Vereniging 'AV Spirit Oud Beijerland' op '41e Pupillencompetitie StARD (5e wedstrijd)'

Prijzen

Kevin van Boxtel
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1399 punten
  • 60 meter   9,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,15
  • Hoogspringen   1,07
Kevin van Boxtel
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:56,03
Merijn Laban
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1582 punten
  • 60 meter   9,2
  • Balwerpen   29,28
  • Verspringen   4,01
Roan van Veen
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:34,00
Olivier van Gelder
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 818 punten
  • 40 meter   8,4
  • Balwerpen   17,89
  • Verspringen   2,55
Bram van Gelder
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 796 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   13,29
  • Verspringen   2,52
Olivier van Gelder
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:24,60
Duco van Leeuwen
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:30,79
Claudia Klootwijk
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:56,11
Valerie Holleman
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 4:00,61
Jessie Schuurman
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:22,55
Joy Viskil
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 675 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   10,72
  • Verspringen   2,10
Joy Viskil
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:43,79

Hoogtepunten

Ilse Wijnands MPB 40m
  • 7,23
  • Fenne Ruigrok MPB 40m
  • 7,20
  • Tamara Koedam MPA1 60m
  • 10,11
  • Roan van Veen JPA2 1000m
  • 3:34,00
  • Merijn Laban JPA2 Ver
  • 4,01
  • Liv Fortuin MPB 40m
  • 7,26
  • Kevin van Boxtel JPA1 60m
  • 9,32
  • Roan van Veen JPA2 60m
  • 9,82
  • Bente Koppelaar MPB 40m
  • 7,21
  • Merijn Laban JPA2 60m
  • 9,12
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    3 Kevin van Boxtel 9,32 6,15 1,07 1399
    11 Luca Barberis 10,34 5,10 0,97 1095
    22 Tim Heuders DNS DNS DNS 0
    22 Raf Malais DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Kevin van Boxtel 3:56,03 4:21,20
    14 Luca Barberis 4:48,48 4:28,90
    Raf Malais DNS 3:35,00
    Tim Heuders DNS 4:13,30


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    1 Merijn Laban 9,12 29,28 4,01 1582
    7 Roan van Veen 9,82 23,85 3,77 1347
    17 Kick Bakhuizen DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Roan van Veen 3:34,00 3:45,80
    8 Merijn Laban 4:10,14 3:46,00
    Kick Bakhuizen DNS 4:00,00


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    13 Valentijn Agterberg 8,33 17,92 2,54 817
    18 Jack Hulhoven 8,51 12,78 2,42 683


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    16 Valentijn Agterberg 2:37,53 2:54,70
    18 Jack Hulhoven 2:40,75 2:48,70


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Olivier van Gelder 8,34 17,89 2,55 818
    3 Bram van Gelder 7,98 13,29 2,52 796
    4 Duco van Leeuwen 8,04 13,33 2,53 789
    9 Jelmer Klootwijk 8,57 9,44 2,29 585


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Olivier van Gelder 2:24,60 2:34,50
    2 Duco van Leeuwen 2:30,79 2:46,60
    4 Bram van Gelder 2:34,27 3:50,10
    6 Jelmer Klootwijk 2:37,74 2:39,70


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    6 Tamara Koedam 10,11 4,06 1,07 1129
    7 Fenne Viskil 10,24 4,30 1,07 1128
    10 Kim Pegels 10,55 3,90 1,02 1017
    12 Claudia Klootwijk 10,50 3,75 0,97 975
    14 Esmee Boot 11,06 4,25 0,97 939
    17 Valerie Holleman 10,67 3,48 0,87 858


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Claudia Klootwijk 3:56,11 4:03,30
    3 Valerie Holleman 4:00,61 4:16,00
    4 Tamara Koedam 4:02,35 3:55,60
    6 Kim Pegels 4:10,47 4:19,20
    9 Fenne Viskil 4:15,60 4:12,00
    19 Esmee Boot 5:11,39 5:14,00


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    15 Iris van der Giessen 10,45 15,43 3,32 1043
    19 Julia Egbers DNS DNS DNS 0
    19 Elena van Sabben DNS DNS DNS 0
    19 Elsa van Sabben DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    13 Iris van der Giessen 4:39,49 4:58,50
    Elena van Sabben DNS 4:15,40
    Elsa van Sabben DNS 4:17,70
    Julia Egbers DNS 4:01,00


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    6 Liv Fortuin 7,26 3,98 3,01 1084
    7 Ilse Wijnands 7,23 3,66 2,93 1049
    10 Bente Koppelaar 7,21 3,21 2,81 992
    12 Fenne Ruigrok 7,20 3,01 2,81 977


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Ilse Wijnands 4:09,77 4:13,60
    7 Fenne Ruigrok 4:11,15 4:29,50
    12 Liv Fortuin 4:34,80 4:46,70
    16 Bente Koppelaar 5:18,12 4:57,80


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    8 Jessie Schuurman 7,81 10,16 2,81 827


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Jessie Schuurman 2:22,55 2:36,30


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Joy Viskil 7,93 10,72 2,10 675


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Joy Viskil 2:43,79 2:54,00