Vereniging 'AV Atos' op 'Clubkampioenschappen AV Atos'

Prijzen

Tristan Smart
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2720 punten
  • 100 meter   11,6
  • 800 meter   2:22,0
  • Kogelstoten   8,65
  • Speerwerpen   28,13
  • Hoogspringen   1,70
  • Verspringen   5,27
Jesse Lafeber
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2422 punten
  • 100 meter   11,2
  • 800 meter   2:27,0
  • Kogelstoten   8,12
  • Speerwerpen   8,09
  • Hoogspringen   1,65
  • Verspringen   5,53
Kevin Dokter
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1889 punten
  • 100 meter   12,3
  • 800 meter   3:15,3
  • Kogelstoten   8,45
  • Speerwerpen   37,19
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   5,05
Lucas Huikeshoven
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1464 punten
  • 100 meter   12,8
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   7,65
  • Speerwerpen   18,08
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,76
Lucas Huikeshoven
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 0 punten
Jerinyo Jordan
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2682 punten
  • 100 meter   12,4
  • 800 meter   3:19,8
  • Kogelstoten   9,70
  • Speerwerpen   24,90
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   3,41
Rick Brouwer Popkens
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2669 punten
  • 100 meter   12,9
  • 800 meter   2:39,7
  • Kogelstoten   5,77
  • Speerwerpen   15,91
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,49
Jolmer Siersma
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2591 punten
  • 100 meter   13,7
  • 800 meter   2:47,2
  • Kogelstoten   7,35
  • Speerwerpen   18,54
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,21
Fabian Pusceddu
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2549 punten
  • 80 meter   10,8
  • 600 meter   1:41,3
  • Kogelstoten   7,71
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   4,08
Bas Brouwer
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2438 punten
  • 80 meter   10,7
  • 600 meter   1:52,4
  • Kogelstoten   7,50
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   3,91
Jaleel Menso
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1916 punten
  • 80 meter   12,3
  • 600 meter   2:03,9
  • Kogelstoten   6,65
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   3,56
Kai Onabiyi
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 2078 punten
  • 60 meter   10,1
  • 600 meter   2:16,4
  • Balwerpen   25,37
  • Kogelstoten   6,65
  • Hoogspringen   1,15
Joël Mondria
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 2037 punten
  • 60 meter   9,5
  • 600 meter   2:19,9
  • Balwerpen   29,46
  • Kogelstoten   5,96
  • Hoogspringen   1,00
Stefano Pusceddu
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 1843 punten
  • 60 meter   9,8
  • 600 meter   2:07,4
  • Balwerpen   18,20
  • Kogelstoten   4,77
  • Hoogspringen   0,95
Sem Rups van der Linden
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1903 punten
  • 40 meter   6,4
  • 600 meter   2:04,8
  • Balwerpen   25,44
  • Verspringen   3,43
Gijs Gieske
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1660 punten
  • 40 meter   6,5
  • 600 meter   2:15,6
  • Balwerpen   21,14
  • Verspringen   3,13
Olivier Brenninkmeyer
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1591 punten
  • 40 meter   7,0
  • 600 meter   2:15,0
  • Balwerpen   19,46
  • Verspringen   3,43
Douwe Overtoom
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1011 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:35,1
  • Balwerpen   13,17
  • Verspringen   2,54
Elf Meerman
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 935 punten
  • 40 meter   7,6
  • 600 meter   DNS
  • Balwerpen   18,94
  • Verspringen   2,65
Jasper van Heusden
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 849 punten
  • 40 meter   8,2
  • 600 meter   2:38,3
  • Balwerpen   8,53
  • Verspringen   2,60
Yoav Arel
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1016 punten
  • 40 meter   8,2
  • 600 meter   2:31,1
  • Balwerpen   16,59
  • Verspringen   2,47
Anwar Bounhali
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 859 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:46,5
  • Balwerpen   13,99
  • Verspringen   2,23
Isaac Onabiyi
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 783 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:38,1
  • Balwerpen   10,41
  • Verspringen   1,99
Romolo Pusceddu
  • Masters mannen - Meerkamp - 1572 punten
  • 100 meter   14,5
  • 800 meter   3:04,5
  • Kogelstoten   8,61
  • Speerwerpen   19,50
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   3,96
Peter Bartels
  • Masters mannen - Meerkamp - 0 punten
  • 800 meter   3:28,0
Hans Krabben
