Vereniging 'AV Spirit Oud Beijerland' op '41e Pupillencompetitie StARD (2e wedstrijd)'

Prijzen

Kevin van Boxtel
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1332 punten
  • 60 meter   9,7
  • Balwerpen   23,21
  • Verspringen   3,63
Merijn Laban
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1686 punten
  • 60 meter   9,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,14
  • Hoogspringen   1,32
Roan van Veen
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:49,21
Olivier van Gelder
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 750 punten
  • 40 meter   8,6
  • Balwerpen   16,68
  • Verspringen   2,46
Olivier van Gelder
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:32,36
Duco van Leeuwen
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:39,57
Claudia Klootwijk
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 4:04,34
Tamara Koedam
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 4:04,58
Joy Viskil
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 622 punten
  • 40 meter   8,3
  • Balwerpen   9,79
  • Verspringen   2,21
Joy Viskil
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:50,23

Hoogtepunten

Merijn Laban JPA2 60m
  • 9,38
  • Merijn Laban JPA2 Kogel
  • 8,14
  • Roan van Veen JPA2 Hoog
  • 1,27
  • Claudia Klootwijk MPA1 1000m
  • 4:04,34
  • Merijn Laban JPA2 Hoog
  • 1,32
  • Ilse Wijnands MPB 40m
  • 7,73
  • Fenne Viskil MPA1 60m
  • 10,22
  • Tamara Koedam MPA1 60m
  • 10,24
  • Fenne Viskil MPA1 Ver
  • 3,38
  • Kevin van Boxtel JPA1 60m
  • 9,69
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    2 Kevin van Boxtel 9,69 23,21 3,63 1332
    10 Luca Barberis 10,59 18,72 3,07 1023
    17 Tim Heuders 11,59 15,21 2,91 812
    22 Raf Malais DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Tim Heuders 4:13,63 4:13,30
    13 Kevin van Boxtel 4:51,45 4:21,20
    15 Luca Barberis 4:58,98 4:28,90
    Raf Malais DNS 3:35,00


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Merijn Laban 9,38 8,14 1,32 1686
    5 Roan van Veen 10,05 6,01 1,27 1417
    10 Kick Bakhuizen 10,90 5,90 1,22 1255


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Roan van Veen 3:49,21 3:45,80
    9 Merijn Laban 4:10,74 3:46,00
    11 Kick Bakhuizen 4:19,21 4:00,00


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    18 Valentijn Agterberg DNS DNS DNS 0
    18 Jack Hulhoven DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Jack Hulhoven DNS 2:48,70
    Valentijn Agterberg DNS 2:54,70


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Olivier van Gelder 8,55 16,68 2,46 750
    5 Bram van Gelder 8,40 13,27 2,38 700
    7 Duco van Leeuwen 8,89 11,54 2,19 560
    12 Jelmer Klootwijk 8,92 9,86 2,14 514


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Olivier van Gelder 2:32,36 2:34,50
    3 Duco van Leeuwen 2:39,57 2:46,60
    6 Jelmer Klootwijk 2:42,02 2:39,70
    13 Bram van Gelder 3:10,94 3:50,10


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    5 Fenne Viskil 10,22 12,61 3,38 1040
    9 Tamara Koedam 10,24 9,82 2,99 907
    10 Claudia Klootwijk 10,61 10,34 3,11 889
    11 Kim Pegels 10,83 10,24 3,19 873
    16 Esmee Boot 11,54 13,73 2,53 718
    17 Valerie Holleman 11,22 8,09 2,77 695


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Claudia Klootwijk 4:04,34 4:03,30
    3 Tamara Koedam 4:04,58 3:55,60
    5 Kim Pegels 4:19,49 4:19,20
    6 Valerie Holleman 4:22,00 4:16,00
    7 Fenne Viskil 4:22,81 4:12,00
    18 Esmee Boot 5:11,09 5:14,00


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    20 Julia Egbers DNS DNS DNS 0
    20 Iris van der Giessen DNS DNS DNS 0
    20 Elena van Sabben DNS DNS DNS 0
    20 Elsa van Sabben DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Elena van Sabben DNS 4:15,40
    Elsa van Sabben DNS 4:17,70
    Iris van der Giessen DNS 4:58,50
    Julia Egbers DNS 4:01,00


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalHoogPunten totaal
    8 Ilse Wijnands 7,73 11,52 0,92 871
    15 Fenne Ruigrok 7,80 6,64 0,82 681
    18 Liv Fortuin DNS DNS DNS 0
    18 Bente Koppelaar DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Fenne Ruigrok 4:20,38 4:29,50
    11 Ilse Wijnands 4:30,61 4:13,60
    Bente Koppelaar DNS 4:57,80
    Liv Fortuin DNS 4:46,70


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    13 Jessie Schuurman 8,38 8,47 2,54 643


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    10 Jessie Schuurman 2:46,77 2:36,30


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Joy Viskil 8,27 9,79 2,21 622


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Joy Viskil 2:50,23 2:54,00