Deze vereniging bestaat niet (meer)

Deze vereniging bestaat niet (meer)
Wellicht bedoelde je één van deze verenigingen
VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAV `36 AV36 16
AC Olympia (Halsteren) OLMP 0
ACW `66 ACW 0
Altena Road Runners ALTN 0
ARV Achilles ACHL 11
ARV Ilion ILIO 27
Atledo ATLD 0
Atletiek Vereniging AAA AAA 0
AV Achil `87 AC87 0
AV Attila ATTL 0
AV De Koplopers KOPL 0
AV De Spartaan SPTN 0
AV De Wielingen WLNG 1
AV Fortuna FRTN 12
AV Gouda GOUD 12
AV Groene Ster GRST 3
AV Olympus `70 OL70 0
AV Pallas `93 PL93 0
AV Parthenon PRTH 0
AV Passaat PSST 12
AV Rijnsoever RYNS 3
AV Rucphen `90 RU90 0
AV Scheldesport SCSP 18
AV Sparta SPRT 0
AV Spiridon SPRD 0
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 12
AV Sprint SPRN 0
AV Standdaarbuiten `90 ST90 0
AV Waterweg WTWG 0
AV `40 AV40 0
AV `47 AV47 4
AV `56 AV56 24
Avantri AVTR 2
AVO 1983 AV83 0
CAV Energie ENRG 22
CAV Tenaco TNCO 0
DAK DAK 0
De Kieviten KVTN 0
Delta Sport DLSP 7
DJA DJA 9
DK en AV Hercules HRCL 0
Dynamica ADSV DNMC 20
Erasmus UR Roadrunners EURR 0
Fortius FORT 22
Gloria Atletiek GLRA 0
González Running Team GRTM 0
GPSOV GPSV 0
Haag Atletiek HAAG 0
Leiden Atletiek LATL 25
Leiden Road Runners Club LRRC 0
Loopgroep Goirle LGGL 0
Loopgroep GoRun LGGR 0
Loopgroep Oegstgeest LGOG 0
Loopvereniging TOF TOF 0
LV Plantaris PLNT 0
MSV en AV Flakkee FLKK 0
Nederland NED 0
Noordwijkerhoutse Strandlopers NSL 0
PAC PAC 37
RK HAV RKHV 7
Road Runners Etten Leur RREL 0
Rotterdam Atletiek RDAM 10
Rotterdam Running Ambassadors RRA 0
RRZ RRZ 0
Running Breda R-Breda 0
RWV RWV 0
SC Antilope ANTL 1
SC Reeuwijk SCRW 2
Scorpio SCRP 0
Spado SPDO 33
Spark SPRK 5
SV Diomedon DMDN 7
Taxandria Atletiek TXND 0
The Hague Road Runners HRR 0
THOR THOR 17
Tilburg Road Runners TRR 0
TLV ''De Langstraat'' TLVL 0
Trackstars Nesselande TSNL 0
TSAV Parcival PRCV 0
Typhoon TPHN 23
Vereniging Zeeland Atletiek Zeeland 0
Voorne Atletiek VRNE 5
Voorschoten `97 VS97 0
WZK/TRI TEAM Wassenaar WSSN 0