  • Recreanten mannen Senioren - Meerkamp - 15 punten
  • 800 meter   3:05,7
Hans Hiemstra
  • Recreanten mannen Senioren - Meerkamp - 0 punten
  • 800 meter   3:16,2
Vincent van Leeuwen
  • Senioren mannen - Meerkamp - 2783 punten
  • 100 meter   12,3
  • 800 meter   2:40,5
  • Kogelstoten   9,37
  • Speerwerpen   43,22
  • Hoogspringen   1,75
  • Verspringen   5,53
Madelon Werkhoven
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2843 punten
  • 100 meter   13,5
  • 800 meter   3:38,3
  • Kogelstoten   9,72
  • Speerwerpen   19,56
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,54
Roos van der Stelt
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2420 punten
  • 100 meter   14,8
  • 800 meter   3:39,3
  • Kogelstoten   8,57
  • Speerwerpen   26,18
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   3,72
Jonne Walstra
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2234 punten
  • 80 meter   11,2
  • 800 meter   2:47,8
  • Kogelstoten   6,26
  • Speerwerpen   10,90
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,94
Silvia Alberts
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1922 punten
  • 80 meter   11,8
  • 800 meter   3:06,1
  • Kogelstoten   7,33
  • Speerwerpen   11,15
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,66
Mila Rozestraten
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1190 punten
  • 80 meter   12,9
  • 800 meter   3:31,2
  • Kogelstoten   4,27
  • Speerwerpen   5,75
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   2,83
Kee van Gerwen
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1255 punten
  • 60 meter   9,8
  • 600 meter   2:23,4
  • Kogelstoten   6,30
  • Hoogspringen   1,15
Stella Huikeshoven
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1208 punten
  • 60 meter   10,7
  • 600 meter   2:33,0
  • Kogelstoten   5,61
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,05
Tikva Bommerson
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 579 punten
  • 600 meter   DNS
  • Kogelstoten   5,91
  • Hoogspringen   1,05
Meinou Janssen
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1841 punten
  • 60 meter   9,9
  • 600 meter   2:35,9
  • Balwerpen   20,28
  • Kogelstoten   6,40
  • Hoogspringen   1,10
Naina Thani
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1815 punten
  • 60 meter   9,7
  • 600 meter   2:19,0
  • Balwerpen   17,68
  • Kogelstoten   5,26
  • Hoogspringen   1,00
Melissa Steenbakker
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1805 punten
  • 60 meter   10,1
  • 600 meter   2:17,7
  • Balwerpen   17,68
  • Kogelstoten   5,29
  • Hoogspringen   1,05
Carmen Guellaï
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1145 punten
  • 40 meter   7,3
  • 600 meter   2:27,4
  • Balwerpen   10,29
  • Verspringen   2,76
Annabel Stottelaar
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1119 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:36,0
  • Balwerpen   13,73
  • Verspringen   2,80
Simone Aronson
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1012 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:42,3
  • Balwerpen   14,20
  • Verspringen   2,60
Stella Kuijs
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 881 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:42,1
  • Balwerpen   8,00
  • Verspringen   2,62
Julia Janssen
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 831 punten
  • 40 meter   8,3
  • 600 meter   2:47,0
  • Balwerpen   14,62
  • Verspringen   2,28
Miko Laureys
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 593 punten
  • 40 meter   8,9
  • 600 meter   2:58,4
  • Balwerpen   11,32
  • Verspringen   2,10
Amber Mol
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 940 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:54,4
  • Balwerpen   15,40
  • Verspringen   2,49
Imre Schipper
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 871 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:43,8
  • Balwerpen   11,66
  • Verspringen   2,49
Bobbie Milou Van Oordt
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 659 punten
  • 40 meter   8,2
  • 600 meter   2:47,0
  • Balwerpen   7,51
  • Verspringen   2,03
Erica Jesterhoudt
  • Recreanten vrouwen Senioren - Meerkamp - 1626 punten
  • 100 meter   15,1
  • 800 meter   3:14,1
  • Kogelstoten   5,94
  • Speerwerpen   13,51
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,26
Nannet Schuring
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 2889 punten
  • 100 meter   14,0
  • 800 meter   2:42,2
  • Kogelstoten   8,02
  • Speerwerpen   22,03
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,02
Mariska Koerts
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 1194 punten
  • 100 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   9,17
  • Speerwerpen   33,59

