Vereniging 'AV De Spartaan' op '4e ZHM Pupillencompetitie 2018'

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

Naam Team 60mDuurSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Daan Arens Team A33 10,54 DNS 17,50 19,50 3,10 202 0
Denny Verhagen Team A33 9,95 1450,00 17,50 22,50 3,35 293 176
Thijs Berger Team A33 11,33 1400,00 21,50 31,50 3,10 300 220
Ties Zuijderduijn Team A33 10,70 1325,00 18,50 28,50 3,25 283 186
Valentino Clemens Team A33 10,63 1350,00 17,00 24,50 3,20 266 48


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A34 (Team-est-r) - JPA1 8 2:41,78 6
2 Team A33 (Team-est-r) - JPA1 10 2:42,57 5
3 Team A31 (Team-est-r) - JPA1 10 2:45,13 4
4 Team A23 (Team-est-r) - JPA1 8 2:53,75 3
5 Team A32 (Team-est-r) - JPA1 9 2:55,72 2
6 Team A24 (Team-est-r) - JPA1 9 3:04,50 1


Jongens Pupil A2 - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Colin Groenendijk Team A54 1125,00 11,34 6,20 26,50 1,10 3,75 329 329
Duncan Arrachart Team A54 1300,00 11,24 8,80 37,00 1,20 4,10 441 441
Florian Bloemheuvel Team A54 1475,00 11,07 9,40 35,00 1,10 4,30 457 457
Sipho Diderik Team A54 925,00 13,86 3,70 13,50 0,85 2,85 152 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A53 (Team-est-r) - JPA2 10 2:40,46 6
2 Team A63 (Team-est-r) - JPA2 8 2:43,75 5
3 Team A54 (Team-est-r) - JPA2 8 2:45,19 4
4 Team A61 (Team-est-r) - JPA2 9 2:45,75 3
5 Team A62 (Team-est-r) - JPA2 9 2:48,03 2
6 Team A64 (Team-est-r) - JPA2 9 2:52,68 1


Jongens Pupil B - Meerkamp

Naam Team 40mDuurSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Amine Et-tadmouti Team 41 7,83 975,00 13,00 23,00 0,75 303 303
Ben van Dorsselaer Team 41 7,97 900,00 11,50 15,50 0,80 248 94
Cas van Slooten Team 64 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Daan van der Geer Team 41 8,23 850,00 13,00 16,50 0,65 231 119
David Kaptein Team 44 7,33 950,00 11,50 23,00 0,80 306 306
Julian van Eijndt Team 44 7,36 950,00 13,00 23,00 1,05 350 350
Luuk Arens Team 51 6,90 1000,00 13,00 17,00 0,95 332 332
Max Loefs Team 51 8,01 900,00 10,50 17,50 0,75 243 146
Raúl Flores Team 64 9,12 750,00 9,50 23,50 0,75 218 85
Roelf Sienot Team 43 7,78 900,00 14,00 21,50 0,80 296 296
Sebastiaan Pluimert Team 43 7,20 950,00 9,00 14,00 0,95 274 193
Siebe Holleman Team 43 8,06 950,00 11,50 25,50 0,75 292 206
Tiemo Jetten Team 43 9,46 DNS 11,50 14,00 0,50 129 53
Valentijn Wiering Team 64 8,69 850,00 9,50 13,50 0,70 191 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 62 (Pendel) - JPB 8 1:13,22 12
2 Team 44 (Pendel) - JPB 8 1:14,82 11
3 Team 41 (Pendel) - JPB 8 1:15,97 10
4 Team 52 (Pendel) - JPB 9 1:16,03 9
5 Team 63 (Pendel) - JPB 10 1:16,16 8
6 Team 61 (Pendel) - JPB 9 1:16,20 7
7 Team 54 (Pendel) - JPB 8 1:17,19 6
8 Team 64 (Pendel) - JPB 9 1:17,82 5
9 Team 42 (Pendel) - JPB 8 1:19,44 4
10 Team 53 (Pendel) - JPB 8 1:19,97 3
11 Team 51 (Pendel) - JPB 8 1:20,81 2
12 Team 43 (Pendel) - JPB 8 1:23,97 1


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 52 (Team-est-r) - JPB 9 3:04,34 12
2 Team 53 (Team-est-r) - JPB 8 3:05,85 11
3 Team 54 (Team-est-r) - JPB 8 3:06,04 10
4 Team 62 (Team-est-r) - JPB 8 3:07,06 9
5 Team 44 (Team-est-r) - JPB 8 3:08,46 8
6 Team 41 (Team-est-r) - JPB 8 3:10,59 7
7 Team 64 (Team-est-r) - JPB 9 3:12,76 6
8 Team 51 (Team-est-r) - JPB 8 3:13,40 5
9 Team 63 (Team-est-r) - JPB 10 3:13,47 4
10 Team 42 (Team-est-r) - JPB 8 3:16,81 3
11 Team 43 (Team-est-r) - JPB 8 3:22,10 2
12 Team 61 (Team-est-r) - JPB 9 3:24,15 1


Jongens Pupil C - Meerkamp

Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Ferre Warmerdam Team 22 925,00 8,41 4,70 10,50 0,80 2,50 311 311
Wesley Warmerdam Team 22 950,00 8,42 5,00 19,50 1,05 3,10 428 428


