Vereniging 'AV Spirit Oud Beijerland' op '41e Pupillencompetitie StARD (1e wedstrijd)'

Prijzen

Raf Malais
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1370 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten   5,82
  • Hoogspringen   1,12
Raf Malais
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:42,52
Merijn Laban
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1467 punten
  • 60 meter   9,5
  • Balwerpen   28,82
  • Verspringen   3,73
Roan van Veen
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:45,75
Olivier van Gelder
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:34,47
Fenne Viskil
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1076 punten
  • 60 meter   10,5
  • Kogelstoten   4,04
  • Hoogspringen   1,07
Tamara Koedam
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:55,62
Claudia Klootwijk
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 4:03,27
Ilse Wijnands
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:13,57
Joy Viskil
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:55,75

Hoogtepunten

Raf Malais JPA1 1000m
  • 3:42,52
  • Julia Egbers MPA2 Ver
  • 3,52
  • Liv Fortuin MPB 40m
  • 7,49
  • Raf Malais JPA1 60m
  • 9,58
  • Tamara Koedam MPA1 60m
  • 10,27
  • Tamara Koedam MPA1 1000m
  • 3:55,62
  • Roan van Veen JPA2 1000m
  • 3:45,75
  • Merijn Laban JPA2 60m
  • 9,42
  • Bente Koppelaar MPB 40m
  • 7,53
  • Kevin van Boxtel JPA1 60m
  • 9,76
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Raf Malais 9,58 5,82 1,12 1370
    4 Kevin van Boxtel 9,76 5,32 1,12 1309
    9 Luca Barberis 10,72 5,14 0,97 1046
    18 Tim Heuders 11,18 3,12 1,02 871


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Raf Malais 3:42,52 3:35,00
    8 Tim Heuders 4:13,27 4:19,00
    11 Kevin van Boxtel 4:21,22 4:20,00
    12 Luca Barberis 4:28,93 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    1 Merijn Laban 9,42 28,82 3,73 1467
    6 Roan van Veen 10,15 18,94 3,74 1223
    12 Kick Bakhuizen 10,91 18,28 3,19 999


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Roan van Veen 3:45,75 3:51,00
    4 Merijn Laban 3:52,72 3:46,00
    7 Kick Bakhuizen 4:12,20 4:00,00


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    15 Valentijn Agterberg 8,85 11,31 2,30 584
    17 Jack Hulhoven 9,17 10,87 2,29 530


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    18 Valentijn Agterberg 2:54,70 ---
    20 Jack Hulhoven 3:30,03 2:48,66


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    6 Bram van Gelder 8,91 7,16 2,37 502
    7 Olivier van Gelder 9,31 8,95 2,34 484
    10 Duco van Leeuwen 9,51 10,18 1,90 397
    11 Jelmer Klootwijk 9,52 8,21 1,98 371


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Olivier van Gelder 2:34,47 ---
    4 Jelmer Klootwijk 2:39,67 4:00,00
    6 Duco van Leeuwen 2:46,59 ---
    15 Bram van Gelder 3:50,05 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    3 Fenne Viskil 10,46 4,04 1,07 1076
    6 Tamara Koedam 10,27 3,16 1,02 997
    10 Claudia Klootwijk 11,16 3,35 0,97 856
    13 Kim Pegels 11,04 2,89 0,97 831
    21 Esmee Boot DNS DNS DNS 0
    21 Valerie Holleman DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Tamara Koedam 3:55,62 4:08,00
    3 Claudia Klootwijk 4:03,27 4:00,00
    4 Fenne Viskil 4:11,97 4:23,00
    5 Kim Pegels 4:19,22 4:20,00
    Esmee Boot DNS 5:14,00
    Valerie Holleman DNS 4:16,00


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    14 Julia Egbers 10,85 15,43 3,52 1029
    16 Elsa van Sabben 11,15 10,92 3,04 816
    18 Elena van Sabben 11,31 9,89 3,09 786
    19 Iris van der Giessen 11,28 8,89 2,98 748


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Elena van Sabben 4:15,44 4:30,00
    12 Julia Egbers 4:16,58 4:01,00
    14 Elsa van Sabben 4:17,70 4:25,00
    20 Iris van der Giessen 4:58,54 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    4 Liv Fortuin 7,49 4,04 3,06 1052
    6 Bente Koppelaar 7,53 3,84 2,83 983
    11 Ilse Wijnands 7,97 3,65 2,56 835
    17 Fenne Ruigrok 7,66 2,05 2,28 689


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Ilse Wijnands 4:13,57 2:28,00
    7 Fenne Ruigrok 4:29,47 2:46,00
    13 Liv Fortuin 4:46,70 2:29,00
    15 Bente Koppelaar 4:57,77 2:42,00


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    14 Jessie Schuurman 8,47 6,67 2,41 562


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Jessie Schuurman 2:36,33 3:04,39


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    5 Joy Viskil 8,49 5,03 2,09 453


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Joy Viskil 2:55,75 2:54,00