Vereniging 'CAV Energie' op 'Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Danick Imholz
  • Jongens Junior C - 800m - 2:19,63
Pieter Fallaux
  • Jongens Junior C - 800m - 2:19,86
Sebastiaan den Hartog
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,45
Sebastiaan den Hartog
  • Jongens Junior C - Kogel - 11,23
Bram Schumacher
  • Jongens Junior D - 80mH - 14,58
Joshua Ismail
  • Jongens Junior D - 80mH - 14,83
Jozuah Revierre
  • Jongens Junior D - Discus - 19,87
Jozuah Revierre
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,44
Ilse Stok
  • Meisjes Junior C - 150m - 20,36
Venisha da Silva
  • Meisjes Junior C - 150m - 20,61
Amber Bosman
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:27,60
Lotte van Lieshout
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:33,12
Venisha da Silva
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,67
Steffie Seher
  • Meisjes Junior C - 80mH - 14,12
Dionne van der Hilst
  • Meisjes Junior C - Speer - 34,30
Dionne van der Hilst
  • Meisjes Junior C - Discus - 23,97
Dionne van der Hilst
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,97
Steffie Seher
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,50
Maaike van Rijswijk
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,50
Venisha da Silva
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,81
Tess Jack
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,65
Lila van Nieuwkoop
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:22,19
Froukje Mons
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:26,29
Felicia Goodett
  • Meisjes Junior D - Speer - 21,31
Nathalia Montijn
  • Meisjes Junior D - Kogel - 11,59

Hoogtepunten

Sebastiaan den Hartog JJC 100mH
  • 15,45
  • Ilse Stok MJC 150m
  • 20,36
  • Steffie Seher MJC Hoog
  • 1,50
  • Maaike van Rijswijk MJC Hoog
  • 1,50
  • Ewoud Boer JJC 800m
  • 2:22,47
  • Danick Imholz JJC 800m
  • 2:19,63
  • Nathalia Montijn MJD Kogel
  • 11,59
  • Pieter Fallaux JJC 800m
  • 2:19,86
  • Sebastiaan den Hartog JJC 150m
  • 19,16
  • Tess Jack MJD 60m
  • 8,65
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Sebastiaan...en Hartog CAV Energi...JC Team 1 19,16 +1.4 m/s20,08 698
    11 Pieter Fallaux CAV Energi...JC Team 1 20,90 +1.4 m/s--- 540
    16 Ewoud Boer CAV Energi...JC Team 1 21,94 +1.4 m/s22,03 0
    21 Sjoerd Witberg CAV Energi...JC Team 2 26,32 +1.4 m/s--- 182


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Danick Imholz CAV Energi...JC Team 1 2:19,63 2:28,38 666
    3 Pieter Fallaux CAV Energi...JC Team 1 2:19,86 2:19,37 664
    6 Ewoud Boer CAV Energi...JC Team 1 2:22,47 2:33,28 0
    Steyn Potuit CAV Energi...JC Team 2 DNS 2:30,01 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Sebastiaan...en Hartog CAV Energi...JC Team 1 15,45 +1.3 m/s15,41 684
    7 Benjamin den Hartog CAV Energi...JC Team 1 17,80 +2.9 m/s17,86 497
    Roel Kooreman CAV Energi...JC Team 1 DNS 16,98 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Typhoon JC Team 1 (4x100m) Typhoon - JJC 4 47,89 797
    2 AV Passaat JC (4x100m) AV Passaat - JJC 4 51,14 671
    3 AV Spirit Oud Beijerland JC (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - JJC 4 52,63 618
