Vereniging 'Marathon Pim Mulier' op 'Avondwedstrijd'

Prijzen

Yvar - Schoorlemmer
  • Jongens Junior A - 400m - 53,51
Rene van Benthem
  • Jongens Junior A - Discus - 21,87
Sven van Leeuwen
  • Jongens Junior B - 100m - 11,59
Jasper Leverink
  • Jongens Junior B - 100m - 12,02
Nick Zweers
  • Jongens Junior B - 100m - 12,70
Jasper Leverink
  • Jongens Junior B - 400m - 58,60
Sven van Leeuwen
  • Jongens Junior B - 400m - 59,07
Nick Zweers
  • Jongens Junior B - 400m - 1:01,93
Thijmen Trouw
  • Jongens Junior B - 1000m - 3:01,37
Milo Lammertink
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,75
Milo Lammertink
  • Jongens Junior B - Polshoog - 2,60
Nick Zweers
  • Jongens Junior B - Polshoog - 2,50
Joost Leverink
  • Jongens Junior D - 100m - 14,90
Thijs Gellekink
  • Jongens Junior D - 100m - 17,17
Thomas Huiskes
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:37,87
Leon Wiedemeijer
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:40,64
Thijs Gellekink
  • Jongens Junior D - Discus - 8,33
Otis Boswerger
  • Jongens Junior D - Kogel - 7,20
Leon Wiedemeijer
  • Jongens Junior D - Kogel - 6,93
Otis Boswerger
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
Joost Leverink
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,30
Thomas Huiskes
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,10
Jonas Trouw
  • Jongens Junior D - Polshoog - 2,30
Tjeerd de Vries
  • Jongens Junior D - Ver - 4,15
Joost Leverink
  • Jongens Junior D - Ver - 3,96
Erik Nijhof
  • Masters Mannen - Discus - 20,22
Tom Benerink
  • Senioren mannen - 1000m - 2:37,27
Danny Leferink op Reinink
  • Senioren mannen - 1000m - 3:22,11
Danny Leferink op Reinink
  • Senioren mannen - 2000m SC - 10:26,67
Lars van der Pluijm
  • Senioren mannen - Discus - 35,68
Martin Platenkamp
  • Senioren mannen - Kogel - 8,33
Lars van der Pluijm
  • Senioren mannen - Polshoog - 4,00
Erna Klaren
  • Masters Vrouwen - Discus - 14,31
Erna Klaren
  • Masters Vrouwen - Kogel - 7,48
Lichelle Scholing
  • Meisjes Junior A - Discus - 35,15
Lichelle Scholing
  • Meisjes Junior A - Kogel - 9,52
Susan Wouda
  • Meisjes Junior A - HSS - 9,87
Elise Lauret
  • Meisjes Junior A - Polshoog - 2,90
Emma van den Berg
  • Meisjes Junior A - Polshoog - 2,60
Susan Wouda
  • Meisjes Junior A - Ver - 4,50
Robin Wesselkamp
  • Meisjes Junior B - 100m - 13,74
Dorte Heideman
  • Meisjes Junior B - 400m - 1:04,21
Emma Trouw
  • Meisjes Junior B - 1000m - 3:23,78
Femke Gellekink
  • Meisjes Junior B - Discus - 17,47
Femke Gellekink
  • Meisjes Junior B - Kogel - 7,65
Renske de Vries
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,45
Robin Wesselkamp
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,40
Marjolein Klaren
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 3,00
Femke Gellekink
  • Meisjes Junior B - Ver - 3,64
Suzan Schippers
  • Meisjes Junior C - 400m - 1:06,65
Janne Nijhof
  • Meisjes Junior C - 400m - 1:14,95
Lena Nijhof
  • Meisjes Junior C - 400mH - 1:25,16
Janne Nijhof
  • Meisjes Junior C - 2000m SC - 9:00,90
Lena Nijhof
  • Meisjes Junior C - 2000m SC - 16:20,28
Lotte Pierik
  • Meisjes Junior C - Discus - 23,32
Lena Nijhof
  • Meisjes Junior C - Discus - 17,53
Lotte Pierik
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,44
Lucy Zweers
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,30
Fien Schuurman
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,25
Luna Bouwmeester
  • Meisjes Junior D - 100m - 13,81
Kris Oosterveld
  • Meisjes Junior D - 100m - 14,25
Celine Spinder
  • Meisjes Junior D - 400m - 1:12,76
Iris Wilms
  • Meisjes Junior D - 400m - 1:13,86
Jasmijn Wilms
  • Meisjes Junior D - 400m - 1:16,19
Celine Spinder
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:32,98
Iris Wilms
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:38,31
Iris Wilms
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,20
Jasmijn Wilms
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,10
Noortje Schothuis
  • Meisjes Junior D - Polshoog - 2,50
Kris Oosterveld
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,30
Luna Bouwmeester
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,10
Milou van der Schaaf
  • Senioren vrouwen - 100m - 13,72
Milou van der Schaaf
  • Senioren vrouwen - 400m - 1:10,04
Laurien te Nijenhuis
  • Senioren vrouwen - 1000m - 3:31,16
Susan van Sark
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,40
Milou van der Schaaf
  • Senioren vrouwen - HSS - 9,66
Milou van der Schaaf
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,72
Susan van Sark
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,35

