Vereniging 'Phanos' op 'Phanos Clubkampioenschap'

Prijzen

Philip van de Beek
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 3267 punten
  • 800 meter   2:37,4
  • 100 meter horden   14,0
  • Kogelstoten   10,97
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   5,48
Batha Sedoc
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2832 punten
  • 800 meter   2:37,2
  • 100 meter horden   16,4
  • Kogelstoten   8,39
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   5,06
David Cairo
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2422 punten
  • 800 meter   2:41,5
  • 100 meter horden   17,0
  • Kogelstoten   7,32
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,33
Benjamin van Altena
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2465 punten
  • 800 meter   2:26,0
  • 80 meter horden   14,1
  • Kogelstoten   9,88
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   3,94
Jelani James
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1965 punten
  • 800 meter   2:33,5
  • 80 meter horden   15,4
  • Kogelstoten   4,02
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,07
Lucius Bout
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1924 punten
  • 800 meter   2:34,0
  • 80 meter horden   15,9
  • Kogelstoten   5,78
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,85
Malick Dahlberg
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2323 punten
  • 60 meter   9,4
  • 600 meter   2:03,8
  • Balwerpen   22,29
  • Kogelstoten   6,13
  • Verspringen   3,86
Max Jongenburger
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2102 punten
  • 60 meter   10,0
  • 600 meter   2:00,5
  • Balwerpen   16,56
  • Kogelstoten   5,50
  • Verspringen   3,65
Mees Beukenhorst
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2076 punten
  • 60 meter   9,6
  • 600 meter   2:15,7
  • Balwerpen   17,11
  • Kogelstoten   6,32
  • Verspringen   3,71
Jeen Hammink
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2783 punten
  • 60 meter   9,6
  • 600 meter   1:49,2
  • Balwerpen   29,25
  • Kogelstoten   8,92
  • Verspringen   4,29
Yohannes Hiensch
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2701 punten
  • 60 meter   9,3
  • 600 meter   1:50,7
  • Balwerpen   29,07
  • Kogelstoten   7,85
  • Verspringen   4,02
Franklyn Nwanaforo
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2635 punten
  • 60 meter   9,1
  • 600 meter   2:01,1
  • Balwerpen   26,03
  • Kogelstoten   7,86
  • Verspringen   4,23
Ryan van de Pavert
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 2463 punten
  • 40 meter   6,4
  • 600 meter   2:04,1
  • Balwerpen   30,63
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,83
Emil de Graaf
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 2204 punten
  • 40 meter   6,5
  • 600 meter   2:09,5
  • Balwerpen   25,48
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   3,41
Ids Kok
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 2033 punten
  • 40 meter   7,1
  • 600 meter   2:16,6
  • Balwerpen   31,06
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   3,25
Chivano Pocorni
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 2487 punten
  • 40 meter   6,7
  • 600 meter   2:05,7
  • Balwerpen   31,93
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,78
Mikolaj La Manna Jerzak
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1817 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:24,1
  • Balwerpen   25,27
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   3,24
Liam Jongejan
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1611 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:17,3
  • Balwerpen   22,12
  • Hoogspringen   0,65
  • Verspringen   3,18
Taygel Bolsman
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1289 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:20,1
  • Balwerpen   12,94
  • Hoogspringen   0,65
  • Verspringen   2,66
Elias Hagel Franco
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1198 punten
  • 40 meter   8,3
  • 600 meter   2:29,6
  • Balwerpen   17,96
  • Hoogspringen   0,65
  • Verspringen   2,64
Samin Stoffels
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1125 punten
  • 40 meter   7,6
  • 600 meter   2:56,8
  • Balwerpen   13,36
  • Hoogspringen   0,65
  • Verspringen   2,85
Thomas Lewis
  • Mannen (incl JA en JB) - Meerkamp - 4103 punten
  • 200 meter   24,4
  • 800 meter   2:01,5
  • 110 meter horden   17,9
  • Kogelstoten   8,84
  • Speerwerpen   55,97
  • Hoogspringen   1,60
  • Verspringen   5,97
Maarten Ottenhoff
  • Mannen (incl JA en JB) - Meerkamp - 3697 punten
  • 200 meter   24,0
  • 800 meter   2:08,0
  • 110 meter horden   15,3
  • Kogelstoten   9,18
  • Speerwerpen   30,41
