Vereniging 'AV Passaat' op '41e Pupillencompetitie StARD (2e wedstrijd)'

Prijzen

Bjarne van Valen
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 4:01,70
Hjalmar van Valen
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1467 punten
  • 60 meter   9,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,11
  • Hoogspringen   1,12
Jesper Mol
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:36,00
Thiemo Ritchi
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:42,76
Kelvin Mol
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1278 punten
  • 40 meter   6,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,39
  • Verspringen   3,22
Twan Gils
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1274 punten
  • 40 meter   7,3
  • Balwerpen   24,87
  • Verspringen   3,42
Jayden Jeras
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1041 punten
  • 40 meter   7,6
  • Balwerpen   19,36
  • Verspringen   2,92
Twan Gils
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:20,54
Jelmer Korteland
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:22,09
Eva Blokland
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1359 punten
  • 60 meter   10,0
  • Balwerpen   26,44
  • Verspringen   3,76
Denise Saly
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1239 punten
  • 60 meter   9,5
  • Balwerpen   13,01
  • Verspringen   3,72
Fien Visser
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1235 punten
  • 60 meter   9,6
  • Balwerpen   16,02
  • Verspringen   3,56
Eva Blokland
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:54,04
Febe Goosens
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1143 punten
  • 40 meter   7,5
  • Balwerpen   21,22
  • Hoogspringen   1,02
Carlijne van der Maarel
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 3:56,28
Nina Blokland
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:23,53
Evanne Mol
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 759 punten
  • 40 meter   7,9
  • Balwerpen   10,03
  • Verspringen   2,53
Evanne Mol
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:49,18

Hoogtepunten

Kelvin Mol JPB 40m
  • 6,71
  • Jasmijn Korevaar MPA2 Hoog
  • 1,22
  • Jesper Mol JPA2 60m
  • 9,57
  • Bjarne van Valen JPA1 60m
  • 9,68
  • Fien Visser MPA1 60m
  • 9,57
  • Joy Smits MPA2 60m
  • 9,65
  • Joy Smits MPA2 Hoog
  • 1,22
  • Hjalmar van Valen JPA2 60m
  • 9,13
  • Denise Saly MPA1 60m
  • 9,44
  • Jesper Mol JPA2 1000m
  • 3:36,00
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    4 Bjarne van Valen 9,68 20,29 3,36 1241
    21 Renzo Korevaar 11,08 8,21 2,57 675
    22 Luuk Boer DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Bjarne van Valen 4:01,70 3:50,10
    7 Renzo Korevaar 4:16,96 4:18,90
    Luuk Boer DNS 5:14,30


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    3 Hjalmar van Valen 9,13 6,11 1,12 1467
    6 Marijn Chapel 10,45 7,76 1,12 1350
    7 Jesper Mol 9,57 5,40 1,12 1345
    9 Thiemo Ritchi 9,94 5,25 1,12 1275
    12 Lucas Bode 11,14 5,51 1,22 1200


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jesper Mol 3:36,00 3:33,00
    2 Thiemo Ritchi 3:42,76 3:40,70
    7 Marijn Chapel 4:07,20 3:48,10
    10 Hjalmar van Valen 4:15,16 4:15,70
    12 Lucas Bode 4:33,19 4:35,60


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    1 Kelvin Mol 6,71 4,39 3,22 1278
    19 Tijl Weterings 8,40 3,27 2,44 710
    22 Merijn Boogaard DNS DNS DNS 0
    22 Kai van Meeteren DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Kelvin Mol 3:59,94 3:40,30
    19 Tijl Weterings 4:55,54 4:47,00
    Kai van Meeteren DNS ---
    Merijn Boogaard DNS 4:43,60


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Twan Gils 7,29 24,87 3,42 1274
    3 Jayden Jeras 7,59 19,36 2,92 1041
    6 Rinze Korevaar 8,07 16,79 2,86 906
    9 Jelmer Korteland 7,96 12,10 2,59 793
    13 Stijn Alma 8,61 10,82 2,72 692
    15 Jurre Chapel 8,77 14,05 2,41 665
    18 Andreas Bode DNS DNS DNS 0
    18 Ravael Tj...Liep Shie DNS DNS DNS 0
    18 Dyaro de Vroomen DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Twan Gils 2:20,54 2:25,00
    3 Jelmer Korteland 2:22,09 2:24,00
    7 Jayden Jeras 2:28,67 2:27,10
    8 Rinze Korevaar 2:31,65 2:34,30
    11 Jurre Chapel 2:37,50 2:44,90
    14 Stijn Alma 2:53,46 2:53,00
    Andreas Bode DNS 2:48,30
    Dyaro de Vroomen DNS 2:25,10
    Ravael Tj...Liep Shie DNS 2:24,70


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    17 Koen Boer DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Koen Boer DNS 3:11,20


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    1 Eva Blokland 9,94 26,44 3,76 1359
    2 Denise Saly 9,44 13,01 3,72 1239
    3 Fien Visser 9,57 16,02 3,56 1235
    8 Femke van der Waal 10,68 14,30 3,03 934
    14 Ingeborg Kegge 11,24 9,76 2,84 742
    22 Linet den Hartog DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Eva Blokland 3:54,04 3:44,20
    4 Femke van der Waal 4:19,04 4:32,20
    9 Fien Visser 4:24,03 4:16,20
    11 Denise Saly 4:27,69 4:12,00
    20 Ingeborg Kegge 5:25,53 5:25,50
    Linet den Hartog DNS 5:44,80


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Joy Smits 9,65 5,10 1,22 1386
    6 Jasmijn Korevaar 10,11 5,00 1,22 1306
    10 Esmee van Dis 10,52 5,29 1,07 1157
    14 Britt van Wijk 10,11 4,16 1,02 1099
    17 Ilana de Veth 10,68 5,10 0,82 938
    19 Mykhaila Boon 12,56 3,25 0,85 607
    20 Janneke den Boer DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Joy Smits 3:59,67 3:53,50
    6 Jasmijn Korevaar 4:16,74 4:12,90
    8 Esmee van Dis 4:22,92 4:17,30
    13 Britt van Wijk 4:40,22 4:23,40
    15 Ilana de Veth 4:59,88 5:29,20
    16 Mykhaila Boon 5:01,04 4:44,20
    Janneke den Boer DNS 4:00,20


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalHoogPunten totaal
    1 Febe Goosens 7,48 21,22 1,02 1143
    7 Yara Ruf 7,80 13,93 0,92 900
    9 Sarah den Boer 8,03 12,12 0,92 830
    11 Carlijne v...er Maarel 7,77 11,14 0,82 783


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Carlijne v...er Maarel 3:56,28 4:07,20
    4 Febe Goosens 4:18,89 3:58,70
    9 Yara Ruf 4:26,58 4:15,00
    13 Sarah den Boer 4:52,16 4:17,20


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    4 Cato Visser 7,73 9,82 2,86 844
    9 Chayenne van Galen 7,85 12,24 2,37 771
    10 Yara Slingerland 8,56 14,14 2,37 689
    20 Nina Blokland DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Nina Blokland 2:23,53 2:20,80
    4 Chayenne van Galen 2:37,00 2:35,30
    5 Cato Visser 2:37,68 2:59,40
    15 Yara Slingerland 2:58,24 2:57,60


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Evanne Mol 7,86 10,03 2,53 759
    4 Fayenne Munten 8,47 7,39 2,47 592


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Evanne Mol 2:49,18 2:44,40
    4 Fayenne Munten 2:59,62 2:57,80