Vereniging 'AV Passaat' op '41e Pupillencompetitie StARD (5e wedstrijd)'

Prijzen

Hjalmar van Valen
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1534 punten
  • 60 meter   8,9
  • Balwerpen   19,30
  • Verspringen   4,15
Jesper Mol
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:28,66
Thiemo Ritchi
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:32,56
Kelvin Mol
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1439 punten
  • 40 meter   6,5
  • Balwerpen   26,21
  • Hoogspringen   1,02
Twan Gils
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1248 punten
  • 40 meter   7,3
  • Balwerpen   24,51
  • Verspringen   3,30
Ravael Tjin Liep Shie
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1159 punten
  • 40 meter   7,4
  • Balwerpen   24,28
  • Verspringen   2,96
Twan Gils
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:17,27
Jayden Jeras
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:17,49
Eva Blokland
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1540 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,74
  • Hoogspringen   1,27
Fien Visser
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1409 punten
  • 60 meter   9,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,66
  • Hoogspringen   1,12
Eva Blokland
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:45,01
Joy Smits
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:46,99
Febe Goosens
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1269 punten
  • 40 meter   7,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,48
  • Verspringen   3,36
Carlijne van der Maarel
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 3:41,33
Nina Blokland
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1324 punten
  • 40 meter   7,0
  • Balwerpen   22,04
  • Verspringen   3,50
Nina Blokland
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:16,34
Evanne Mol
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 853 punten
  • 40 meter   7,6
  • Balwerpen   11,26
  • Verspringen   2,57
Evanne Mol
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:31,81

Hoogtepunten

Kelvin Mol JPB 40m
  • 6,45
  • Fien Visser MPA1 60m
  • 9,30
  • Jesper Mol JPA2 60m
  • 9,38
  • Eva Blokland MPA1 60m
  • 9,56
  • Hjalmar van Valen JPA2 60m
  • 8,85
  • Nina Blokland MPC 40m
  • 6,96
  • Jesper Mol JPA2 1000m
  • 3:28,66
  • Denise Saly MPA1 60m
  • 9,33
  • Thiemo Ritchi JPA2 1000m
  • 3:32,56
  • Joy Smits MPA2 60m
  • 9,29
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    4 Bjarne van Valen 9,68 4,77 1,17 1321
    20 Renzo Korevaar 10,79 3,49 0,92 879
    21 Luuk Boer 11,60 4,95 0,87 851


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    11 Renzo Korevaar 4:25,01 4:18,90
    18 Luuk Boer 5:10,54 5:14,30
    Bjarne van Valen DNS 3:50,10


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    2 Hjalmar van Valen 8,85 19,30 4,15 1534
    4 Thiemo Ritchi 9,59 27,81 3,75 1430
    8 Jesper Mol 9,38 16,84 3,75 1319
    10 Lucas Bode 10,27 17,61 3,45 1129
    11 Marijn Chapel 10,77 23,17 3,06 1059


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jesper Mol 3:28,66 3:33,00
    2 Thiemo Ritchi 3:32,56 3:40,70
    9 Marijn Chapel 4:17,67 3:48,10
    11 Lucas Bode 4:27,53 4:35,60
    13 Hjalmar van Valen 4:30,18 4:15,70


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalHoogPunten totaal
    1 Kelvin Mol 6,45 26,21 1,02 1439
    9 Merijn Boogaard 7,73 19,99 0,97 1042
    15 Tijl Weterings 8,38 18,65 1,02 951
    22 Kai van Meeteren DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Kelvin Mol 4:07,08 3:40,30
    17 Merijn Boogaard 4:45,72 4:43,60
    20 Tijl Weterings 5:05,54 4:47,00
    Kai van Meeteren DNS ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Twan Gils 7,28 24,51 3,30 1248
    3 Ravael Tj...Liep Shie 7,37 24,28 2,96 1159
    4 Jayden Jeras 7,27 16,88 3,01 1086
    5 Dyaro de Vroomen 7,65 18,32 3,15 1061
    12 Stijn Alma 7,99 14,03 2,65 833
    14 Jelmer Korteland 7,83 15,33 2,25 802
    16 Jurre Chapel 8,17 14,56 2,43 769
    19 Andreas Bode 8,54 9,95 2,22 585
    21 Rinze Korevaar DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Twan Gils 2:17,27 2:25,00
    3 Jayden Jeras 2:17,49 2:27,10
    4 Ravael Tj...Liep Shie 2:18,03 2:24,70
    8 Stijn Alma 2:27,48 2:53,00
    9 Jelmer Korteland 2:29,16 2:24,00
    10 Andreas Bode 2:29,58 2:48,30
    11 Jurre Chapel 2:30,33 2:44,90
    12 Dyaro de Vroomen 2:30,44 2:25,10
    Rinze Korevaar DNS 2:34,30


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    15 Koen Boer DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Koen Boer DNS 3:11,20


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Eva Blokland 9,56 6,74 1,27 1540
    2 Fien Visser 9,30 5,66 1,12 1409
    4 Denise Saly 9,33 4,67 0,92 1190
    9 Femke van der Waal 10,69 4,93 1,02 1072
    11 Ingeborg Kegge 10,38 5,26 0,82 991
    21 Linet den Hartog 13,45 3,86 0,87 590


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Eva Blokland 3:45,01 3:44,20
    5 Fien Visser 4:04,18 4:16,20
    11 Denise Saly 4:17,91 4:12,00
    15 Femke van der Waal 4:42,00 4:32,20
    18 Ingeborg Kegge 5:07,55 5:25,50
    21 Linet den Hartog 5:58,61 5:44,80


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    4 Joy Smits 9,29 22,50 3,97 1459
    10 Esmee van Dis 10,38 18,92 3,50 1142
    11 Britt van Wijk 9,90 13,06 3,50 1121
    12 Ilana de Veth 10,09 17,13 3,15 1087
    18 Mykhaila Boon 12,21 10,59 2,52 586
    19 Janneke den Boer DNS DNS DNS 0
    19 Jasmijn Korevaar DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Joy Smits 3:46,99 3:53,50
    5 Esmee van Dis 3:56,38 4:17,30
    8 Britt van Wijk 4:13,17 4:23,40
    11 Ilana de Veth 4:21,73 5:29,20
    14 Mykhaila Boon 4:42,86 4:44,20
    Janneke den Boer DNS 4:00,20
    Jasmijn Korevaar DNS 4:12,90


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    3 Febe Goosens 7,21 5,48 3,36 1269
    5 Yara Ruf 7,52 4,58 3,17 1108
    11 Carlijne v...er Maarel 7,28 3,18 2,89 992
    14 Sarah den Boer 7,85 4,15 2,76 935


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Carlijne v...er Maarel 3:41,33 4:07,20
    5 Febe Goosens 4:08,59 3:58,70
    11 Yara Ruf 4:28,46 4:15,00
    15 Sarah den Boer 4:57,68 4:17,20


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Nina Blokland 6,96 22,04 3,50 1324
    6 Cato Visser 7,60 10,81 2,86 887
    7 Chayenne van Galen 7,71 11,06 2,64 828
    10 Yara Slingerland 7,94 11,93 2,60 795


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Nina Blokland 2:16,34 2:20,80
    7 Chayenne van Galen 2:35,94 2:35,30
    8 Cato Visser 2:35,99 2:59,40
    11 Yara Slingerland 2:44,23 2:57,60


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Evanne Mol 7,52 11,26 2,57 853
    5 Fayenne Munten 8,48 6,86 2,37 557


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Evanne Mol 2:31,81 2:44,40
    4 Fayenne Munten 2:44,19 2:57,80