Vereniging 'THOR' op 'Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Ernson van den Bos
  • Jongens Junior C - 800m - 2:08,80
Rafiq el Morabit
  • Jongens Junior C - 800m - 2:10,79
Pim van der Maale
  • Jongens Junior D - 80m - 11,42
Jelle van Geel
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:13,30
Mink Tebbens
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,45
Eva van Mook
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,55
Amber Broeren
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,29

Hoogtepunten

Mink Tebbens JJD Hoog
  • 1,45
  • Obbe Voorderhaak JJC Hoog
  • 1,45
  • Eva van Mook MJC Hoog
  • 1,55
  • Jelle van Geel JJD 1000m
  • 3:13,30
  • Amber Broeren MJC Hoog
  • 1,35
  • Zenna Knobel MJC Hoog
  • 1,35
  • Ernson van den Bos JJC 800m
  • 2:08,80
  • Brittany Cools MJD 1000m
  • 3:25,41
  • Rafiq el Morabit JJC 800m
  • 2:10,79
  • Lindsey van Batenburg MJC Hoog
  • 1,35
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Obbe Voorderhaak THOR JC 20,56 -0.2 m/s--- 569
    11 Gijs Houben THOR JC 20,90 -2.4 m/s--- 540
    12 Gijs Machielse THOR JC 21,04 -0.2 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ernson van den Bos THOR JC 2:08,80 2:07,06 797
    2 Rafiq el Morabit THOR JC 2:10,79 2:12,04 771
    10 Roel van den Boer THOR JC 2:33,08 --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Andrew Garcia Costa THOR JC 19,07 -1.9 m/s--- 416
    8 Roan Knobel THOR JC 19,97 -1.9 m/s--- 364
    10 Gijs Houben THOR JC 20,83 -1.9 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Spado JC Team 1 (4x100m) Spado - JJC 4 48,90 756
    2 THOR JC (4x100m) THOR - JJC 4 50,93 678
    3 AV Scheldesport JC (4x100m) AV Scheldesport - JJC 4 51,52 657
    4 AV `56 JC (4x100m) AV `56 - JJC 4 56,13 455
    4 AV Groene Ster JC (4x100m) AV Groene Ster - JJC 4 56,73 487
    6 Spado JC Team 2 (4x100m) Spado - JJC 4 57,27 421
    7 RK HAV JC (4x100m) RK HAV - JJC 4 1:00,01 396
    8 ARV Achilles JC (4x100m) ARV Achilles - JJC 0 DNS 0
    8 Delta Sport JC (4x100m) Delta Sport - JJC 0 DNS 0
    8 DJA JC (4x100m) DJA - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Roan Knobel THOR JC 24,06 24,14 25,92 25,92 --- 429
    7 Tim van Iersel THOR JC 15,89 16,82 17,54 16,50 17,54 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Sander van Mansfeld THOR JC 7,81 7,88 7,66 6,63 7,88 --- 415
    12 Roan Knobel THOR JC 6,82 6,43 6,64 6,82 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Obbe Voorderhaak THOR JC 1,45 --- 582
    13 Sander van Mansfeld THOR JC 1,30 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    9 Gijs Machielse THOR JC 3,63 3,73 3,85 3,84 3,85 -0.9 m/s--- 388
    14 Tim van Iersel THOR JC 3,47 3,35 3,44 3,45 3,47 -1.2 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Pim van der Maale THOR JD Team 1 11,42 -1.5 m/s11,45 552
    5 Cas van Wesel THOR JD Team 1 12,12 -1.5 m/s11,83 451
    10 Jude Khalil THOR JD Team 1 12,58 -1.5 m/s11,97 0
    17 Alex Franssen THOR JD Team 2 13,52 -1.9 m/s13,48 281
    22 Roland van Dijk THOR JD Team 2 14,08 -1.9 m/s13,66 222
    24 Max van Engelen THOR JD Team 2 15,07 -1.6 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jelle van Geel THOR JD Team 1 3:13,30 3:15,88 594
    9 Cas van Wesel THOR JD Team 1 3:38,78 3:48,70 427
    15 Dani Goorden THOR JD Team 2 4:02,99 4:01,65 301
    17 Sjors van Zomeren THOR JD Team 1 4:08,55 4:26,04 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Cas van Wesel THOR JD Team 1 15,10 -0.9 m/s--- 394
    9 Mink Tebbens THOR JD Team 1 17,06 -1.3 m/s17,75 256


