Vereniging 'AV Jahn II' op 'Nelli Cooman Games'

Prijzen

Stijn Wilting
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,40
Annabel Paul
  • Meisjes Junior C - 600m - 1:44,69
Annabel Paul
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,55
Anna-Romee van der Spoel
  • Meisjes Junior D - Discus - 27,34
Anna-Romee van der Spoel
  • Meisjes Junior D - Kogel - 12,31
Anna-Romee van der Spoel
  • Meisjes Junior D - Speer - 30,95

Hoogtepunten

Sander Meijer JPB 40m
  • 7,95
  • Rowan Wiechers JPA2 Kogel
  • 5,18
  • Ties Beens JPA2 Kogel
  • 5,14
  • Nienke Hoen MPA1 60m
  • 10,94
  • Kirsten Wever MPB 40m
  • 8,03
  • Cristian van den Bossche JPA1 60m
  • 10,51
  • Suzanne de Jong MPA1 60m
  • 10,61
  • Suzanne de Jong MPA1 Hoog
  • 1,10
  • Remco Germs JPC 40m
  • 7,91
  • Suzanne de Jong MPA1 Kogel
  • 5,23
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    6 Gerben Heis AV Jahn II 14,52 +0.7 m/s---


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    5 Stijn Wilting AV Jahn II 23,82 ---
    6 Loek Sijpkes AV Jahn II 22,64 ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    4 Loek Sijpkes AV Jahn II 8,10 ---
    5 Stijn Wilting AV Jahn II 7,80 ---


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam SpeerOBP
    8 Loek Sijpkes AV Jahn II 20,37 ---
    9 Gerben Heis AV Jahn II 20,28 ---
    10 Stijn Wilting AV Jahn II 18,12 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    2 Stijn Wilting AV Jahn II 1,40 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    6 Stijn Wilting AV Jahn II 4,09 m/s---
    7 Gerben Heis AV Jahn II 3,83 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam 80m QOBP
    6 Damian van Haasen AV Jahn II 11,76 +2.2 m/sQ---
    8 Léon Wever AV Jahn II 12,01 +2.2 m/sQ---
    14 Niels Wever AV Jahn II 12,69 +2.2 m/s----
    15 Daniël de Jong AV Jahn II 13,43 +2.2 m/s----
    17 Darriën Depenbrock AV Jahn II 13,81 +2.2 m/s----


    Jongens Junior D - 80 meter finale

    # Naam 80m_f OBP
    6 Damian van Haasen AV Jahn II 11,92 +2.2 m/s11,76
    8 Léon Wever AV Jahn II 12,25 +2.2 m/s12,01


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    7 Léon Wever AV Jahn II 3:44,87 ---
    8 Damian van Haasen AV Jahn II 3:46,44 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAC'61, Toppers D AAC `61 - JJD 4 45,64 3
    2 De Sprinters van Aquilo AV Aquilo - JJD 4 48,08 2
    3 Jahn II Superstars AV Jahn II - JJD 4 49,15 1


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    6 Darriën Depenbrock AV Jahn II 11,92 11,05


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    4 Rick Jan Wiechers AV Jahn II 5,27 ---
    5 Daniël de Jong AV Jahn II 5,06 ---
    6 Darriën Depenbrock AV Jahn II 4,72 4,92
    7 Niels Wever AV Jahn II 4,33 ---


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam SpeerOBP
    6 Darriën Depenbrock AV Jahn II 14,56 13,33
    7 Niels Wever AV Jahn II 13,73 ---
    9 Rick Jan Wiechers AV Jahn II 12,13 ---


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    5 Darriën Depenbrock AV Jahn II 1,00 1,05
    6 Daniël de Jong AV Jahn II 1,00 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    5 Damian van Haasen AV Jahn II 3,87 m/s---
    7 Léon Wever AV Jahn II 3,60 m/s---
    10 Rick Jan Wiechers AV Jahn II 3,22 m/s---
    11 Darriën Depenbrock AV Jahn II 2,97 m/s3,22
    12 Daniël de Jong AV Jahn II 2,93 m/s---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    9 Cristian v...n Bossche AV Jahn II 10,51 4:17,62 4,52 0,85 2,85 1567


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    13 Ties Beens AV Jahn II 11,70 4:27,70 5,14 1,00 2,68 1497
    16 Rowan Wiechers AV Jahn II 13,66 5:22,96 5,18 0,95 2,14 989
    17 Milan Joost AV Jahn II 10,96 4:49,95 3,45 DNS DNS 785


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    14 Sander Meijer AV Jahn II 7,95 4:29,56 3,93 0,90 2,72 1449
    19 Robbin Brouwer AV Jahn II DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
    10 Roan Hulshof AV Jahn II 8,16 2:36,35 20,88 0,75 2,54 1261
    23 Remco Germs AV Jahn II 7,91 DNS DNS DNS 2,36 563


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam 80m QOBP
    5 Annabel Paul AV Jahn II 10,79 +0.9 m/sQ11,22
    12 Inge-Esmee Drent AV Jahn II 12,19 +0.9 m/s----


    Meisjes Junior C - 80 meter finale

    # Naam 80m_f OBP
    4 Annabel Paul AV Jahn II 10,61 +3.3 m/s10,79


    Meisjes Junior C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    2 Annabel Paul AV Jahn II 1:44,69 1:47,62


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    2 Annabel Paul AV Jahn II 1,55 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    10 Inge-Esmee Drent AV Jahn II 3,65 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam 60m QOBP
    7 Hannah Moll AV Jahn II 8,92 +2.1 m/sQ---
    13 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 9,42 +2.1 m/sq---
    25 Helen de Vries AV Jahn II 10,38 +2.1 m/s----


    Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hf QOBP
    7 Hannah Moll AV Jahn II 8,87 +2.1 m/sq8,92
    11 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 9,19 +2.1 m/s-9,42


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam 60m_f OBP
    6 Hannah Moll AV Jahn II 8,90 +2.7 m/s8,87


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    2 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 27,34 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    1 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 12,31 ---
    4 Hannah Moll AV Jahn II 11,36 ---
    14 Carleen Trip AV Jahn II 6,77 ---
    17 Helen de Vries AV Jahn II 5,07 ---


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam SpeerOBP
    1 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 30,95 ---
    12 Helen de Vries AV Jahn II 8,45 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    11 Carleen Trip AV Jahn II 0,90 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    4 Hannah Moll AV Jahn II 4,16 m/s---
    17 Helen de Vries AV Jahn II 3,18 m/s---
    18 Carleen Trip AV Jahn II 2,58 m/s---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    6 Suzanne de Jong AV Jahn II 10,61 4:17,98 5,23 1,10 3,12 1839
    9 Rachida Moussa AV Jahn II 11,01 4:46,26 4,18 1,00 2,81 1470
    11 Nienke Hoen AV Jahn II 10,94 4:48,44 3,05 0,95 2,68 1319
    13 Marith Stel AV Jahn II 11,76 4:47,77 4,60 0,90 2,28 1227


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    8 Kirsten Wever AV Jahn II 8,03 4:20,32 3,14 1,00 2,81 1500


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
    6 Yinthe Stel AV Jahn II 8,63 2:42,46 12,35 0,70 2,19 910
    7 Marlisa Wiechers AV Jahn II 8,84 2:44,38 8,85 0,80 2,19 874