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 31 (Team-est-r) - JPC 9 3:06,03 8
2 Team 24 (Team-est-r) - JPC 8 3:12,57 7
3 Team 21 (Team-est-r) - JPC 8 3:13,56 6
4 Team 33 (Team-est-r) - JPC 8 3:16,59 5
5 Team 23 (Team-est-r) - JPC 8 3:17,90 4
6 Team 22 (Team-est-r) - JPC 8 3:18,90 3
7 Team 34 (Team-est-r) - JPC 9 3:25,53 2
8 Team 32 (Team-est-r) - JPC 8 3:34,98 1


Jongens Pupil Mini - Meerkamp

Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Job van Slooten Team 13 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Joris Niewold Team 13 775,00 9,55 4,00 8,00 0,80 2,40 310 175
Vincent Trin Team 14 825,00 10,26 3,90 10,50 0,70 1,90 281 48


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 11 (Team-est-r) - JPMini 12 3:19,01 4
2 Team 14 (Team-est-r) - JPMini 10 3:25,56 3
3 Team 12 (Team-est-r) - JPMini 11 3:27,12 2
4 Team 13 (Team-est-r) - JPMini 11 3:30,28 1


Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

Naam Team 60mDuurSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Amber Nuis Team A12 10,43 1125,00 16,50 15,50 2,90 240 209
Evi Bakker Team A12 11,22 1075,00 12,00 11,50 2,80 174 85
Tessa Verhoeven Team A12 11,19 1275,00 17,50 23,00 2,75 266 182


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A13 (Pendel) - MPA1 8 1:39,78 6
2 Team A11 (Pendel) - MPA1 8 1:41,65 5
2 Team A12 (Pendel) - MPA1 8 1:41,65 5
4 Team A14 (Pendel) - MPA1 8 1:44,15 3
5 Team A21 (Pendel) - MPA1 0 DNS 0
5 Team A22 (Pendel) - MPA1 0 DNS 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A11 (Team-est-r) - MPA1 8 2:50,31 6
2 Team A13 (Team-est-r) - MPA1 8 2:50,97 5
3 Team A12 (Team-est-r) - MPA1 8 2:53,75 4
4 Team A14 (Team-est-r) - MPA1 8 2:54,69 3
5 Team A21 (Team-est-r) - MPA1 0 DNS 0
5 Team A22 (Team-est-r) - MPA1 0 DNS 0


Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Esmee Lommerse Team A42 1375,00 10,81 6,30 16,00 1,10 4,20 397 359
Julia Pieterse Team A42 1275,00 11,02 6,90 29,50 1,15 4,35 456 410
Lilian van der Ent Team A42 1425,00 11,01 8,00 24,50 1,15 3,70 441 441
Manoe Heemskerk Team A42 1175,00 13,07 5,20 16,50 1,00 3,35 274 88
Phileine Godefrooi Team A42 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Rebecca Reichgelt Team A42 1300,00 12,14 5,10 21,00 1,15 3,65 353 306


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team A51 (Team-est-r) - MPA2 8 2:40,75 6
2 Team A42 (Team-est-r) - MPA2 8 2:45,39 5
3 Team A41 (Team-est-r) - MPA2 8 2:46,22 4
4 Team A52 (Team-est-r) - MPA2 7 2:49,44 3
5 Team A44 (Team-est-r) - MPA2 8 2:51,53 2
6 Team A43 (Team-est-r) - MPA2 7 2:57,47 1


Meisjes Pupil B - Meerkamp

Naam Team 40mDuurSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Anna Rens Team 51 8,59 850,00 9,50 8,50 0,70 191 0
Eva Swinkels Team 51 8,18 850,00 10,00 12,50 0,85 243 154
Isa Philipse Team 64 7,40 925,00 10,00 19,50 0,85 310 262
Lotte Kruit Team 44 8,06 850,00 9,50 9,50 0,75 214 47
Michelle Gilissen Team 44 8,29 800,00 9,50 18,50 0,60 223 70
Milou Heidinga Team 41 8,18 875,00 9,50 14,00 0,70 230 96
Rosanne Bruggeman Team 41 8,29 875,00 12,50 16,50 0,90 288 246
Sophie Rens Team 51 8,73 875,00 8,50 10,50 0,75 200 98


Er bestaan nog geen estafette teams.


Er bestaan nog geen estafette teams.


Meisjes Pupil C - Meerkamp

Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Chiara Franklin Team 33 825,00 8,42 6,20 15,50 0,90 2,35 409 409
Femke Kortekaas Team 33 825,00 9,78 3,70 7,50 0,80 2,30 263 140
Lindsey Clemens Team 33 925,00 7,79 5,40 15,50 1,00 2,65 463 463
Liva Bouckaert Team 33 825,00 10,72 5,40 7,00 0,85 2,05 275 194
Megan de Vries Team 22 800,00 10,48 4,50 9,50 0,80 2,60 285 254
Nasia Chaidas Team 22 950,00 8,01 5,30 15,50 0,95 2,90 463 463


Er bestaan nog geen estafette teams.


Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Anouk Kaptein Team 14 850,00 9,79 4,10 9,50 0,75 2,40 366 263
Fleur Grimbergen Team 14 850,00 10,03 4,00 10,00 0,80 2,30 368 186
Julia Baak Team 14 825,00 9,28 3,40 8,50 0,70 2,40 339 130
Marloes Kortekaas Team 13 850,00 9,84 2,20 5,00 0,70 2,30 274 187
Meike Zenden Team 13 775,00 9,99 3,80 8,00 0,80 2,35 331 280


Er bestaan nog geen estafette teams.