Teams - Meerkamp

Naam Team Categorie 40m60mBalKogelHoogVerPunten totaalTeam punten
Abel Melse AV `56 Zeeland JPB JPB 7,61 --- --- 4,84 --- 2,92 1059 0
Abel Molenaar Leiden Zuid-Holland Midden JPA2 JPA2 --- 9,64 --- 5,83 1,31 --- 1500 0
Aiden Schenk PAC Rijnmond JPA2 JPA2 --- 9,18 --- 6,04 1,31 --- 1593 1185
Aiden Dictus DJA West-Brabant JPA2 JPA2 --- 9,99 --- 7,91 1,06 --- 1382 516
Alyshia Flamand Avantri Zuid-Holland Midden MPB MPB 7,44 --- --- 4,69 --- 3,16 1130 0
Alyssah Bailey Fortius Dordrecht MPB MPB 7,02 --- --- 5,62 --- 3,45 1337 1337
Anne Faaij Leiden Zuid-Holland Midden MPB MPB 6,99 --- --- 4,63 --- 3,39 1265 949
Annelin va...Biggelaar THOR West-Brabant MPC MPC 7,78 --- 10,64 --- --- 2,71 821 656
Anouk Govers AV `56 Zeeland MPB MPB 7,07 --- --- 5,39 --- 3,09 1239 903
Anouk Taks ACHL West-Brabant MPA2 MPA2 --- 9,82 --- 6,48 1,11 --- 1364 0
Bente den Hollander Rijnsoever Zuid-Holland Midden MPB MPB 7,17 --- --- 3,77 --- 3,32 1149 0
Bente Commandeur Leiden Zuid-Holland Midden MPC MPC 7,43 --- 17,50 --- --- 2,99 1059 281
Benthe den Hamer SCSP Zeeland MPA2 MPA2 --- 9,96 --- 5,25 1,11 --- 1265 0
Bibi van 't Veld CAV Energie Rijnmond MPA2 MPA2 --- 9,48 --- 6,08 1,26 --- 1506 533
Bjarne Maas Spado West-Brabant JPA2 JPA2 --- 9,61 --- 6,95 1,06 --- 1389 0
Bjarne van Valen AV Passaat Dordrecht JPA1 JPA1 --- 9,65 19,75 --- --- 3,35 1236 0
Bowien Schletterer DNMC Zeeland MPA1 MPA1 --- 10,09 13,20 --- --- 3,25 1044 464
Brigitte de Geus AV `56 Zeeland MPA2 MPA2 --- 9,10 --- 6,99 1,21 --- 1591 1591
Charlotte Visser DNMC Zeeland MPA2 MPA2 --- 9,77 --- 6,03 1,16 --- 1382 460
Chayenne van Galen AV Passaat Dordrecht MPC MPC DNS --- DNS --- --- DNS 0 0
Chelsia Carlos Fortius Dordrecht MPA2 MPA2 --- 9,56 --- 8,02 1,21 --- 1567 522
Chivanny ...ugwandass PAC Rijnmond MPA2 MPA2 --- 9,54 --- 6,09 1,16 --- 1424 460
Chloe Zerbib DNMC Zeeland MPA2 MPA2 --- 9,40 --- 6,90 1,16 --- 1496 1036
Christina van Tiel CAV Energie Rijnmond MPB MPB 6,84 --- --- 4,63 --- 3,37 1295 316
Daan van de Sande ACHL West-Brabant JPC JPC 8,07 --- 19,92 --- --- 2,53 886 0
Daan Van Luijk AV `56 Zeeland JPC JPC 7,42 --- 24,23 --- --- 2,83 1122 374
Daimy van Beek AV Fortuna Rijnmond JPC JPC 7,27 --- 26,39 --- --- 3,27 1267 773
Danine Markesteijn Fortius Dordrecht MPA2 MPA2 --- 9,08 --- 5,25 1,21 --- 1488 634
Davey Ouwehand Rijnsoever Zuid-Holland Midden JPA2 JPA2 --- 9,20 --- 6,87 1,31 --- 1640 570
David van der Velden Rotterdam Rijnmond JPA1 JPA1 --- 9,48 30,74 --- --- 3,80 1493 453
Demi Peeters SCSP Zeeland MPA2 MPA2 --- 9,89 --- 6,57 1,06 --- 1322 0
Denise Saly AV Passaat Dordrecht MPA1 MPA1 --- 9,47 13,12 --- --- 4,01 1294 1084
Diablo de Grave RK HAV Zeeland JPA2 JPA2 --- 10,16 --- 5,65 1,06 --- 1224 0
Dorehte Schletterer DNMC Zeeland MPC MPC 7,74 --- 9,15 --- --- 2,70 796 661
Eduardo Fernandes CAV Energie Rijnmond JPC JPC 7,24 --- 11,17 --- --- 2,77 947 500
Elianne Hopman ARV Ilion Zuid-Holland Midden MPA2 MPA2 --- 9,80 --- 6,33 1,21 --- 1431 0
Elin van der Laan AAV `36 Zuid-Holland Midden MPA1 MPA1 --- 10,81 18,45 --- --- 3,25 1026 0
Elize Bogers ACHL West-Brabant MPB MPB 7,24 --- --- 4,15 --- 3,17 1133 0
Eloise van...r Meijden Typhoon Dordrecht MPA1 MPA1 --- 10,42 13,53 --- --- 3,65 1081 0
Elyn Stoop AV Fortuna Rijnmond MPC MPC 7,54 --- 20,38 --- --- 3,14 1109 323
Emily Kerpel Spado West-Brabant MPC MPC 8,54 --- 9,88 --- --- 2,09 558 0
Eva Bouman Spark Rijnmond MPA1 MPA1 --- 9,51 21,61 --- --- 4,07 1429 0
Eva van Rijswijk CAV Energie Rijnmond MPB MPB 6,71 --- --- 4,46 --- 3,64 1367 446
Eva Lips ACHL West-Brabant MPB MPB 7,40 --- --- 3,54 --- 3,18 1055 0
Evy Wessels Fortius Dordrecht MPA2 MPA2 --- 8,91 --- 6,74 1,21 --- 1613 666
Ezra Boogaard DNMC Zeeland JPA1 JPA1 --- 9,70 21,55 --- --- 3,71 1325 986
Faith Tujeehut Rotterdam Rijnmond MPB MPB 6,92 --- --- 5,02 --- 3,61 1352 343
Febe Goossens AV Passaat Dordrecht MPB MPB 7,13 --- --- 5,11 --- 3,25 1240 717
Fenne Viskil SPOB Dordrecht MPA1 MPA1 --- 10,16 12,86 --- --- 3,43 1064 0
Fien Visser AV Passaat Dordrecht MPA1 MPA1 --- 9,46 16,99 --- --- 3,71 1299 1299
Finn van Zomeren THOR West-Brabant JPA2 JPA2 --- 10,26 --- 7,10 1,11 --- 1333 0
Fleur Favre Leiden Zuid-Holland Midden MPC MPC 6,80 --- 25,12 --- --- 3,82 1465 1465
Fleur Rietveld Avantri Zuid-Holland Midden MPA2 MPA2 --- 9,28 --- 5,11 1,26 --- 1479 1130
Geert Kanters Groene Ster West-Brabant JPA2 JPA2 --- 9,30 --- 7,38 1,36 --- 1688 1201
Georgina Taylor Rotterdam Rijnmond MPA1 MPA1 --- 9,59 27,43 --- --- 3,94 1464 414
Georgina Blaine Spado West-Brabant MPA2 MPA2 --- 8,90 --- 8,13 1,26 --- 1729 1729
Gift Achigwe AV Fortuna Rijnmond MPA1 MPA1 --- 9,15 25,38 --- --- 4,15 1558 1558
Gijs de Bruijn AV `47 Zuid-Holland Midden JPB JPB 7,09 --- --- 5,53 --- 3,23 1272 376
Gio Kromokario ARV Ilion Zuid-Holland Midden JPA1 JPA1 --- 9,36 27,91 --- --- 4,02 1525 420
Givenchy ...ugwandass PAC Rijnmond MPA1 MPA1 --- 9,30 17,69 --- --- 4,07 1410 1126
Gyani Biekram Rotterdam Rijnmond JPA1 JPA1 --- 8,85 29,28 --- --- 4,00 1632 1196
Hjalmar van Valen AV Passaat Dordrecht JPA2 JPA2 --- 8,95 --- 5,74 1,16 --- 1508 658
Hugo Vink Fortius Dordrecht JPC JPC 6,87 --- 24,38 --- --- 3,58 1391 1391
Hugo Molenaar Leiden Zuid-Holland Midden JPB JPB 7,33 --- --- 4,75 --- 3,21 1166 0
Imke Euser DNMC Zeeland MPC MPC 7,86 --- 13,02 --- --- 2,25 759 209
Indy de Jong Typhoon Dordrecht JPB JPB 7,44 --- --- 3,92 --- 3,12 1065 0
Indy Brinkman ACHL West-Brabant MPA1 MPA1 --- 9,37 15,29 --- --- 3,48 1242 581
Iris Zahradnik SCSP Zeeland MPA1 MPA1 --- 10,43 17,82 --- --- 3,30 1079 378
Isa Versluis Typhoon Dordrecht MPB MPB 7,40 --- --- 4,30 --- 3,11 1100 0
Isa Ong Leiden Zuid-Holland Midden MPA2 MPA2 --- 9,36 --- 5,42 1,11 --- 1375 0
Jasper Boonman DNMC Zeeland JPB JPB 6,86 --- --- 5,13 --- 3,64 1379 1379
Jayden Jeras AV Passaat Dordrecht JPC JPC 7,36 --- 17,15 --- --- 2,89 1048 0
Jemuel Lie DNMC Zeeland JPA1 JPA1 --- 9,80 19,61 --- --- 3,53 1245 933
Jens van K...kelberghe SCSP Zeeland JPA2 JPA2 --- 10,75 --- 6,38 1,01 --- 1150 0
Jens Beuns AV `56 Zeeland JPA1 JPA1 --- 10,54 23,73 --- --- 3,35 1155 368
Jeremiah Puroja DNMC Zeeland JPA2 JPA2 --- 9,10 --- 9,07 1,21 --- 1703 1703
Jeroen Luijsterburg THOR West-Brabant JPB JPB 7,33 --- --- 4,46 --- 3,19 1141 1141
Jesse Zirkzee Typhoon Dordrecht JPA2 JPA2 --- 9,77 --- 8,18 1,16 --- 1505 531
Jet Jasperse AV `56 Zeeland MPB MPB 7,08 --- --- 4,12 --- 3,25 1181 902
Jim Putter DJA West-Brabant JPA2 JPA2 --- 8,59 --- 9,40 1,26 --- 1856 1856
Joan Zwakenberg Spado West-Brabant MPB MPB 6,96 --- --- 4,55 --- 3,25 1238 928
Joost Epping THOR West-Brabant JPC JPC 7,66 --- 19,26 --- --- 2,74 991 0
Jop Gründmann AAV `36 Zuid-Holland Midden JPA1 JPA1 --- 9,43 34,89 --- --- 3,75 1537 498
Jorie van der Laan Spado West-Brabant MPA2 MPA2 --- 9,58 --- 5,51 1,16 --- 1380 460
Julia Crins ARV Ilion Zuid-Holland Midden MPB MPB 6,28 --- --- 6,06 --- 4,28 1713 1713
Julius Schletterer DNMC Zeeland JPA2 JPA2 --- 9,33 --- 7,33 1,21 --- 1568 484
Juna Kortleever Leiden Zuid-Holland Midden MPA1 MPA1 --- 9,00 22,00 --- --- 4,09 1530 1530
Karlijn Jansz Leiden Zuid-Holland Midden MPA2 MPA2 --- 9,50 --- 6,90 1,26 --- 1552 993
Kaylah Almeida CAV Energie Rijnmond MPC MPC 7,28 --- 17,66 --- --- 3,18 1129 775
Kelvin Mol AV Passaat Dordrecht JPB JPB 6,70 --- --- 4,85 --- 3,47 1364 1033
Kevin van Boxtel SPOB Dordrecht JPA1 JPA1 --- 9,32 22,62 --- --- 3,84 1429 1076
Koen Bouman Spark Rijnmond JPB JPB 6,92 --- --- 4,19 --- 3,67 1305 452
Kyara Grims DNMC Zeeland MPA1 MPA1 --- 10,39 21,34 --- --- 3,33 1140 1140
Lars Engel CAV Energie Rijnmond JPC JPC 7,16 --- 22,18 --- --- 3,10 1202 517
Lars Koole DNMC Zeeland JPA1 JPA1 --- 10,66 19,01 --- --- 2,97 998 0
Leensey Bilkerdijk Fortius Dordrecht JPB JPB 6,78 --- --- 4,93 --- 3,91 1437 1437
Leon Sloot AV Fortuna Rijnmond JPA2 JPA2 --- 9,36 --- 7,53 1,11 --- 1501 1078
Levin Vestergaard Spark Rijnmond JPB JPB 6,88 --- --- 4,76 --- 3,43 1307 982
Lieke Boshuizen AV Passaat Dordrecht MPA1 MPA1 --- 10,18 14,01 --- --- 3,24 1043 226
