Vereniging 'Fortius' op '41e Pupillencompetitie StARD (3e wedstrijd)'

Prijzen

Luuk Bosveld
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:35,01
Ruben van Roosmalen
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:40,55
Leensey Bilkerdijk
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1388 punten
  • 40 meter   6,7
  • Balwerpen   25,74
  • Hoogspringen   1,02
Leensey Bilkerdijk
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:44,61
Hugo Vink
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1319 punten
  • 40 meter   6,9
  • Balwerpen   22,27
  • Verspringen   3,39
Hugo Vink
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:21,09
Thijs de Reus
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 766 punten
  • 40 meter   8,1
  • Balwerpen   18,51
  • Verspringen   2,04
Tinus Reif
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 742 punten
  • 40 meter   8,3
  • Balwerpen   14,07
  • Verspringen   2,44
Sjors van der Laan
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 681 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   7,70
  • Verspringen   2,43
Semme den Engelsman
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:33,84
Evy Wessels
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1651 punten
  • 60 meter   8,9
  • Balwerpen   26,37
  • Verspringen   4,31
Danine Markesteijn
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1409 punten
  • 60 meter   9,6
  • Balwerpen   20,77
  • Verspringen   4,03
Danine Markesteijn
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:38,26
Novi Hermus
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:39,03
Alyssah Bailey
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1278 punten
  • 40 meter   7,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,05
  • Verspringen   3,23

Hoogtepunten

Luuk Bosveld JPA1 1000m
  • 3:35,01
  • Evy Wessels MPA2 60m
  • 8,89
  • Norah de Bruijn MPA2 60m
  • 9,59
  • Alyssah Bailey MPB 40m
  • 6,92
  • Danine Markesteijn MPA2 60m
  • 9,51
  • Hugo Vink JPC 40m
  • 6,90
  • Maxim van Dorp JPA2 60m
  • 9,67
  • Milan van Tiggelen JPA2 60m
  • 9,39
  • Evy Wessels MPA2 Ver
  • 4,31
  • Leensey Bilkerdijk JPB 40m
  • 6,63
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    4 Ruben van Roosmalen 9,86 5,97 1,07 1298
    5 Yerne Biesterveld 10,23 5,59 1,17 1290
    6 Luuk Bosveld 10,02 5,52 1,12 1281
    7 Thijs Haak 9,96 5,25 1,12 1272
    12 Lukas Mol 10,32 4,52 0,97 1058
    14 Alexander van Namen 10,29 3,60 0,97 993
    19 Fedde Brinkman 10,74 3,99 0,87 888
    20 Ruben Heuseveldt 11,15 4,59 0,87 880
    24 Bas Boshuizen DNS DNS DNS 0
    24 Tobias Haak DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Luuk Bosveld 3:35,01 3:41,50
    2 Ruben van Roosmalen 3:40,55 3:42,80
    4 Yerne Biesterveld 3:53,60 3:55,70
    14 Ruben Heuseveldt 4:29,71 4:41,50
    17 Alexander van Namen 4:48,32 4:41,30
    18 Fedde Brinkman 5:10,79 4:48,20
    21 Lukas Mol 6:59,69 4:27,40
    Bas Boshuizen DNS 4:12,70
    Thijs Haak DNS 3:46,70
    Tobias Haak DNS 4:20,70


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    5 Maxim van Dorp 9,67 21,75 3,78 1346
    6 Milan van Tiggelen 9,39 17,35 3,79 1333
    10 Sepp van Dort 10,16 23,02 3,45 1221
    12 Tijn van Driel 10,85 18,55 3,18 1009
    16 Pawel Pukszta 11,37 11,08 2,83 750


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Sepp van Dort 3:43,17 3:49,00
    6 Maxim van Dorp 3:49,85 3:56,90
    12 Milan van Tiggelen 4:33,04 4:30,50
    13 Tijn van Driel 4:38,57 4:09,90
    14 Pawel Pukszta 4:55,44 5:24,20


