Vereniging 'AV Heerenveen' op 'Nelli Cooman Games'

Prijzen

Rutger Hoekstra
  • Jongens Junior C - 100m - 13,00
Rutger Hoekstra
  • Jongens Junior C - Discus - 38,34
Rutger Hoekstra
  • Jongens Junior C - Speer - 35,44
Rutger Hoekstra
  • Jongens Junior C - Ver - 4,84
Ziggy Veldman
  • Jongens Junior D - 80m - 11,15
Ziggy Veldman
  • Jongens Junior D - 80m_f - 11,19
Ziggy Veldman
  • Jongens Junior D - Discus - 24,03
Jan Elsinga
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,25
Ziggy Veldman
  • Jongens Junior D - Ver - 4,45
Liam de Lang
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1691 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:44,2
  • Balwerpen   25,34
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   3,14
Ruth Zijlstra
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,32

Hoogtepunten

Sanne Pultrum MPA2 Hoog
  • 1,15
  • Liam de Lang JPC Ver
  • 3,14
  • Liam de Lang JPC Hoog
  • 0,95
  • Sanne Pultrum MPA2 1000m
  • 3:43,11
  • Norah Keijzer MPA2 1000m
  • 3:53,41
  • Sanne Pultrum MPA2 60m
  • 10,08
  • Liam de Lang JPC 40m
  • 7,31
  • Liam de Lang JPC Bal
  • 25,34
  • Liam de Lang JPC 600m
  • 2:44,19
  • Norah Keijzer MPA2 60m
  • 10,25
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Rutger Hoekstra 13,00 +0.7 m/s12,82


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Rutger Hoekstra 38,34 ---


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    2 Rutger Hoekstra 35,44 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Rutger Hoekstra 4,84 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    3 Ziggy Veldman 11,15Q +1.1 m/s11,00


    Jongens Junior D - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    3 Ziggy Veldman 11,19 +2.2 m/s11,15


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Jan Elsinga 3:35,12 3:36,00


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Ziggy Veldman 24,03 13,34


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Jan Elsinga 1,25 1,25


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Ziggy Veldman 4,45 m/s5,02
    6 Jan Elsinga 3,84 m/s3,90


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
    3 Liam de Lang 7,31 2:44,19 25,34 0,95 3,14 1691


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Lisanne de Haan DNS ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Lisanne de Haan DNS ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Lisanne de Haan DNS ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    6 Ruth Zijlstra 8,90Q +1.6 m/s9,00
    16 Nanou Hofmann 9,49 +1.6 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    9 Ruth Zijlstra 9,05 +1.3 m/s8,90


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Ruth Zijlstra 1:54,45 1:58,97


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Nanou Hofmann DNS ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    6 Nanou Hofmann 9,27 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Ruth Zijlstra 4,32 m/s4,03


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    6 Sanne Pultrum 10,08 3:43,11 6,22 1,15 3,38 2234
    13 Norah Keijzer 10,25 3:53,41 6,28 1,00 3,46 2063
    18 Elisabeth de Haan DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    17 Lois Richardson DNS DNS DNS DNS DNS 0