Vereniging 'AV Scheldesport' op '5-Regio ontmoeting'

Teams - Meerkamp

Naam Team Categorie 40m60mBalKogelHoogVerPunten totaalTeam punten
Benthe den Hamer SCSP Zeeland MPA2 MPA2 --- 9,96 --- 5,25 1,11 --- 1265 0
Demi Peeters SCSP Zeeland MPA2 MPA2 --- 9,89 --- 6,57 1,06 --- 1322 0
Iris Zahradnik SCSP Zeeland MPA1 MPA1 --- 10,43 17,82 --- --- 3,30 1079 378
Jens van K...kelberghe SCSP Zeeland JPA2 JPA2 --- 10,75 --- 6,38 1,01 --- 1150 0
Marit van Damme SCSP Zeeland MPA1 MPA1 --- 10,78 18,66 --- --- 3,15 1013 298
Senna Schuit SCSP Zeeland MPC MPC 8,14 --- 9,85 --- --- 2,29 659 0
Thijmen Post SCSP Zeeland JPC JPC 7,26 --- 10,37 --- --- 3,20 1014 854
Valerie Pijnen SCSP Zeeland MPA1 MPA1 --- 10,92 14,42 --- --- 3,12 923 0


Teams - 80 meter

Naam Team Categorie 80m OBPPunten totaal
Lukas Dobbelaar SCSP Zeeland JD JJD 11,17 +0.3 m/s11,54 Gemeld 0
Daan Schuit SCSP Zeeland JD JJD 11,53 +1.7 m/s11,53 Gemeld 0


Teams - 100 meter

Naam Team Categorie 100m OBPPunten totaal
Jonathan Dobbelaar SCSP Zeeland JC JJC 12,70 +1.6 m/s12,77 Gemeld 0
Chris Wielse SCSP Zeeland JC JJC 12,13 +0.4 m/s12,30 Gemeld 4


Teams - 800 meter

Naam Team Categorie 800mOBPPunten totaal
Ralph de Maat SCSP Zeeland JC JJC 2:19,19 2:22,78 Gemeld 4


Teams - 1000 meter

Naam Team Categorie 1000mOBPPunten totaal
Fabian de Maat SCSP Zeeland JD JJD 3:12,65 3:15,20 Gemeld 2


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Zuid-Holland Midden MPB (4x40m) - MPB 4 26,38 5
1 Zuid-Holland Midden JPB (4x40m) - JPB 4 26,50 5
3 Rijnmond MPB (4x40m) - MPB 4 26,53 4
3 Rijnmond JPB (4x40m) - JPB 4 27,03 4
5 Dordrecht JPB (4x40m) - JPB 4 27,37 3
6 Zeeland JPB (4x40m) - JPB 4 27,62 2
6 Dordrecht MPB (4x40m) - MPB 4 28,19 3
6 Zuid-Holland Midden JPC (4x40m) - JPC 4 28,21 5
9 Zeeland MPB (4x40m) - MPB 4 28,73 2
10 West-Brabant MPB (4x40m) - MPB 0 28,82 1
10 Zeeland JPC (4x40m) - JPC 4 29,16 4
12 Rijnmond JPC (4x40m) - JPC 4 29,40 3
13 West-Brabant JPB (4x40m) - JPB 0 30,01 1
13 Dordrecht MPC (4x40m) - MPC 4 30,21 5
15 Dordrecht JPC (4x40m) - JPC 4 30,23 2
15 Rijnmond MPC (4x40m) - MPC 4 30,69 4
17 West-Brabant JPC (4x40m) - JPC 0 30,80 1
17 Zuid-Holland Midden MPC (4x40m) - MPC 4 30,93 3
19 Zeeland MPC (4x40m) - MPC 4 31,05 2
20 West-Brabant MPC (4x40m) - MPC 0 33,55 1


