 0 DNS 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A11 (Team-est-r) - MPA1 8 2:50,31 6
2 Team A13 (Team-est-r) - MPA1 8 2:50,97 5
3 Team A12 (Team-est-r) - MPA1 8 2:53,75 4
4 Team A14 (Team-est-r) - MPA1 8 2:54,69 3
5 Team A21 (Team-est-r) - MPA1 0 DNS 0
5 Team A22 (Team-est-r) - MPA1 0 DNS 0


Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Daisy van Rijn Team A43 1325,00 11,43 5,70 24,50 1,20 3,90 408 408
Lieke van Tol Team A43 1375,00 11,53 7,30 28,50 1,05 3,75 420 420
Lina Elgalbzori Team A51 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Lizette de Jong Team A51 1250,00 11,84 5,50 17,50 1,05 4,05 346 293
Lynn Theuns Team A51 1150,00 12,05 6,60 25,50 1,10 3,75 373 194
Sterre Wansinck Team A51 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A51 (Team-est-r) - MPA2 8 2:40,75 6
2 Team A42 (Team-est-r) - MPA2 8 2:45,39 5
3 Team A41 (Team-est-r) - MPA2 8 2:46,22 4
4 Team A52 (Team-est-r) - MPA2 7 2:49,44 3
5 Team A44 (Team-est-r) - MPA2 8 2:51,53 2
6 Team A43 (Team-est-r) - MPA2 7 2:57,47 1


Meisjes Pupil B - Meerkamp

Naam Team 40mDuurSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Eva Stelling Team 64 7,79 925,00 10,50 16,50 0,85 288 288
Indy van Tol Team 64 7,27 950,00 11,00 18,00 0,85 319 319
Inge de Heij Team 64 7,43 900,00 10,00 13,00 0,80 267 223
Jasmijn Hoornweg Team 42 7,64 700,00 5,50 12,00 0,75 186 146
Jasmijn Zwirs Team 42 8,39 825,00 13,00 21,50 0,80 290 251
Noor van de Meent Team 42 7,77 975,00 9,00 15,50 0,80 275 275
Valerie Wong Team 42 7,56 850,00 11,00 20,00 0,85 301 301


Er bestaan nog geen estafette teams.


Er bestaan nog geen estafette teams.


Meisjes Pupil C - Meerkamp

Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Vienne Pet Team 24 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


Er bestaan nog geen estafette teams.


Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Indy Bruijnes Team 12 750,00 10,74 2,40 7,50 0,70 2,50 261 0
Marieke Kruizenga Team 12 725,00 11,84 2,10 5,50 0,70 2,00 188 0


Er bestaan nog geen estafette teams.