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   5,24
Chris van Lierop
  • Mannen (incl JA en JB) - Meerkamp - 3316 punten
  • 200 meter   25,6
  • 800 meter   2:34,2
  • 110 meter horden   19,0
  • Kogelstoten   11,39
  • Speerwerpen   42,61
  • Hoogspringen   1,60
  • Verspringen   5,20
Amina Schellekens
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2538 punten
  • 800 meter   2:34,8
  • 80 meter horden   13,8
  • Kogelstoten   8,04
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,66
Ellis Huistra
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2408 punten
  • 800 meter   2:38,7
  • 80 meter horden   13,6
  • Kogelstoten   7,21
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,52
Annerice Bakker
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2120 punten
  • 800 meter   DNF
  • 80 meter horden   13,5
  • Kogelstoten   9,82
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,75
Machteld Hammink
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1765 punten
  • 800 meter   2:52,0
  • 60 meter horden (76cm)   12,5
  • Kogelstoten   6,03
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,73
Noëly Baan
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1756 punten
  • 800 meter   2:53,6
  • 60 meter horden (76cm)   13,3
  • Kogelstoten   7,24
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,90
Simone Schouws
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1722 punten
  • 800 meter   3:03,8
  • 60 meter horden (76cm)   14,0
  • Kogelstoten   7,07
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   3,85
Chantel Jarvis
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 2271 punten
  • 60 meter   9,4
  • 600 meter   2:01,6
  • Balwerpen   19,92
  • Kogelstoten   5,00
  • Verspringen   4,00
Maithe Mandaat
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 2023 punten
  • 60 meter   10,1
  • 600 meter   2:14,2
  • Balwerpen   22,08
  • Kogelstoten   5,97
  • Verspringen   3,50
Jasmijn Raes
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1996 punten
  • 60 meter   9,4
  • 600 meter   2:13,4
  • Balwerpen   12,91
  • Kogelstoten   5,92
  • Verspringen   3,45
Miro Vlasman
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2599 punten
  • 60 meter   9,1
  • 600 meter   1:57,9
  • Balwerpen   22,80
  • Kogelstoten   7,46
  • Verspringen   4,20
Carlijn Breure
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2416 punten
  • 60 meter   9,5
  • 600 meter   2:11,3
  • Balwerpen   31,79
  • Kogelstoten   6,65
  • Verspringen   4,09
Esther Klok
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2224 punten
  • 60 meter   9,8
  • 600 meter   2:22,0
  • Balwerpen   29,47
  • Kogelstoten   8,03
  • Verspringen   3,55
Nora van Seventer
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1742 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:20,8
  • Balwerpen   14,58
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,13
Emily Wilson
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1720 punten
  • 40 meter   7,0
  • 600 meter   2:30,6
  • Balwerpen   17,60
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   3,20
Lilo Bouma
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1676 punten
  • 40 meter   7,3
  • 600 meter   2:17,3
  • Balwerpen   13,96
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   2,85
Rosa Matthijssen
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1510 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:30,3
  • Balwerpen   15,40
  • Hoogspringen   0,85
  • Verspringen   3,02
Lana Jansen
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1359 punten
  • 40 meter   7,6
  • 600 meter   2:22,7
  • Balwerpen   12,50
  • Hoogspringen   0,70
  • Verspringen   2,85
Filippa Lookeren Campagne
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1294 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:30,5
  • Balwerpen   10,63
  • Hoogspringen   0,80
  • Verspringen   2,69
Juliette Repelaer van Driel
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1294 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:27,5
  • Balwerpen   13,43
  • Hoogspringen   0,80
  • Verspringen   2,49
Saar Koper
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 1144 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:29,2
  • Balwerpen   11,96
  • Hoogspringen   0,65
  • Verspringen   2,65
Ana Luisa Filipini
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 1015 punten
  • 40 meter   8,5
  • 600 meter   2:39,1
  • Balwerpen   16,90
  • Hoogspringen   0,65
  • Verspringen   2,25
Roos Koedijk
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 920 punten
  • 40 meter   8,3
  • 600 meter   2:38,2
  • Balwerpen   8,30
  • Hoogspringen   0,65
  • Verspringen   2,42