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Rijnmond MD (4x60m) - MJD 4 32,81 5
2 Dordrecht MD (4x60m) - MJD 4 33,84 4
3 Zuid-Holland Midden MD (4x60m) - MJD 5 33,93 3
4 Zeeland MD (4x60m) - MJD 4 34,48 2
5 West-Brabant MD (4x60m) - MJD 0 34,53 1
5 Rijnmond JPA1 (4x60m) - JPA1 4 34,93 5
5 Zuid-Holland Midden JPA2 (4x60m) - JPA2 4 34,99 5
8 Zuid-Holland Midden JPA1 (4x60m) - JPA1 5 35,31 4
8 West-Brabant JPA2 (4x60m) - JPA2 0 35,87 4
8 Rijnmond MPA1 (4x60m) - MPA1 4 35,98 5
11 Zeeland JPA2 (4x60m) - JPA2 4 35,99 3
11 West-Brabant MPA1 (4x60m) - MPA1 0 36,42 4
11 Zuid-Holland Midden MPA2 (4x60m) - MPA2 4 36,47 5
14 Rijnmond MPA2 (4x60m) - MPA2 4 36,57 4
15 Dordrecht MPA2 (4x60m) - MPA2 4 36,66 3
16 Rijnmond JPA2 (4x60m) - JPA2 4 36,84 2
17 Dordrecht JPA2 (4x60m) - JPA2 4 36,88 1
17 Zeeland MPA2 (4x60m) - MPA2 4 37,26 2
17 Dordrecht JPA1 (4x60m) - JPA1 4 37,71 3
20 West-Brabant MPA2 (4x60m) - MPA2 0 38,17 1
20 Zuid-Holland Midden MPA1 (4x60m) - MPA1 5 38,27 3
22 Zeeland JPA1 (4x60m) - JPA1 4 38,94 2
22 Dordrecht MPA1 (4x60m) - MPA1 4 39,11 2
24 West-Brabant JPA1 (4x60m) - JPA1 0 39,41 1
24 Zeeland MPA1 (4x60m) - MPA1 4 40,01 1


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Zuid-Holland Midden JD (4x80m) - JJD 4 39,56 5
1 Zeeland MC (4x80m) - MJC 4 41,52 5
3 Rijnmond JD (4x80m) - JJD 4 41,78 4
3 Rijnmond MC (4x80m) - MJC 4 41,82 4
5 Zuid-Holland Midden MC (4x80m) - MJC 4 42,06 3
5 Zeeland JD (4x80m) - JJD 4 43,48 3
7 West-Brabant JD (4x80m) - JJD 0 44,33 2
8 Dordrecht JD (4x80m) - JJD 4 45,39 1
8 Dordrecht MC (4x80m) - MJC 4 45,69 2
10 West-Brabant MC (4x80m) - MJC 3 46,72 1


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Rijnmond JC (4x100m) - JJC 4 46,02 5
2 Zuid-Holland Midden JC (4x100m) - JJC 4 46,96 4
3 West-Brabant JC (4x100m) - JJC 0 49,28 3
4 Dordrecht JC (4x100m) - JJC 4 50,58 2
5 Zeeland JC (4x100m) - JJC 4 DNF 0


Teams - Discuswerpen 1 kilogram

Naam Team Categorie DiscusOBPPunten totaal
Rens Schuit SCSP Zeeland JC JJC 28,61 25,93 Gemeld 2
Tobias de Zeeuw SCSP Zeeland JC JJC 24,24 23,82 Gemeld 0
Suzanne Verschuren SCSP Zeeland MC MJC 20,28 24,04 Gemeld 0


Teams - Kogelstoten 3 kilogram

Naam Team Categorie KogelOBPPunten totaal
Suzanne Verschuren SCSP Zeeland MC MJC 10,05 10,02 Gemeld 0


Teams - Kogelstoten 4 kilogram

Naam Team Categorie KogelOBPPunten totaal
Rens Schuit SCSP Zeeland JC JJC 10,32 10,93 Gemeld 0
Tobias de Zeeuw SCSP Zeeland JC JJC 8,15 --- Gemeld 0


Teams - Hoogspringen

Naam Team Categorie HoogOBPPunten totaal
Rens Schuit SCSP Zeeland JC JJC DNS 1,50 Gemeld 0
Charlene Kommers SCSP Zeeland MD MJD 1,31 1,20 Gemeld 0


Teams - Verspringen

Naam Team Categorie Ver OBPPunten totaal
Chris Wielse SCSP Zeeland JC JJC 5,72 m/s5,57 Gemeld 8
Daan Schuit SCSP Zeeland JD JJD 4,28 m/s4,53 Gemeld 0