Vereniging 'AAV `36' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Twan van Rijn
  • Jongens Junior C - 100m - 12,36
Brennan Kamerman
  • Jongens Junior C - 800m - 2:09,98
Owyn Kamerman
  • Jongens Junior C - 800m - 2:11,94
Twan van Rijn
  • Jongens Junior C - 300mH - 43,16
Brennan Kamerman
  • Jongens Junior C - Kogel - 10,22
Jesse Lamberst
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,75
Julian Roedoe
  • Jongens Junior C - Ver - 4,93
Merijn Hoogerdijk
  • Jongens Junior D - 80m - 11,33
Stan Reedijk
  • Jongens Junior D - 80mH - 14,42
Stan Reedijk
  • Jongens Junior D - Speer - 35,02
Stan Reedijk
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,45
Merijn Hoogerdijk
  • Jongens Junior D - Ver - 4,43
Maud van Beest
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:22,15
Maud van Beest
  • Meisjes Junior C - 300mH - 50,22
Robin Bishop
  • Meisjes Junior C - 300mH - 51,29
Maud van Beest
  • Meisjes Junior C - Speer - 27,73
Azual Jok Agok
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Azual Jok Agok
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,52
Oliwia Warchol
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,14
Jana Nagtegaal
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:25,76
Yzara van der Born
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:28,96
Marijn Kieft
  • Meisjes Junior D - 60mH - 12,02
Jasmijn Oskam
  • Meisjes Junior D - Discus - 22,27
Floortje Tromp
  • Meisjes Junior D - Kogel - 8,91
Floortje Tromp
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,45
Jana Nagtegaal
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,40
Floortje Tromp
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,97

Hoogtepunten

Azual Jok Agok MJC Hoog
  • 1,45
  • Jesse Lamberst JJC Hoog
  • 1,75
  • Maud van Beest MJC 800m
  • 2:22,15
  • Robin Bishop MJC 80m
  • 11,19
  • Jana Nagtegaal MJD Hoog
  • 1,40
  • Twan van Rijn JJC 100m
  • 12,36
  • Brennan Kamerman JJC 800m
  • 2:09,98
  • Owyn Kamerman JJC 800m
  • 2:11,94
  • Floortje Tromp MJD Hoog
  • 1,45
  • Twan van Rijn JJC 300mH
  • 43,16
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Twan van Rijn AAV `36 JC Team 1 12,36 -1.2 m/s12,38 766
    5 Heiko Rotteveel AAV `36 JC Team 1 12,65 -1.2 m/s12,67 720
    9 Job van Harten AAV `36 JC Team 2 13,30 +0.1 m/s13,55 626
    15 Julian Roedoe AAV `36 JC Team 1 13,70 +0.1 m/s13,11 0
    20 Siep van Amsterdam AAV `36 JC Team 2 14,94 -2.0 m/s14,40 424
    22 Djanou Giesbergen AAV `36 JC Team 2 15,35 -2.0 m/s14,80 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Brennan Kamerman AAV `36 JC Team 1 2:09,98 2:11,53 781
    2 Owyn Kamerman AAV `36 JC Team 1 2:11,94 2:15,36 757
    4 Max van Leeuwen AAV `36 JC Team 1 2:16,01 2:20,17 0
    14 Job van Harten AAV `36 JC Team 2 2:31,35 2:30,30 546
    15 Jesse de Leeuw AAV `36 JC Team 2 2:32,30 3:10,00 537
    21 Boudewijn ...den Broek AAV `36 JC Team 2 3:05,52 3:12,00 0


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Twan van Rijn AAV `36 JC Team 1 43,16 47,29 767
    4 Heiko Rotteveel AAV `36 JC Team 1 44,51 44,68 718
    5 Jesse Lamberst AAV `36 JC Team 1 46,60 46,11 0
    13 Lyam Binsbergen AAV `36 JC Team 2 51,07 50,00 513
    15 Siep van Amsterdam AAV `36 JC Team 2 52,07 49,50 487