Liss de Wild Typhoon Dordrecht MPC MPC 7,88 --- 13,25 --- --- 2,57 823 213
Liv Fortuin SPOB Dordrecht MPB MPB 7,19 --- --- DNS --- 2,87 802 0
Liv-Grete Diem Typhoon Dordrecht MPA2 MPA2 --- 9,35 --- 7,20 1,26 --- 1595 1010
Loa Diem Typhoon Dordrecht MPC MPC 7,31 --- 14,77 --- --- 3,01 1044 1044
Loets Kortleever Leiden Zuid-Holland Midden JPC JPC 7,05 --- 19,47 --- --- 3,49 1266 956
Lois van der Zanden AV Gouda Zuid-Holland Midden MPA1 MPA1 --- 10,44 22,81 --- --- 3,58 1203 790
Lorijn Kessels Spado West-Brabant MPA1 MPA1 --- 10,24 14,25 --- --- 3,57 1104 0
Luca Hoek WLNG Zeeland JPB JPB 6,95 --- --- 4,99 --- 3,19 1258 562
Luca Ton DNMC Zeeland JPA2 JPA2 --- 9,05 --- 7,12 1,26 --- 1644 1172
Lucius van...er Velden Rotterdam Rijnmond JPC JPC 7,53 --- 24,20 --- --- 3,12 1158 342
Luuk Ouwehand AAV `36 Zuid-Holland Midden JPA1 JPA1 --- 9,85 25,38 --- --- 3,73 1354 0
Mae van den Berg Leiden Zuid-Holland Midden MPA2 MPA2 --- 8,78 --- 7,05 1,21 --- 1656 1160
Makeni Turay PAC Rijnmond MPB MPB 6,41 --- --- 4,28 --- 3,64 1430 1140
Malia Donata PAC Rijnmond MPB MPB 6,68 --- --- 4,05 --- 3,56 1328 625
Manne Baan Leiden Zuid-Holland Midden JPA2 JPA2 --- 8,50 --- 8,00 1,31 --- 1840 1270
Manuel Heij AV Fortuna Rijnmond JPC JPC 7,35 --- 24,98 --- --- 3,06 1192 384
Marit van Damme SCSP Zeeland MPA1 MPA1 --- 10,78 18,66 --- --- 3,15 1013 298
Marit Verschuren THOR West-Brabant MPB MPB 7,13 --- --- 5,29 --- 3,29 1260 1260
Marjolein ...roeneveld RK HAV Zeeland MPB MPB 7,72 --- --- 4,99 --- 2,86 1037 340
Matthieu Afognon ARV Ilion Zuid-Holland Midden JPA1 JPA1 --- 8,59 26,55 --- --- 4,14 1679 1276
Matthijs Buijsen Spado West-Brabant JPA1 JPA1 --- 9,20 26,74 --- --- 4,03 1542 1542
Max van den Boom THOR West-Brabant JPA1 JPA1 --- 10,00 33,05 --- --- 3,45 1364 478
Merijn Laban SPOB Dordrecht JPA2 JPA2 --- 9,13 --- 7,99 1,21 --- 1641 1145
Merlijn Piepenbroek ARV Ilion Zuid-Holland Midden JPA2 JPA2 --- 9,02 --- 8,69 1,41 --- 1851 1851
Micha Teunissen AV `56 Zeeland JPC JPC 7,84 --- 20,79 --- --- 2,68 968 0
Mila van Mook THOR West-Brabant MPA1 MPA1 --- 9,08 20,24 --- --- 4,01 1475 1475
Milan van Tiggelen Fortius Dordrecht JPA2 JPA2 --- 9,23 --- 6,38 1,26 --- 1568 533
Mina Chokri Rotterdam Rijnmond MPC MPC 7,15 --- 13,55 --- --- 3,47 1149 931
Nadine Witjes Leiden Zuid-Holland Midden MPC MPC 7,69 --- 8,86 --- --- 2,49 757 0
Naomi Reiziger Fortius Dordrecht MPC MPC 7,51 --- 10,82 --- --- 2,75 882 0
Nathan Kuster Spado West-Brabant JPB JPB 7,76 --- --- 4,04 --- 2,88 966 0
Nicole Furtado Rotterdam Rijnmond MPA2 MPA2 --- 8,78 --- 6,57 1,11 --- 1556 692
Nigel Kerpel Spado West-Brabant JPC JPC 7,00 --- 21,16 --- --- 3,42 1287 1287
Noa Sling...and Rodal Leiden Zuid-Holland Midden MPC MPC 7,11 --- 7,31 --- --- 3,03 946 851
Noa Rikkelman Typhoon Dordrecht MPC MPC 7,35 --- 13,18 --- --- 3,08 1023 812
Nora Suijkerbuijk THOR West-Brabant MPB MPB 7,50 --- --- 4,91 --- 2,96 1093 335
Norah de Bruijn Fortius Dordrecht MPA2 MPA2 --- 9,41 --- 6,39 1,21 --- 1500 496
Olivier de Jager ARV Ilion Zuid-Holland Midden JPC JPC 7,40 --- 20,52 --- --- 2,98 1107 0
Otto Fuhring AV Fortuna Rijnmond JPA2 JPA2 --- 9,37 --- 7,18 1,31 --- 1627 1046
Pien Lips ACHL West-Brabant MPC MPC 7,81 --- 10,79 --- --- 2,32 741 741
Puk Noot Delta Sport Zeeland MPB MPB 7,98 --- --- 4,05 --- 2,40 832 0
Quentin Bos PAC Rijnmond JPA2 JPA2 --- 9,53 --- 6,29 1,21 --- 1474 0
Raf Malais SPOB Dordrecht JPA1 JPA1 --- 9,40 23,30 --- --- 3,90 1436 1074
Ramon Vaandrager CAV Energie Rijnmond JPB JPB 7,28 --- --- 5,34 --- 2,82 1138 364
Ravael Tj...Liep Shie AV Passaat Dordrecht JPC JPC 7,39 --- 22,26 --- --- 2,86 1108 0
Ròbin Martha PAC Rijnmond MPA2 MPA2 --- 9,29 --- 6,65 1,11 --- 1463 1040
Rens de Zwart ARV Ilion Zuid-Holland Midden JPC JPC 7,32 --- 26,25 --- --- 3,28 1258 774
Rianne Hilferink Voorne Rijnmond MPC MPC 7,34 --- 15,29 --- --- 3,32 1109 382
Richard de Kort Leiden Zuid-Holland Midden JPA2 JPA2 --- 9,25 --- 6,50 1,21 --- 1535 0
Roan van Veen SPOB Dordrecht JPA2 JPA2 --- 9,69 --- 5,98 1,31 --- 1502 570
Robin van Haaften AV Fortuna Rijnmond MPA2 MPA2 --- 9,64 --- 6,67 1,16 --- 1441 446
Roos Jansen THOR West-Brabant MPA2 MPA2 --- 9,76 --- 3,93 1,11 --- 1203 0
Ruben Driessens ARV Ilion Zuid-Holland Midden JPB JPB 7,03 --- --- 4,67 --- 3,44 1269 0
Ruben Pelle Spado West-Brabant JPB JPB 8,11 --- --- 3,86 --- 2,48 812 0
Ruben van Roosmalen Fortius Dordrecht JPA1 JPA1 --- 9,80 26,92 --- --- 3,64 1363 408
Sabine van der Vloet RK HAV Zeeland MPB MPB 7,19 --- --- 4,24 --- 3,27 1169 372
Sam Bergman ARV Ilion Zuid-Holland Midden JPC JPC 7,13 --- 18,26 --- --- 3,22 1177 523
Sam Boelen AV Fortuna Rijnmond JPA1 JPA1 --- 9,42 31,38 --- --- 4,04 1559 986
Sara den Hollander Groene Ster West-Brabant MPA1 MPA1 --- 10,02 17,31 --- --- 3,40 1151 0
Sara Faaij Leiden Zuid-Holland Midden MPB MPB 7,05 --- --- 4,87 --- 3,34 1258 332
Sarah Daems PAC Rijnmond MPA1 MPA1 --- 9,82 18,83 --- --- 3,61 1247 0
Senna van der Kruit Spark Rijnmond MPC MPC 7,29 --- 14,74 --- --- 2,71 988 0
Senna Schuit SCSP Zeeland MPC MPC 8,14 --- 9,85 --- --- 2,29 659 0
Shurwendri... Martina PAC Rijnmond JPA1 JPA1 --- 8,99 21,81 --- --- 3,71 1453 651
Sieb van Manen THOR West-Brabant JPA1 JPA1 --- 10,67 17,24 --- --- 3,03 983 0
Simon Dammingh PAC Rijnmond JPA1 JPA1 --- 9,22 24,71 --- --- 3,94 1494 0
Sofie Versteeg Typhoon Dordrecht MPB MPB 6,89 --- --- 4,78 --- 3,23 1266 576
Stein van Eijmeren Rotterdam Rijnmond JPB JPB 7,04 --- --- 4,84 --- 3,37 1264 0
Stijn Bolders Spado West-Brabant JPB JPB 7,32 --- --- 4,16 --- 2,97 1077 796
Tara Castenmiller SV Diomedon West-Brabant MPC MPC 8,20 --- 7,43 --- --- 2,32 604 0
Tess van Dolder AAV `36 Zuid-Holland Midden MPA1 MPA1 --- 10,37 15,63 --- --- 3,32 1057 0
Tessa - Noom Spado West-Brabant MPA1 MPA1 --- 9,57 22,97 --- --- 3,75 1373 826
Tessa Kuster Spado West-Brabant MPC MPC 8,62 --- 14,40 --- --- 2,30 670 232
Tesse de Kooter ARV Ilion Zuid-Holland Midden MPC MPC 7,73 --- 13,87 --- --- 2,91 928 0
Teun Verpalen DJA West-Brabant JPC JPC 7,37 --- 21,41 --- --- 2,91 1111 1111
Thijmen Post SCSP Zeeland JPC JPC 7,26 --- 10,37 --- --- 3,20 1014 854
Thijs Verschuren THOR West-Brabant JPC JPC 7,72 --- 18,95 --- --- 2,69 965 0
Thijs van der Vegt Delta Sport Zeeland JPB JPB 7,17 --- --- 6,49 --- 3,33 1335 820
Tijmen Immerzeel AAV `36 Zuid-Holland Midden JPC JPC 7,28 --- 23,16 --- --- 3,13 1196 360
Tijn Janvier Spado West-Brabant JPB JPB 7,79 --- --- 4,39 --- 2,91 992 298
Tijn den Duijn ARV Ilion Zuid-Holland Midden JPA1 JPA1 --- 9,25 23,70 --- --- 4,05 1498 1131
Tim Zweedijk Delta Sport Zeeland JPC JPC 7,20 --- 22,43 --- --- 3,01 1179 1179
Timo de Vos Fortius Dordrecht JPC JPC 7,34 --- 28,24 --- --- 3,02 1226 424
Tinka Fokke Spado West-Brabant MPA2 MPA2 --- 9,03 --- 7,79 1,11 --- 1576 1153
Tommy Zirkzee Typhoon Dordrecht JPB JPB 7,01 --- --- 5,00 --- 3,29 1266 341
Toni Ligeon ARV Ilion Zuid-Holland Midden MPA1 MPA1 --- 9,47 20,79 --- --- 3,49 1309 564
Tristan Demmers PAC Rijnmond JPA2 JPA2 --- 9,52 --- 5,79 1,16 --- 1408 0
Tristan Bruins Slot DNMC Zeeland JPA1 JPA1 --- 9,85 21,52 --- --- 3,17 1192 339
Tristan van Meer Spado West-Brabant JPA1 JPA1 --- 9,76 22,20 --- --- 3,45 1272 0
Twan Gils AV Passaat Dordrecht JPC JPC 7,12 --- 22,10 --- --- 3,30 1249 903
Valerie Pijnen SCSP Zeeland MPA1 MPA1 --- 10,92 14,42 --- --- 3,12 923 0
Victor Demmers PAC Rijnmond JPB JPB 6,79 --- --- 4,96 --- 3,42 1339 937
Vivian Westerweele AV `56 Zeeland MPC MPC 7,90 --- 12,46 --- --- 2,58 808 0
Wies Jasperse AV `56 Zeeland MPC MPC 7,31 --- 14,97 --- --- 3,05 1056 1056
Wouter Hagenaar Typhoon Dordrecht JPB JPB 7,45 --- --- 3,20 --- 3,40 1061 0
Xinian Vermond Leiden Zuid-Holland Midden JPB JPB 6,82 --- --- 5,30 --- 3,48 1367 1367
Yari Peetermans DJA West-Brabant JPA1 JPA1 --- 9,32 15,27 --- --- 3,58 1270 1024
Yerne Biesterveld Fortius Dordrecht JPA1 JPA1 --- 10,06 26,01 --- --- 3,57 1298 397
Yuko Paulzen AV Gouda Zuid-Holland Midden JPB JPB 6,57 --- --- 4,57 --- 3,66 1414 1103


