Vereniging 'AV Gouda' op '4e ZHM Pupillencompetitie 2018'

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

Naam Team 60mDuurSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Hugo Slangen Team A32 9,70 1475,00 17,00 26,50 3,05 303 303
Huib Bikker Team A32 11,68 1200,00 11,50 17,50 2,45 163 61
Jorne Stieltjes Team A32 10,16 1325,00 19,00 28,00 3,20 295 295
Lukas Warners Team A32 13,05 1200,00 9,50 18,50 2,35 136 41
Olger van Husen Team A32 12,43 1100,00 13,00 19,00 2,30 150 84
Zidane Khan Team A32 14,14 850,00 7,00 10,00 1,55 47 0


Jongens Pupil A2 - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
David Tamminga Team A53 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Hidde van Asten Team A53 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Hidde van Leusen Team A53 1250,00 12,07 5,70 18,50 1,00 3,70 284 284
Idse van Asten Team A53 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Iven Kooij Team A53 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Kay van Oosten Team A53 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Luuk Schoonman Team A62 1450,00 10,46 6,90 22,50 1,00 4,00 367 280
Luuk de Haan Team A62 1350,00 10,95 7,40 34,00 1,20 4,25 430 430
Marijn de Pater Team A62 1325,00 11,96 8,30 26,00 1,10 3,60 357 234
Ravi ter Hennepe Team A62 1225,00 11,55 7,10 23,00 1,15 3,35 326 116
Sjoerd Mikkers Team A62 1400,00 11,52 6,20 24,50 1,05 3,60 336 175
Tobias Henze Team A62 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


Jongens Pupil B - Meerkamp

Naam Team 40mDuurSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Dante Kooij Team 53 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Ruben Beuning Team 53 7,79 800,00 12,00 15,00 0,75 234 156
Yuko Paulzen Team 54 6,74 1050,00 14,00 25,50 0,85 377 377


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 62 (Pendel) - JPB 8 1:13,22 12
2 Team 44 (Pendel) - JPB 8 1:14,82 11
3 Team 41 (Pendel) - JPB 8 1:15,97 10
4 Team 52 (Pendel) - JPB 9 1:16,03 9
5 Team 63 (Pendel) - JPB 10 1:16,16 8
6 Team 61 (Pendel) - JPB 9 1:16,20 7
7 Team 54 (Pendel) - JPB 8 1:17,19 6
8 Team 64 (Pendel) - JPB 9 1:17,82 5
9 Team 42 (Pendel) - JPB 8 1:19,44 4
10 Team 53 (Pendel) - JPB 8 1:19,97 3
11 Team 51 (Pendel) - JPB 8 1:20,81 2
12 Team 43 (Pendel) - JPB 8 1:23,97 1


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 52 (Team-est-r) - JPB 9 3:04,34 12
2 Team 53 (Team-est-r) - JPB 8 3:05,85 11
3 Team 54 (Team-est-r) - JPB 8 3:06,04 10
4 Team 62 (Team-est-r) - JPB 8 3:07,06 9
5 Team 44 (Team-est-r) - JPB 8 3:08,46 8
6 Team 41 (Team-est-r) - JPB 8 3:10,59 7
7 Team 64 (Team-est-r) - JPB 9 3:12,76 6
8 Team 51 (Team-est-r) - JPB 8 3:13,40 5
9 Team 63 (Team-est-r) - JPB 10 3:13,47 4
10 Team 42 (Team-est-r) - JPB 8 3:16,81 3
11 Team 43 (Team-est-r) - JPB 8 3:22,10 2
12 Team 61 (Team-est-r) - JPB 9 3:24,15 1


Jongens Pupil C - Meerkamp

Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Guus Verkaik Team 22 725,00 10,27 2,50 9,00 0,75 2,10 176 0
Koppe Helderman Team 22 775,00 9,92 3,60 10,00 0,70 2,35 213 38
Levi van der Ham Team 34 825,00 10,58 2,90 9,50 0,85 2,50 225 52
Nils van Oosten Team 34 900,00 9,06 5,20 20,00 0,85 3,00 374 322
Tijn Mikkers Team 34 825,00 DNS 5,10 14,50 0,85 2,65 266 171


Jongens Pupil Mini - Meerkamp

Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Boaz van der Ende Team 11 750,00 10,07 3,80 11,00 0,75 2,45 303 107
Duco Hennen Team 11 850,00 9,98 3,80 10,50 0,70 2,50 318 124


Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

Naam Team 60mDuurSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Anna Blok Team A12 10,33 1250,00 16,00 18,00 3,30 273 273
Anouk van Tol Team A12 11,46 1125,00 10,00 10,50 2,45 151 31
Giamingga Orsini Team A12 10,32 1250,00 14,50 18,00 3,05 257 257
Lois van der Zanden Team A12 10,45 1325,00 17,00 26,50 3,35 320 320
Mara Marree Team A12 12,08 1100,00 10,50 13,50 2,45 150 0
Nora Caba... den Boer Team A14 11,10 1300,00 13,50 14,00 2,75 215 50
Safae Barboucha Team A14 11,07 1125,00 12,00 22,50 2,90 229 155
Sara Liebrechts Team A14 10,48 1350,00 14,00 21,50 3,00 276 276
Sarah Aret Team A14 11,43 1100,00 9,00 8,50 2,30 131 0


Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Sam Lopes...na Fortes Team A52 1400,00 10,92 7,40 27,50 1,00 4,25 445 445
Shamilla Martina Team A52 1300,00 11,15 5,40 11,00 1,10 3,80 334 315


Meisjes Pupil B - Meerkamp

Naam Team 40mDuurSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Alyssia Hoornweg Team 43 10,01 650,00 7,00 7,50 DNS 72 0
Donna van Dijk Team 43 8,01 775,00 10,50 16,00 0,75 240 205
Elize Timmers Team 43 8,00 900,00 8,50 14,50 0,85 254 217
Emma Wissing Team 43 7,65 975,00 10,00 18,50 0,95 323 323
Esther Groenewoud Team 54 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Laura Bolmers Team 54 7,67 800,00 9,50 10,00 0,70 212 58
Lieke Dekker Team 54 8,08 800,00 9,00 12,00 0,75 213 39
Nelle Kraamer Team 53 7,73 975,00 1,50 13,00 0,90 238 238
Soraya el Bouazzaoui Team 53 7,45 1050,00 9,00 11,00 0,80 279 244


Meisjes Pupil C - Meerkamp

Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Amée Dekker Team 34 750,00 10,20 4,40 10,00 0,75 2,50 270 99
Benthe van der Tas Team 22 600,00 8,52 4,20 12,00 0,85 2,70 317 300
Bo Grevenstuk Team 22 700,00 9,51 3,20 8,50 0,70 2,25 225 49


Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Alice Beuning Team 11 775,00 9,98 3,10 7,00 0,75 2,60 311 71
Femke Braamhaar Team 11 800,00 9,82 3,00 7,00 0,75 2,55 315 0
Isabelle Kurvers Team 11 750,00 10,42 2,80 5,00 0,75 2,40 262 0
Yasmin Annaars Team 11 700,00 DNS 3,10 6,00 0,75 2,05 206 0


Er bestaan nog geen estafette teams.