Vereniging 'AAC `61' op 'Nelli Cooman Games'

Prijzen

Sweder Visser
  • Jongens Junior C - 1000m - 2:58,83
Valenciano Roffel
  • Jongens Junior D - 80m - 11,00
Valenciano Roffel
  • Jongens Junior D - 80m_f - 10,92
Jelmer Rensing
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:19,09
Ate Clobus
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:24,54
Tim Duker
  • Jongens Junior D - Discus - 18,75
Tim Duker
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,02
Mike Berends
  • Jongens Junior D - Kogel - 6,75
Mike Berends
  • Jongens Junior D - Speer - 24,11
Mike Berends
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Valenciano Roffel
  • Jongens Junior D - Ver - 4,11
Thomas Berends
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2387 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   3:49,3
  • Kogelstoten   7,02
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,67
Bram Kornelis
  • Jongens Racerunners Junioren - 60m - 16,50
Bram Kornelis
  • Jongens Racerunners Junioren - 100m - 27,19
Bram Kornelis
  • Jongens Racerunners Junioren - 200m - 54,65
Rozemarie Fokkema
  • Meisjes Junior C - Discus - 28,32
Amber Slomp
  • Meisjes Junior C - Discus - 25,91
Rozemarie Fokkema
  • Meisjes Junior C - Kogel - 11,06
Rozemarie Fokkema
  • Meisjes Junior C - Speer - 26,31
Lotte Slomp
  • Meisjes Junior D - Speer - 23,66
Samarijn Pluijmert
  • Meisjes Junior D - Speer - 19,05
Suze Driel
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 2011 punten
  • 40 meter   7,5
  • 1000 meter   4:14,5
  • Kogelstoten   4,94
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,30
Lyona Bleijie
  • Meisjes Racerunners Pupillen - 60m - 17,42
Lyona Bleijie
  • Meisjes Racerunners Pupillen - 100m - 28,66
Lyona Bleijie
  • Meisjes Racerunners Pupillen - 200m - 1:00,48

Hoogtepunten

Suze Driel MPB Ver
  • 3,30
  • Thomas Berends JPA1 60m
  • 10,03
  • Lieke Ottevanger MPB 40m
  • 7,27
  • Suze Driel MPB Hoog
  • 1,20
  • Tim Elferink JPA2 60m
  • 9,31
  • Thomas Berends JPA1 Hoog
  • 1,25
  • Tim Elferink JPA2 Ver
  • 3,77
  • Tim Elferink JPA2 Kogel
  • 7,96
  • Suze Driel MPB 40m
  • 7,45
  • Eva-Sofie Elferink MPA1 60m
  • 10,58
  •  

    Jongens Junior C - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    1 Sweder Visser AAC `61 2:58,83 3:02,00


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam 80m QOBP
    2 Valenciano Roffel AAC `61 11,00 +1.4 m/sQ---
    4 Mike Berends AAC `61 11,45 +1.4 m/sQ---


    Jongens Junior D - 80 meter finale

    # Naam 80m_f OBP
    2 Valenciano Roffel AAC `61 10,92 +2.2 m/s11,00
    5 Mike Berends AAC `61 11,47 +2.2 m/s11,45


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    1 Jelmer Rensing AAC `61 3:19,09 3:18,53
    3 Ate Clobus AAC `61 3:24,54 3:29,51
    5 Aris Remmerde AAC `61 3:33,51 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAC'61, Toppers D AAC `61 - JJD 4 45,64 3
    2 De Sprinters van Aquilo AV Aquilo - JJD 4 48,08 2
    3 Jahn II Superstars AV Jahn II - JJD 4 49,15 1


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    3 Tim Duker AAC `61 18,75 ---
    4 Mike Berends AAC `61 18,12 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    2 Tim Duker AAC `61 8,02 ---
    3 Mike Berends AAC `61 6,75 ---


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam SpeerOBP
    1 Mike Berends AAC `61 24,11 ---