Teams - 60 meter

Naam Team Categorie 60m OBPPunten totaal
Anniek de Lange Fortius Dordrecht MD MJD 8,50 +2.2 m/s8,69 Gemeld 8
Yoni Markesteijn Fortius Dordrecht MD MJD 8,79 +1.4 m/s9,04 Gemeld 0
Lucelle va...r Meijden Typhoon Dordrecht MD MJD 8,82 +0.5 m/s8,65 Gemeld 0
Selena Jansen Spado West-Brabant MD MJD 8,90 +0.5 m/s8,91 Gemeld 0
Amber Aertssen SV Diomedon West-Brabant MD MJD 8,72 +2.2 m/s8,94 Gemeld 0
Ancia van den Bos THOR West-Brabant MD MJD 9,12 +1.4 m/s9,18 Gemeld 0
Inke van d...ikkenberg AV `56 Zeeland MD MJD 9,62 +1.4 m/s--- Gemeld 0
Loïs van den Berge DNMC Zeeland MD MJD 8,57 +2.2 m/s8,90 Gemeld 4
Yasmine de Kraker DNMC Zeeland MD MJD 9,33 +0.5 m/s9,32 Gemeld 0
Tess Jack CAV Energie Rijnmond MD MJD 8,69 +0.5 m/s8,65 Gemeld 2
Najila Donata PAC Rijnmond MD MJD 8,82 +1.4 m/s8,71 Gemeld 0
Rachel Ivo PAC Rijnmond MD MJD 8,38 +2.2 m/s8,59 Gemeld 11
Oliwia Warchol AAV `36 Zuid-Holland Midden MD MJD 9,01 +1.4 m/s9,11 Gemeld 0
Kato van Wilgen AV `47 Zuid-Holland Midden MD MJD 8,56 +2.2 m/s8,87 Gemeld 6
Carolina Ricci Leiden Zuid-Holland Midden MD MJD 8,93 +0.5 m/s9,02 Gemeld 0


Teams - 80 meter

Naam Team Categorie 80m OBPPunten totaal
Jochem St...pelenburg AV Passaat Dordrecht JD JJD 11,26 +1.7 m/s10,98 Gemeld 0
Luca Boerekamps Typhoon Dordrecht JD JJD 12,15 +0.3 m/s12,17 Gemeld 0
Milan Vink Typhoon Dordrecht JD JJD 11,60 +0.5 m/s11,57 Gemeld 0
Puck Malais SPOB Dordrecht MC MJC 11,79 +0.2 m/s11,92 Gemeld 0
Michaëla Donk Typhoon Dordrecht MC MJC 11,71 +2.2 m/s11,98 Gemeld 0
Julia Veldman Typhoon Dordrecht MC MJC 11,47 +1.2 m/s11,87 Gemeld 0
Bas Noordermeer Groene Ster West-Brabant JD JJD 11,04 +1.7 m/s11,85 Gemeld 0
Pim van der Maale THOR West-Brabant JD JJD 11,01 +0.5 m/s11,42 Gemeld 0
Cas van Wesel THOR West-Brabant JD JJD 11,40 +0.3 m/s11,83 Gemeld 0
Kaylee Damen ACHL West-Brabant MC MJC 12,04 +0.2 m/s11,98 Gemeld 0
Wisterlande Kouters DJA West-Brabant MC MJC 11,47 +2.2 m/s11,70 Gemeld 0
Noelle Oirbans Spado West-Brabant MC MJC 11,14 +1.2 m/s11,47 Gemeld 0
Lukas Dobbelaar SCSP Zeeland JD JJD 11,17 +0.3 m/s11,54 Gemeld 0
Daan Schuit SCSP Zeeland JD JJD 11,53 +1.7 m/s11,53 Gemeld 0
Jeffrey Rijkhals DNMC Zeeland JD JJD 10,08 +0.5 m/s10,42 Gemeld 6
Iza Nijsse AV `56 Zeeland MC MJC 10,98 +2.2 m/s11,03 Gemeld 0
Ruchama Houtzager Delta Sport Zeeland MC MJC 10,68 +0.2 m/s10,88 Gemeld 0
Katja van Eetvelt RK HAV Zeeland MC MJC 10,41 +1.2 m/s10,48 Gemeld 2
Jozuah Revierre CAV Energie Rijnmond JD JJD 11,07 +0.3 m/s10,85 Gemeld 0
Lucas Duym...van Twist PAC Rijnmond JD JJD 11,13 +1.7 m/s--- Gemeld 0
Aiden Bareman Voorne Rijnmond JD JJD 10,45 +0.5 m/s10,42 Gemeld 0
Ilse Stok CAV Energie Rijnmond MC MJC 10,54 +2.2 m/s10,85 Gemeld 0
Britt de Blaauw PAC Rijnmond MC MJC 10,13 +1.2 m/s10,25 Gemeld 4
Sara Bossché PAC Rijnmond MC MJC 10,84 +0.2 m/s10,93 Gemeld 0
Maurice Afognon ARV Ilion Zuid-Holland Midden JD JJD 9,82 +0.3 m/s--- Gemeld 8
Lars Dauw ARV Ilion Zuid-Holland Midden JD JJD 9,81 +1.7 m/s--- Gemeld 11
Luuk de Graaf Leiden Zuid-Holland Midden JD JJD 10,45 +0.5 m/s10,89 Gemeld 0
Morgann de Jong ARV Ilion Zuid-Holland Midden MC MJC 10,88 +2.2 m/s10,96 Gemeld 0
Alysée Lester ARV Ilion Zuid-Holland Midden MC MJC 10,54 +1.2 m/s10,62 Gemeld 0
Faya Donders Leiden Zuid-Holland Midden MC MJC 11,09 +0.2 m/s11,07 Gemeld 0