Hoogtepunten

Madelon Werkhoven MJB Hoog
  • 1,40
  • Madelon Werkhoven MJB Kogel
  • 9,72
  • Jerinyo Jordan JJC 100m
  • 12,4
  • Mariska Koerts Vsen Speer
  • 33,59
  • Fabian Pusceddu JJD 600m
  • 1:41,3
  • Bert Schalkwijk Mmas 3000m
  • 10:55,0
  • Jesse Lafeber JJA 100m
  • 11,2
  • Rick Brouwer Popkens JJC 100m
  • 12,9
  • Madelon Werkhoven MJB Ver
  • 4,54
  • Marleen Haakma Vmas 3000m
  • 11:54,6
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Tristan Smart 11,6 2:22,0 8,65 28,13 1,70 5,27 2720
    2 Jesse Lafeber 11,2 2:27,0 8,12 8,09 1,65 5,53 2422
    3 Kevin Dokter 12,3 3:15,3 8,45 37,19 1,35 5,05 1889
    4 Arnold Berghuizen 13,7 2:19,9 5,52 17,89 1,35 3,68 1133
    5 Twan Nooitmeer DNS DNS --- --- --- --- 0


    Jongens Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    Arnold Berghuizen 9:50,0 ---


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Lucas Huikeshoven 12,8 DNS 7,65 18,08 1,50 4,76 1464
    2 Lucas Huikeshoven --- --- --- --- --- --- 0


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Jerinyo Jordan 12,4 3:19,8 9,70 24,90 1,40 3,41 2682
    2 Rick Brou...r Popkens 12,9 2:39,7 5,77 15,91 1,35 4,49 2669
    3 Jolmer Siersma 13,7 2:47,2 7,35 18,54 1,35 4,21 2591
    4 Roderick de Vries 13,0 2:54,2 6,68 22,20 1,20 3,77 2465
    5 Hugo Botman 14,1 3:01,1 7,73 17,03 1,35 4,31 2454
    6 Tabi Weiland 14,0 3:03,8 5,50 13,55 1,35 3,88 2153
    7 Ashraf Benhamadi 14,1 DNS 6,33 20,07 --- 3,02 1366
    8 Omar Ben Yaklaf DNS 3:04,3 7,50 12,28 --- 2,95 1051
    9 Martijn Sluijer DNS DNS --- DNS --- --- 0


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m600mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Fabian Pusceddu 10,8 1:41,3 7,71 1,25 4,08 2549
    2 Bas Brouwer 10,7 1:52,4 7,50 1,35 3,91 2438
    3 Jaleel Menso 12,3 2:03,9 6,65 1,30 3,56 1916
    4 Dante Pusceddu 12,3 1:58,4 7,12 1,15 3,55 1891
    5 Dennis Patiwael 13,0 2:05,1 5,44 1,25 3,36 1669
    6 Jouad Nait - Rrami 13,2 2:14,7 4,50 1,20 3,36 1454
    7 Oskar Daalder 13,7 2:20,3 4,40 1,10 2,88 1177
    8 David van Alten DNS DNS --- --- --- 0
    8 Ouissam el Khamsi DNS DNS --- --- --- 0