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalHoogPunten totaal
    2 Leensey Bilkerdijk 6,63 25,74 1,02 1388
    8 Ruben den Dulk 8,00 19,04 0,92 946
    11 Wouter van Balen 7,91 15,35 0,92 905
    13 Sem Schoester 7,40 8,47 0,92 873
    15 Tjarlie Broers 8,17 16,22 0,82 801
    16 Luka Alva...z Tusveld 8,29 8,41 0,77 603
    17 Owen Brady DNS DNS DNS 0
    17 Bram Kähler DNS DNS DNS 0
    17 Timo Kähler DNS DNS DNS 0
    17 Dex van der Laan DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Leensey Bilkerdijk 3:44,61 3:40,90
    5 Wouter van Balen 4:15,93 4:17,60
    9 Sem Schoester 4:23,52 4:00,50
    12 Luka Alva...z Tusveld 4:53,64 4:53,30
    15 Tjarlie Broers 5:34,09 5:46,30
    Bram Kähler DNS 4:05,90
    Dex van der Laan DNS 4:09,70
    Owen Brady DNS 4:20,90
    Ruben den Dulk DNS 4:24,90
    Timo Kähler DNS 4:05,50


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Hugo Vink 6,90 22,27 3,39 1319
    5 Timo de Vos 7,83 19,39 2,89 992
    7 Floor Muilwijk 8,00 15,66 2,83 895
    9 Santiago Roelofs 7,73 13,51 2,35 810
    20 Rick Thomas 8,44 13,91 1,91 611
    23 Gijs de Folter DNS DNS DNS 0
    23 Jayden Jongbloed DNS DNS DNS 0
    23 Yonah Moree DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Hugo Vink 2:21,09 2:17,30
    8 Santiago Roelofs 2:29,47 2:39,68
    9 Floor Muilwijk 2:30,21 2:19,10
    12 Timo de Vos 2:35,88 2:24,80
    15 Rick Thomas 2:42,41 2:45,00
    Gijs de Folter DNS 2:23,40
    Jayden Jongbloed DNS 2:46,80
    Yonah Moree DNS 2:33,90


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Thijs de Reus 8,08 18,51 2,04 766
    2 Tinus Reif 8,30 14,07 2,44 742
    3 Sjors van der Laan 7,91 7,70 2,43 681
    4 Ilay de Koning 8,54 12,34 2,43 673
    7 Noah van Bezooijen 8,48 10,88 2,14 597
    8 Koen Gennisse 8,80 12,06 2,13 571
    11 Arend Vogelaar 8,56 9,20 2,15 553
    12 Semme den Engelsman 8,74 9,06 2,29 552
    15 Lenni Reif 9,63 7,16 1,89 316
    16 Stan van Rooij 11,12 9,74 1,98 261
    17 Jesse Schouten 11,05 7,04 2,12 230


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Semme den Engelsman 2:33,84 2:48,50
    4 Ilay de Koning 2:35,42 2:38,90
    5 Sjors van der Laan 2:37,48 2:35,80
    6 Thijs de Reus 2:37,51 2:49,30
    7 Arend Vogelaar 2:39,52 2:38,50
    8 Tinus Reif 2:41,33 2:42,60
    11 Noah van Bezooijen 2:49,39 2:46,54
    13 Koen Gennisse 2:55,94 3:01,50
    15 Stan van Rooij 3:16,03 3:24,60
    16 Lenni Reif 3:20,57 3:15,40
    17 Jesse Schouten 3:21,95 3:30,00


