Vereniging 'Typhoon' op '41e Pupillencompetitie StARD (2e wedstrijd)'

Prijzen

Tommy Zirkzee
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1170 punten
  • 40 meter   7,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,22
  • Verspringen   3,29
Tom de Bruin
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:53,91
Tommy Zirkzee
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:57,08
Liv-Grete Diem
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1469 punten
  • 60 meter   9,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,09
  • Hoogspringen   1,27
Delphine van der Grijn
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:54,28
Sofie Versteeg
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1140 punten
  • 40 meter   7,3
  • Balwerpen   13,31
  • Hoogspringen   1,12
Sofie Versteeg
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:11,45
Isa Versluis
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:13,64
Loa Diem
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1121 punten
  • 40 meter   7,4
  • Balwerpen   16,18
  • Verspringen   3,33
Noa Rikkelman
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 988 punten
  • 40 meter   7,5
  • Balwerpen   11,77
  • Verspringen   3,16
Noa Rikkelman
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:26,14
Loa Diem
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:30,80

Hoogtepunten

Jesse Zirkzee JPA2 60m
  • 9,97
  • Liv-Grete Diem MPA2 Hoog
  • 1,27
  • Tommy Zirkzee JPB 40m
  • 7,20
  • Annabel Uuldriks MPB 40m
  • 7,31
  • Liv-Grete Diem MPA2 60m
  • 9,75
  • Eloise van der Meijden MPA1 Ver
  • 3,88
  • Yoran Krol JPA2 1000m
  • 3:49,77
  • Sofie Versteeg MPB 40m
  • 7,26
  • Jesse Zirkzee JPA2 Hoog
  • 1,22
  • Luke Verhoeks JPB 40m
  • 7,33
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    9 Bjorn Schaaf 10,98 22,34 3,29 1067
    15 Luuk Marcelissen 11,27 16,40 3,01 889
    16 Christian Klijn 11,44 19,73 2,77 871
    22 Lars van Soest DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Bjorn Schaaf 4:31,89 4:36,10
    10 Luuk Marcelissen 4:34,88 4:35,80
    12 Christian Klijn 4:40,20 4:33,60
    Lars van Soest DNS 4:13,70


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    4 Jesse Zirkzee 9,97 6,83 1,22 1443
    13 Sol Bleuanus 10,54 4,98 1,07 1133
    14 Cas de Wild 11,26 6,00 1,02 1069
    15 Jasper van...ijsbergen 10,87 5,52 0,97 1051
    16 Yoran Krol 11,64 4,17 1,02 901


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Yoran Krol 3:49,77 3:42,20
    8 Jesse Zirkzee 4:10,22 3:59,30
    13 Sol Bleuanus 4:36,17 4:23,10
    15 Jasper van...ijsbergen 4:55,22 4:58,90
    Cas de Wild DNS 4:44,40


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    3 Tommy Zirkzee 7,20 4,22 3,29 1170
    4 Luke Verhoeks 7,33 4,96 3,14 1166
    6 Wouter Hagenaar 7,45 3,73 3,13 1051
    7 Tom de Bruin 7,70 4,46 2,98 1028
    8 Indy de Jong 7,58 3,85 3,07 1023
    12 Ché Bleuanus 7,78 3,60 2,90 932
    14 Atze Alkema 7,71 3,12 2,84 893
    18 Sebastian Jansen 7,95 2,67 2,55 752
    21 Lennert Hokke 8,75 2,90 2,62 663


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tom de Bruin 3:53,91 3:55,20
    3 Tommy Zirkzee 3:57,08 4:10,80
    6 Indy de Jong 4:11,03 4:14,30
    7 Wouter Hagenaar 4:13,96 ---
    11 Luke Verhoeks 4:19,70 4:17,30
    12 Ché Bleuanus 4:20,95 4:03,10
    13 Atze Alkema 4:23,12 4:36,30
    15 Sebastian Jansen 4:28,91 5:00,20
    17 Lennert Hokke 4:43,20 4:31,70


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    8 Sander de Baat 7,95 13,91 2,70 848
    18 Jelle de Haas DNS DNS DNS 0
    18 Jelle Wisgerhof DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Sander de Baat 2:28,58 2:25,40
    Jelle Wisgerhof DNS 2:30,50
    Jelle de Haas DNS 3:24,50


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    14 Emmanuel Colijn 9,72 5,91 2,25 346


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    10 Emmanuel Colijn 2:51,15 2:48,80


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    4 Eloise van...r Meijden 10,49 13,32 3,88 1114
    12 Inge Baaijens 11,32 15,12 2,97 855
    13 Lieke van Asch 11,02 10,55 2,83 783
    20 Nadia Idikel 12,19 8,13 2,29 491


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    12 Inge Baaijens 4:29,08 4:23,00
    14 Eloise van...r Meijden 4:30,13 4:32,30
    15 Lieke van Asch 4:49,41 4:51,50
    17 Nadia Idikel 5:09,42 5:13,60


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    3 Liv-Grete Diem 9,75 6,09 1,27 1469
    11 Delphine v...der Grijn 10,16 4,51 1,07 1155
    13 Pien Rijnhout 10,85 5,47 1,07 1124
    15 Asia van der Haar 11,26 5,53 1,02 1039
    18 Evelia Boustanidi 11,35 4,31 0,92 872


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Delphine v...der Grijn 3:54,28 3:57,10
    7 Pien Rijnhout 4:19,95 4:20,10
    10 Liv-Grete Diem 4:26,97 4:18,70
    12 Asia van der Haar 4:32,84 4:27,50
    14 Evelia Boustanidi 4:43,13 4:52,00


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalHoogPunten totaal
    2 Sofie Versteeg 7,26 13,31 1,12 1140
    4 Annabel Uuldriks 7,31 16,76 0,92 1040
    5 Isa Versluis 7,58 13,14 0,97 964


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Sofie Versteeg 4:11,45 4:12,60
    3 Isa Versluis 4:13,64 4:05,70
    7 Annabel Uuldriks 4:25,30 4:15,10


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Loa Diem 7,36 16,18 3,33 1121
    2 Noa Rikkelman 7,48 11,77 3,16 988
    7 Liss de Wild 8,18 15,04 2,42 773
    14 Eef van de...angenberg 8,68 10,77 2,32 602
    15 Esmée van Leeuwen 9,17 9,09 2,32 501
    17 Lieke den Hartog 9,17 8,45 2,19 461


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Noa Rikkelman 2:26,14 2:23,00
    3 Loa Diem 2:30,80 2:25,50
    9 Liss de Wild 2:44,47 2:44,40
    12 Eef van de...angenberg 2:49,95 2:54,60
    16 Lieke den Hartog 2:59,30 2:58,80
    20 Esmée van Leeuwen 4:16,59 3:11,50


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    5 Sanne Ouwehand 8,79 9,04 2,51 589


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Sanne Ouwehand 3:13,43 3:12,60