    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60m600mBalKogelHoogPunten totaal
    1 Kai Onabiyi 10,1 2:16,4 25,37 6,65 1,15 2078
    2 Joël Mondria 9,5 2:19,9 29,46 5,96 1,00 2037
    3 Stefano Pusceddu 9,8 2:07,4 18,20 4,77 0,95 1843
    4 Dennis Alberts 10,0 2:06,8 21,13 4,95 0,90 1836
    5 Nizar Benhamadi 9,5 2:33,2 20,73 4,92 1,00 1761
    6 Mink de Jager 10,2 2:21,0 19,66 4,68 0,95 1677
    7 Mohamed Bourhayel 11,6 2:42,3 18,98 5,73 1,05 1487
    8 Adonay Tekele 13,4 2:59,2 18,66 4,43 0,80 947
    9 Gilles de Goeij --- DNS --- DNS DNS 0
    9 Ties van der Waal --- DNS --- DNS DNS 0
    9 Luca de Wolff --- DNS --- DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Sem Rups ...er Linden 6,4 2:04,8 25,44 3,43 1903
    2 Gijs Gieske 6,5 2:15,6 21,14 3,13 1660
    3 Olivier B...ninkmeyer 7,0 2:15,0 19,46 3,43 1591
    4 Twan Berkhout 7,1 2:20,3 25,96 2,88 1502
    5 Timon Kalogeris 7,3 2:37,8 30,38 3,26 1463
    6 Morris Smeets 7,6 2:23,8 15,36 2,96 1247
    7 Jamal Geoffrey 7,5 2:29,9 22,09 2,58 1242
    8 Ivar Gras 8,1 2:35,4 21,57 2,54 1089
    9 Matthew Garcia 7,8 2:43,8 18,88 2,70 1078
    10 Lars Pieterse 8,3 2:27,0 18,18 2,57 1075
    11 Djenné van Druenen 7,6 2:59,0 15,49 2,86 1010
    12 Yueal Tekele 8,3 2:33,3 21,55 2,14 992


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Douwe Overtoom 7,8 2:35,1 13,17 2,54 1011
    2 Elf Meerman 7,6 DNS 18,94 2,65 935
    3 Jasper van Heusden 8,2 2:38,3 8,53 2,60 849
    4 Ali Bourhayel DNS 2:41,6 16,02 2,18 593
    5 Sven Dekker 9,0 2:53,3 6,49 2,13 509
    6 Demian Heeger DNS DNS DNS --- 0
    6 Mettew Mansuur DNS DNS DNS --- 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Yoav Arel 8,2 2:31,1 16,59 2,47 1016
    2 Anwar Bounhali 8,0 2:46,5 13,99 2,23 859
    3 Isaac Onabiyi 8,1 2:38,1 10,41 1,99 783
    4 Otto Kuijs 8,1 2:53,2 7,95 2,24 693
    5 Maris van Wees 9,2 2:41,6 11,85 1,88 614
    6 Idris Prins 9,4 3:04,5 10,90 2,07 487
    7 Max Berkhout 9,3 3:20,8 11,82 1,96 436
    8 Dice Laureys 9,4 3:56,5 10,18 1,95 391
    9 Tim Steenbakker 9,3 3:14,8 5,69 2,04 332
    10 Tarik Bounhali 9,0 3:26,9 DNS 2,02 298
    11 Idan Arel 10,1 3:27,3 8,51 1,85 261
    12 Jasper Br...ninkmeyer DNS DNS DNS --- 0


    Masters mannen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Romolo Pusceddu 14,5 3:04,5 8,61 19,50 1,30 3,96 1572
    2 Peter Bartels --- 3:28,0 --- --- --- --- 0


    Masters mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    Bert Schalkwijk 10:55,0 ---
    Dirk Ekkelboom 11:21,0 ---
    Romolo Pusceddu DNS ---
    Jorrit Tol DNS ---


    Recreanten mannen Senioren - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Hans Krabben --- 3:05,7 --- --- --- --- 15
    2 Hans Hiemstra --- 3:16,2 --- --- --- --- 0


