Vereniging 'AV Spirit Oud Beijerland' op '41e Pupillencompetitie StARD (3e wedstrijd)'

Prijzen

Raf Malais
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1514 punten
  • 60 meter   9,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,68
  • Hoogspringen   1,27
Kevin van Boxtel
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1401 punten
  • 60 meter   9,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,32
  • Hoogspringen   1,17
Raf Malais
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:42,72
Merijn Laban
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1586 punten
  • 60 meter   8,9
  • Balwerpen   26,43
  • Verspringen   3,98
Olivier van Gelder
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:31,11
Duco van Leeuwen
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:32,43
Claudia Klootwijk
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:56,18
Tamara Koedam
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 4:03,96
Joy Viskil
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 559 punten
  • 40 meter   8,3
  • Balwerpen   7,34
  • Verspringen   2,14
Joy Viskil
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:44,11

Hoogtepunten

Bente Koppelaar MPB 40m
  • 7,34
  • Fenne Ruigrok MPB 40m
  • 7,45
  • Raf Malais JPA1 Hoog
  • 1,27
  • Roan van Veen JPA2 60m
  • 9,66
  • Ilse Wijnands MPB 40m
  • 7,40
  • Raf Malais JPA1 60m
  • 9,33
  • Kevin van Boxtel JPA1 60m
  • 9,43
  • Fenne Viskil MPA1 60m
  • 10,20
  • Liv Fortuin MPB 40m
  • 7,13
  • Merijn Laban JPA2 60m
  • 8,89
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Raf Malais 9,33 5,68 1,27 1514
    2 Kevin van Boxtel 9,43 5,32 1,17 1401
    17 Tim Heuders 10,99 3,70 1,02 943
    24 Luca Barberis DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Raf Malais 3:42,72 3:42,50
    8 Tim Heuders 4:12,60 4:04,30
    13 Kevin van Boxtel 4:27,97 4:21,20
    Luca Barberis DNS 4:28,90


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    1 Merijn Laban 8,89 26,43 3,98 1586
    7 Roan van Veen 9,66 18,97 3,74 1301
    18 Kick Bakhuizen DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Roan van Veen 3:39,38 3:45,80
    7 Merijn Laban 4:02,29 3:52,70
    Kick Bakhuizen DNS 4:00,00


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    14 Jack Hulhoven 8,25 11,02 2,67 741
    18 Valentijn Agterberg 8,53 12,22 2,32 650


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    18 Jack Hulhoven 2:44,96 2:48,70
    20 Valentijn Agterberg 2:52,45 2:54,70


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    5 Olivier van Gelder 8,32 8,58 2,43 633
    6 Duco van Leeuwen 8,41 9,40 2,28 606
    10 Jelmer Klootwijk 8,85 8,04 2,50 557
    13 Bram van Gelder 8,37 2,25 2,03 422


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Olivier van Gelder 2:31,11 2:32,50
    2 Duco van Leeuwen 2:32,43 2:39,60
    9 Jelmer Klootwijk 2:41,79 2:39,70
    14 Bram van Gelder 3:03,83 3:10,10


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Fenne Viskil 10,20 3,72 1,02 1053
    7 Tamara Koedam 10,20 4,06 0,97 1042
    10 Claudia Klootwijk 10,56 3,74 1,02 1003
    11 Kim Pegels 10,80 3,43 1,02 946
    12 Esmee Boot 11,27 4,47 0,92 893
    16 Valerie Holleman 11,01 3,65 0,87 826


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Claudia Klootwijk 3:56,18 4:03,30
    3 Tamara Koedam 4:03,96 3:55,60
    4 Kim Pegels 4:10,74 4:19,20
    5 Valerie Holleman 4:12,02 4:16,00
    6 Fenne Viskil 4:15,42 4:12,00
    20 Esmee Boot 5:18,10 5:11,10


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    10 Julia Egbers 10,23 18,48 3,40 1137
    14 Elena van Sabben 10,75 13,44 3,03 911
    15 Iris van der Giessen 10,59 11,04 3,10 903
    17 Elsa van Sabben 10,87 11,96 2,95 853


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Julia Egbers 3:58,86 4:01,00
    7 Elena van Sabben 4:15,31 4:15,40
    8 Elsa van Sabben 4:20,22 4:17,70
    14 Iris van der Giessen 4:43,66 4:58,50


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    4 Liv Fortuin 7,13 4,12 3,34 1188
    10 Ilse Wijnands 7,40 3,38 2,84 974
    11 Bente Koppelaar 7,34 3,33 2,78 970
    14 Fenne Ruigrok 7,45 2,90 2,49 853


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Fenne Ruigrok 4:04,78 4:20,50
    7 Ilse Wijnands 4:20,34 4:13,60
    8 Liv Fortuin 4:22,23 4:46,70
    Bente Koppelaar DNS 4:57,80


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    14 Jessie Schuurman 8,41 7,00 2,43 583


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    9 Jessie Schuurman 2:41,28 2:36,30


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Joy Viskil 8,24 7,34 2,14 559


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Joy Viskil 2:44,11 2:50,20