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    2 Mike Berends AAC `61 1,40 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    3 Valenciano Roffel AAC `61 4,11 m/s---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    3 Thomas Berends AAC `61 10,03 3:49,26 7,02 1,25 3,67 2387
    7 Olav Clobus AAC `61 11,20 4:17,64 5,93 1,00 2,92 1695


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    9 Tim Elferink AAC `61 9,31 DNS 7,96 1,10 3,77 1999


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    12 Yuri van 't Hoog AAC `61 7,95 4:11,17 3,59 0,95 2,57 1504


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
    25 Samuel Sturing AAC `61 DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Racerunners Junioren - 60 meter

    # Naam 60m OBP
    2 Bram Kornelis AAC `61 16,50 +1.8 m/s---


    Jongens Racerunners Junioren - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    1 Bram Kornelis AAC `61 27,19 +1.5 m/s---


    Jongens Racerunners Junioren - 200 meter

    # Naam 200m OBP
    1 Bram Kornelis AAC `61 54,65 +2.6 m/s---


    Meisjes Junior C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    8 Elin Slagt AAC `61 2:12,51 ---


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    2 Rozemarie Fokkema AAC `61 28,32 29,56
    3 Amber Slomp AAC `61 25,91 26,65
    6 Caya van der Mei AAC `61 20,45 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    1 Rozemarie Fokkema AAC `61 11,06 10,97
    6 Amber Slomp AAC `61 8,61 8,85
    10 Caya van der Mei AAC `61 7,28 ---


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam SpeerOBP
    2 Rozemarie Fokkema AAC `61 26,31 27,68
    5 Caya van der Mei AAC `61 20,48 ---
    7 Amber Slomp AAC `61 19,19 20,30


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam 60m QOBP
    4 Lotte Slomp AAC `61 8,75 +0.3 m/sQ8,81
    9 Samarijn Pluijmert AAC `61 8,98 +0.3 m/sQ---
    20 Celine Dijkstra AAC `61 9,66 +0.3 m/s----


    Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hf QOBP
    5 Lotte Slomp AAC `61 8,81 +1.3 m/sQ8,75
    12 Samarijn Pluijmert AAC `61 9,20 +1.3 m/s-8,98


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam 60m_f OBP
    4 Lotte Slomp AAC `61 8,72 +2.7 m/s8,81


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Celine Dijkstra AAC `61 DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Horror girls AV Horror Sneek - MJD 4 33,43 2
    2 Gemzen Girls AV De Gemzen - MJD 4 34,08 1


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    5 Lotte Slomp AAC `61 20,42 15,86
    7 Celine Dijkstra AAC `61 18,61 ---
    8 Samarijn Pluijmert AAC `61 16,53 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    5 Lotte Slomp AAC `61 11,07 9,51
    7 Celine Dijkstra AAC `61 8,39 ---


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam SpeerOBP
    2 Lotte Slomp AAC `61 23,66 24,63
    3 Samarijn Pluijmert AAC `61 19,05 ---
    5 Celine Dijkstra AAC `61 17,78 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    9 Celine Dijkstra AAC `61 3,75 m/s---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    10 Eva-Sofie Elferink AAC `61 10,58 DNS 5,14 0,95 3,11 1391


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Suze Driel AAC `61 7,45 4:14,43 4,94 1,20 3,30 2011
    7 Lieke Ottevanger AAC `61 7,27 4:49,49 3,20 0,90 3,09 1522


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
    4 Ilse Clobus AAC `61 8,37 2:27,15 9,28 0,75 2,37 1066


    Meisjes Racerunners Pupillen - 60 meter

    # Naam 60m OBP
    1 Lyona Bleijie AAC `61 17,42 m/s17,70


    Meisjes Racerunners Pupillen - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    1 Lyona Bleijie AAC `61 28,66 +1.2 m/s31,60


    Meisjes Racerunners Pupillen - 200 meter

    # Naam 200m OBP
    1 Lyona Bleijie AAC `61 1:00,48 +1.7 m/s---