Hoogtepunten

Maarten Ottenhoff Msen 110mH
  • 15,29
  • Emma Kok MJB 3000m
  • 10:56,96
  • Philip van de Beek JJC 100mH
  • 13,99
  • Rosa Vermeulen Vsen 800m
  • 2:34,92
  • Henrik Pröpper JJA Speer
  • 60,60
  • Miro Vlasman MPA2 60m
  • 9,03
  • Lotte Pröpper MJB 800m
  • 2:30,92
  • Luuk Wagenaar Msen 3000m
  • 8:53,44
  • Liam van der Schaaf JJB 110mH
  • 14,19
  • Lotte Pröpper MJB Speer
  • 37,09
  •  

    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam Team 800m100mHKogelHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Philip van de Beek 2:37,36 13,99 10,97 1,55 5,48 3267
    2 Batha Sedoc 2:37,15 16,40 8,39 1,55 5,06 2832
    3 David Cairo 2:41,45 16,98 7,32 1,40 4,33 2422
    4 Jan Gosse Bootsma 2:26,00 19,40 7,00 1,35 4,15 2308
    5 Jan Walboomers 3:06,41 24,42 4,59 1,15 2,58 1141
    6 Wester Zaal 2:27,33 DNS DNS DNS DNS 585


    Jongens Junior C - 200 meter

    # Naam Team Res OBP
    Tijmen Schouws 25,52 ---
    Batha Sedoc 25,78 25,60
    Wester Zaal 29,24 ---
    Jeffrey Karikari DNS 25,95


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBP
    Wester Zaal 2:27,33 ---
    Quinten Cambridge DNS ---


    Jongens Junior C - 3000 meter

    # Naam Team ResOBP
    Boudewijn Welkzijn 10:54,70 ---
    Jesse Anna...er Meulen 12:35,23 ---
    David Maarleveld DNF ---


    Jongens Junior C - 100 meter horden

    # Naam Team Res OBP
    Tijmen Schouws 16,06 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBP
    Massimo Zandee 4,40 4,40


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam Team 800m80mHKogelHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Benjamin van Altena 2:25,99 14,08 9,88 1,30 3,94 2465
    2 Jelani James 2:33,44 15,36 4,02 1,30 4,07 1965
    3 Lucius Bout 2:33,91 15,90 5,78 1,20 3,85 1924
    4 C.B. van Altena 2:34,15 15,59 4,72 1,15 3,52 1772
    5 Teun Schipper 3:24,40 16,11 8,93 1,10 4,11 1720
    6 Tenko van der Kuip 3:04,05 16,89 6,45 1,25 3,82 1700
    7 Ichiro Misumi 3:04,09 17,31 4,86 1,05 3,45 1352
    8 Elias Bouwman 3:05,74 18,77 5,74 1,00 3,20 1230
    9 Noah Larsson 2:41,99 16,82 3,47 DNS 3,57 1183
    10 Yáng Lie DNS DNS 6,63 1,10 3,85 1048
    11 Mourad Fengar DNS 19,16 6,27 1,05 2,95 950
    12 James van ...ckevorsel DNS 17,48 4,72 1,05 DNS 731
    13 Dries Boermans 2:44,81 DNS DNS DNS DNS 429
    24 Len ter Laak DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior D - 200 meter

    # Naam Team Res OBP
    Ben Combee 27,86 ---
    Matteo Zandee 29,71 ---
    Daan Schuirink 30,53 ---
    Jelle Miedema 30,98 ---
    Sylvain Kramer 31,41 ---
    Sjoerd van Berckel 32,65 ---
    Melle Vogt 34,59 ---


    Jongens Junior D - 800 meter

    # Naam Team ResOBP
    Fedor Musil 2:38,21 ---
    Ben Combee 2:39,35 ---
    Jelle Miedema 2:51,09 ---


    Jongens Junior D - 3000 meter

    # Naam Team ResOBP
    Jelani James DNS ---


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Team Res OBP
    Daan Schuirink 16,51 ---
    Fedor Musil 16,82 ---
    Matteo Zandee 16,83 12,87
    Melle Vogt 17,87 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam Team ResOBP
    Demy River Wit 7,90 6,28
    Tristan de Vre 7,74 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBP
    Ben Combee 4,07 ---
    Sylvain Kramer 3,93 ---
    Daan Schuirink 3,80 ---
    Jelle Miedema 3,77 3,85
    Sjoerd van Berckel 3,65 ---
    Demy River Wit DNS ---
    Melle Vogt DNS ---
    Sylvain Kramer DNS ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam Team 60m600mBalKogelVerPunten totaalTeam punten
    1 Malick Dahlberg 9,35 2:03,76 22,29 6,13 3,86 2323
    2 Max Jongenburger 9,91 2:00,44 16,56 5,50 3,65 2102
    3 Mees Beukenhorst 9,59 2:15,63 17,11 6,32 3,71 2076
    4 Casper Ceton 10,01 2:13,14 20,65 5,82 3,29 1967
    5 Isaiah Sweeb 9,71 2:19,75 18,71 5,07 3,53 1929
    6 Lev ter Haar 9,66 2:16,81 14,13 5,60 3,51 1922
    7 Kamil Plate 10,23 2:13,18 21,81 5,51 3,11 1893
    8 Tamar Praaning 10,26 2:22,23 18,43 6,32 3,37 1868
    9 FinnR Rippen 10,62 2:15,78 24,36 5,30 2,95 1803
    9 Samuel van...ckevorsel 10,01 2:15,79 15,73 5,80 2,96 1803
    11 Toon Hooijmaijers 10,89 2:19,39 19,75 6,17 3,05 1749
    12 Finn Harder 10,71 2:21,30 18,94 5,83 3,13 1741
    13 Costya van der Horst 10,47 2:22,36 18,45 5,99 2,97 1736
    14 Igor Wuts 10,90 2:36,21 21,29 5,99 2,90 1604
    15 Benjamin Vaessen 11,06 2:37,47 24,84 6,41 2,50 1569
    16 Veron Ambaum 10,84 2:39,81 17,24 5,14 2,93 1483
    17 Toon Pilet DNS 2:20,14 16,53 5,48 2,71 1232
    18 Clay Jansen 10,04 DNS DNS 5,92 2,95 1181
    19 Zuko Vermeire 11,31 2:40,64 14,36 4,29 2,26 1179
    20 Faas Bisscheroux 12,22 DNS 10,42 4,12 2,56 869


