Vereniging 'AV Iphitos' op 'Avondwedstrijd'

Prijzen

Bram Blokhuis
  • Jongens Junior C - Discus - 31,31
Bram Blokhuis
  • Jongens Junior C - Kogel - 9,59
Mark Vlutters
  • Senioren mannen - 5000m - 17:48,62
Lisa Hulst
  • Meisjes Junior C - 100m - 13,64
Lisa Hulst
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,29
Laurie Hulst
  • Meisjes Junior D - 100m - 15,22

Hoogtepunten

Bram Blokhuis JJC Discus
  • 31,31
  • Laurie Hulst MJD 100m
  • 15,22
  • Sven Siebelt JJD Ver
  • 3,92
  • Lisa Hulst MJC 100m
  • 13,64
  • Bram Blokhuis JJC Kogel
  • 9,59
  • Mark Vlutters Msen 5000m
  • 17:48,62
  • Laurie Hulst MJD Ver
  • 3,30
  • Mart Uit het Broek Msen 5000m
  • 19:48,94
  • Lisa Hulst MJC Ver
  • 4,29
  •  

    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Bram Blokhuis 29,65 27,19 X X 27,93 31,31 31,31 ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Bram Blokhuis 9,59 8,95 9,06 8,79 8,32 X 9,59 ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    4 Sven Siebelt 3,70 3,85 3,67 3,88 3,92 3,86 3,92 +0.6 m/s---


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Mark Vlutters 17:48,62 17:19,00
    7 Mart Uit het Broek 19:48,94 19:20,00


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Kronos DAV Kronos - Msen 4 4:02,50 4
    2 Iphi mix AV Iphitos - Msen 4 5:12,89 3
    3 De Kikkervisjes Marathon Pim Mulier - Msen 4 5:34,69 2
    4 MPM Marathon Pim Mulier - Msen 4 DNS 0


    Meisjes Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Lisa Hulst 13,64 +0.5 m/s---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    3 Lisa Hulst 3,75 4,23 4,20 4,25 4,29 4,28 4,29 +2.5 m/s---


    Meisjes Junior D - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Laurie Hulst 15,22 +0.5 m/s---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    5 Laurie Hulst 2,94 X X 3,16 3,30 3,29 3,30 +2.7 m/s---