Vereniging 'AV `47' op '4e ZHM Pupillencompetitie 2018'

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

Naam Team 60mDuurSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Bart van Veen Team A24 10,32 1250,00 16,50 19,50 2,80 231 231
Koen Bontekoe Team A24 12,85 1150,00 16,00 19,00 2,70 174 91
Olaf van Leeuwen Team A24 12,03 1350,00 12,50 21,00 2,60 191 97
Ruben Koert Team A24 10,93 1400,00 14,50 20,00 2,75 226 178
Timo Groenleer Team A24 11,35 1225,00 14,50 20,50 2,80 203 120


Jongens Pupil A2 - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Bas de Frankrijker Team A62 1300,00 11,36 6,30 27,50 1,20 3,70 363 266
Bram van der Wel Team A62 1325,00 10,70 9,70 28,00 1,15 4,10 424 424
Dave Harkes Team A62 1225,00 12,95 6,30 24,50 1,00 3,65 295 72
Sem Heijboer Team A61 1525,00 12,35 5,40 24,50 1,00 3,50 320 68
Thijs van Bruggen Team A61 1400,00 12,37 5,30 28,00 0,95 3,65 316 128
Wytze Konijn Team A61 1500,00 11,50 6,50 29,00 1,05 4,30 392 297


Jongens Pupil B - Meerkamp

Naam Team 40mDuurSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Bas Versteeg Team 53 7,88 925,00 10,50 16,50 0,80 254 206
Gijs de Bruijn Team 53 7,02 1000,00 13,00 31,50 0,85 380 380
Harm Timmer Team 54 7,33 1025,00 11,00 19,00 0,90 313 313
Jens Huisman Team 54 7,27 950,00 12,50 21,50 0,85 315 315
Luca Bal Team 54 7,28 950,00 15,00 30,00 0,90 375 375
Sjoerd van Vliet Team 54 7,63 825,00 11,00 19,00 0,85 265 172


Jongens Pupil C - Meerkamp

Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Benys Koren Team 34 925,00 8,77 5,20 17,50 0,85 2,90 368 316
Brett Geers Team 34 875,00 8,71 3,90 11,50 0,85 2,70 300 206
Luuk van der Wel Team 33 950,00 8,14 5,50 24,00 0,90 2,75 427 427
Rik de Vette Team 33 850,00 9,41 5,00 12,50 0,90 2,40 302 211
Ruben Schipper Team 33 750,00 10,06 3,40 8,50 0,80 2,45 215 68
Stijn Timmermans Team 33 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 31 (Team-est-r) - JPC 9 3:06,03 8
2 Team 24 (Team-est-r) - JPC 8 3:12,57 7
3 Team 21 (Team-est-r) - JPC 8 3:13,56 6
4 Team 33 (Team-est-r) - JPC 8 3:16,59 5
5 Team 23 (Team-est-r) - JPC 8 3:17,90 4
6 Team 22 (Team-est-r) - JPC 8 3:18,90 3
7 Team 34 (Team-est-r) - JPC 9 3:25,53 2
8 Team 32 (Team-est-r) - JPC 8 3:34,98 1


Jongens Pupil Mini - Meerkamp

Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Gijs Versteeg Team 13 775,00 10,34 3,20 11,00 0,75 2,20 278 102
Justin van Leeuwen Team 13 800,00 11,20 3,50 9,50 0,75 1,75 245 141


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 11 (Team-est-r) - JPMini 12 3:19,01 4
2 Team 14 (Team-est-r) - JPMini 10 3:25,56 3
3 Team 12 (Team-est-r) - JPMini 11 3:27,12 2
4 Team 13 (Team-est-r) - JPMini 11 3:30,28 1


Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

Naam Team 60mDuurSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Pam van Ni...wenhuizen Team A13 10,97 1275,00 15,00 18,00 2,90 243 197


Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Aysha Mohamud Team A52 1125,00 13,56 4,90 12,50 0,95 3,20 232 202
Demily van Lent Team A52 1100,00 14,76 4,00 12,50 0,95 2,80 189 78
Hajar Ebesh Team A52 1175,00 15,30 5,80 22,00 1,00 2,80 257 238
Kaylee Slappendel Team A44 1100,00 11,98 6,20 13,50 0,90 3,80 289 121
Lisa Zoet Team A44 1225,00 13,74 4,60 9,50 0,95 3,15 224 0
Marloes Timmer Team A44 1275,00 12,64 5,60 12,50 1,05 3,10 279 144
Sara van der Valk Team A44 1375,00 12,15 5,10 16,00 1,10 4,00 350 245


Meisjes Pupil B - Meerkamp

Naam Team 40mDuurSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Cynthia Grundmann Team 53 7,86 875,00 9,00 12,50 0,75 233 146
Renée Veeningen Team 53 8,22 850,00 10,00 11,50 0,80 230 102


Meisjes Pupil C - Meerkamp

Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Inge Cok Team 34 850,00 9,74 4,10 9,50 0,85 2,75 318 237
Jaimy-lynn Kempen Team 34 775,00 9,21 3,70 9,00 0,75 2,60 279 111
Marre de Vette Team 34 800,00 9,69 3,80 7,50 0,85 2,75 291 218