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam Team 60m600mBalKogelVerPunten totaalTeam punten
    1 Jeen Hammink 9,59 1:49,12 29,25 8,92 4,29 2783
    2 Yohannes Hiensch 9,30 1:50,62 29,07 7,85 4,02 2701
    3 Franklyn Nwanaforo 9,01 2:01,09 26,03 7,86 4,23 2635
    4 Eyoël Hiensch 9,50 1:54,28 32,13 7,73 3,82 2607
    5 Mick Baldew 9,38 2:03,75 25,75 9,19 3,85 2529
    6 Daniël Erbe Gomez 9,36 1:57,52 28,73 7,23 3,79 2521
    7 Sem Jongenburger 9,28 2:02,73 27,94 7,01 3,73 2443
    8 Louis Boshoff 9,77 1:59,89 19,31 6,64 3,80 2272
    9 Marnix de Vries 9,82 2:06,45 18,28 6,57 3,52 2119
    10 Misja Bean 10,13 2:15,69 23,64 7,44 3,30 2064
    11 Jonathan Kuipers 10,21 2:08,85 25,47 5,53 3,40 2044
    12 Quinn Trustfull 9,85 2:22,35 22,70 5,94 3,43 1976
    13 Otto Plasmeijer 10,10 2:23,15 20,76 5,63 3,45 1891
    14 Ezequiel Bolsman 10,63 2:13,48 18,07 6,28 2,90 1788
    15 Casper van Kempen 10,78 2:12,95 16,30 5,66 3,16 1760
    16 Sidney Featherstone 10,09 2:16,53 8,86 5,56 3,29 1710
    17 Lior Bloemendaal 10,78 2:18,92 12,89 5,15 3,03 1591
    18 Louis Gramser 10,69 2:17,72 13,70 4,81 2,96 1590
    19 Nils Greuter 10,89 2:23,48 14,38 5,18 3,03 1568
    20 Roman Sabajo 10,93 2:31,30 12,44 5,12 2,78 1417


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam Team 40m600mBalHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Ryan van de Pavert 6,37 2:04,04 30,63 1,00 3,83 2463
    2 Emil de Graaf 6,46 2:09,50 25,48 0,95 3,41 2204
    3 Ids Kok 7,05 2:16,60 31,06 0,95 3,25 2033
    4 Willem Hammink 6,91 2:15,34 24,06 0,95 3,45 2031
    5 Daniel Lu...cheurleer 6,65 2:12,37 13,96 1,00 3,07 1932
    6 Friso Koedijk 7,19 2:12,99 14,30 0,95 3,30 1819
    7 Bodhi Smit 6,94 2:27,99 23,68 0,85 3,18 1790
    8 Mees Bakema 7,25 2:34,16 22,31 0,95 3,19 1738
    9 Pedro Filipini 7,39 2:22,77 8,62 0,90 3,12 1517
    10 Otis Hoen 7,59 2:17,68 10,18 0,85 3,07 1505
    11 Floris 7,71 2:37,55 15,53 0,85 2,85 1387
    12 Isaak Gon...Fernandes 7,42 2:29,39 14,91 0,80 2,40 1361
    13 Mo van Koert 7,89 2:31,08 14,50 0,75 3,04 1346
    14 David Smit 7,66 2:43,54 19,36 0,80 2,67 1343
    15 Storm Everts 8,33 2:40,61 16,48 0,80 2,68 1207