Teams - 100 meter

Naam Team Categorie 100m OBPPunten totaal
Fabian Molenaar SPOB Dordrecht JC JJC 12,41 +0.4 m/s12,65 Gemeld 0
Wessel de Lange Fortius Dordrecht JC JJC 13,04 +1.8 m/s13,37 Gemeld 0
Thom Kortenoever Typhoon Dordrecht JC JJC 12,39 +1.6 m/s12,44 Gemeld 0
Mark de Bloeme ACHL West-Brabant JC JJC 13,01 +1.6 m/s13,68 Gemeld 0
Jesper van Meer Spado West-Brabant JC JJC 12,08 +0.4 m/s12,34 Gemeld 6
Jelle van der Wel Spado West-Brabant JC JJC 12,62 +1.8 m/s12,97 Gemeld 0
Jonathan Dobbelaar SCSP Zeeland JC JJC 12,70 +1.6 m/s12,77 Gemeld 0
Chris Wielse SCSP Zeeland JC JJC 12,13 +0.4 m/s12,30 Gemeld 4
Tim de Bruijn RK HAV Zeeland JC JJC 13,00 +1.8 m/s13,48 Gemeld 0
Olario Kartodimedjo PAC Rijnmond JC JJC 12,14 +1.8 m/s12,30 Gemeld 0
Robin van Kooij PAC Rijnmond JC JJC 12,02 +0.4 m/s12,25 Gemeld 8
Jasper Oele PAC Rijnmond JC JJC 11,85 +1.6 m/s11,96 Gemeld 11
Twan van Rijn AAV `36 Zuid-Holland Midden JC JJC 12,28 +0.4 m/s12,40 Gemeld 0
Daan Kneppers ARV Ilion Zuid-Holland Midden JC JJC 12,25 +1.8 m/s--- Gemeld 2
Elmar van Erkel AV Gouda Zuid-Holland Midden JC JJC 12,45 +1.8 m/s--- Gemeld 0
Bart Veltman AV Gouda Zuid-Holland Midden JC JJC DNS 12,46 Afgemeld 0


Teams - 800 meter

Naam Team Categorie 800mOBPPunten totaal
Fabian Molenaar SPOB Dordrecht JC JJC 2:29,77 2:28,98 Gemeld 0
Niels Nieuwenhuizen SPOB Dordrecht JC JJC 2:19,68 2:20,51 Gemeld 2
Stan Buddingh Typhoon Dordrecht JC JJC 2:12,27 2:18,90 Gemeld 11
Eline van Gameren SPOB Dordrecht MC MJC 2:33,89 2:35,52 Gemeld 0
Puck Malais SPOB Dordrecht MC MJC 2:43,61 2:46,53 Gemeld 0
Hannah Reijenga Fortius Dordrecht MC MJC 2:41,61 2:40,65 Gemeld 0
Fabio Dudink Spado West-Brabant JC JJC DNS 2:30,90 Gemeld 0
Axel Linders Spado West-Brabant JC JJC 2:21,56 2:31,50 Gemeld 0
Ravi Watzeels Spado West-Brabant JC JJC 2:19,82 2:23,20 Gemeld 0
Isis Bakx Spado West-Brabant MC MJC 2:48,86 2:32,70 Gemeld 0
Enna van den Boom Spado West-Brabant MC MJC 3:02,98 3:01,50 Gemeld 0
Yanniek va...roekhoven Spado West-Brabant MC MJC 2:45,17 2:42,40 Gemeld 0
Ralph de Maat SCSP Zeeland JC JJC 2:19,19 2:22,78 Gemeld 4
Jesse van ...ikkenberg AV `56 Zeeland JC JJC 2:25,17 3:21,30 Gemeld 0
Ivar Noordhoek Delta Sport Zeeland JC JJC 2:30,71 2:37,89 Gemeld 0
Ilse Goudswaard Delta Sport Zeeland MC MJC 2:35,47 2:43,24 Gemeld 0
Ruchama Houtzager Delta Sport Zeeland MC MJC 2:32,61 1:49,51 Gemeld 0
Dana ter Haar DNMC Zeeland MC MJC DNS 2:42,84 Gemeld 0
Pieter Fallaux CAV Energie Rijnmond JC JJC 2:23,40 2:18,49 Gemeld 0
Danick Imholz CAV Energie Rijnmond JC JJC 2:22,80 2:19,63 Gemeld 0
Elijah Kaijser PAC Rijnmond JC JJC 2:19,06 2:17,66 Gemeld 6
Amber Bosman CAV Energie Rijnmond MC MJC 2:25,00 2:27,60 Gemeld 0
Lotte van Lieshout CAV Energie Rijnmond MC MJC DNS 2:32,07 Gemeld 0
Maud van S...rtensdijk Voorne Rijnmond MC MJC 2:26,90 2:29,17 Gemeld 0
Marc Dullemond AAV `36 Zuid-Holland Midden JC JJC 2:15,82 2:17,57 Gemeld 8
Daan Kneppers ARV Ilion Zuid-Holland Midden JC JJC 2:19,80 --- Gemeld 0
Hugo Habraken AV Gouda Zuid-Holland Midden JC JJC 2:20,05 2:20,12 Gemeld 0
Jana Nagt...htHzestig AAV `36 Zuid-Holland Midden MC MJC 2:34,94 --- Gemeld 0
Isa van der Valk ARV Ilion Zuid-Holland Midden MC MJC --- 2:37,42 Afgemeld
Rebekah Bourne Leiden Zuid-Holland Midden MC MJC DNS 2:39,94 Gemeld 0
Mette Nuijen Leiden Zuid-Holland Midden MC MJC 2:42,10 2:36,23 Gemeld 0
Loïs Steenbeek Leiden Zuid-Holland Midden MC MJC 2:53,31 --- Gemeld 0


Teams - 1000 meter

Naam Team Categorie 1000mOBPPunten totaal
Thomas van Roosmalen Fortius Dordrecht JD JJD 3:40,92 3:50,14 Gemeld 0
Milan Vink Typhoon Dordrecht JD JJD 3:31,80 3:23,78 Gemeld 0
Merel Dielissen Fortius Dordrecht MD MJD 3:52,14 3:52,18 Gemeld 0
Floor Zebel Fortius Dordrecht MD MJD 4:10,65 4:13,91 Gemeld 0
Erin Doornhof Typhoon Dordrecht MD MJD 3:45,47 3:48,19 Gemeld 0
Tim Withagen Spado West-Brabant JD JJD 3:24,35 3:30,20 Gemeld 0
Mink Tebbens THOR West-Brabant JD JJD 3:38,94 3:38,80 Gemeld 0
Cas van Wesel THOR West-Brabant JD JJD 3:36,81 3:41,70 Gemeld 0
Eefke Leeuwis Spado West-Brabant MD MJD 3:13,30 3:13,70 Gemeld 0
Ancia van den Bos THOR West-Brabant MD MJD 3:36,14 3:36,00 Gemeld 0
Brittany Cools THOR West-Brabant MD MJD DNF 3:25,40 Gemeld 0
Fabian de Maat SCSP Zeeland JD JJD 3:12,65 3:15,20 Gemeld 2
Ipe Verbrugge AV `56 Zeeland JD JJD 3:15,35 3:17,08 Gemeld 0
Kasper Koopman DNMC Zeeland JD JJD 3:32,64 3:30,42 Gemeld 0
Femke Maranus DNMC Zeeland MD MJD 3:39,52 --- Gemeld 0
Amy de Graaf AV `56 Zeeland MD MJD 3:15,57 3:20,49 Gemeld 0
Yara Karelse AV `56 Zeeland MD MJD 3:43,35 3:36,81 Gemeld 0
Matthias Treurniet AV Fortuna Rijnmond JD JJD 3:13,11 3:17,12 Gemeld 0
Marnix de Kunder CAV Energie Rijnmond JD JJD 3:10,53 3:16,28 Gemeld 6
Michiel Zunderman Rotterdam Rijnmond JD JJD 3:10,63 3:15,46 Gemeld 4
Froukje Mons CAV Energie Rijnmond MD MJD 3:19,57 3:26,29 Gemeld 0
Lila van Nieuwkoop CAV Energie Rijnmond MD MJD 3:23,40 3:22,19 Gemeld 0
Paula Simons PAC Rijnmond MD MJD 3:24,94 3:27,72 Gemeld 0
Raúl Brandhorst AAV `36 Zuid-Holland Midden JD JJD 3:14,85 3:15,21 Gemeld 0
Carl Martens ARV Ilion Zuid-Holland Midden JD JJD 3:07,25 --- Gemeld 11
Robin de Haan SC Reeuwijk Zuid-Holland Midden JD JJD 3:09,72 --- Gemeld 8
Yzara van der Born AAV `36 Zuid-Holland Midden MD MJD 3:33,07 3:28,14 Gemeld 0
Jana Nagtegaal AAV `36 Zuid-Holland Midden MD MJD DNS 3:19,98 Afgemeld 0
Lies Kneppers ARV Ilion Zuid-Holland Midden MD MJD 3:21,52 3:23,96 Gemeld 0
Kato van Wilgen AV `47 Zuid-Holland Midden MD MJD 3:30,04 --- Gemeld 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Zuid-Holland Midden MPB (4x40m) - MPB 4 26,38 5
1 Zuid-Holland Midden JPB (4x40m) - JPB 4 26,50 5
3 Rijnmond MPB (4x40m) - MPB 4 26,53 4
3 Rijnmond JPB (4x40m) - JPB 4 27,03 4
5 Dordrecht JPB (4x40m) - JPB 4 27,37 3
6 Zeeland JPB (4x40m) - JPB 4 27,62 2
6 Dordrecht MPB (4x40m) - MPB 4 28,19 3
6 Zuid-Holland Midden JPC (4x40m) - JPC 4 28,21 5
9 Zeeland MPB (4x40m) - MPB 4 28,73 2
10 West-Brabant MPB (4x40m) - MPB 0 28,82 1
10 Zeeland JPC (4x40m) - JPC 4 29,16 4
12 Rijnmond JPC (4x40m) - JPC 4 29,40 3
13 West-Brabant JPB (4x40m) - JPB 0 30,01 1
13 Dordrecht MPC (4x40m) - MPC 4 30,21 5
15 Dordrecht JPC (4x40m) - JPC 4 30,23 2
15 Rijnmond MPC (4x40m) - MPC 4 30,69 4
17 West-Brabant JPC (4x40m) - JPC 0 30,80 1
17 Zuid-Holland Midden MPC (4x40m) - MPC 4 30,93 3
19 Zeeland MPC (4x40m) - MPC 4 31,05 2
20 West-Brabant MPC (4x40m) - MPC 0 33,55 1


