Vereniging 'Atletiek Vereniging AAA' op '41e Pupillencompetitie StARD (3e wedstrijd)'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Lieke Boshuizen MPA1 Kogel
  • 4,44
  • Marijn Vliegenthart JPA1 60m
  • 10,40
  • Lieke Boshuizen MPA1 1000m
  • 4:17,13
  • Lieke Boshuizen MPA1 60m
  • 10,28
  • Lieke Boshuizen MPA1 Hoog
  • 1,07
  • Thijs Lagendijk JPA1 60m
  • 10,26
  • Ilse Buijs MPA1 60m
  • 11,35
  • Karsten Lems JPA1 60m
  • 10,24
  • Thijs Lagendijk JPA1 Hoog
  • 1,17
  • Niels Mafait JPA1 60m
  • 10,13
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    8 Thijs Lagendijk 10,26 4,07 1,17 1181
    9 Marijn Vliegenthart 10,40 5,36 1,02 1141
    10 Niels Mafait 10,13 4,16 1,02 1096
    18 Karsten Lems 10,24 2,51 1,02 942
    23 Freek Lucas 11,54 3,16 0,97 795


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Marijn Vliegenthart 4:04,97 4:03,90
    10 Niels Mafait 4:18,77 4:29,10
    15 Freek Lucas 4:32,58 4:31,10
    19 Thijs Lagendijk 5:21,72 4:46,90
    Karsten Lems DNS 4:06,10


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    17 Jessy Visser 11,95 8,01 2,09 474


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    16 Jessy Visser 5:02,21 4:50,30


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalHoogPunten totaal
    17 Timon Voogt DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Timon Voogt DNS 3:58,10


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    10 Jorrit Lems 7,99 14,45 2,44 798
    12 Stan van Reenen 7,75 10,86 2,37 762
    21 Stein Versteeg 9,12 9,47 2,09 469
    23 Luuk Nugteren DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Stan van Reenen 2:22,22 2:26,18
    13 Jorrit Lems 2:38,47 2:33,90
    21 Stein Versteeg 3:04,63 2:46,60
    Luuk Nugteren DNS 2:54,30


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    4 Lieke Boshuizen 10,28 4,44 1,07 1132
    19 Ilse Buijs 11,35 2,54 0,82 651


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Lieke Boshuizen 4:17,13 4:19,70
    18 Ilse Buijs 5:05,67 4:43,80


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    20 Maud van Det DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Maud van Det DNS 3:59,90


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    20 Nikki Klomps DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Nikki Klomps DNS 4:43,70


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    16 Kiki Lucas 8,77 8,61 2,29 539


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    17 Kiki Lucas 2:49,58 2:47,20