Vereniging 'AV Horror Sneek' op 'Nelli Cooman Games'

Prijzen

Jilke Oswald
  • Jongens Junior D - Speer - 20,28
Daan Jaarsma
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2602 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:48,0
  • Kogelstoten   7,08
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   3,91
Jari Heppener
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1940 punten
  • 40 meter   7,2
  • 600 meter   2:06,6
  • Balwerpen   20,32
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   3,25
Baudien Venema
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,42
Baudien Venema
  • Meisjes Junior D - 60m_hf - 8,48
Baudien Venema
  • Meisjes Junior D - 60m_f - 8,39
Femke Yska
  • Meisjes Junior D - 600m - 1:49,25
Noortje Sieperda
  • Meisjes Junior D - Discus - 24,72
Tess Jaarsma
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,24
Anthe Troost
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2508 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   3:45,4
  • Kogelstoten   7,16
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   4,03

Hoogtepunten

Anthe Troost MPA2 Hoog
  • 1,20
  • Jari Heppener JPC 40m
  • 7,12
  • Daan Jaarsma JPA1 60m
  • 9,51
  • Jiri Heppener JPA2 Hoog
  • 1,25
  • Anthe Troost MPA2 1000m
  • 3:45,32
  • Daan Jaarsma JPA1 Hoog
  • 1,35
  • Anthe Troost MPA2 60m
  • 9,67
  • Milou Sieperda MPA2 Kogel
  • 8,43
  • Jiri Heppener JPA2 60m
  • 9,70
  • Anthe Troost MPA2 Ver
  • 4,03
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    13 Jilke Oswald 12,41 +1.1 m/s---


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    3 Jilke Oswald 20,28 23,00


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    4 Jilke Oswald 4,07 m/s4,33


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    2 Daan Jaarsma 9,51 3:47,98 7,08 1,35 3,91 2602


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    5 Jiri Heppener 9,70 3:41,88 6,74 1,25 3,57 2444
    8 Sander de Haan 9,85 4:19,49 6,16 1,05 3,62 2066


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
    1 Jari Heppener 7,12 2:06,56 20,32 0,90 3,25 1940


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Baudien Venema 8,42Q +2.1 m/s8,38
    14 Noortje Sieperda 9,44q +1.6 m/s9,18
    21 Annamarijn... Ginneken 9,78 +1.6 m/s10,00


    Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    1 Baudien Venema 8,48Q +1.3 m/s8,42
    14 Noortje Sieperda 9,37 +1.3 m/s9,44


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam Res OBP
    1 Baudien Venema 8,39 +2.7 m/s8,48


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Femke Yska 1:49,25 1:52,68
    5 Tess Jaarsma 2:00,15 1:59,35


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Horror girls AV Horror Sneek - MJD 4 33,43 2
    2 Gemzen Girls AV De Gemzen - MJD 4 34,08 1


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    3 Noortje Sieperda 24,72 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    8 Tess Jaarsma 8,33 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Annamarijn... Ginneken 1,35 1,30


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    3 Tess Jaarsma 4,24 m/s---
    15 Annamarijn... Ginneken 3,33 m/s3,58
    Noortje Sieperda DNS ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    5 Jara Heppener 10,40 4:04,14 4,50 1,10 3,21 1896


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    3 Anthe Troost 9,67 3:45,32 7,16 1,20 4,03 2508
    9 Milou Sieperda 10,29 4:35,44 8,43 1,15 3,57 2129