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Rijnmond MD (4x60m) - MJD 4 32,81 5
2 Dordrecht MD (4x60m) - MJD 4 33,84 4
3 Zuid-Holland Midden MD (4x60m) - MJD 5 33,93 3
4 Zeeland MD (4x60m) - MJD 4 34,48 2
5 West-Brabant MD (4x60m) - MJD 0 34,53 1
5 Rijnmond JPA1 (4x60m) - JPA1 4 34,93 5
5 Zuid-Holland Midden JPA2 (4x60m) - JPA2 4 34,99 5
8 Zuid-Holland Midden JPA1 (4x60m) - JPA1 5 35,31 4
8 West-Brabant JPA2 (4x60m) - JPA2 0 35,87 4
8 Rijnmond MPA1 (4x60m) - MPA1 4 35,98 5
11 Zeeland JPA2 (4x60m) - JPA2 4 35,99 3
11 West-Brabant MPA1 (4x60m) - MPA1 0 36,42 4
11 Zuid-Holland Midden MPA2 (4x60m) - MPA2 4 36,47 5
14 Rijnmond MPA2 (4x60m) - MPA2 4 36,57 4
15 Dordrecht MPA2 (4x60m) - MPA2 4 36,66 3
16 Rijnmond JPA2 (4x60m) - JPA2 4 36,84 2
17 Dordrecht JPA2 (4x60m) - JPA2 4 36,88 1
17 Zeeland MPA2 (4x60m) - MPA2 4 37,26 2
17 Dordrecht JPA1 (4x60m) - JPA1 4 37,71 3
20 West-Brabant MPA2 (4x60m) - MPA2 0 38,17 1
20 Zuid-Holland Midden MPA1 (4x60m) - MPA1 5 38,27 3
22 Zeeland JPA1 (4x60m) - JPA1 4 38,94 2
22 Dordrecht MPA1 (4x60m) - MPA1 4 39,11 2
24 West-Brabant JPA1 (4x60m) - JPA1 0 39,41 1
24 Zeeland MPA1 (4x60m) - MPA1 4 40,01 1


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Zuid-Holland Midden JD (4x80m) - JJD 4 39,56 5
1 Zeeland MC (4x80m) - MJC 4 41,52 5
3 Rijnmond JD (4x80m) - JJD 4 41,78 4
3 Rijnmond MC (4x80m) - MJC 4 41,82 4
5 Zuid-Holland Midden MC (4x80m) - MJC 4 42,06 3
5 Zeeland JD (4x80m) - JJD 4 43,48 3
7 West-Brabant JD (4x80m) - JJD 0 44,33 2
8 Dordrecht JD (4x80m) - JJD 4 45,39 1
8 Dordrecht MC (4x80m) - MJC 4 45,69 2
10 West-Brabant MC (4x80m) - MJC 3 46,72 1


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Rijnmond JC (4x100m) - JJC 4 46,02 5
2 Zuid-Holland Midden JC (4x100m) - JJC 4 46,96 4
3 West-Brabant JC (4x100m) - JJC 0 49,28 3
4 Dordrecht JC (4x100m) - JJC 4 50,58 2
5 Zeeland JC (4x100m) - JJC 4 DNF 0


Teams - Discuswerpen 1 kilogram

Naam Team Categorie DiscusOBPPunten totaal
Christian Munning SPOB Dordrecht JC JJC 26,76 --- Gemeld 0
Stan Buddingh Typhoon Dordrecht JC JJC 33,24 --- Gemeld 4
Shanti van Aart SPOB Dordrecht MC MJC 18,98 --- Gemeld 0
Michaëla Donk Typhoon Dordrecht MC MJC 22,36 --- Gemeld 0
Sven Hurk...stnr tien Fortius Dordrecht JC JJC 20,26 --- Gemeld 0
Daan Vermeeren DJA West-Brabant JC JJC 12,82 15,99 Gemeld 0
Robbert Maas Spado West-Brabant JC JJC DNS 34,30 Gemeld 0
Jeroen Schepers Spado West-Brabant JC JJC 13,67 13,68 Gemeld 0
Aniek van Opstal DJA West-Brabant MC MJC 13,54 19,25 Gemeld 0
Eline van Vugt SV Diomedon West-Brabant MC MJC 23,58 21,43 Gemeld 0
Eva van Mook THOR West-Brabant MC MJC 21,21 25,81 Gemeld 0
Rens Schuit SCSP Zeeland JC JJC 28,61 25,93 Gemeld 2
Tobias de Zeeuw SCSP Zeeland JC JJC 24,24 23,82 Gemeld 0
Ryan Karelse AV `56 Zeeland JC JJC 22,13 --- Gemeld 0
Suzanne Verschuren SCSP Zeeland MC MJC 20,28 24,04 Gemeld 0
Fenna Gelderblom AV `56 Zeeland MC MJC 17,33 21,71 Gemeld 0
Robin van Kooij PAC Rijnmond JC JJC 40,42 --- Gemeld 8
Julian Mejame Ejong PAC Rijnmond JC JJC 43,92 --- Gemeld 11
Taron Punt PAC Rijnmond JC JJC 31,81 --- Gemeld 0
Hagar Bruil PAC Rijnmond MC MJC 27,49 --- Gemeld 0
Fabienne van der Tak PAC Rijnmond MC MJC 21,87 --- Gemeld 0
Emma Verhoef Voorne Rijnmond MC MJC 24,51 --- Gemeld 0
Marijn van Duijn ARV Ilion Zuid-Holland Midden JC JJC 39,46 --- Gemeld 6
Jurre van Oosten AV Gouda Zuid-Holland Midden JC JJC 27,63 --- Gemeld 0
Christiaan Molevelt Leiden Zuid-Holland Midden JC JJC 27,27 28,19 Gemeld 0
Mieke van de Pasch AV Gouda Zuid-Holland Midden MC MJC 20,46 --- Gemeld 0
Loïs Steenbeek Leiden Zuid-Holland Midden MC MJC 23,00 23,56 Gemeld 0
Myrthe Steenbeek Leiden Zuid-Holland Midden MC MJC 19,13 22,52 Gemeld 0


Teams - Kogelstoten 2 kilogram

Naam Team Categorie KogelOBPPunten totaal
Merel Dielissen Fortius Dordrecht MD MJD 8,42 --- Gemeld 0
Floor Zebel Fortius Dordrecht MD MJD 7,55 --- Gemeld 0
Erin Doornhof Typhoon Dordrecht MD MJD 7,92 --- Gemeld 0
Meike van Arendonk ACHL West-Brabant MD MJD 9,53 8,83 Gemeld 0
Stara Carmelia Spado West-Brabant MD MJD 8,28 9,15 Gemeld 0
Nicole Banka SV Diomedon West-Brabant MD MJD 9,06 8,53 Gemeld 0
Amy de Graaf AV `56 Zeeland MD MJD 10,38 10,83 Gemeld 6
Fenne Pellaers AV `56 Zeeland MD MJD 10,24 9,97 Gemeld 4
Georgette Thilleman RK HAV Zeeland MD MJD 8,40 8,53 Gemeld 0
Nathalia Montijn CAV Energie Rijnmond MD MJD 12,01 --- Gemeld 11
Anne Hoomoedt PAC Rijnmond MD MJD 9,28 --- Gemeld 0
Rachel Ivo PAC Rijnmond MD MJD 10,54 --- Gemeld 8
Floortje Tromp AAV `36 Zuid-Holland Midden MD MJD 9,18 --- Gemeld 0
Noga Piepenbroek ARV Ilion Zuid-Holland Midden MD MJD 9,55 --- Gemeld 2
Tinka Klatten AV Gouda Zuid-Holland Midden MD MJD 9,07 --- Gemeld 0


