Vereniging 'Avantri' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Danilo van Driest
  • Jongens Junior D - Kogel - 9,89

Hoogtepunten

Luca Verhagen MJC Hoog
  • 1,25
  • Danilo van Driest JJD Kogel
  • 9,89
  • Anouk Luiken MJC Ver
  • 3,80
  • Anouk Luiken MJC 300mH
  • 57,23
  • Danilo van Driest JJD Ver
  • 4,12
  • Axel Warmenhoven JJD Hoog
  • 1,25
  • Luca Verhagen MJC 800m
  • 2:43,45
  • Ninthe Hamel MJC 80m
  • 12,85
  • Michano van der Krogt JJD Ver
  • 4,09
  • Axel Warmenhoven JJD 80m
  • 12,06
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Axel Warmenhoven Avantri JD 12,06 -2.1 m/s12,24 459
    23 Alexander Kentie Avantri JD 13,82 -1.5 m/s13,61 249
    25 Stijn Maaskant Avantri JD 14,34 -1.5 m/s14,24 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    19 Henri Vennix Avantri JD 4:06,42 4:22,70 285
    22 Tijmen van der Hek Avantri JD 4:14,60 4:09,50 249
    24 Berto Anker Avantri JD 4:30,37 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Michano va...der Krogt Avantri JD 17,08 -1.9 m/s16,47 255
    18 Tijmen van der Hek Avantri JD 17,77 -1.9 m/s18,77 214
    25 Stijn Maaskant Avantri JD 19,45 -1.9 m/s20,84 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht JD Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 42,82 637
    2 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 44,44 571
    3 AV `47 JD (4x80m) AV `47 - JJD 4 45,60 527
    4 AV Triathlon JD Team 1 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 45,81 519
    5 SC Reeuwijk JD (4x80m) SC Reeuwijk - JJD 4 46,39 498
    6 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Team 2 (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 46,47 495
    7 Avantri JD (4x80m) Avantri - JJD 4 46,77 485
    8 Hellas Utrecht JD Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 47,16 471
    9 AV Gouda JD (4x80m) AV Gouda - JJD 4 48,28 433
    10 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 49,86 382
    11 AV Triathlon JD Team 2 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 50,56 361
    12 AV Clytoneus JD (4x80m) AV Clytoneus - JJD 0 DNS 0
    12 Hellas Utrecht JD Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 0 DNS 0
    12 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Team 1 (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    17 Stijn Maaskant Avantri JD 13,48 --- 188
    20 Henri Vennix Avantri JD 10,78 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Danilo van Driest Avantri JD 16,86 --- 246
    12 Alexander Kentie Avantri JD 13,02 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Danilo van Driest Avantri JD 9,89 --- 517
    13 Alexander Kentie Avantri JD 6,28 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Axel Warmenhoven Avantri JD 1,25 --- 426
    15 Berto Anker Avantri JD 1,20 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Danilo van Driest Avantri JD 4,12 +0.7 m/s--- 442
    8 Michano va...der Krogt Avantri JD 4,09 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    30 Ninthe Hamel Avantri MC 12,85 -1.1 m/s12,70 358
    32 Annabel Rem Avantri MC 13,27 -1.1 m/s13,00 309
    Arwen Hamel Avantri MC DNS 12,00 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Luca Verhagen Avantri MC 2:43,45 2:49,13 440
    22 Arwen Hamel Avantri MC 3:21,17 3:00,00 192
    25 Annabel Rem Avantri MC 3:26,78 3:24,95 0


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Anouk Luiken Avantri MC 57,23 --- 364


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MC Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 40,77 728
    2 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 43,77 598
    3 AV `47 MC (4x80m) AV `47 - MJC 4 44,02 588
    4 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 44,36 575
    5 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 44,68 562
    6 Hellas Utrecht MC Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 44,81 557
    7 AV Triathlon MC Team 1 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 45,09 546
    8 Avantri MC (4x80m) Avantri - MJC 4 45,39 535
    9 AV Triathlon MC Team 2 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 45,93 515
    10 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 46,10 509
    11 SC Antilope MC (4x80m) SC Antilope - MJC 4 46,94 479
    12 Trackstars Nesselande MC (4x80m) Trackstars Nesselande - MJC 4 47,21 469
    13 Hellas Utrecht MC Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
    13 SC Reeuwijk MC (4x80m) SC Reeuwijk - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    19 Ninthe Hamel Avantri MC 13,84 --- 196
    23 Kyra Terlouw Avantri MC 9,34 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    18 Arwen Hamel Avantri MC 6,52 --- 338
    23 Kyra Terlouw Avantri MC 4,66 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Luca Verhagen Avantri MC 1,25 --- 426


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Anouk Luiken Avantri MC 3,80 +3.4 m/s--- 378
    21 Annabel Rem Avantri MC 3,07 +0.1 m/s--- 0