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam Team 40m600mBalHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Chivano Pocorni 6,66 2:05,64 31,93 1,15 3,78 2487
    2 Mikolaj L...na Jerzak 7,46 2:24,04 25,27 0,95 3,24 1817
    3 Liam Jongejan 7,41 2:17,21 22,12 0,65 3,18 1611
    4 Dayo Leimena 7,65 2:29,57 22,51 0,90 2,61 1542
    5 Caelis de Wit 7,62 2:26,29 14,42 0,80 2,80 1416
    6 Lucas Maclean DNS 2:21,20 23,60 0,90 3,09 1296
    7 Milan van Dongen 8,13 2:50,10 16,59 0,80 2,81 1211
    8 Lou van Gogh 8,29 2:37,97 14,01 0,60 2,30 967
    9 Enzo de Lange 8,54 2:51,96 11,78 0,75 2,18 892
    10 Simon Broady 9,26 2:45,61 11,86 0,75 1,73 741
    11 Amin el Yaacoubi DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam Team 40m600mBalHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Taygel Bolsman 7,69 2:20,02 12,94 0,65 2,66 1289
    2 Elias Hagel Franco 8,25 2:29,58 17,96 0,65 2,64 1198
    3 Samin Stoffels 7,54 2:56,73 13,36 0,65 2,85 1125
    4 Jeremiah Bentoh 8,58 2:34,92 11,14 0,65 2,81 1031
    5 Tristan Hartkamp 8,47 2:39,70 17,33 0,65 2,15 989
    6 Jonah Kuipers 8,82 2:35,32 13,89 0,65 2,15 911
    7 Milan Georgievski 8,38 2:46,94 12,02 0,60 2,22 847
    8 Felix Rentema 8,98 2:52,06 14,19 0,55 2,21 732
    9 Erik van Koert 9,24 2:52,11 11,90 0,60 2,05 663
    10 Ewan Jansen 9,06 3:03,26 9,65 0,60 2,25 625
    11 Ties Weebers 9,83 DNS 14,13 DNS 1,85 422
    12 Artur Hagel Franco 9,74 3:09,19 6,12 0,55 1,46 240


    Mannen (incl JA en JB) - Meerkamp

    # Naam Team 200m800m110mHKogelSpeerHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Thomas Lewis Msen Thomas 24,33 2:01,48 17,87 8,84 55,97 1,60 5,97 4103 4103
    2 Maarten Ottenhoff Msen Maarten 23,92 2:07,99 15,29 9,18 30,41 1,55 5,24 3697 3697
    3 Chris van Lierop Msen Chris 25,60 2:34,13 18,91 11,39 42,61 1,60 5,20 3316 3316
    4 Timo Stam Msen Timo 24,20 2:02,29 20,44 8,53 27,28 1,50 5,23 3210 3210
    5 Bastiaan Bretveld Msen Bastiaan 26,73 2:28,52 17,37 9,59 15,94 1,80 5,20 2980 2980
    6 Mattheus Campbell Msen Mattheus 24,55 DNS DNS 10,16 34,59 1,65 5,30 2458 2458
    10 Wouter Kievit Msen Wouter en Giuilia 27,97 2:59,57 DNF 9,75 30,50 1,45 4,32 1717 543


    Mannen (incl JA en JB) - 200 meter

    # Naam Team Res OBP
    Orlando Misaine JJB 23,45 ---
    Henrik Pröpper JJA 24,10 ---
    Imre Fodi JJB 24,17 24,10
    Maxim Moinat Msen Maxim en Tom 24,19 ---
    Edwin Gerretsen Msen Edwin en Bas 25,70 ---
    Bas van Ormondt Msen Edwin en Bas 27,75 ---
    Sareje Bulale JJB 28,22 29,42
    Willem Heemstra Msen 36,21 34,57
    Serencio Lionahr JJA DNS 22,47
    Clifton Struiken Msen DNS ---


    Mannen (incl JA en JB) - 800 meter

    # Naam Team ResOBP
    Maxim Moinat Msen Maxim en Tom 1:59,54 1:51,93
    Tom Kleist Msen Maxim en Tom 2:07,39 2:01,72
    Sareje Bulale JJB 2:23,92 2:29,77
    Edwin Gerretsen Msen Edwin en Bas 2:55,95 ---
    Bas van Ormondt Msen Edwin en Bas 3:01,73 ---
    Basile Wieser JJB DNS 2:23,03


    Mannen (incl JA en JB) - 3000 meter

    # Naam Team ResOBP
    Luuk Wagenaar Msen 8:53,44 9:17,00
    Remyo Tielsema Msen 9:01,01 8:49,79
    Ralf Looze Msen 9:33,72 9:18,00
    Daniel de Looze Msen 9:41,78 9:30,00
    Minne Los JJB 10:48,39 ---
    Rafael Gridelli JJB 10:53,45 ---
    Willem Heemstra Msen 17:56,83 16:00,00
    Abdirahman Mahdi Msen DNS 10:00,00


    Mannen (incl JA en JB) - 110 meter horden

    # Naam Team Res OBP
    Liam van der Schaaf JJB 14,19 -0.1 m/s---
    Edwin Gerretsen Msen Edwin en Bas 18,58 -0.1 m/s---
    Tom Kleist Msen Maxim en Tom 19,26 -0.1 m/s---


