Vereniging 'Fortius' op '41e Pupillencompetitie StARD (2e wedstrijd)'

Prijzen

Thijs Haak
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1360 punten
  • 60 meter   9,9
  • Balwerpen   25,36
  • Verspringen   3,79
Ruben van Roosmalen
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1293 punten
  • 60 meter   10,0
  • Balwerpen   26,37
  • Verspringen   3,48
Luuk Bosveld
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:52,83
Yerne Biesterveld
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:56,95
Milan van Tiggelen
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1514 punten
  • 60 meter   9,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,46
  • Hoogspringen   1,27
Leensey Bilkerdijk
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1261 punten
  • 40 meter   6,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   3,99
  • Verspringen   3,40
Leensey Bilkerdijk
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:55,67
Hugo Vink
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1333 punten
  • 40 meter   7,0
  • Balwerpen   21,68
  • Verspringen   3,59
Floor Muilwijk
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:21,21
Tinus Reif
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 757 punten
  • 40 meter   8,7
  • Balwerpen   15,60
  • Verspringen   2,65
Ilay de Koning
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 733 punten
  • 40 meter   8,5
  • Balwerpen   15,91
  • Verspringen   2,36
Arend Vogelaar
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:38,28
Evy Wessels
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1688 punten
  • 60 meter   9,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,08
  • Hoogspringen   1,32
Chelsia Carlos
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1534 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,42
  • Hoogspringen   1,27
Danine Markesteijn
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:47,57
Novi Hermus
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:51,61
Alyssah Bailey
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1090 punten
  • 40 meter   7,3
  • Balwerpen   19,22
  • Hoogspringen   0,92
Naomi Reiziger
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 874 punten
  • 40 meter   7,8
  • Balwerpen   11,33
  • Verspringen   2,89
Lara-Bo Brand
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 624 punten
  • 40 meter   8,5
  • Balwerpen   11,24
  • Verspringen   2,23
Anne Schoester
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:46,60

Hoogtepunten

Evy Wessels MPA2 Hoog
  • 1,32
  • Chelsia Carlos MPA2 Hoog
  • 1,27
  • Norah de Bruijn MPA2 60m
  • 9,73
  • Leensey Bilkerdijk JPB 40m
  • 6,81
  • Thijs Haak JPA1 60m
  • 9,89
  • Evy Wessels MPA2 60m
  • 9,04
  • Milan van Tiggelen JPA2 60m
  • 9,61
  • Hugo Vink JPC 40m
  • 6,98
  • Danine Markesteijn MPA2 60m
  • 9,51
  • Milan van Tiggelen JPA2 Hoog
  • 1,27
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    1 Thijs Haak 9,89 25,36 3,79 1360
    3 Ruben van Roosmalen 10,00 26,37 3,48 1293
    5 Bas Boshuizen 9,93 22,94 3,33 1230
    6 Yerne Biesterveld 10,10 25,96 3,23 1223
    7 Luuk Bosveld 10,08 17,69 3,53 1174
    14 Ruben Heuseveldt 10,78 19,65 2,53 904
    18 Fedde Brinkman 10,93 12,55 2,61 787
    19 Alexander van Namen 10,72 7,98 2,65 733
    22 Tobias Haak DNS DNS DNS 0
    22 Lukas Mol DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Luuk Bosveld 3:52,83 3:41,50
    2 Yerne Biesterveld 3:56,95 3:55,70
    14 Ruben Heuseveldt 4:56,57 4:41,50
    17 Fedde Brinkman 5:01,57 4:48,20
    18 Alexander van Namen 5:01,69 4:41,30
    Bas Boshuizen DNS 4:12,70
    Lukas Mol DNS 4:27,40
    Ruben van Roosmalen DNS 3:42,80
    Thijs Haak DNS 3:46,70
    Tobias Haak DNS 4:20,70


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    2 Milan van Tiggelen 9,61 6,46 1,27 1514
    8 Maxim van Dorp 10,04 6,72 1,07 1315
    11 Sepp van Dort 10,52 5,49 1,12 1206
    17 Pawel Pukszta 11,34 5,01 0,82 848
    19 Tijn van Driel DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Sepp van Dort 3:54,15 3:49,00
    6 Maxim van Dorp 4:04,62 3:56,90
    14 Milan van Tiggelen 4:46,64 4:30,50
    17 Pawel Pukszta 5:33,54 5:24,20
    Tijn van Driel DNS 4:09,90