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAV `36 JC Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 48,05 790
    2 AV Gouda JC (4x100m) AV Gouda - JJC 4 48,50 772
    3 Hellas Utrecht JC Team 1 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 50,27 703
    4 AV Triathlon JC Team 2 (4x100m) AV Triathlon - JJC 4 51,24 667
    5 AV Clytoneus JC (4x100m) AV Clytoneus - JJC 4 52,24 631
    6 AAV `36 JC Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 52,47 623
    7 SC Antilope JC (4x100m) SC Antilope - JJC 4 56,63 490
    8 AV Triathlon JC Team 1 (4x100m) AV Triathlon - JJC 0 DNS 0
    8 AV `47 JC (4x100m) AV `47 - JJC 0 DNS 0
    8 Hellas Utrecht JC Team 2 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 DNS 0
    8 Hellas Utrecht JC Team 3 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Kyan Krol AAV `36 JC Team 2 27,21 --- 431
    6 Brennan Kamerman AAV `36 JC Team 1 23,88 --- 376
    8 Sebastiaan Keijzer AAV `36 JC Team 1 21,21 --- 0
    Jesse de Leeuw AAV `36 JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Brennan Kamerman AAV `36 JC Team 1 10,22 9,47 533
    7 Sebastiaan Keijzer AAV `36 JC Team 1 9,59 --- 0
    8 Kyan Krol AAV `36 JC Team 2 9,50 --- 498
    13 Thijs Hijman AAV `36 JC Team 2 6,91 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jesse Lamberst AAV `36 JC Team 1 1,75 --- 817
    11 Thijs Hijman AAV `36 JC Team 2 1,45 --- 582
    13 Djanou Giesbergen AAV `36 JC Team 2 1,40 --- 0
    14 Max van Leeuwen AAV `36 JC Team 1 1,30 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Julian Roedoe AAV `36 JC Team 1 4,93 +1.6 m/s--- 607
    11 Owyn Kamerman AAV `36 JC Team 1 4,22 +0.0 m/s--- 0
    15 Djanou Giesbergen AAV `36 JC Team 2 4,10 -0.1 m/s--- 438
    19 Boudewijn ...den Broek AAV `36 JC Team 2 3,45 +0.8 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Merijn Hoogerdijk AAV `36 JD Team 1 11,33 -2.1 m/s11,25 566
    5 Lickson Renting AAV `36 JD Team 1 11,64 -2.1 m/s11,50 519
    14 Jelmer de Leeuw AAV `36 JD Team 2 12,67 -1.5 m/s13,19 380
    20 Nick van Leeuwen AAV `36 JD Team 2 13,36 -2.1 m/s12,60 298
    22 Malte Köster AAV `36 JD Team 2 13,48 -1.5 m/s14,05 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Henrik Drost AAV `36 JD Team 1 3:44,55 3:49,88 394
    16 Lickson Renting AAV `36 JD Team 1 3:55,40 3:44,50 337
    17 Siemen Visser AAV `36 JD Team 2 3:57,35 3:47,00 328
    18 Jelmer de Leeuw AAV `36 JD Team 2 4:05,86 4:00,06 287
    20 Twan Dullemond AAV `36 JD Team 1 4:10,33 3:39,00 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Stan Reedijk AAV `36 JD Team 1 14,42 -1.5 m/s14,21 450
    5 Merijn Hoogerdijk AAV `36 JD Team 1 15,01 -1.5 m/s15,87 401
    16 Sander Niemans AAV `36 JD Team 2 17,40 -1.9 m/s17,79 235


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht JD Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 42,82 637
    2 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 44,44 571
    3 AV `47 JD (4x80m) AV `47 - JJD 4 45,60 527
    4 AV Triathlon JD Team 1 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 45,81 519
    5 SC Reeuwijk JD (4x80m) SC Reeuwijk - JJD 4 46,39 498
    6 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Team 2 (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 46,47 495
    7 Avantri JD (4x80m) Avantri - JJD 4 46,77 485
    8 Hellas Utrecht JD Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 47,16 471
    9 AV Gouda JD (4x80m) AV Gouda - JJD 4 48,28 433
    10 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 49,86 382
    11 AV Triathlon JD Team 2 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 50,56 361
    12 AV Clytoneus JD (4x80m) AV Clytoneus - JJD 0 DNS 0
    12 Hellas Utrecht JD Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 0 DNS 0
    12 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Team 1 (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Stan Reedijk AAV `36 JD Team 1 35,02 33,52 570
    4 Mylan van der Houwen AAV `36 JD Team 1 23,55 --- 0
    19 Siemen Visser AAV `36 JD Team 2 12,50 --- 164


