Vereniging 'Isala `96' op '1e Athletics Champs Regio 21'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Categorie 60mDuur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Brecht van der Haar Isala `96 Team 04 MPA1 11,0 1350,00 13,6 3,00 11,00 1,00 3,30 284 92
Chamena Hoekman Isala `96 Team 04 MPA1 11,3 1150,00 13,6 3,30 10,50 1,00 3,10 249 37
Elle Bouhuijs Isala `96 Team 04 MPA1 11,4 1100,00 13,7 3,60 11,50 0,95 2,60 222 0
Hugo Visser Isala `96 Team 11 JPA2 11,2 1450,00 11,3 7,00 23,50 1,10 3,60 392 311
Iris Brugge Isala `96 Team 04 MPA2 10,2 1325,00 11,9 4,00 17,00 0,95 3,40 355 325
Joran van Boven Isala `96 Team 11 JPA2 11,8 1250,00 12,6 4,80 20,50 1,25 3,75 335 179
Josse Kampen Isala `96 Team 11 JPA2 9,8 1575,00 11,3 6,20 30,00 1,15 3,60 458 388
Koen Endeman Isala `96 Team 11 JPA1 11,0 1450,00 12,9 4,40 21,50 1,10 3,35 331 195
Lars Hansman Isala `96 Team 11 JPA1 8,9 1525,00 10,6 6,00 23,50 1,30 4,10 500 500
Lilian Hollander Isala `96 Team 04 MPA1 11,3 1175,00 13,0 3,00 6,00 0,90 3,20 229 45
Lisa Hoogervorst Isala `96 Team 04 MPA2 9,4 1500,00 11,3 7,10 17,00 1,35 3,90 533 533
Loïs Schuurman Isala `96 Team 04 MPA1 10,7 1250,00 13,4 3,60 14,50 0,95 3,60 306 207
Lois Logtenberg Isala `96 Team 04 MPA1 10,6 1175,00 13,5 3,10 9,00 0,95 3,00 250 55
Maiky Scheurwater Isala `96 Team 11 JPA2 9,4 1200,00 11,1 5,30 23,00 1,15 3,85 403 370
Merel Hofstede Isala `96 Team 04 MPA2 11,0 1200,00 12,8 3,80 18,00 1,00 3,20 309 161
Nine Scholten Isala `96 Team 04 MPA1 9,9 1425,00 12,8 4,20 16,00 0,95 3,45 363 333
Sam Bolt Isala `96 Team 11 JPA2 10,9 1300,00 12,5 4,10 17,00 0,95 3,60 292 200
Sophie Kroon Isala `96 Team 04 MPA2 11,4 1100,00 14,7 4,90 14,00 1,05 3,50 285 165


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 12 (Team-est) AV Flevo Delta - JPA1 8 2:50,6 282
2 Team 16 (Team-est) - JPA1 8 2:52,4 265
3 Team 05 (Team-est) AV Athlos - JPA2 9 2:53,6 255
3 Team 01 (Team-est) AV De Gemzen - MPA1 10 2:55,6 273
5 Team 11 (Team-est) Isala `96 - JPA1 7 2:57,2 224
5 Team 06 (Team-est) - MPA2 11 2:58,4 246
7 Team 07 (Team-est) AV Flevo Delta - JPA2 7 2:58,4 214
8 Team 08 (Team-est) AV de Sprinter - JPA2 7 3:00,5 197
9 Team 02 (Team-est) AV PEC 1910 - JPA2 11 3:00,8 195
10 Team 10 (Team-est) AV Athlos - JPA1 9 3:01,6 189
10 Team 13 (Team-est) AV PEC 1910 - MPA1 9 3:02,1 213
12 Team 14 (Team-est) AV Athlos - JPA2 8 3:04,7 166
12 Team 04 (Team-est) Isala `96 - MPA2 11 3:05,5 184
14 Team 09 (Team-est) AV PEC 1910 - JPA1 10 3:08,9 136
14 Team 03 (Team-est) AV Athlos - MPA1 8 3:10,5 145