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    2 Leensey Bilkerdijk 6,81 3,99 3,40 1261
    5 Sem Schoester 7,45 3,69 3,16 1053
    9 Bram Kähler 7,63 3,56 3,06 988
    10 Timo Kähler 7,75 4,00 3,00 988
    13 Ruben den Dulk 8,30 4,54 2,97 930
    15 Owen Brady 7,64 2,82 2,79 870
    16 Tjarlie Broers 8,24 3,32 2,64 779
    17 Wouter van Balen 8,08 3,80 2,27 770
    20 Luka Alva...z Tusveld 8,11 3,24 2,16 698
    22 Dex van der Laan DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Leensey Bilkerdijk 3:55,67 3:40,90
    8 Bram Kähler 4:14,39 3:58,90
    9 Timo Kähler 4:18,35 4:00,50
    10 Wouter van Balen 4:19,64 4:17,60
    14 Ruben den Dulk 4:23,99 3:53,90
    16 Sem Schoester 4:31,19 4:00,50
    18 Luka Alva...z Tusveld 4:53,44 4:30,30
    20 Owen Brady 5:25,96 4:20,90
    21 Tjarlie Broers 5:58,79 4:46,30
    Dex van der Laan DNS 4:09,70


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Hugo Vink 6,98 21,68 3,59 1333
    4 Timo de Vos 7,93 20,58 3,04 1022
    5 Floor Muilwijk 7,84 16,99 2,88 952
    10 Jayden Jongbloed 8,03 10,49 2,80 793
    11 Rick Thomas 8,38 15,76 2,38 744
    12 Santiago Roelofs 8,30 15,33 2,35 744
    18 Gijs de Folter DNS DNS DNS 0
    18 Yonah Moree DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Floor Muilwijk 2:21,21 2:19,10
    4 Timo de Vos 2:24,80 2:32,90
    5 Hugo Vink 2:28,55 2:17,30
    12 Santiago Roelofs 2:39,68 ---
    13 Jayden Jongbloed 2:46,76 ---
    15 Rick Thomas 2:55,47 2:45,00
    Gijs de Folter DNS 2:23,40
    Yonah Moree DNS 2:33,90


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Tinus Reif 8,64 15,60 2,65 757
    3 Ilay de Koning 8,45 15,91 2,36 733
    4 Thijs de Reus 8,63 19,66 2,09 708
    6 Sjors van der Laan 8,44 9,84 2,60 674
    8 Noah van Bezooijen 9,21 11,18 2,36 545
    9 Koen Gennisse 8,91 12,57 1,99 536
    10 Semme den Engelsman 9,22 11,30 2,28 531
    11 Arend Vogelaar 8,66 7,40 2,23 516
    13 Jesse Schouten 9,86 8,52 2,14 370
    15 Stan van Rooij 9,94 8,23 1,97 320
    16 Lenni Reif 9,85 7,15 1,31 194


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Arend Vogelaar 2:38,28 2:42,50
    4 Ilay de Koning 2:40,95 2:38,90
    5 Sjors van der Laan 2:41,25 2:35,80
    7 Tinus Reif 2:42,59 2:54,20
    8 Semme den Engelsman 2:48,05 ---
    9 Thijs de Reus 2:49,34 2:51,80
    11 Noah van Bezooijen 2:58,47 3:02,20
    12 Koen Gennisse 3:01,99 3:07,50
    14 Lenni Reif 3:15,42 3:26,30
    15 Stan van Rooij 3:24,97 3:24,60
    16 Jesse Schouten 3:30,01 3:38,30