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Henrik Drost AAV `36 JD Team 1 14,49 16,18 196
    10 Mylan van der Houwen AAV `36 JD Team 1 14,21 --- 0
    17 Siemen Visser AAV `36 JD Team 2 10,31 --- 97


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Huub Roose AAV `36 JD Team 1 8,64 7,01 455
    6 Twan Dullemond AAV `36 JD Team 1 8,53 8,26 0
    12 Sander Niemans AAV `36 JD Team 2 6,38 5,90 329


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Stan Reedijk AAV `36 JD Team 1 1,45 1,45 582
    4 Twan Dullemond AAV `36 JD Team 1 1,35 1,41 0
    7 Nick van Leeuwen AAV `36 JD Team 2 1,30 1,27 462


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Merijn Hoogerdijk AAV `36 JD Team 1 4,43 +0.1 m/s4,37 504
    5 Huub Roose AAV `36 JD Team 1 4,25 +1.9 m/s3,98 0
    17 Malte Köster AAV `36 JD Team 2 3,25 +0.8 m/s3,05 268


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Robin Bishop AAV `36 MC Team 1 11,19 +0.0 m/s11,04 588
    6 Anne-Lin Zwartjes AAV `36 MC Team 1 11,60 +0.0 m/s11,50 525
    15 Hilal Karadirek AAV `36 MC Team 1 11,81 +0.0 m/s11,30 0
    18 Noor Verduin AAV `36 MC Team 2 11,93 +0.0 m/s11,60 477
    21 Bodie de Haas AAV `36 MC Team 2 12,30 -1.7 m/s12,30 427


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Maud van Beest AAV `36 MC Team 1 2:22,15 2:24,00 639
    11 Bodie de Haas AAV `36 MC Team 2 2:48,39 2:51,70 401
    13 Annika Zornig AAV `36 MC Team 1 2:49,92 2:46,70 390


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Maud van Beest AAV `36 MC Team 1 50,22 49,48 537
    3 Robin Bishop AAV `36 MC Team 1 51,29 52,56 507
    15 Noor Verduin AAV `36 MC Team 2 58,60 58,10 335
    21 Annika Zornig AAV `36 MC Team 1 1:05,30 1:00,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MC Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 40,77 728
    2 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 43,77 598
    3 AV `47 MC (4x80m) AV `47 - MJC 4 44,02 588
    4 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 44,36 575
    5 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 44,68 562
    6 Hellas Utrecht MC Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 44,81 557
    7 AV Triathlon MC Team 1 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 45,09 546
    8 Avantri MC (4x80m) Avantri - MJC 4 45,39 535
    9 AV Triathlon MC Team 2 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 45,93 515
    10 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 46,10 509
    11 SC Antilope MC (4x80m) SC Antilope - MJC 4 46,94 479
    12 Trackstars Nesselande MC (4x80m) Trackstars Nesselande - MJC 4 47,21 469
    13 Hellas Utrecht MC Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
    13 SC Reeuwijk MC (4x80m) SC Reeuwijk - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Maud van Beest AAV `36 MC Team 1 27,73 --- 459
    10 Daphne Zintel AAV `36 MC Team 1 19,23 --- 0
    13 Vera van der Nagel AAV `36 MC Team 2 16,12 --- 246


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Azual Jok Agok AAV `36 MC Team 1 9,34 --- 490
    11 Daphne Zintel AAV `36 MC Team 1 7,75 --- 0
    13 Vera van der Nagel AAV `36 MC Team 2 7,61 6,49 400


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Azual Jok Agok AAV `36 MC Team 1 1,45 --- 582
    10 Elise Spijkers AAV `36 MC Team 2 1,25 --- 426


