Vereniging 'Atletiek Vereniging AAA' op '41e Pupillencompetitie StARD (1e wedstrijd)'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Thijs Lagendijk JPA1 Hoog
  • 1,07
  • Thijs Lagendijk JPA1 60m
  • 10,46
  • Maud van Det MPA2 60m
  • 10,21
  • Timon Voogt JPB 40m
  • 7,79
  • Marijn Vliegenthart JPA1 1000m
  • 4:03,87
  • Marijn Vliegenthart JPA1 Hoog
  • 1,12
  • Maud van Det MPA2 1000m
  • 3:59,95
  • Lieke Boshuizen MPA1 60m
  • 10,67
  • Lieke Boshuizen MPA1 Hoog
  • 1,02
  • Maud van Det MPA2 Ver
  • 3,51
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    8 Marijn Vliegenthart 10,81 4,45 1,12 1096
    11 Thijs Lagendijk 10,46 3,07 1,07 998
    16 Karsten Lems 10,68 3,09 0,97 896
    22 Freek Lucas 11,69 2,97 0,87 688
    24 Niels Mafait DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Marijn Vliegenthart 4:03,87 ---
    6 Karsten Lems 4:06,09 ---
    17 Thijs Lagendijk 4:46,92 ---
    18 Freek Lucas 4:50,76 4:31,13
    Niels Mafait DNS ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    17 Jessy Visser 12,40 8,85 2,30 488


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    14 Jessy Visser 5:12,90 4:50,28


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalHoogPunten totaal
    11 Timon Voogt 7,79 14,35 0,92 909


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Timon Voogt 4:12,09 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    9 Stan van Reenen 8,12 10,50 2,53 724
    11 Jorrit Lems 8,30 15,82 1,95 672
    19 Luuk Nugteren 9,16 7,54 1,96 396
    20 Stein Versteeg 9,34 7,11 1,80 331


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    7 Stan van Reenen 2:26,18 2:43,07
    11 Jorrit Lems 2:44,30 ---
    13 Stein Versteeg 2:46,56 ---
    16 Luuk Nugteren 2:54,31 3:09,66


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Lieke Boshuizen 10,67 4,20 1,02 1023
    19 Ilse Buijs 11,83 1,95 0,82 536


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Lieke Boshuizen 4:19,66 4:48,63
    13 Ilse Buijs 4:43,83 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    8 Maud van Det 10,21 15,76 3,51 1120


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Maud van Det 3:59,95 4:02,12


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    14 Nikki Klomps 8,28 3,64 2,30 731


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Nikki Klomps 4:43,69 4:20,28


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    17 Kiki Lucas 9,16 7,00 2,13 417


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    11 Kiki Lucas 2:47,23 3:04,49