    4 Rotterdam Atletiek JC (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJC 4 59,48 360
    5 CAV Energie JC Team 1 (4x100m) CAV Energie - JJC 0 DNS 0
    5 CAV Energie JC Team 2 (4x100m) CAV Energie - JJC 4 DNS 0
    5 Fortius JC (4x100m) Fortius - JJC 0 DNS 0
    5 Typhoon JC Team 2 (4x100m) Typhoon - JJC 0 DNS 0
    5 Voorne Atletiek JC (4x100m) Voorne Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Benjamin den Hartog CAV Energi...JC Team 1 29,62 29,62 --- 489
    8 Chris de Jeu CAV Energi...JC Team 2 24,77 23,74 25,26 25,26 --- 418
    14 Vincent va...er Brugge CAV Energi...JC Team 2 18,60 20,33 22,32 20,85 22,32 --- 0
    17 Jasper Kaal CAV Energi...JC Team 1 18,25 15,34 18,28 18,28 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Sebastiaan...en Hartog CAV Energi...JC Team 1 10,67 10,40 11,11 11,23 11,23 --- 580
    11 Vincent va...er Brugge CAV Energi...JC Team 2 6,45 5,58 X X 6,45 --- 333
    14 Jasper Kaal CAV Energi...JC Team 1 5,94 5,90 5,95 5,50 5,95 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Jasper Kaal CAV Energi...JC Team 1 1,45 --- 582
    Roel Kooreman CAV Energi...JC Team 1 DNS --- 0
    Chris de Jeu CAV Energi...JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Benjamin den Hartog CAV Energi...JC Team 1 4,46 4,57 4,68 4,68 +0.8 m/s--- 556
    6 Pieter Fallaux CAV Energi...JC Team 1 4,59 4,60 4,35 2,68 4,60 +0.2 m/s--- 0
    16 Sjoerd Witberg CAV Energi...JC Team 2 3,01 - 2,98 2,92 3,01 +0.7 m/s--- 220
    Roel Kooreman CAV Energi...JC Team 2 X X X X NM --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Joshua Ismail CAV Energi...JD Team 1 11,59 +1.8 m/s11,81 526
    8 Jerry Woe CAV Energi...JD Team 1 11,71 +1.8 m/s11,85 509
    11 Casper Foekema CAV Energi...JD Team 2 11,95 +1.8 m/s11,81 475
    23 Björn Brown CAV Energi...JD Team 2 13,28 -0.1 m/s12,90 307
    28 Timo Groe...r Weijden CAV Energi...JD Team 2 13,89 -0.1 m/s12,70 0
    Presley Ouwerkerk CAV Energi...JD Team 1 DNS 10,63 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Bram den Otter CAV Energi...JD Team 1 3:24,33 3:22,76 516
    7 Wouter Fallaux CAV Energi...JD Team 1 3:24,33 3:17,25 516
    9 Bram Schumacher CAV Energi...JD Team 2 3:27,07 3:25,45 498
    12 Tiamo van der Wielen CAV Energi...JD Team 1 3:33,55 3:37,61 0
    21 Casper Foekema CAV Energi...JD Team 2 3:53,15 4:04,29 349


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Bram Schumacher CAV Energi...JD Team 2 14,58 +0.9 m/s14,93 436
    3 Joshua Ismail CAV Energi...JD Team 1 14,83 +0.9 m/s14,91 415
    9 Jerry Woe CAV Energi...JD Team 1 16,24 +0.4 m/s16,63 310
    21 Björn Brown CAV Energi...JD Team 2 17,45 +1.4 m/s17,04 232
    Bram den Otter CAV Energi...JD Team 1 DNS 16,01 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Rotterdam Atletiek JD Team 1 (4x80m) Rotterdam Atletiek - JJD 4 44,38 524
    1 CAV Energie JD Team 1 (4x80m) CAV Energie - JJD 4 45,01 549
    3 Fortius JD Team 1 (4x80m) Fortius - JJD 4 46,34 500
    4 Typhoon JD Team 1 (4x80m) Typhoon - JJD 4 47,37 464
    5 AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 (4x80m) AV Spirit Oud Beijerland - JJD 4 48,30 432
