Vereniging 'Typhoon' op '41e Pupillencompetitie StARD (1e wedstrijd)'

Prijzen

Indy de Jong
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1095 punten
  • 40 meter   7,4
  • Balwerpen   19,27
  • Hoogspringen   0,97
Tom de Bruin
  • Jongens Pupil B - 1000m - 4:03,76
Eloise van der Meijden
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1217 punten
  • 60 meter   10,4
  • Kogelstoten   5,39
  • Hoogspringen   1,12
Liv-Grete Diem
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1345 punten
  • 60 meter   9,9
  • Balwerpen   23,78
  • Verspringen   3,77
Sofie Versteeg
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1059 punten
  • 40 meter   7,4
  • Kogelstoten   4,42
  • Verspringen   2,78
Isa Versluis
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:05,75
Sofie Versteeg
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:12,59
Loa Diem
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1002 punten
  • 40 meter   7,6
  • Balwerpen   12,62
  • Verspringen   3,20
Noa Rikkelman
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 828 punten
  • 40 meter   7,8
  • Balwerpen   10,46
  • Verspringen   2,75
Loa Diem
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:25,51
Noa Rikkelman
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:34,51
Sanne Ouwehand
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 596 punten
  • 40 meter   8,7
  • Balwerpen   10,73
  • Verspringen   2,27

Hoogtepunten

Jasper van Rijsbergen JPA2 60m
  • 10,32
  • Liv-Grete Diem MPA2 60m
  • 9,83
  • Sofie Versteeg MPB 40m
  • 7,32
  • Indy de Jong JPB 40m
  • 7,40
  • Liv-Grete Diem MPA2 Ver
  • 3,77
  • Jesse Zirkzee JPA2 Bal
  • 28,25
  • Tommy Zirkzee JPB 40m
  • 7,41
  • Luke Verhoeks JPB 40m
  • 7,52
  • Loa Diem MPC 40m
  • 7,53
  • Delphine van der Grijn MPA2 Ver
  • 3,60
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    12 Bjorn Schaaf 11,34 4,38 1,07 988
    13 Luuk Marcelissen 11,32 4,78 0,97 945
    14 Lars van Soest 11,26 4,46 0,97 929
    15 Christian Klijn 11,21 3,98 0,97 900


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Lars van Soest 4:13,74 4:30,73
    13 Christian Klijn 4:33,58 4:35,09
    14 Luuk Marcelissen 4:35,81 ---
    16 Bjorn Schaaf 4:36,12 4:35,54


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    8 Jesse Zirkzee 10,63 28,25 3,31 1191
    10 Jasper van...ijsbergen 10,32 18,83 3,23 1095
    13 Sol Bleuanus 10,72 15,35 3,27 995
    15 Cas de Wild 12,01 20,02 2,84 825
    18 Yoran Krol DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Sol Bleuanus 4:24,97 4:23,06
    12 Jesse Zirkzee 4:35,46 3:59,30
    16 Jasper van...ijsbergen 5:30,43 4:58,95
    17 Cas de Wild 5:34,41 4:44,35
    Yoran Krol DNS 3:42,20


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalHoogPunten totaal
    3 Indy de Jong 7,40 19,27 0,97 1095
    4 Tommy Zirkzee 7,41 15,86 1,02 1079
    8 Tom de Bruin 7,73 18,68 0,87 951
    10 Luke Verhoeks 7,52 17,24 0,82 931
    13 Sebastian Jansen 8,27 14,00 0,97 859
    14 Ché Bleuanus 7,96 10,93 0,92 820
    15 Atze Alkema 7,90 10,21 0,82 742
    19 Lennert Hokke 9,21 10,82 0,82 558
    22 Wouter Hagenaar DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tom de Bruin 4:03,76 3:55,20
    6 Tommy Zirkzee 4:10,82 2:17,05
    7 Ché Bleuanus 4:11,96 4:03,10
    9 Indy de Jong 4:14,27 2:20,02
    10 Luke Verhoeks 4:17,32 ---
    12 Lennert Hokke 4:31,74 ---
    14 Atze Alkema 4:36,28 ---
    17 Sebastian Jansen 5:00,17 ---
    Wouter Hagenaar DNS ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    7 Sander de Baat 8,26 12,74 2,56 749
    14 Jelle de Haas 9,17 15,67 2,24 604
    16 Jelle Wisgerhof 8,55 7,13 2,41 561


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Sander de Baat 2:25,42 ---
    8 Jelle Wisgerhof 2:30,48 ---
    19 Jelle de Haas 3:24,52 ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    12 Emmanuel Colijn 9,74 6,91 1,97 313


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    7 Emmanuel Colijn 2:48,81 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    2 Eloise van...r Meijden 10,39 5,39 1,12 1217
    11 Lieke van Asch 11,02 3,48 0,92 849
    16 Inge Baaijens 11,61 3,18 0,82 679
    18 Nadia Idikel 12,51 2,74 0,82 545


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Inge Baaijens 4:23,04 4:24,28
    10 Eloise van...r Meijden 4:39,55 4:32,30
    14 Lieke van Asch 4:51,51 4:58,85
    16 Nadia Idikel 5:13,60 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    3 Liv-Grete Diem 9,83 23,78 3,77 1345
    10 Delphine v...der Grijn 10,38 14,60 3,60 1095
    17 Asia van der Haar 11,91 15,04 3,05 803
    20 Evelia Boustanidi 12,20 10,97 2,48 586
    22 Pien Rijnhout DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Delphine v...der Grijn 3:57,05 4:01,30
    15 Liv-Grete Diem 4:18,75 4:34,60
    17 Asia van der Haar 4:50,86 4:27,46
    19 Evelia Boustanidi 4:55,25 4:52,04
    Pien Rijnhout DNS 4:20,09


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    3 Sofie Versteeg 7,32 4,42 2,78 1059
    5 Isa Versluis 7,61 3,73 3,20 1034
    9 Annabel Uuldriks 8,18 3,63 2,99 885


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Isa Versluis 4:05,75 2:19,60
    2 Sofie Versteeg 4:12,59 ---
    18 Annabel Uuldriks 5:43,69 4:15,10


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Loa Diem 7,53 12,62 3,20 1002
    3 Noa Rikkelman 7,77 10,46 2,75 828
    11 Eef van de...angenberg 8,85 11,31 2,45 614
    12 Liss de Wild 8,37 11,08 2,12 613
    16 Lieke den Hartog 9,18 8,79 2,23 476
    20 Esmée van Leeuwen 9,10 8,03 1,80 383


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Loa Diem 2:25,51 ---
    3 Noa Rikkelman 2:34,51 2:23,04
    10 Liss de Wild 2:44,38 3:01,25
    12 Eef van de...angenberg 2:54,64 ---
    16 Lieke den Hartog 2:58,77 ---
    21 Esmée van Leeuwen 3:11,54 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Sanne Ouwehand 8,64 10,73 2,27 596


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Sanne Ouwehand 3:12,59 3:21,84