Vereniging 'Rotterdam Atletiek' op '5-Regio ontmoeting'

Teams - Meerkamp

Naam Team Categorie 40m60mBalKogelHoogVerPunten totaalTeam punten
David van der Velden Rotterdam Rijnmond JPA1 JPA1 --- 9,48 30,74 --- --- 3,80 1493 453
Faith Tujeehut Rotterdam Rijnmond MPB MPB 6,92 --- --- 5,02 --- 3,61 1352 343
Georgina Taylor Rotterdam Rijnmond MPA1 MPA1 --- 9,59 27,43 --- --- 3,94 1464 414
Gyani Biekram Rotterdam Rijnmond JPA1 JPA1 --- 8,85 29,28 --- --- 4,00 1632 1196
Lucius van...er Velden Rotterdam Rijnmond JPC JPC 7,53 --- 24,20 --- --- 3,12 1158 342
Mina Chokri Rotterdam Rijnmond MPC MPC 7,15 --- 13,55 --- --- 3,47 1149 931
Nicole Furtado Rotterdam Rijnmond MPA2 MPA2 --- 8,78 --- 6,57 1,11 --- 1556 692
Stein van Eijmeren Rotterdam Rijnmond JPB JPB 7,04 --- --- 4,84 --- 3,37 1264 0


Teams - 1000 meter

Naam Team Categorie 1000mOBPPunten totaal
Michiel Zunderman Rotterdam Rijnmond JD JJD 3:10,63 3:15,46 Gemeld 4


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Zuid-Holland Midden MPB (4x40m) - MPB 4 26,38 5
1 Zuid-Holland Midden JPB (4x40m) - JPB 4 26,50 5
3 Rijnmond MPB (4x40m) - MPB 4 26,53 4
3 Rijnmond JPB (4x40m) - JPB 4 27,03 4
5 Dordrecht JPB (4x40m) - JPB 4 27,37 3
6 Zeeland JPB (4x40m) - JPB 4 27,62 2
6 Dordrecht MPB (4x40m) - MPB 4 28,19 3
6 Zuid-Holland Midden JPC (4x40m) - JPC 4 28,21 5
9 Zeeland MPB (4x40m) - MPB 4 28,73 2
10 West-Brabant MPB (4x40m) - MPB 0 28,82 1
10 Zeeland JPC (4x40m) - JPC 4 29,16 4
12 Rijnmond JPC (4x40m) - JPC 4 29,40 3
13 West-Brabant JPB (4x40m) - JPB 0 30,01 1
13 Dordrecht MPC (4x40m) - MPC 4 30,21 5
15 Dordrecht JPC (4x40m) - JPC 4 30,23 2
15 Rijnmond MPC (4x40m) - MPC 4 30,69 4
17 West-Brabant JPC (4x40m) - JPC 0 30,80 1
17 Zuid-Holland Midden MPC (4x40m) - MPC 4 30,93 3
19 Zeeland MPC (4x40m) - MPC 4 31,05 2
20 West-Brabant MPC (4x40m) - MPC 0 33,55 1


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Rijnmond MD (4x60m) - MJD 4 32,81 5
2 Dordrecht MD (4x60m) - MJD 4 33,84 4
3 Zuid-Holland Midden MD (4x60m) - MJD 5 33,93 3
4 Zeeland MD (4x60m) - MJD 4 34,48 2
5 West-Brabant MD (4x60m) - MJD 0 34,53 1
5 Rijnmond JPA1 (4x60m) - JPA1 4 34,93 5
5 Zuid-Holland Midden JPA2 (4x60m) - JPA2 4 34,99 5
8 Zuid-Holland Midden JPA1 (4x60m) - JPA1 5 35,31 4
8 West-Brabant JPA2 (4x60m) - JPA2 0 35,87 4
8 Rijnmond MPA1 (4x60m) - MPA1 4 35,98 5
11 Zeeland JPA2 (4x60m) - JPA2 4 35,99 3
11 West-Brabant MPA1 (4x60m) - MPA1 0 36,42 4
11 Zuid-Holland Midden MPA2 (4x60m) - MPA2 4 36,47 5
14 Rijnmond MPA2 (4x60m) - MPA2 4 36,57 4
15 Dordrecht MPA2 (4x60m) - MPA2 4 36,66 3
16 Rijnmond JPA2 (4x60m) - JPA2 4 36,84 2
17 Dordrecht JPA2 (4x60m) - JPA2 4 36,88 1
17 Zeeland MPA2 (4x60m) - MPA2 4 37,26 2
17 Dordrecht JPA1 (4x60m) - JPA1 4 37,71 3
20 West-Brabant MPA2 (4x60m) - MPA2 0 38,17 1
20 Zuid-Holland Midden MPA1 (4x60m) - MPA1 5 38,27 3
22 Zeeland JPA1 (4x60m) - JPA1 4 38,94 2
22 Dordrecht MPA1 (4x60m) - MPA1 4 39,11 2
24 West-Brabant JPA1 (4x60m) - JPA1 0 39,41 1
24 Zeeland MPA1 (4x60m) - MPA1 4 40,01 1


Teams - Hoogspringen

Naam Team Categorie HoogOBPPunten totaal
Isaya Klein Ikkink Rotterdam Rijnmond JC JJC 1,81 --- Gemeld 8
Michiel Zunderman Rotterdam Rijnmond JD JJD 1,41 --- Gemeld 0