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team Categorie 40mDuur40mHM-balSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Anosh Sakhi Isala `96 Team 19 MPB 9,2 675,00 12,7 2,50 7,00 8,00 0,50 130 0
Arinya van 't Ende Isala `96 Team 19 MPMini 7,4 850,00 8,9 3,20 7,00 11,50 0,75 496 496
Aviv van Loo Isala `96 Team 26 JPB 7,4 900,00 9,1 4,70 8,50 10,50 0,70 298 50
Brenn Doorneweerd Isala `96 Team 21 JPMini 8,6 675,00 9,8 2,00 5,00 4,00 0,50 200 0
Cailyn Beks Isala `96 Team 19 MPC 8,7 775,00 9,9 3,20 7,00 7,00 0,70 271 123
Eva Hoogervorst Isala `96 Team 26 MPB 6,5 800,00 8,4 5,70 11,00 10,00 0,85 405 336
Jamairo Sijbesma Isala `96 Team 26 JPB 7,2 750,00 8,4 5,60 9,50 25,50 0,85 395 209
Janou Wolf Isala `96 Team 19 MPC 6,9 800,00 9,5 3,70 6,00 10,50 0,65 360 291
Jesper Wieten Isala `96 Team 21 JPMini 8,6 825,00 10,1 1,60 6,50 6,00 0,65 267 62
Joel van den Dool Isala `96 Team 21 JPC 7,3 950,00 8,0 4,50 8,00 10,00 0,90 415 346
Julia Hoogervorst Isala `96 Team 19 MPMini 7,8 800,00 9,5 2,70 5,50 7,00 0,65 364 273
Kjell van Sloten Isala `96 Team 26 JPB 8,1 850,00 8,7 4,10 7,50 8,00 0,80 266 0
Lobke Wolterink Isala `96 Team 26 MPB 7,1 900,00 8,5 5,10 8,00 12,00 0,75 365 187
Lotte Doorneweert Isala `96 Team 26 MPB 8,7 750,00 10,6 4,50 10,00 10,00 0,65 246 48
Mare Holtrop Isala `96 Team 19 MPC 7,5 825,00 10,0 2,80 6,50 8,50 0,70 315 163
Meliz Jansen Isala `96 Team 26 MPB 8,3 700,00 9,3 4,30 8,00 16,50 0,95 324 137
Melle Kroon Isala `96 Team 26 JPB 7,8 700,00 9,8 4,20 9,00 16,00 0,95 301 69
Midas Westendorp Isala `96 Team 26 JPB 7,2 875,00 8,4 4,60 11,50 17,00 0,80 368 171
Mike Gerritsma Isala `96 Team 21 JPMini 8,0 900,00 8,5 3,00 7,00 9,50 0,75 422 232
Noud Kanis Isala `96 Team 26 JPB 6,2 1075,00 7,1 5,80 11,50 21,50 0,95 518 518
Olivier Westendorp Isala `96 Team 21 JPMini 7,8 775,00 9,3 4,60 8,50 13,00 0,80 462 411
Sara de Boer Isala `96 Team 26 MPB DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Suleen Penninkhof Isala `96 Team 19 MPC 8,0 850,00 8,8 4,00 7,50 12,00 0,65 373 266
Thijs Koppelman Isala `96 Team 21 JPMini 8,9 775,00 10,2 3,60 7,50 7,50 0,60 296 94
Thomas van der Weerd Isala `96 Team 21 JPMini 8,8 825,00 10,5 2,50 4,00 5,50 0,65 244 0
Tije Annema Isala `96 Team 26 JPB 6,9 1000,00 7,5 6,10 12,00 24,00 0,85 479 423
Titus Leurink Isala `96 Team 26 JPB 7,4 950,00 8,8 5,60 10,00 21,50 0,70 381 195
Tristan va...der Weerd Isala `96 Team 21 JPC 7,2 975,00 7,5 4,20 10,00 13,50 0,80 449 342
Tycho Kiel Isala `96 Team 21 JPC 7,1 1050,00 7,2 4,60 12,00 23,00 0,90 565 565
Vere Langeslag Isala `96 Team 19 MPMini 7,8 725,00 9,2 3,00 7,00 8,00 0,70 396 315
Wesse Bouhuijs Isala `96 Team 21 JPC 8,5 750,00 11,5 3,30 7,00 12,00 0,60 225 43
Yaro de Kleine Isala `96 Team 21 JPMini 8,0 725,00 9,6 4,20 10,00 11,00 0,70 409 315


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 27 (Team-est) AV Athlos - MPB 9 3:06,0 339
2 Team 20 (Team-est) AV PEC 1910 - JPB 12 3:08,0 294
3 Team 26 (Team-est) Isala `96 - JPB 13 3:09,4 284
3 Team 18 (Team-est) AV Athlos - JPMini 10 3:11,1 436
5 Team 28 (Team-est) - JPC 10 3:14,5 300
5 Team 23 (Team-est) AV de Sprinter - MPC 10 3:17,3 324
7 Team 17 (Team-est) - MPB 12 3:20,0 236
7 Team 24 (Team-est) AV Flevo Delta - MPC 10 3:20,7 294
7 Team 22 (Team-est) AV NOP - JPMini 9 3:20,8 336
10 Team 19 (Team-est) - MPC 11 3:25,2 257
11 Team 21 (Team-est) Isala `96 - JPC 11 3:27,0 208