Teams - Kogelstoten 3 kilogram

Naam Team Categorie KogelOBPPunten totaal
Jochem St...pelenburg AV Passaat Dordrecht JD JJD 6,21 --- Gemeld 0
Sven Hurkmans Fortius Dordrecht JD JJD 7,88 --- Gemeld 0
Matthijs Knoop Typhoon Dordrecht JD JJD 8,13 --- Gemeld 0
Shanti van Aart SPOB Dordrecht MC MJC 8,78 --- Gemeld 0
Michaëla Donk Typhoon Dordrecht MC MJC 8,45 --- Gemeld 0
Bas Noordermeer Groene Ster West-Brabant JD JJD 9,40 8,97 Gemeld 0
Finn Hillemans DJA West-Brabant JD JJD 7,90 8,50 Gemeld 0
Pim Nuijten Spado West-Brabant JD JJD 9,19 9,14 Gemeld 0
Fleur Verwijmeren ACHL West-Brabant MC MJC 8,21 8,23 Gemeld 0
Sanna van der Veeken SV Diomedon West-Brabant MC MJC 7,86 7,87 Gemeld 0
Eline van Vugt SV Diomedon West-Brabant MC MJC 8,01 8,61 Gemeld 0
Remco de Baar AV `56 Zeeland JD JJD 8,05 7,52 Gemeld 0
Quinten Mertens AV `56 Zeeland JD JJD 7,36 7,00 Gemeld 0
Jeffrey Rijkhals DNMC Zeeland JD JJD 10,87 11,02 Gemeld 8
Suzanne Verschuren SCSP Zeeland MC MJC 10,05 10,02 Gemeld 0
Fenna Gelderblom AV `56 Zeeland MC MJC 8,87 9,01 Gemeld 0
Iza Nijsse AV `56 Zeeland MC MJC 7,05 6,95 Gemeld 0
Thijmen Struijk AV Fortuna Rijnmond JD JJD 10,73 --- Gemeld 2
Joris Tammes AV Fortuna Rijnmond JD JJD 10,83 --- Gemeld 6
Jarno van Daalen PAC Rijnmond JD JJD 10,29 --- Gemeld 0
Hagar Bruil PAC Rijnmond MC MJC 10,55 --- Gemeld 0
Meike Kroon PAC Rijnmond MC MJC --- --- Afgemeld
Merel Pijnenburg PAC Rijnmond MC MJC 10,01 --- Gemeld 0
Fabienne van der Tak PAC Rijnmond MC MJC 9,36 --- Gemeld 0
Maurice Afognon ARV Ilion Zuid-Holland Midden JD JJD 10,64 --- Gemeld 0
Kevin Breumelhof ARV Ilion Zuid-Holland Midden JD JJD 10,15 --- Gemeld 0
Maurits Blinkhof AV `47 Zuid-Holland Midden JD JJD 10,79 --- Gemeld 4
Alysée Lester ARV Ilion Zuid-Holland Midden MC MJC 11,13 --- Gemeld 11
Mieke van de Pasch AV Gouda Zuid-Holland Midden MC MJC 10,31 --- Gemeld 0
Loïs Steenbeek Leiden Zuid-Holland Midden MC MJC 9,17 9,61 Gemeld 0


Teams - Kogelstoten 4 kilogram

Naam Team Categorie KogelOBPPunten totaal
Wessel de Lange Fortius Dordrecht JC JJC 8,60 --- Gemeld 0
Thom Kortenoever Typhoon Dordrecht JC JJC 11,03 --- Gemeld 4
Justin Sluijter Typhoon Dordrecht JC JJC 9,08 --- Gemeld 0
Daan Moelands DJA West-Brabant JC JJC 10,04 9,23 Gemeld 0
Largo de Leeuw Spado West-Brabant JC JJC 8,12 8,47 Gemeld 0
Robbert Maas Spado West-Brabant JC JJC DNS 10,86 Gemeld 0
Rens Schuit SCSP Zeeland JC JJC 10,32 10,93 Gemeld 0
Tobias de Zeeuw SCSP Zeeland JC JJC 8,15 --- Gemeld 0
Ryan Karelse AV `56 Zeeland JC JJC 9,54 10,05 Gemeld 0
Robin van Kooij PAC Rijnmond JC JJC 11,58 --- Gemeld 6
Julian Mejame Ejong PAC Rijnmond JC JJC 15,90 --- Gemeld 11
Taron Punt PAC Rijnmond JC JJC 10,66 --- Gemeld 0
Marijn van Duijn ARV Ilion Zuid-Holland Midden JC JJC 13,17 --- Gemeld 8
Alex van der Voort ARV Ilion Zuid-Holland Midden JC JJC 8,99 --- Gemeld 0
Elmar van Erkel AV Gouda Zuid-Holland Midden JC JJC 10,54 --- Gemeld 2
Christiaan Molevelt Leiden Zuid-Holland Midden JC JJC 9,51 --- Gemeld 0


Teams - Hoogspringen

Naam Team Categorie HoogOBPPunten totaal
Menno Weeda Fortius Dordrecht JC JJC 1,51 --- Gemeld 0
Stan Buddingh Typhoon Dordrecht JC JJC DNS --- Gemeld 0
Justin Sluijter Typhoon Dordrecht JC JJC 1,66 --- Gemeld 4
Avi Jumnoodoo Typhoon Dordrecht JD JJD 1,36 --- Gemeld 0
Hannah Reijenga Fortius Dordrecht MC MJC 1,46 --- Gemeld 0
Julia Veldman Typhoon Dordrecht MC MJC 1,26 --- Gemeld 0
Merel Dielissen Fortius Dordrecht MD MJD 1,36 --- Gemeld 0
Yoni Markesteijn Fortius Dordrecht MD MJD 1,31 --- Gemeld 0
Britt van Lopik Typhoon Dordrecht MD MJD 1,36 --- Gemeld 0
Mark de Bloeme ACHL West-Brabant JC JJC 1,51 1,60 Gemeld 0
Daan Moelands DJA West-Brabant JC JJC 1,51 --- Gemeld 0
Ravi Watzeels Spado West-Brabant JC JJC 1,56 1,55 Gemeld 0
Finn Hillemans DJA West-Brabant JD JJD 1,31 1,40 Gemeld 0
Mink Tebbens THOR West-Brabant JD JJD 1,46 1,50 Gemeld 0
Cas van Wesel THOR West-Brabant JD JJD 1,31 1,45 Gemeld 0
Aniek van Opstal DJA West-Brabant MC MJC 1,41 1,50 Gemeld 0
Emma Meulblok SV Diomedon West-Brabant MC MJC 1,46 1,40 Gemeld 0
Eva van Mook THOR West-Brabant MC MJC 1,61 1,55 Gemeld 0
Meike van Arendonk ACHL West-Brabant MD MJD 1,31 1,30 Gemeld 0
Stara Carmelia Spado West-Brabant MD MJD 1,36 1,40 Gemeld 0
Milou Hensen SV Diomedon West-Brabant MD MJD 1,31 1,30 Gemeld 0
Rens Schuit SCSP Zeeland JC JJC DNS 1,50 Gemeld 0
Ryan Karelse AV `56 Zeeland JC JJC 1,51 1,60 Gemeld 0
Tim de Bruijn RK HAV Zeeland JC JJC 1,56 1,55 Gemeld 0
Remco de Baar AV `56 Zeeland JD JJD 1,36 1,50 Gemeld 0
Nino van den Berg AV `56 Zeeland JD JJD 1,31 1,45 Gemeld 0
Quinten Mertens AV `56 Zeeland JD JJD 1,26 1,35 Gemeld 0
Sanne de Baar AV `56 Zeeland MC MJC 1,36 1,35 Gemeld 0
Fleur Leenheer Delta Sport Zeeland MC MJC 1,36 1,40 Gemeld 0
Katja van Eetvelt RK HAV Zeeland MC MJC 1,36 1,40 Gemeld 0
Charlene Kommers SCSP Zeeland MD MJD 1,31 1,20 Gemeld 0
Yara Karelse AV `56 Zeeland MD MJD 1,36 1,40 Gemeld 0
Yasmine de Kraker DNMC Zeeland MD MJD 1,26 1,35 Gemeld 0
Julian Mejame Ejong PAC Rijnmond JC JJC 1,46 --- Gemeld 0
Taron Punt PAC Rijnmond JC JJC 1,86 --- Gemeld 11
Enrique van Velzen PAC Rijnmond JC JJC --- --- Afgemeld
Isaya Klein Ikkink Rotterdam Rijnmond JC JJC 1,81 --- Gemeld 8
Joris Tammes AV Fortuna Rijnmond JD JJD 1,51 --- Gemeld 0
Michiel Zunderman Rotterdam Rijnmond JD JJD 1,41 --- Gemeld 0
Aiden Bareman Voorne Rijnmond JD JJD 1,51 --- Gemeld 0
Maaike van Rijswijk CAV Energie Rijnmond MC MJC 1,46 --- Gemeld 0
Steffie Seher CAV Energie Rijnmond MC MJC 1,51 --- Gemeld 0
Nathalie Meurs Voorne Rijnmond MC MJC DNS --- Afgemeld 0
Emma Dekker CAV Energie Rijnmond MD MJD NM --- Gemeld 0
Isa de Bode PAC Rijnmond MD MJD 1,31 --- Gemeld 0
Dunya van den Tooren PAC Rijnmond MD MJD 1,46 --- Gemeld 0
Anouk Spronk Spark Rijnmond MC MJC 1,46 --- Gemeld 0
Jesse Lamberst AAV `36 Zuid-Holland Midden JC JJC 1,76 --- Gemeld 6
Daan Kneppers ARV Ilion Zuid-Holland Midden JC JJC 1,66 --- Gemeld 4
Kevin Breumelhof ARV Ilion Zuid-Holland Midden JD JJD 1,51 --- Gemeld 0
Luuk den Toom ARV Ilion Zuid-Holland Midden JD JJD 1,41 --- Gemeld 0
Leonard van Eer Rijnsoever Zuid-Holland Midden JD JJD 1,41 --- Gemeld 0
Franka Pouwels ARV Ilion Zuid-Holland Midden MC MJC 1,51 --- Gemeld 0
Pien van Berk AV Gouda Zuid-Holland Midden MC MJC 1,51 --- Gemeld 0
Madelief de Jong SC Reeuwijk Zuid-Holland Midden MC MJC 1,46 --- Gemeld 0
Jana Nagtegaal AAV `36 Zuid-Holland Midden MD MJD 1,36 --- Gemeld 0
Floortje Tromp AAV `36 Zuid-Holland Midden MD MJD --- --- Afgemeld
Noga Piepenbroek ARV Ilion Zuid-Holland Midden MD MJD 1,41 --- Gemeld 0
Suzanne Moons AV Gouda Zuid-Holland Midden MD MJD 1,36 --- Gemeld 0
Olaf Moons SC Antilope Zuid-Holland Midden JC JJC 1,61 --- Gemeld 0