    Mannen (incl JA en JB) - Kogelstoten

    # Naam Team ResOBP
    Bas van Ormondt Msen Edwin en Bas 12,41 ---
    Tom Kleist Msen Maxim en Tom 12,27 ---
    Anne Toonen JJA 10,00 11,65


    Mannen (incl JA en JB) - Speerwerpen

    # Naam Team ResOBP
    Henrik Pröpper JJA 60,60 ---
    Erik Huij...Carretero Msen 57,36 ---
    Bas van Ormondt Msen Edwin en Bas 40,59 ---
    Edwin Gerretsen Msen Edwin en Bas 39,31 ---
    Anne Toonen JJA 33,71 32,40
    Maxim Moinat Msen Maxim en Tom 30,95 ---
    Imre Fodi JJB 28,65 ---


    Mannen (incl JA en JB) - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBP
    Tom Kleist Msen Maxim en Tom 1,55 ---
    Edwin Gerretsen Msen Edwin en Bas 1,45 ---
    Serencio Lionahr JJA DNS ---


    Mannen (incl JA en JB) - Verspringen

    # Naam Team Res OBP
    Erik Huij...Carretero Msen 5,67 4,65
    Imre Fodi JJB 5,58 ---
    Edwin Gerretsen Msen Edwin en Bas 5,52 ---
    Maxim Moinat Msen Maxim en Tom 5,28 ---
    Serencio Lionahr JJA DNS ---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam Team 800m80mHKogelHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Amina Schellekens 2:34,76 13,80 8,04 1,40 4,66 2538
    2 Ellis Huistra 2:38,65 13,58 7,21 1,35 4,52 2408
    3 Annerice Bakker DNF 13,49 9,82 1,35 4,75 2120
    4 Sandrine Wieser 2:48,64 15,83 7,46 1,20 3,71 1878
    5 Giulia Battifoglia 3:26,62 DNS 7,49 1,15 3,19 1164
    7 Cézanne Penders DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior C - 200 meter

    # Naam Team Res OBP
    Annerice Bakker DNS ---


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBP
    Maryame Ceesay 2:46,22 ---


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam Team 60mHHoogKogelVer800mPunten totaalTeam punten
    1 Machteld Hammink 12,48 1,20 6,03 3,73 2:51,98 1765
    2 Noëly Baan 13,26 1,15 7,24 3,90 2:53,58 1756
    3 Simone Schouws 14,00 1,30 7,07 3,85 3:03,74 1722
    4 Cristina ...ttifoglia 12,58 1,20 6,50 3,58 2:56,74 1721
    5 Veerle Verbeek 14,91 1,15 6,93 3,53 2:59,31 1507
    6 Madeleine Schroor 13,47 1,05 5,51 3,34 2:57,31 1424
    7 Fenna Heijbroek 14,33 1,10 5,66 3,59 3:04,85 1408
    8 Hannah van Leeuwen 14,46 1,10 6,74 3,15 3:18,81 1296
    9 Hannah van Harmelen DNF 1,35 6,53 DNS 2:55,25 1188
    10 Nicole de Tonnae --- 1,10 7,17 2,98 DNS 905


    Meisjes Junior D - 200 meter

    # Naam Team Res OBP
    Marthe Welkzijn 32,07 ---
    Anick Willems 32,62 ---
    Madeleine ...ijmaijers 33,67 ---
    Roosje van Praag 34,55 ---
    Käthe Korfmann 34,76 ---
    Nikki van Herwaarden 37,13 ---


    Meisjes Junior D - 800 meter

    # Naam Team ResOBP
    Madeleine ...ijmaijers 3:10,08 ---
    Anick Willems 3:10,39 ---
    Käthe Korfmann DNS ---
    Nikki van Herwaarden DNS ---


    Meisjes Junior D - 3000 meter

    # Naam Team ResOBP
    Madeleine ...ijmaijers 14:14,29 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBP
    Manisha Van Praag 12,24 ---
    Jente van den Bergh 12,32 ---
    Roosje van Praag 14,84 ---
    Marthe Welkzijn DNS 12,53