    6 AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 (4x80m) AV Spirit Oud Beijerland - JJD 4 48,79 366
    6 Typhoon JD Team 2 (4x80m) Typhoon - JJD 4 49,74 386
    8 CAV Energie JD Team 2 (4x80m) CAV Energie - JJD 4 49,79 385
    9 Typhoon JD Team 3 (4x80m) Typhoon - JJD 4 51,56 331
    10 Voorne Atletiek JD (4x80m) Voorne Atletiek - JJD 4 51,59 330
    11 AV Passaat JD (4x80m) AV Passaat - JJD 4 DNS 0
    11 Fortius JD Team 2 (4x80m) Fortius - JJD 0 DNS 0
    11 Rotterdam Atletiek JD Team 2 (4x80m) Rotterdam Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Jozuah Revierre CAV Energi...JD Team 1 16,03 17,81 19,14 19,87 19,87 --- 304
    12 Atilla Bron CAV Energi...JD Team 2 11,06 11,48 12,63 11,06 12,63 --- 154
    15 Jamie de Koning CAV Energi...JD Team 1 X 10,88 12,19 X 12,19 --- 0
    18 Timo Groe...r Weijden CAV Energi...JD Team 2 7,15 7,07 9,06 8,68 9,06 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Jozuah Revierre CAV Energi...JD Team 1 DQ 7,64 8,08 8,44 8,44 --- 444
    11 Jamie de Koning CAV Energi...JD Team 1 5,13 4,88 6,11 6,07 6,11 --- 0
    18 Joost Keijzer CAV Energi...JD Team 2 5,08 5,36 5,19 4,46 5,36 --- 265
    20 Atilla Bron CAV Energi...JD Team 2 4,64 4,88 4,64 4,67 4,88 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Bram Schumacher CAV Energi...JD Team 2 1,30 --- 462
    11 Jamie de Koning CAV Energi...JD Team 1 1,20 --- 389
    Presley Ouwerkerk CAV Energi...JD Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Joshua Ismail CAV Energi...JD Team 1 4,13 3,98 3,77 3,87 4,13 +0.6 m/s--- 444
    15 Joost Keijzer CAV Energi...JD Team 2 3,36 3,18 3,37 3,45 3,45 +0.5 m/s--- 308
    16 Björn Brown CAV Energi...JD Team 2 3,43 - 3,16 2,75 3,43 +0.1 m/s--- 0
    Presley Ouwerkerk CAV Energi...JD Team 1 - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Ilse Stok CAV Energi...MC Team 1 20,36 +0.6 m/s22,65 586
    3 Venisha da Silva CAV Energi...MC Team 1 20,61 +1.3 m/s20,44 565
    4 Amber Bosman CAV Energi...MC Team 1 20,87 +0.6 m/s21,16 0
    12 Naomi de Vries CAV Energi...MC Team 2 24,02 +0.6 m/s22,80 314
    14 Sofia Faraoni CAV Energi...MC Team 2 25,65 +0.6 m/s23,10 218
    Isabel van Noordenne CAV Energi...MC Team 2 DNS 22,70 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Amber Bosman CAV Energi...MC Team 1 2:27,60 2:33,62 583
    3 Lotte van Lieshout CAV Energi...MC Team 1 2:33,12 2:33,28 530
    4 Parel van Nieuwkoop CAV Energi...MC Team 2 2:39,79 2:41,19 471
    5 Fee van Overdam CAV Energi...MC Team 2 2:39,87 2:48,14 470
    Eline Verschueren CAV Energi...MC Team 1 DNS 3:00,00 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Venisha da Silva CAV Energi...MC Team 1 13,67 +0.5 m/s13,18 519
    3 Steffie Seher CAV Energi...MC Team 1 14,12 +0.5 m/s14,73 477
    5 Ilse Stok CAV Energi...MC Team 1 14,97 +0.5 m/s14,51 0
    10 Maaike van Rijswijk CAV Energi...MC Team 2 16,57 +0.4 m/s16,54 287
    12 Fee van Overdam CAV Energi...MC Team 2 17,08 +0.4 m/s16,93 255


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie MC Team 1 (4x80m) CAV Energie - MJC 4 41,76 683
    2 Rotterdam Atletiek MC (4x80m) Rotterdam Atletiek - MJC 4 44,54 568
    3 Voorne Atletiek MC (4x80m) Voorne Atletiek - MJC 4 45,39 535
