Vereniging 'AV Salland' op '2de Athletic champs regio 21'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Isis van Til MPA1 Team 12 11,1 1250,00 13,1 10,50 19,50 2,90 264 51
Jens Bootsveld JPA2 Team 06 10,2 1250,00 10,8 16,00 25,50 3,50 343 343
Luc van der Vegt JPA1 Team 12 10,4 1450,00 10,5 19,50 32,50 3,15 394 394
Milan ten Brinke JPA2 Team 06 10,2 1450,00 10,9 17,00 21,00 3,45 349 349
Ypke Kranendijk MPA1 Team 12 9,9 1450,00 10,2 17,50 15,50 3,30 399 363


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 04 (Team-est) AV Athlos - JPA2 10 2:49,4 293
2 Team 13 (Team-est) AV de Sprinter - JPA1 12 2:50,5 283
3 Team 12 (Team-est) - JPA2 8 2:51,6 273
4 Team 08 (Team-est) AV Flevo Delta - JPA2 11 2:52,7 263
5 Team 05 (Team-est) AV de Sprinter - JPA2 9 2:53,4 256
5 Team 07 (Team-est) AV PEC 1910 - MPA2 8 2:53,6 293
7 Team 10 (Team-est) Isala `96 - JPA2 7 2:53,7 254
8 Team 02 (Team-est) AV PEC 1910 - JPA2 9 2:55,8 236
9 Team 01 (Team-est) AV De Gemzen - JPA1 8 2:56,0 234
10 Team 06 (Team-est) - JPA2 7 2:57,1 225
10 Team 14 (Team-est) AV PEC 1910 - MPA1 6 3:00,6 226
12 Team 11 (Team-est) AV Athlos - MPA1 9 3:06,0 180
13 Team 15 (Team-est) Isala `96 - MPA2 7 3:09,0 156
14 Team 09 (Team-est) AV PEC 1910 - JPA1 13 3:12,6 113
15 Team 16 (Team-est) AV Athlos - JPA2 10 3:14,4 102
16 Team 03 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Annelotte Willemsen MPB Team 26 775,00 4,90 10,25 DNS 2,25 154 55
Gijs Harleman JPB Team 26 850,00 3,50 12,50 0,80 2,65 189 0
Jayden Hulleman JPB Team 26 825,00 3,90 9,00 0,95 2,55 192 56
Jaymian Houseman JPC Team 26 850,00 4,80 14,00 0,85 2,85 271 219
Kyran Besten JPC Team 26 900,00 4,30 11,00 0,80 2,80 249 116
Max Booijink JPC Team 26 750,00 3,50 7,75 0,80 2,40 178 0
Minke Marsman MPC Team 26 800,00 3,70 14,50 0,90 2,30 273 135
Quinn van Gurchom JPB Team 26 975,00 6,00 23,25 0,95 3,60 343 343
Rayan Mahamed JPMini Team 26 975,00 3,70 10,50 0,80 2,70 332 332
Sam Harleman JPB Team 26 750,00 3,80 9,50 0,80 2,40 159 0
Vince van Gurchom JPMini Team 26 775,00 3,70 11,50 0,85 2,65 295 295


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 23 (Pendel) AV Athlos - JPB 11 1:18,2 312
2 Team 17 (Pendel) AV PEC 1910 - JPB 13 1:19,8 291
3 Team 25 (Pendel) Isala `96 - JPB 12 1:20,3 284
3 Team 27 (Pendel) AV Athlos - JPC 7 1:20,9 332
5 Team 32 (Pendel) AV Flevo Delta - JPB 9 1:22,8 252
6 Team 26 (Pendel) AV Salland - JPB 11 1:23,6 242
6 Team 24 (Pendel) Isala `96 - JPC 10 1:25,1 269
8 Team 30 (Pendel) AV de Sprinter - JPB 13 1:25,1 224
8 Team 31 (Pendel) AV Athlos - JPMini 7 1:25,4 353
10 Team 20 (Pendel) Cialfo - JPB 9 1:26,7 205
10 Team 19 (Pendel) Isala `96 - MPB 8 1:28,0 210
12 Team 28 (Pendel) - JPB 6 1:29,3 177
13 Team 18 (Pendel) AV NOP - JPB 8 1:29,6 173
14 Team 22 (Pendel) AV PEC 1910 - JPC 8 1:33,5 161
15 Team 21 (Pendel) - JPB 0 DNS 0
15 Team 29 (Pendel) - MPC 0 DNS 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 23 (Team-est) AV Athlos - JPB 11 3:08,2 293
2 Team 25 (Team-est) Isala `96 - JPB 12 3:08,7 289
3 Team 17 (Team-est) AV PEC 1910 - JPB 13 3:10,7 275
3 Team 24 (Team-est) Isala `96 - JPC 10 3:14,0 303
5 Team 27 (Team-est) AV Athlos - JPC 7 3:14,5 300
6 Team 26 (Team-est) AV Salland - JPB 11 3:14,8 248
7 Team 30 (Team-est) AV de Sprinter - JPB 13 3:15,1 246
8 Team 32 (Team-est) AV Flevo Delta - JPB 9 3:15,5 243
9 Team 18 (Team-est) AV NOP - JPB 8 3:20,5 211
9 Team 28 (Team-est) - JPB 6 3:20,5 211
9 Team 20 (Team-est) Cialfo - JPB 9 3:20,6 211
9 Team 31 (Team-est) AV Athlos - JPMini 7 3:21,1 333
13 Team 19 (Team-est) Isala `96 - MPB 8 3:25,9 197
14 Team 22 (Team-est) AV PEC 1910 - JPC 8 3:33,9 164
15 Team 21 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
15 Team 29 (Team-est) - MPC 0 DNS 0