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Azual Jok Agok AAV `36 MC Team 1 4,52 +1.4 m/s--- 523
    5 Anne-Lin Zwartjes AAV `36 MC Team 1 4,29 +2.2 m/s--- 0
    16 Elise Spijkers AAV `36 MC Team 2 3,66 +0.9 m/s--- 350


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Oliwia Warchol AAV `36 MD Team 1 9,14 -0.7 m/s9,11 523
    9 Emma Vreijling AAV `36 MD Team 1 9,51 -0.7 m/s9,27 457
    12 Silke Lamberst AAV `36 MD Team 2 9,70 -0.7 m/s9,60 426
    14 Marijn Kieft AAV `36 MD Team 1 9,78 -0.7 m/s10,06 0
    16 Joyce Rijsdam AAV `36 MD Team 2 10,04 -0.7 m/s9,60 372
    20 Jolie Heemskerk AAV `36 MD Team 2 10,32 -0.2 m/s10,50 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Jana Nagtegaal AAV `36 MD Team 1 3:25,76 3:19,98 507
    3 Yzara van der Born AAV `36 MD Team 1 3:28,96 3:33,30 486
    6 Marijn Kieft AAV `36 MD Team 1 3:36,51 3:33,11 0
    13 Nerena Brunt AAV `36 MD Team 2 3:50,27 3:53,80 364
    21 Merel van Reen AAV `36 MD Team 2 4:15,22 4:13,00 246


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Marijn Kieft AAV `36 MD Team 1 12,02 -0.3 m/s12,29 373
    6 Jana Nagtegaal AAV `36 MD Team 1 12,32 -0.3 m/s12,09 344
    12 Jasmijn Oskam AAV `36 MD Team 1 13,24 +0.1 m/s13,20 0
    13 Joyce Rijsdam AAV `36 MD Team 2 13,33 -0.3 m/s12,80 258
    15 Nerena Brunt AAV `36 MD Team 2 13,43 +0.1 m/s14,70 250
    16 Jolie Heemskerk AAV `36 MD Team 2 13,63 -0.3 m/s13,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MD Team 1 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 32,47 693
    2 AAV `36 MD Team 1 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 35,02 561
    3 Hellas Utrecht MD Team 2 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 35,65 531
    4 AV Gouda MD (4x60m) AV Gouda - MJD 4 36,28 502
    5 AV Clytoneus MD (4x60m) AV Clytoneus - MJD 4 36,92 474
    6 AV Triathlon MD Team 1 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 37,11 465
    7 AAV `36 MD Team 2 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 37,31 457
    8 AV Triathlon MD Team 2 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 37,53 448
    9 Hellas Utrecht MD Team 3 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 37,65 443
    10 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD (4x60m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Jasmijn Oskam AAV `36 MD Team 1 22,27 19,59 348
    13 Jolie Heemskerk AAV `36 MD Team 2 14,35 --- 193
    14 Sterre Heemskerk AAV `36 MD Team 1 14,22 16,28 0
    19 Caithlyn Keijzer AAV `36 MD Team 2 12,89 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Floortje Tromp AAV `36 MD Team 1 8,91 9,82 469
    7 Jasmijn Oskam AAV `36 MD Team 1 8,22 7,78 0
    8 Caithlyn Keijzer AAV `36 MD Team 2 7,49 --- 393
    14 Anouk Heemskerk AAV `36 MD Team 2 6,25 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Floortje Tromp AAV `36 MD Team 1 1,45 1,42 582
    3 Jana Nagtegaal AAV `36 MD Team 1 1,40 1,40 0
    5 Silke Lamberst AAV `36 MD Team 2 1,30 1,30 462
    11 Joyce Rijsdam AAV `36 MD Team 2 1,15 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Floortje Tromp AAV `36 MD Team 1 3,97 +1.1 m/s4,07 412
    5 Sterre Heemskerk AAV `36 MD Team 1 3,79 +0.5 m/s3,89 0
    9 Anouk Heemskerk AAV `36 MD Team 2 3,50 +1.7 m/s--- 318
    14 Merel van Reen AAV `36 MD Team 2 3,16 +0.6 m/s--- 0