Hoogtepunten

Yasin Sahhar Msen 5000m
  • 18:57,84
  • Robert Aalbers M55 5000m
  • 21:01,93
  • Kris Oosterveld MJD Ver
  • 4,30
  • Robin Wesselkamp MJB 100m
  • 13,74
  • Renske de Vries MJB Hoog
  • 1,45
  • Janne Nijhof MJC 2000m SC
  • 9:00,90
  • Suzan Schippers MJC 400m
  • 1:06,65
  • Joost Leverink JJD Ver
  • 3,96
  • Erik Nijhof M50 5000m
  • 20:09,25
  • Tjeerd de Vries JJD Ver
  • 4,15
  •  

    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Yvar - Schoorlemmer 53,51 ---


    Jongens Junior A - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Rene van Benthem 20,41 21,87 X X 21,80 X 21,87 ---


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Sven van Leeuwen 11,59 +3.5 m/s12,38
    2 Jasper Leverink 12,02 +3.5 m/s13,00
    3 Nick Zweers 12,70 +1.6 m/s---


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jasper Leverink 58,60 1:00,00
    2 Sven van Leeuwen 59,07 59,69
    3 Nick Zweers 1:01,93 ---


    Jongens Junior B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Thijmen Trouw 3:01,37 3:00,00


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Milo Lammertink 1,75 ---


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Milo Lammertink 2,60 ---
    2 Nick Zweers 2,50 ---


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Bjorn Kottink DNS ---


    Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Bjorn Kottink DNS ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Bjorn Kottink - - - - - - DNS ---


    Jongens Junior D - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Joost Leverink 14,90 +1.6 m/s14,73
    3 Thijs Gellekink 17,17 +1.6 m/s---


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Thomas Huiskes 3:37,87 ---
    3 Leon Wiedemeijer 3:40,64 ---


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Thijs Gellekink 8,28 8,33 - - - - 8,33 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Otis Boswerger X 6,89 6,78 7,00 7,20 6,79 7,20 ---
    3 Leon Wiedemeijer 6,41 X 5,87 6,93 5,87 6,06 6,93 ---
    4 Thomas Huiskes 6,17 X 6,07 5,44 5,27 5,69 6,17 ---


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Otis Boswerger 1,35 ---
    2 Joost Leverink 1,30 ---
    3 Thomas Huiskes 1,10 ---
    4 Thijs Gellekink 0,95 ---


    Jongens Junior D - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Jonas Trouw 2,30 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Tjeerd de Vries X 3,98 4,07 4,03 4,15 3,79 4,15 +2.6 m/s4,11
    2 Joost Leverink 3,96 3,65 3,86 - - - 3,96 +1.8 m/s---
    5 Otis Boswerger 3,88 3,75 X - - - 3,88 +3.0 m/s---
    6 Leon Wiedemeijer 3,60 3,28 X 2,71 3,57 X 3,60 +1.7 m/s---
    7 Thomas Huiskes 3,16 3,12 3,07 - - - 3,16 +1.8 m/s---
    8 Thijs Gellekink 2,50 2,49 2,81 - - - 2,81 +3.9 m/s---


    Masters Mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    15 Erik Nijhof M50 20:09,25 ---
    21 Robert Aalbers M55 21:01,93 ---


    Masters Mannen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Erik Nijhof M50 X X 17,06 20,22 - - 20,22 ---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Wouter van Lith DNS ---


    Senioren mannen - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tom Benerink 2:37,27 2:35,00
    2 Danny Lef...p Reinink 3:22,11 3:15,37
    Arne te Nienhuis DNF 2:35,00


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Yasin Sahhar 18:57,84 18:30,00


    Senioren mannen - 2000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    2 Danny Lef...p Reinink 10:26,67 ---


