Vereniging 'AV Spirit Oud Beijerland' op '41e Pupillencompetitie StARD (4e wedstrijd)'

Prijzen

Raf Malais
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1390 punten
  • 60 meter   9,5
  • Balwerpen   23,68
  • Verspringen   3,67
Kevin van Boxtel
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1370 punten
  • 60 meter   9,5
  • Balwerpen   21,24
  • Verspringen   3,72
Merijn Laban
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1647 punten
  • 60 meter   9,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,73
  • Hoogspringen   1,17
Roan van Veen
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:40,36
Olivier van Gelder
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 861 punten
  • 40 meter   8,1
  • Balwerpen   17,00
  • Verspringen   2,63
Olivier van Gelder
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:25,02
Duco van Leeuwen
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:30,14
Tamara Koedam
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 4:06,27
Valerie Holleman
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 4:08,17
Fenne Ruigrok
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:06,53
Joy Viskil
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 651 punten
  • 40 meter   8,1
  • Balwerpen   9,91
  • Verspringen   2,18
Joy Viskil
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:45,60

Hoogtepunten

Merijn Laban JPA2 Kogel
  • 8,73
  • Liv Fortuin MPB 40m
  • 7,15
  • Bente Koppelaar MPB 40m
  • 7,25
  • Raf Malais JPA1 60m
  • 9,43
  • Tamara Koedam MPA1 60m
  • 10,00
  • Kevin van Boxtel JPA1 60m
  • 9,42
  • Roan van Veen JPA2 Hoog
  • 1,27
  • Fenne Ruigrok MPB 40m
  • 7,13
  • Fenne Viskil MPA1 60m
  • 10,12
  • Merijn Laban JPA2 60m
  • 9,15
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    2 Raf Malais 9,43 23,68 3,67 1390
    3 Kevin van Boxtel 9,42 21,24 3,72 1370
    14 Luca Barberis 10,74 17,40 3,23 1016
    25 Tim Heuders DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Kevin van Boxtel 4:03,54 4:21,20
    Luca Barberis DNS 4:28,90
    Raf Malais DNS 3:35,00
    Tim Heuders DNS 4:04,00


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Merijn Laban 9,15 8,73 1,17 1647
    6 Roan van Veen 9,80 5,45 1,27 1420
    11 Kick Bakhuizen 10,85 6,20 1,22 1280


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Roan van Veen 3:40,36 3:39,00
    7 Merijn Laban 3:59,30 3:46,00
    12 Kick Bakhuizen 4:20,23 4:00,00


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    18 Jack Hulhoven 8,46 11,89 2,44 678
    22 Valentijn Agterberg DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    15 Jack Hulhoven 2:39,59 2:44,00
    Valentijn Agterberg DNS 2:52,00


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Olivier van Gelder 8,09 17,00 2,63 861
    5 Duco van Leeuwen 8,25 12,36 2,56 744
    8 Bram van Gelder 8,04 8,60 2,25 643
    12 Jelmer Klootwijk 8,76 9,28 2,39 574


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Olivier van Gelder 2:25,02 2:31,00
    3 Duco van Leeuwen 2:30,14 2:32,00
    8 Jelmer Klootwijk 2:41,18 2:39,70
    11 Bram van Gelder 2:50,69 3:03,00


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    5 Fenne Viskil 10,12 14,03 3,46 1096
    7 Tamara Koedam 10,00 11,43 3,01 978
    9 Esmee Boot 10,81 15,33 2,78 884
    11 Valerie Holleman 10,87 12,99 2,91 863
    12 Claudia Klootwijk 10,69 7,91 3,27 859
    14 Kim Pegels 11,15 11,49 3,11 841


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Tamara Koedam 4:06,27 3:55,60
    3 Valerie Holleman 4:08,17 4:12,00
    5 Kim Pegels 4:20,44 4:10,00
    6 Fenne Viskil 4:20,53 4:11,00
    16 Esmee Boot 5:17,68 4:54,00
    Claudia Klootwijk DNS 3:56,00


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    15 Iris van der Giessen 10,66 3,92 1,12 1076
    16 Elena van Sabben 11,02 4,07 1,02 968
    17 Elsa van Sabben 11,06 4,08 0,97 927
    21 Julia Egbers DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Elena van Sabben 4:03,88 4:15,40
    9 Elsa van Sabben 4:19,22 4:17,70
    19 Iris van der Giessen 5:05,54 4:43,00
    Julia Egbers DNS 3:58,00


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalHoogPunten totaal
    4 Liv Fortuin 7,15 13,16 1,02 1087
    6 Ilse Wijnands 7,50 13,18 1,07 1053
    8 Fenne Ruigrok 7,13 7,93 0,87 879
    9 Bente Koppelaar 7,25 10,62 0,82 873


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Fenne Ruigrok 4:06,53 4:04,00
    9 Ilse Wijnands 4:30,90 4:13,60
    15 Liv Fortuin 4:45,45 4:22,00
    Bente Koppelaar DNF 4:57,80


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    20 Jessie Schuurman DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Jessie Schuurman DNS 2:36,30


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Joy Viskil 8,07 9,91 2,18 651


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Joy Viskil 2:45,60 2:44,00