    Recreanten mannen Senioren - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    Martin Geerders 11:31,5 ---
    Koen van Hal 15:06,8 ---


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Vincent van Leeuwen 12,3 2:40,5 9,37 43,22 1,75 5,53 2783


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    Rink Slotema 13:44,7 ---


    Masters vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    Marleen Haakma 11:54,6 ---


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    0 Mo Kleijne DNS --- --- --- --- --- 0


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    Mo Kleijne DNS ---


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Madelon Werkhoven 13,5 3:38,3 9,72 19,56 1,40 4,54 2843
    2 Roos van der Stelt 14,8 3:39,3 8,57 26,18 1,35 3,72 2420


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Jonne Walstra 11,2 2:47,8 6,26 10,90 1,25 3,94 2234
    2 Silvia Alberts 11,8 3:06,1 7,33 11,15 1,10 3,66 1922
    3 Mila Rozestraten 12,9 3:31,2 4,27 5,75 1,15 2,83 1190
    4 Leila Laamri 13,6 3:31,2 5,53 9,32 --- 3,16 996
    5 Charly Bellinzis --- DNS --- --- --- --- 0
    5 Joy Toet --- DNS --- --- --- --- 0


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Kee van Gerwen 9,8 2:23,4 6,30 1,15 --- 1255
    2 Stella Huikeshoven 10,7 2:33,0 5,61 1,10 3,05 1208
    3 Tikva Bommerson --- DNS 5,91 1,05 --- 579


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60m600mBalKogelHoogPunten totaal
    1 Meinou Janssen 9,9 2:35,9 20,28 6,40 1,10 1841
    2 Naina Thani 9,7 2:19,0 17,68 5,26 1,00 1815
    3 Melissa Steenbakker 10,1 2:17,7 17,68 5,29 1,05 1805
    4 Mirre Overtoom 10,4 2:33,9 17,88 4,93 1,10 1656
    5 Tamar van der Zeep 10,6 3:01,9 15,52 6,06 0,90 1358
    6 Emma van Heusden 11,4 2:45,7 16,27 4,65 0,90 1267
    7 Nancy van Leeuwen 11,9 2:38,1 12,85 3,11 0,90 1083
    8 Love van Kempen 11,0 DNS --- 3,39 0,85 761
    9 Mae Daalder 12,8 3:07,5 9,40 2,77 0,80 668
    10 Charlotte ... de Voort --- DNS --- DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Carmen Guellaï 7,3 2:27,4 10,29 2,76 1145
    2 Annabel Stottelaar 7,5 2:36,0 13,73 2,80 1119
    3 Simone Aronson 7,7 2:42,3 14,20 2,60 1012
    4 Uma van Nes 7,9 2:41,6 9,44 3,00 974
    5 Bente Baretta 7,4 2:52,2 9,77 2,82 972
    6 Vera van Rooijen DNS DNS DNS --- 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Stella Kuijs 7,8 2:42,1 8,00 2,62 881
    2 Julia Janssen 8,3 2:47,0 14,62 2,28 831
    3 Miko Laureys 8,9 2:58,4 11,32 2,10 593
    4 Sara el Khamsi DNS DNS DNS --- 0


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Amber Mol 7,7 2:54,4 15,40 2,49 940
    2 Imre Schipper 8,1 2:43,8 11,66 2,49 871
    3 Bobbie Mil...Van Oordt 8,2 2:47,0 7,51 2,03 659
    4 Marlinda Mansuur DNS DNS DNS --- 0


    Recreanten vrouwen Senioren - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Erica Jesterhoudt 15,1 3:14,1 5,94 13,51 1,15 3,26 1626


    Recreanten vrouwen Senioren - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    Erica Jesterhoudt DNS ---


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Nannet Schuring 14,0 2:42,2 8,02 22,03 1,35 4,02 2889
    2 Mariska Koerts DNS DNS 9,17 33,59 --- --- 1194