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Lars van der Pluijm 35,68 33,67 34,82 X - - 35,68 ---
    5 Martin Platenkamp 17,50 19,62 X X X 18,53 19,62 22,14


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Martin Platenkamp 8,33 8,25 8,14 8,21 7,90 8,19 8,33 8,93


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Lars van der Pluijm 4,00 ---
    4 Michael Herijgers 3,40 ---
    Wouter van Lith DNS ---


    Masters Vrouwen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Erna Klaren V50 14,31 13,90 12,97 X 12,65 14,22 14,31 ---


    Masters Vrouwen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Erna Klaren V50 7,10 6,93 7,30 6,70 7,12 7,48 7,48 ---


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Susan Wouda DNS ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior A - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Lichelle Scholing 31,93 X 29,26 31,61 X 35,15 35,15 36,48


    Meisjes Junior A - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Lichelle Scholing 9,04 X 9,52 X X - 9,52 10,20


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Susan Wouda 9,47 9,87 9,73 9,84 9,76 X 9,87 +4.2 m/s---


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Elise Lauret 2,90 3,10
    2 Emma van den Berg 2,60 2,70


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Susan Wouda 4,30 4,50 4,44 - - - 4,50 +0.6 m/s---


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Robin Wesselkamp 13,74 +0.5 m/s---
    Femke Gellekink DNS ---


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Dorte Heideman 1:04,21 1:03,04


    Meisjes Junior B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Emma Trouw 3:23,78 3:20,00


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior B - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Femke Gellekink X X 17,47 15,81 X 15,20 17,47 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Femke Gellekink 7,21 7,27 7,65 X 6,70 7,65 ---


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Renske de Vries 1,45 1,55
    3 Robin Wesselkamp 1,40 ---


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Marjolein Klaren 3,00 3,00


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Femke Gellekink 3,64 3,04 2,68 - - - 3,64 +1.5 m/s---


    Meisjes Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    6 Lotte Pierik 15,21 +0.5 m/s---
    7 Lucy Zweers 15,79 +0.5 m/s---


    Meisjes Junior C - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Suzan Schippers 1:06,65 ---
    3 Janne Nijhof 1:14,95 1:22,00


    Meisjes Junior C - 400 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Lena Nijhof 1:25,16 ---


    Meisjes Junior C - 2000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    1 Janne Nijhof 9:00,90 ---
    3 Lena Nijhof 16:20,28 ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Lotte Pierik 21,17 X 23,32 18,52 X - 23,32 ---
    2 Lena Nijhof X X X X 17,53 14,07 17,53 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Lotte Pierik 7,60 8,32 8,99 9,44 8,31 8,05 9,44 ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Lucy Zweers 1,30 ---
    2 Fien Schuurman 1,25 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    4 Fien Schuurman 3,78 3,73 3,98 - - - 3,98 +3.8 m/s---
    5 Lucy Zweers 3,69 3,28 - - - - 3,69 +1.7 m/s---


    Meisjes Junior D - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Luna Bouwmeester 13,81 13,96
    2 Kris Oosterveld 14,25 +0.5 m/s---


    Meisjes Junior D - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Celine Spinder 1:12,76 ---
    2 Iris Wilms 1:13,86 ---
    3 Jasmijn Wilms 1:16,19 ---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Celine Spinder 3:32,98 ---
    2 Iris Wilms 3:38,31 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Iris Wilms 1,20 ---
    3 Jasmijn Wilms 1,10 ---


    Meisjes Junior D - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Noortje Schothuis 2,50 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    2 Kris Oosterveld X 4,30 4,27 X X 4,18 4,30 +2.5 m/s---
    3 Luna Bouwmeester 4,10 - - - - - 4,10 +0.9 m/s4,52
    4 Jasmijn Wilms 3,87 3,52 3,57 3,50 3,36 3,56 3,87 +2.6 m/s---


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Milou van der Schaaf 13,72 13,82


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Milou van der Schaaf 1:10,04 ---


    Senioren vrouwen - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Laurien te Nijenhuis 3:31,16 3:25,00


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Krista IJspeerd - - - - - - DNS ---


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Susan van Sark 1,40 ---


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    2 Milou van der Schaaf X X 9,66 - - - 9,66 +2.4 m/s---


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Milou van der Schaaf X 4,54 X 4,60 4,72 4,72 4,72 +2.3 m/s---
    2 Susan van Sark 4,35 X 4,31 X - - 4,35 +2.0 m/s---
    Krista IJspeerd - - - - - - DNS ---