Vereniging 'SC Antilope' op '4e ZHM Pupillencompetitie 2018'

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

Naam Team 60mDuurSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Niels van ...hoonhoven Team A24 10,39 1225,00 17,50 27,50 3,15 270 235


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A34 (Pendel) - JPA1 8 1:32,20 6
2 Team A33 (Pendel) - JPA1 10 1:32,75 5
3 Team A31 (Pendel) - JPA1 10 1:36,56 4
4 Team A23 (Pendel) - JPA1 8 1:40,65 3
5 Team A32 (Pendel) - JPA1 9 1:43,31 2
6 Team A24 (Pendel) - JPA1 9 1:48,88 1


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A34 (Team-est-r) - JPA1 8 2:41,78 6
2 Team A33 (Team-est-r) - JPA1 10 2:42,57 5
3 Team A31 (Team-est-r) - JPA1 10 2:45,13 4
4 Team A23 (Team-est-r) - JPA1 8 2:53,75 3
5 Team A32 (Team-est-r) - JPA1 9 2:55,72 2
6 Team A24 (Team-est-r) - JPA1 9 3:04,50 1


Jongens Pupil A2 - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Matt ter Steege Team A53 1250,00 12,64 6,70 22,50 1,05 3,85 313 313


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A53 (Team-est-r) - JPA2 10 2:40,46 6
2 Team A63 (Team-est-r) - JPA2 8 2:43,75 5
3 Team A54 (Team-est-r) - JPA2 8 2:45,19 4
4 Team A61 (Team-est-r) - JPA2 9 2:45,75 3
5 Team A62 (Team-est-r) - JPA2 9 2:48,03 2
6 Team A64 (Team-est-r) - JPA2 9 2:52,68 1


Jongens Pupil C - Meerkamp

Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Simon Esveld Team 23 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Thomas Boers Team 23 800,00 9,31 4,30 11,00 0,85 2,80 283 107


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 31 (Team-est-r) - JPC 9 3:06,03 8
2 Team 24 (Team-est-r) - JPC 8 3:12,57 7
3 Team 21 (Team-est-r) - JPC 8 3:13,56 6
4 Team 33 (Team-est-r) - JPC 8 3:16,59 5
5 Team 23 (Team-est-r) - JPC 8 3:17,90 4
6 Team 22 (Team-est-r) - JPC 8 3:18,90 3
7 Team 34 (Team-est-r) - JPC 9 3:25,53 2
8 Team 32 (Team-est-r) - JPC 8 3:34,98 1


Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

Naam Team 60mDuurSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Anais van der Meer Team A11 11,30 1325,00 10,50 16,00 2,65 204 130


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A13 (Pendel) - MPA1 8 1:39,78 6
2 Team A11 (Pendel) - MPA1 8 1:41,65 5
2 Team A12 (Pendel) - MPA1 8 1:41,65 5
4 Team A14 (Pendel) - MPA1 8 1:44,15 3
5 Team A21 (Pendel) - MPA1 0 DNS 0
5 Team A22 (Pendel) - MPA1 0 DNS 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A11 (Team-est-r) - MPA1 8 2:50,31 6
2 Team A13 (Team-est-r) - MPA1 8 2:50,97 5
3 Team A12 (Team-est-r) - MPA1 8 2:53,75 4
4 Team A14 (Team-est-r) - MPA1 8 2:54,69 3
5 Team A21 (Team-est-r) - MPA1 0 DNS 0
5 Team A22 (Team-est-r) - MPA1 0 DNS 0


Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Amber Spek Team A41 1275,00 12,42 5,40 21,00 1,10 3,75 347 247


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A51 (Team-est-r) - MPA2 8 2:40,75 6
2 Team A42 (Team-est-r) - MPA2 8 2:45,39 5
3 Team A41 (Team-est-r) - MPA2 8 2:46,22 4
4 Team A52 (Team-est-r) - MPA2 7 2:49,44 3
5 Team A44 (Team-est-r) - MPA2 8 2:51,53 2
6 Team A43 (Team-est-r) - MPA2 7 2:57,47 1


Meisjes Pupil B - Meerkamp

Naam Team 40mDuurSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Bibi de Geest Team 41 7,38 1000,00 11,00 22,00 0,90 352 352
Fayah Bosman Team 41 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Sara Bos Team 41 7,53 975,00 11,50 15,00 0,95 321 321


Er bestaan nog geen estafette teams.


Er bestaan nog geen estafette teams.