Teams - Verspringen

Naam Team Categorie Ver OBPPunten totaal
Wessel de Lange Fortius Dordrecht JC JJC 4,88 m/s--- Gemeld 0
Thom Kortenoever Typhoon Dordrecht JC JJC 5,28 m/s--- Gemeld 4
Justin Sluijter Typhoon Dordrecht JC JJC 5,24 m/s--- Gemeld 0
Thomas van Roosmalen Fortius Dordrecht JD JJD 3,64 m/s--- Gemeld 0
Luca Boerekamps Typhoon Dordrecht JD JJD 3,82 m/s--- Gemeld 0
Avi Jumnoodoo Typhoon Dordrecht JD JJD 4,29 m/s--- Gemeld 0
Puck Malais SPOB Dordrecht MC MJC 3,92 m/s--- Gemeld 0
Hannah Reijenga Fortius Dordrecht MC MJC 4,10 m/s--- Gemeld 0
Julia Veldman Typhoon Dordrecht MC MJC 4,52 m/s--- Gemeld 0
Anniek de Lange Fortius Dordrecht MD MJD 4,54 m/s--- Gemeld 0
Erin Doornhof Typhoon Dordrecht MD MJD 4,06 m/s--- Gemeld 0
Lucelle va...r Meijden Typhoon Dordrecht MD MJD 4,20 m/s--- Gemeld 0
Mark de Bloeme ACHL West-Brabant JC JJC 5,15 m/s5,02 Gemeld 0
Daan Moelands DJA West-Brabant JC JJC 5,08 m/s4,77 Gemeld 0
Largo de Leeuw Spado West-Brabant JC JJC 4,66 m/s4,80 Gemeld 0
Frank de Bloeme ACHL West-Brabant JD JJD 4,23 m/s4,08 Gemeld 0
Bas Noordermeer Groene Ster West-Brabant JD JJD 4,52 m/s4,35 Gemeld 0
Tim Withagen Spado West-Brabant JD JJD 4,07 m/s3,72 Gemeld 0
Kaylee Damen ACHL West-Brabant MC MJC 4,21 m/s4,09 Gemeld 0
Wisterlande Kouters DJA West-Brabant MC MJC 4,43 m/s4,17 Gemeld 0
Noelle Oirbans Spado West-Brabant MC MJC 4,48 m/s4,02 Gemeld 0
Stara Carmelia Spado West-Brabant MD MJD 3,70 m/s4,01 Gemeld 0
Selena Jansen Spado West-Brabant MD MJD 3,97 m/s4,17 Gemeld 0
Amber Aertssen SV Diomedon West-Brabant MD MJD 3,87 m/s4,04 Gemeld 0
Chris Wielse SCSP Zeeland JC JJC 5,72 m/s5,57 Gemeld 8
Jesse van ...ikkenberg AV `56 Zeeland JC JJC 4,46 m/s4,26 Gemeld 0
Roan Hekkers AV `56 Zeeland JC JJC 4,86 m/s4,85 Gemeld 0
Daan Schuit SCSP Zeeland JD JJD 4,28 m/s4,53 Gemeld 0
Koen Steenblok AV `56 Zeeland JD JJD 4,09 m/s3,98 Gemeld 0
Jeffrey Rijkhals DNMC Zeeland JD JJD 5,18 m/s5,16 Gemeld 0
Ilse Goudswaard Delta Sport Zeeland MC MJC 4,23 m/s4,08 Gemeld 0
Ruchama Houtzager Delta Sport Zeeland MC MJC 4,79 m/s4,61 Gemeld 0
Xenia Kroonen RK HAV Zeeland MC MJC 4,29 m/s4,29 Gemeld 0
Inke van d...ikkenberg AV `56 Zeeland MD MJD 3,70 m/s4,07 Gemeld 0
Yara Karelse AV `56 Zeeland MD MJD 3,91 m/s4,10 Gemeld 0
Loïs van den Berge DNMC Zeeland MD MJD 3,96 m/s4,02 Gemeld 0
Marijn Sloot AV Fortuna Rijnmond JC JJC 5,11 m/s--- Gemeld 0
Roel Kooreman CAV Energie Rijnmond JC JJC 5,14 m/s--- Gemeld 0
Niels van Weesep PAC Rijnmond JC JJC 4,72 m/s--- Gemeld 0
Jarno van Daalen PAC Rijnmond JD JJD 5,02 m/s--- Gemeld 0
Lucas Duym...van Twist PAC Rijnmond JD JJD 4,61 m/s--- Gemeld 0
Aiden Bareman Voorne Rijnmond JD JJD 5,09 m/s--- Gemeld 0
Britt de Blaauw PAC Rijnmond MC MJC 5,50 m/s--- Gemeld 6
Sara Bossché PAC Rijnmond MC MJC 4,18 m/s--- Gemeld 0
Emily vd Hoef PAC Rijnmond MC MJC --- --- Afgemeld
Sofie Thomas PAC Rijnmond MC MJC 4,69 m/s--- Gemeld 0
Emma Dekker CAV Energie Rijnmond MD MJD 3,66 m/s--- Gemeld 0
Anne Hoomoedt PAC Rijnmond MD MJD 4,54 m/s--- Gemeld 0
Dunya van den Tooren PAC Rijnmond MD MJD 4,50 m/s--- Gemeld 0
Twan van Rijn AAV `36 Zuid-Holland Midden JC JJC 5,27 m/s--- Gemeld 2
Julian Roedoe AAV `36 Zuid-Holland Midden JC JJC 5,06 m/s--- Gemeld 0
Marijn van Duijn ARV Ilion Zuid-Holland Midden JC JJC 5,93 m/s--- Gemeld 11
Bart Veltman AV Gouda Zuid-Holland Midden JC JJC DNS 5,53 Afgemeld 0
Merijn Hoogerdijk AAV `36 Zuid-Holland Midden JD JJD 4,45 m/s--- Gemeld 0
Lars Dauw ARV Ilion Zuid-Holland Midden JD JJD 4,74 m/s--- Gemeld 0