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    8 Nikki de Winter 10,63 4,19 1,02 1028
    14 Isha Arnold 11,44 4,60 0,92 882
    17 Kristen Maasdam 11,62 4,13 0,87 790
    20 Pien Vogelaar 12,00 3,31 0,82 647
    21 Rosalie Kloosterman 13,25 4,16 0,87 629
    23 Kaylena de Bruijn DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Nikki de Winter 4:21,13 4:19,60
    13 Pien Vogelaar 4:25,15 4:32,70
    15 Isha Arnold 4:34,18 4:24,60
    17 Kristen Maasdam 4:56,03 5:26,50
    21 Rosalie Kloosterman 6:05,88 ---
    Kaylena de Bruijn DNS ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    1 Evy Wessels 8,89 26,37 4,31 1651
    3 Danine Markesteijn 9,51 20,77 4,03 1409
    5 Norah de Bruijn 9,59 24,84 3,32 1308
    6 Chelsia Carlos 9,80 21,48 3,44 1253
    9 Novi Hermus 10,29 17,74 3,50 1138
    12 Janneke Rijsdijk 10,11 14,05 3,35 1075
    20 Danica de Bruijn DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Danine Markesteijn 3:38,26 3:38,00
    2 Novi Hermus 3:39,03 3:43,50
    9 Janneke Rijsdijk 4:25,39 4:14,90
    12 Chelsia Carlos 4:32,03 4:16,30
    13 Norah de Bruijn 4:38,50 4:16,10
    Danica de Bruijn DNS 4:16,80


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    1 Alyssah Bailey 6,92 5,05 3,23 1278
    7 Annika Boertje 7,78 4,39 2,97 1006
    12 Lise de Lange 7,85 3,86 2,69 899
    15 Danita Magermans 7,94 3,25 2,70 836
    16 Rosa Paling 8,34 3,76 2,60 792
    17 Lisa van Schaik 8,14 3,50 2,55 792
    18 Emma van Twist 8,45 3,84 2,58 777
    19 Jessica Mijdam 8,47 3,59 2,56 750
    20 Reza de Bruijn DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Rosa Paling 4:23,40 4:43,20
    10 Lise de Lange 4:25,09 4:23,00
    11 Lisa van Schaik 4:28,06 4:35,50
    13 Alyssah Bailey 4:29,90 4:13,20
    15 Danita Magermans 4:47,75 4:36,80
    16 Annika Boertje 4:51,06 4:52,80
    17 Jessica Mijdam 4:51,25 5:04,00
    18 Emma van Twist 4:54,34 5:02,60
    Reza de Bruijn DNS 4:28,50


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    4 Naomi Reiziger 7,62 9,75 2,82 854
    8 Eline Tuk 7,94 9,77 2,50 734
    9 Danouk Maasdam 8,16 11,94 2,45 728
    10 Aimy de Koning 8,33 13,73 2,30 703
    11 Bo van Driel 8,08 8,33 2,51 682
    13 Tula Hermus 8,64 10,88 2,30 605
    19 Jill Slotboom 8,81 6,51 2,20 466
    20 Tess van Tour 8,93 7,36 2,08 447
    21 Maud van Rooij 9,48 8,93 2,16 427
    22 Amber Jansen 9,37 5,34 2,15 353
    23 Lieke van der Putten 9,61 10,40 1,68 345


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Danouk Maasdam 2:31,55 2:35,80
    5 Tula Hermus 2:36,98 2:34,10
    8 Aimy de Koning 2:39,94 2:37,40
    10 Naomi Reiziger 2:41,31 2:38,40
    14 Eline Tuk 2:44,36 2:42,10
    15 Tess van Tour 2:48,27 3:01,50
    18 Maud van Rooij 2:57,94 3:02,80
    19 Amber Jansen 3:01,69 2:56,30
    20 Jill Slotboom 3:08,00 2:56,80
    21 Lieke van der Putten 3:08,42 3:53,60
    Bo van Driel DNS 2:50,60


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    5 Anne Schoester 8,53 6,54 1,62 392
    6 Elin Wessels 10,55 6,05 2,13 238
    7 Roos van Tour 11,01 6,61 1,54 104
    8 Loïs Laheij 10,55 4,81 1,52 82
    9 Lara-Bo Brand DNS DNS DNS 0
    9 Gemma Doff DNS DNS DNS 0
    9 Lisa Grootenboer DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Anne Schoester 2:49,53 2:46,50
    6 Roos van Tour 3:07,92 3:26,60
    7 Loïs Laheij 3:28,08 3:30,90
    Elin Wessels DNS ---
    Gemma Doff DNS ---
    Lara-Bo Brand DNS 3:06,99
    Lisa Grootenboer DNS 3:38,50