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam Team ResOBP
    Roosje van Praag 6,25 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBP
    Jente van den Bergh 368,00 ---
    Manisha Van Praag 3,35 ---
    Anick Willems 3,21 3,56
    Roosje van Praag 2,93 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam Team 60m600mBalKogelVerPunten totaalTeam punten
    1 Chantel Jarvis 9,33 2:01,60 19,92 5,00 4,00 2271
    2 Maithe Mandaat 10,05 2:14,12 22,08 5,97 3,50 2023
    3 Jasmijn Raes 9,33 2:13,34 12,91 5,92 3,45 1996
    4 Jikke Loo... Campagne 10,11 2:13,04 12,22 4,16 3,70 1788
    5 Marijne R...van Driel 10,25 2:18,11 16,60 5,23 3,04 1741
    6 Mara Bouma 10,20 2:23,99 17,57 4,58 3,21 1705
    7 Carlotta Baan 10,41 2:25,83 14,03 4,94 3,25 1637
    8 Mirna Breberina 10,50 2:36,09 14,71 5,23 2,90 1513
    9 Stephanie ten Bokum 10,10 2:24,72 13,29 3,59 2,90 1508
    10 Bryanne Fernand 10,16 2:50,45 13,60 5,40 2,55 1399
    11 Kris Siebelhoff 10,97 2:33,65 11,79 4,08 3,02 1360
    12 Mirre van Seventer 11,43 2:30,20 15,27 4,10 2,81 1346
    13 Vera Heesen 10,83 2:27,93 11,67 3,74 2,67 1318
    14 Tessa Heijbroek 10,93 2:41,64 9,49 3,50 2,72 1162
    15 Olguine van Keulen 11,31 3:13,23 15,82 4,75 2,65 1146
    16 Lisa Bakker 10,32 DNS DNS 3,98 3,19 1054
    17 Esme Gallant 11,03 3:10,44 10,45 3,91 2,63 1034
    18 Roos Langendoen 13,13 3:19,51 6,01 2,93 2,29 533
    19 Djalisha Hamel DNF DNS DNS NM DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam Team 60m600mBalKogelVerPunten totaalTeam punten
    1 Miro Vlasman 9,03 1:57,83 22,80 7,46 4,20 2599
    2 Carlijn Breure 9,49 2:11,29 31,79 6,65 4,09 2416
    3 Esther Klok 9,75 2:21,97 29,47 8,03 3,55 2224
    4 Mare Bödecker 9,73 2:10,73 16,85 5,52 3,74 2050
    5 Esmée Roelants 10,01 2:16,55 18,32 6,40 3,42 1964
    6 Maria Kuipers 10,05 2:09,75 18,54 6,01 3,22 1961
    7 Charlie Verbeek 10,09 2:12,16 13,79 4,72 3,72 1872
    8 Jaya de Jong 11,34 2:29,35 9,94 3,82 2,92 1268
    9 Jean Nelstein 10,82 DNS 13,30 4,91 3,10 1249
    10 Antonia Benevento DNS DNS 12,54 5,55 DNS 578
    11 Josephine Jense DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam Team 40m600mBalHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Nora van Seventer 7,46 2:20,75 14,58 1,05 3,13 1742
    2 Emily Wilson 6,98 2:30,53 17,60 0,90 3,20 1720
    3 Lilo Bouma 7,24 2:17,25 13,96 0,95 2,85 1676
    4 Tahnee Bijnoe 7,08 2:29,83 14,41 1,00 2,95 1675
    5 Tess van Zuilen 7,76 2:18,13 14,34 0,85 2,87 1505
    6 Kaat Koper 7,84 2:27,53 21,89 0,80 2,83 1485
    7 Cecilia Kuipers 8,09 2:26,66 15,84 1,00 2,56 1452
    8 Lies Klijnman 7,59 2:27,56 13,34 0,85 2,57 1385
    9 Janna den Engelse 7,62 2:20,10 11,12 0,75 2,83 1376
    10 Jimi Boeve 7,73 2:37,82 14,39 0,80 2,78 1312
    11 Lente Schrijver 7,73 2:34,99 14,33 0,85 2,42 1294
    12 Lotus Kamer 8,06 2:32,75 14,37 0,80 2,55 1243
    13 Veronique van Weldam 8,26 2:31,94 11,90 0,85 2,60 1218
    14 Julia Beukenhorst 8,06 2:37,51 11,07 0,80 2,63 1168
    15 Rozan Hillebrandt 8,29 2:39,90 12,64 0,80 2,46 1110
    16 Rani Bean 8,33 2:51,71 9,96 0,80 2,70 1033
    17 Mischa Custers 9,25 2:49,67 9,78 0,60 2,20 664
    18 Sofia Mollet 7,99 DNS DNS 0,80 DNS 555


