Vereniging 'Atletiek Vereniging AAA' op '41e Pupillencompetitie StARD (2e wedstrijd)'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Niels Mafait JPA1 60m
  • 10,52
  • Lieke Boshuizen MPA1 60m
  • 10,17
  • Karsten Lems JPA1 60m
  • 10,35
  • Maud van Det MPA2 Kogel
  • 5,60
  • Timon Voogt JPB 1000m
  • 3:58,06
  • Thijs Lagendijk JPA1 60m
  • 10,58
  • Timon Voogt JPB 40m
  • 7,47
  • Maud van Det MPA2 60m
  • 10,20
  • Maud van Det MPA2 Hoog
  • 1,17
  • Maud van Det MPA2 1000m
  • 4:11,70
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    8 Karsten Lems 10,35 17,74 3,37 1103
    11 Thijs Lagendijk 10,58 14,98 3,04 962
    12 Marijn Vliegenthart 11,19 22,72 2,74 936
    13 Niels Mafait 10,52 12,04 3,11 933
    20 Freek Lucas 11,19 7,66 2,96 728


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Marijn Vliegenthart 4:07,93 4:03,90
    5 Karsten Lems 4:11,95 4:06,10
    8 Niels Mafait 4:29,13 ---
    11 Freek Lucas 4:35,64 4:31,10
    16 Thijs Lagendijk 5:01,53 4:46,90


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    18 Jessy Visser 12,58 4,98 0,87 750


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    16 Jessy Visser 5:07,85 4:50,30


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    11 Timon Voogt 7,47 3,30 2,92 970


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Timon Voogt 3:58,06 4:12,10


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    7 Jorrit Lems 8,13 17,18 2,74 878
    14 Stan van Reenen 7,93 8,24 2,39 682
    16 Stein Versteeg 9,00 8,10 2,18 474
    17 Luuk Nugteren 8,96 8,78 1,86 430


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    9 Jorrit Lems 2:33,87 2:44,30
    10 Stan van Reenen 2:35,71 2:26,20
    16 Stein Versteeg 2:56,97 2:46,60
    17 Luuk Nugteren 2:59,91 2:54,30


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    6 Lieke Boshuizen 10,17 14,42 2,80 962
    19 Ilse Buijs 11,44 8,07 2,71 657


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Lieke Boshuizen 4:25,58 4:19,70
    16 Ilse Buijs 4:58,19 4:43,80


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    8 Maud van Det 10,20 5,60 1,17 1296


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Maud van Det 4:11,70 3:59,90


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalHoogPunten totaal
    18 Nikki Klomps DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Nikki Klomps DNS 4:20,30


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    20 Kiki Lucas DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Kiki Lucas DNS 2:47,20