    4 CAV Energie MC Team 2 (4x80m) CAV Energie - MJC 4 45,74 522
    5 Typhoon MC (4x80m) Typhoon - MJC 4 45,96 514
    6 AV Spirit Oud Beijerland MC (4x80m) AV Spirit Oud Beijerland - MJC 4 46,11 508
    7 Fortius MC (4x80m) Fortius - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Dionne van der Hilst CAV Energi...MC Team 1 31,21 32,04 34,21 34,30 34,30 --- 560
    5 Eline Verschueren CAV Energi...MC Team 1 22,73 18,71 DQ DQ 22,73 --- 0
    9 Sofia Faraoni CAV Energi...MC Team 2 10,68 DQ 10,70 DQ 10,70 --- 119
    10 Naomi de Vries CAV Energi...MC Team 2 9,03 DQ DQ DQ 9,03 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Dionne van der Hilst CAV Energi...MC Team 1 17,61 23,97 22,70 DQ 23,97 --- 378
    6 Rory Ganz CAV Energi...MC Team 1 14,90 15,63 16,05 16,28 16,28 --- 0
    8 Kira Prooi CAV Energi...MC Team 2 12,62 13,76 13,40 13,82 13,82 --- 181


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Dionne van der Hilst CAV Energi...MC Team 1 8,01 8,43 8,55 8,97 8,97 --- 472
    5 Kira Prooi CAV Energi...MC Team 2 7,93 8,07 7,52 7,48 8,07 --- 425
    10 Isabel van Noordenne CAV Energi...MC Team 2 5,31 DQ DQ DQ 5,31 --- 0
    Lotte van Lieshout CAV Energi...MC Team 1 - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Steffie Seher CAV Energi...MC Team 1 1,50 --- 623
    3 Maaike van Rijswijk CAV Energi...MC Team 2 1,50 --- 623
    4 Eline Verschueren CAV Energi...MC Team 1 1,40 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Venisha da Silva CAV Energi...MC Team 1 4,73 4,60 4,54 4,81 4,81 +0.9 m/s--- 583
    7 Parel van Nieuwkoop CAV Energi...MC Team 2 3,55 3,65 3,68 3,78 3,78 +0.3 m/s--- 374
    8 Rory Ganz CAV Energi...MC Team 1 3,67 3,74 - - 3,74 +0.8 m/s--- 0
    11 Sofia Faraoni CAV Energi...MC Team 2 2,84 2,90 3,03 2,95 3,03 -0.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Tess Jack CAV Energi...MD Team 1 8,65 +1.7 m/s8,69 618
    6 Robin Erkens CAV Energi...MD Team 1 8,89 +1.7 m/s8,83 570
    9 Cinsi Leerdam CAV Energi...MD Team 1 9,04 +1.7 m/s8,96 0
    12 Evi van der Linden CAV Energi...MD Team 2 9,21 +1.1 m/s9,28 510
    14 Myrthe van Marrewijk CAV Energi...MD Team 2 9,34 +1.1 m/s9,29 487
    19 Emma Klootwijk CAV Energi...MD Team 3 9,54 +1.8 m/s9,58 452
    26 Jamillia de Jong CAV Energi...MD Team 3 10,00 +0.7 m/s9,79 378
    28 Mirte Verhagen CAV Energi...MD Team 3 10,65 +0.7 m/s10,10 0
    Isabel van Prehn CAV Energi...MD Team 2 DNS 9,57 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Lila van Nieuwkoop CAV Energi...MD Team 1 3:22,19 3:29,37 531
    2 Froukje Mons CAV Energi...MD Team 1 3:26,29 3:31,70 503
    5 Nynke Geest CAV Energi...MD Team 2 3:42,83 3:39,26 404
    7 Gonda Boer CAV Energi...MD Team 1 3:45,32 3:41,81 0
    17 Ashai Deng CAV Energi...MD Team 3 4:06,70 4:02,30 283
    20 Sabine Visker CAV Energi...MD Team 2 4:21,21 4:15,66 221
    21 Emma Klootwijk CAV Energi...MD Team 3 4:23,91 4:03,37 210
    22 Ilana de Visser CAV Energi...MD Team 2 4:24,03 4:33,70 0
    23 Georgina ... Veerdonk CAV Energi...MD Team 3 4:27,15 4:10,90 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Lila van Nieuwkoop CAV Energi...MD Team 1 12,14 +0.5 m/s12,73 361
    13 Cecilia Lima CAV Energi...MD Team 2 12,94 +0.5 m/s12,72 290