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    7 Nikki de Winter 10,59 15,76 2,89 942
    15 Isha Arnold 11,83 14,54 2,74 740
    18 Kristen Maasdam 11,62 13,25 2,40 675
    21 Rosalie Kloosterman 13,01 15,24 1,97 481
    22 Kaylena de Bruijn DNS DNS DNS 0
    22 Pien Vogelaar DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Nikki de Winter 4:23,43 4:19,60
    13 Isha Arnold 4:29,13 4:24,60
    19 Kristen Maasdam 5:11,65 5:26,50
    Kaylena de Bruijn DNS ---
    Pien Vogelaar DNS 4:32,70
    Rosalie Kloosterman DNS ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Evy Wessels 9,04 7,08 1,32 1688
    2 Chelsia Carlos 9,83 7,42 1,27 1534
    4 Norah de Bruijn 9,73 6,19 1,17 1406
    7 Danine Markesteijn 9,51 5,18 1,07 1304
    9 Danica de Bruijn 10,09 5,30 1,12 1255
    12 Novi Hermus 10,59 5,35 1,07 1151
    16 Janneke Rijsdijk 10,20 4,51 0,87 1002


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Danine Markesteijn 3:47,57 3:38,00
    2 Novi Hermus 3:51,61 3:43,50
    9 Janneke Rijsdijk 4:24,23 4:14,90
    11 Chelsia Carlos 4:27,78 4:16,30
    Danica de Bruijn DNS 4:16,80
    Norah de Bruijn DNF 4:16,10


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalHoogPunten totaal
    3 Alyssah Bailey 7,24 19,22 0,92 1090
    6 Annika Boertje 7,90 15,08 0,97 938
    10 Danita Magermans 7,77 11,72 0,87 830
    12 Lise de Lange 7,97 10,84 0,87 779
    13 Lisa van Schaik 8,31 15,90 0,82 773
    14 Jessica Mijdam 8,68 13,31 0,87 713
    16 Rosa Paling 8,44 10,17 0,82 653
    17 Emma van Twist 8,60 10,53 0,82 636
    18 Reza de Bruijn DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Lise de Lange 4:23,25 5:01,00
    8 Alyssah Bailey 4:26,56 4:13,20
    10 Lisa van Schaik 4:28,04 4:35,50
    12 Rosa Paling 4:44,41 4:32,20
    14 Emma van Twist 5:02,00 5:14,60
    15 Danita Magermans 5:02,48 4:36,80
    16 Annika Boertje 5:02,69 4:31,60
    17 Jessica Mijdam 5:07,15 5:04,00
    Reza de Bruijn DNS 4:28,50


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Naomi Reiziger 7,76 11,33 2,89 874
    5 Aimy de Koning 8,25 15,55 2,72 830
    6 Eline Tuk 8,11 14,73 2,59 813
    8 Danouk Maasdam 8,19 13,45 2,56 772
    11 Bo van Driel 8,10 8,47 2,52 684
    12 Tula Hermus 8,44 11,54 2,35 657
    16 Jill Slotboom 8,78 6,78 2,31 499
    18 Maud van Rooij 9,23 9,26 2,06 444
    19 Lieke van der Putten 9,78 11,27 1,79 364
    20 Amber Jansen DNS DNS DNS 0
    20 Tess van Tour DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Danouk Maasdam 2:38,74 2:35,80
    7 Eline Tuk 2:42,66 2:50,10
    8 Aimy de Koning 2:43,43 2:37,40
    10 Tula Hermus 2:46,77 2:34,10
    13 Bo van Driel 2:50,66 3:09,60
    14 Jill Slotboom 2:56,84 3:06,60
    17 Naomi Reiziger 3:03,81 2:38,40
    18 Maud van Rooij 3:05,60 3:02,80
    19 Lieke van der Putten 3:53,62 ---
    Amber Jansen DNS 2:56,30
    Tess van Tour DNS 3:01,50


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Lara-Bo Brand 8,46 11,24 2,23 624
    6 Elin Wessels 8,74 6,24 2,20 470
    7 Anne Schoester 9,43 6,37 1,99 340
    8 Gemma Doff 10,11 6,13 2,14 287
    9 Loïs Laheij 10,62 5,65 1,75 145
    10 Lisa Grootenboer 11,16 3,98 1,75 73
    11 Roos van Tour DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Anne Schoester 2:46,60 2:55,50
    5 Lara-Bo Brand 3:06,99 3:22,10
    7 Loïs Laheij 3:30,89 3:35,40
    8 Lisa Grootenboer 3:38,46 3:51,00
    Elin Wessels DNS ---
    Gemma Doff DNS ---
    Roos van Tour DNS 3:26,60