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam Team 40m600mBalHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Rosa Matthijssen 7,48 2:30,30 15,40 0,85 3,02 1510
    2 Lana Jansen 7,56 2:22,67 12,50 0,70 2,85 1359
    3 Filippa L... Campagne 7,64 2:30,42 10,63 0,80 2,69 1294
    3 Juliette ...van Driel 7,82 2:27,44 13,43 0,80 2,49 1294
    5 Annie Skaanild 7,92 2:41,14 13,23 0,75 2,67 1178
    6 Eleanor Musil 8,25 2:34,89 12,95 0,80 2,39 1140
    7 Stanne van Camp 8,09 2:43,58 8,21 0,70 2,62 991
    8 Élio le Lay 8,51 2:47,26 8,87 0,75 2,11 853
    9 Emi Misumi 8,38 3:02,24 10,38 0,75 1,95 792
    10 Nikki Brookman 8,39 3:10,67 9,54 0,65 2,25 722
    11 Safira Debbink 8,52 2:54,42 7,42 0,65 2,14 712
    12 Olivia Musil 8,45 DNS 5,82 0,75 2,45 711
    13 Djura Custers 8,56 2:51,93 8,60 0,55 1,58 560
    14 Levi Appelboom DNS 3:06,21 10,01 --- 1,94 309


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam Team 40m600mBalHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Saar Koper 8,01 2:29,15 11,96 0,65 2,65 1144
    2 Ana Luisa Filipini 8,41 2:39,07 16,90 0,65 2,25 1015
    3 Roos Koedijk 8,28 2:38,14 8,30 0,65 2,42 920
    4 Guusje de Graaf 8,32 2:47,40 10,73 0,60 2,14 815
    5 Ede den Engelse 8,91 2:44,54 7,53 0,65 1,87 660
    6 Maria Battifoglia 8,64 2:59,06 7,46 0,65 1,92 627
    7 Frederique...oogerwerf 8,98 2:46,90 7,34 0,60 1,96 614
    8 Priscilla Torrini 9,08 2:59,49 9,32 0,60 1,92 569
    9 Reza Werkman 9,21 2:58,24 6,43 0,60 2,08 525
    10 FaY Stremler 8,96 2:59,55 5,84 0,60 1,84 488
    11 Livia van Weldam 8,97 2:59,00 5,58 0,60 1,64 443
    12 Ruby Skaanild 9,34 2:56,74 6,07 0,60 1,53 396
    13 Temnit Asgedom 9,09 DNS 6,50 0,60 1,63 363
    14 Carmen Maclean --- DNS 6,62 0,60 2,13 271
    15 Anna Smit 10,31 DNS DNS 0,50 1,77 126


    Vrouwen (incl JA en JB) - 200 meter

    # Naam Team Res OBP
    Giulia Kuhn MJA Wouter en Giuilia 28,67 28,83
    Lotte Pröpper MJB Hannah en Lotte 28,88 ---
    Rosa Vermeulen Vsen Tinka en Rosa 29,67 28,10


    Vrouwen (incl JA en JB) - 800 meter

    # Naam Team ResOBP
    Lotte Pröpper MJB Hannah en Lotte 2:30,92 2:24,54
    Rosa Vermeulen Vsen Tinka en Rosa 2:34,92 2:15,24
    Jesk Jaeger MJB 2:43,30 ---
    Giulia Kuhn MJA Wouter en Giuilia 2:49,13 2:21,54
    Tinka Offereins Vsen Tinka en Rosa DNS ---


    Vrouwen (incl JA en JB) - 3000 meter

    # Naam Team ResOBP
    Emma Kok MJB 10:56,96 10,40


    Vrouwen (incl JA en JB) - 100 meter horden

    # Naam Team Res OBP
    Tinka Offereins Vsen Tinka en Rosa 16,85 ---
    Giulia Kuhn MJA Wouter en Giuilia 18,62 ---
    Hannah Schwarz MJB Hannah en Lotte 19,04 ---


    Vrouwen (incl JA en JB) - Kogelstoten

    # Naam Team ResOBP
    Tinka Offereins Vsen Tinka en Rosa 9,46 ---
    Giulia Kuhn MJA Wouter en Giuilia 8,49 8,10
    Hannah Schwarz MJB Hannah en Lotte 8,22 8,38
    Meander Verbeek MJB 7,51 ---


    Vrouwen (incl JA en JB) - Speerwerpen

    # Naam Team ResOBP
    Lotte Pröpper MJB Hannah en Lotte 37,09 39,79
    Giulia Kuhn MJA Wouter en Giuilia 27,80 25,64
    Tinka Offereins Vsen Tinka en Rosa 27,64 ---
    Hannah Schwarz MJB Hannah en Lotte 25,03 ---
    Meander Verbeek MJB 12,31 ---


    Vrouwen (incl JA en JB) - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBP
    Hannah Schwarz MJB Hannah en Lotte 1,35 ---
    Rosa Vermeulen Vsen Tinka en Rosa 1,30 1,40


    Vrouwen (incl JA en JB) - Verspringen

    # Naam Team Res OBP
    Hannah Schwarz MJB Hannah en Lotte 4,55 4,60
    Rosa Vermeulen Vsen Tinka en Rosa 4,07 4,30