    15 Mirte Verhagen CAV Energi...MD Team 3 13,06 +0.5 m/s12,90 280
    16 Annemaj de Jong CAV Energi...MD Team 1 13,10 +0.5 m/s12,87 277
    17 Robin Erkens CAV Energi...MD Team 1 13,13 +1.2 m/s12,23 0
    19 Evi van der Linden CAV Energi...MD Team 2 13,29 +2.0 m/s13,57 261
    22 Jamillia de Jong CAV Energi...MD Team 3 13,49 +1.3 m/s14,17 246
    Lotte Wijsbroek CAV Energi...MD Team 3 DNS 13,10 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie MD Team 1 (4x60m) CAV Energie - MJD 4 33,03 663
    2 Fortius MD Team 1 (4x60m) Fortius - MJD 4 33,43 641
    3 Typhoon MD Team 1 (4x60m) Typhoon - MJD 4 34,40 591
    4 Rotterdam Atletiek MD Team 1 (4x60m) Rotterdam Atletiek - MJD 4 35,12 556
    5 Voorne Atletiek MD (4x60m) Voorne Atletiek - MJD 4 37,01 470
    6 CAV Energie MD Team 2 (4x60m) CAV Energie - MJD 4 37,11 465
    7 Rotterdam Atletiek MD Team 2 (4x60m) Rotterdam Atletiek - MJD 4 37,34 456
    8 Rotterdam Atletiek MD Team 3 (4x60m) Rotterdam Atletiek - MJD 4 37,44 451
    9 AV Spirit Oud Beijerland MD (4x60m) AV Spirit Oud Beijerland - MJD 4 38,08 425
    10 Fortius MD Team 2 (4x60m) Fortius - MJD 4 38,74 348
    11 CAV Energie MD Team 3 (4x60m) CAV Energie - MJD 4 40,36 337
    12 Typhoon MD Team 2 (4x60m) Typhoon - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Felicia Goodett CAV Energi...MD Team 1 19,57 19,31 20,07 21,31 21,31 --- 349
    5 Emma Dekker CAV Energi...MD Team 1 16,29 17,09 17,56 15,72 17,56 --- 0
    12 Ilana de Visser CAV Energi...MD Team 2 13,87 12,89 12,45 13,87 --- 197
    14 Sabine Visker CAV Energi...MD Team 2 11,96 11,56 9,45 11,96 --- 0
    19 Nina Leeuwenburg CAV Energi...MD Team 3 10,03 7,10 9,52 10,03 --- 102
    21 Georgina ... Veerdonk CAV Energi...MD Team 3 8,24 8,24 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Nathalia Montijn CAV Energi...MD Team 1 9,81 11,45 11,49 11,59 11,59 --- 596
    4 Felicia Goodett CAV Energi...MD Team 1 X X 8,35 8,61 8,61 --- 0
    5 Nynke Geest CAV Energi...MD Team 2 7,94 8,47 8,27 7,94 8,47 --- 446
    8 Isabel van Prehn CAV Energi...MD Team 2 7,48 7,21 6,90 6,83 7,48 --- 0
    18 Sigrid Spek CAV Energi...MD Team 3 6,04 5,86 6,15 5,75 6,15 --- 315
    20 Lotte Wijsbroek CAV Energi...MD Team 3 4,76 4,52 4,53 4,72 4,76 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Emma Dekker CAV Energi...MD Team 1 1,30 --- 462
    8 Annemaj de Jong CAV Energi...MD Team 1 1,25 --- 0
    11 Myrthe van Marrewijk CAV Energi...MD Team 2 1,25 --- 426
    13 Emma Klootwijk CAV Energi...MD Team 3 1,20 --- 389
    14 Ashai Deng CAV Energi...MD Team 3 1,20 --- 0
    19 Ilana de Visser CAV Energi...MD Team 2 1,00 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    5 Tess Jack CAV Energi...MD Team 1 3,99 3,76 3,69 3,90 3,99 +0.0 m/s--- 416
    7 Cecilia Lima CAV Energi...MD Team 2 3,25 3,22 3,49 3,90 3,90 +0.4 m/s--- 398
    8 Myrthe van Marrewijk CAV Energi...MD Team 2 3,88 3,65 3,69 3,61 3,88 +0.8 m/s--- 0
    17 Emma Dekker CAV Energi...MD Team 1 - 2,60 - 2,70 2,70 +0.5 m/s--- 0
    18 Nina Leeuwenburg CAV Energi...MD Team 3 2,15 - 2,58 2,69 2,69 +0.9 m/s--- 156
    19 Lotte Wijsbroek CAV Energi...MD Team 3 - 2,47 2,49 2,62 2,62 +0.7 m/s--- 0