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Scheldesport JD (4x80m) AV Scheldesport - JJD 4 44,77 559
    2 THOR JD Team 1 (4x80m) THOR - JJD 4 45,87 517
    3 AV `56 JD Team 1 (4x80m) AV `56 - JJD 4 46,14 457
    3 Spado JD Team 1 (4x80m) Spado - JJD 4 47,49 460
    5 AV Groene Ster JD (4x80m) AV Groene Ster - JJD 4 51,79 325
    6 AV `56 JD Team 2 (4x80m) AV `56 - JJD 4 51,96 320
    7 THOR JD Team 2 (4x80m) THOR - JJD 4 52,10 316
    8 Dynamica ADSV JD (4x80m) Dynamica ADSV - JJD 4 52,43 306
    9 ARV Achilles JD (4x80m) ARV Achilles - JJD 0 DNS 0
    9 DJA JD (4x80m) DJA - JJD 0 DNS 0
    9 Spado JD Team 2 (4x80m) Spado - JJD 0 DNS 0
    9 SV Diomedon JD (4x80m) SV Diomedon - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Jude Khalil THOR JD Team 1 15,64 13,49 16,06 16,06 --- 229
    11 Sjors van Zomeren THOR JD Team 1 12,60 12,70 12,06 13,00 13,00 --- 0
    12 Jason Brouwers THOR JD Team 2 10,07 12,61 11,16 12,61 --- 153


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Jason Brouwers THOR JD Team 2 6,25 5,88 5,70 5,96 6,25 --- 321
    11 Marc van den Boom THOR JD Team 1 5,19 5,83 5,64 5,57 5,83 --- 295
    15 Sjors van Zomeren THOR JD Team 1 5,34 4,83 5,41 5,48 5,48 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Mink Tebbens THOR JD Team 1 1,45 --- 582
    10 Jude Khalil THOR JD Team 1 1,25 --- 0
    13 Dani Goorden THOR JD Team 2 1,20 --- 389
    18 Roland van Dijk THOR JD Team 2 1,10 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Pim van der Maale THOR JD Team 1 3,15 4,00 3,65 3,77 4,00 -0.3 m/s--- 418
    6 Marc van den Boom THOR JD Team 1 3,48 3,73 - 3,64 3,73 -0.4 m/s--- 0
    18 Max van Engelen THOR JD Team 2 3,08 2,74 2,77 2,63 3,08 -0.3 m/s--- 234
    21 Alex Franssen THOR JD Team 2 2,71 2,70 2,51 2,53 2,71 -0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Amber Broeren THOR MC Team 2 22,16 -0.8 m/s--- 441
    10 Marit van der Klugt THOR MC Team 1 22,26 -1.1 m/s--- 434
    14 Romy van Rijswijk THOR MC Team 1 22,82 -0.8 m/s--- 394
    18 Zenna Knobel THOR MC Team 2 24,19 -0.8 m/s--- 303
    20 Fenna van Amen THOR MC Team 1 25,51 -1.1 m/s--- 0
    22 Noortje ten Voorden THOR MC Team 2 27,17 -0.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Megan Danen THOR MC Team 1 3:01,73 --- 307
    13 Do van den Broek THOR MC Team 1 3:02,29 --- 303


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Eva van Mook THOR MC Team 1 14,81 -0.4 m/s14,52 417
    8 Marit van der Klugt THOR MC Team 1 15,20 -0.4 m/s15,16 386
    9 Megan Danen THOR MC Team 1 15,90 -0.2 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `56 MC Team 1 (4x80m) AV `56 - MJC 4 42,98 631
    2 Spado MC Team 1 (4x80m) Spado - MJC 4 43,70 601
    3 Delta Sport MC (4x80m) Delta Sport - MJC 4 43,95 591
    3 RK HAV MC (4x80m) RK HAV - MJC 4 43,95 591
    5 THOR MC Team 1 (4x80m) THOR - MJC 4 45,81 519
    6 Spado MC Team 2 (4x80m) Spado - MJC 4 46,29 502
    7 SV Diomedon MC (4x80m) SV Diomedon - MJC 4 49,03 409
    8 ARV Achilles MC (4x80m) ARV Achilles - MJC 4 49,13 405
    9 AV Groene Ster MC (4x80m) AV Groene Ster - MJC 0 DNS 0
    9 AV Scheldesport MC (4x80m) AV Scheldesport - MJC 0 DNS 0
    9 AV `56 MC Team 2 (4x80m) AV `56 - MJC 0 DNS 0
    9 DJA MC (4x80m) DJA - MJC 0 DNS 0
    9 Dynamica ADSV MC (4x80m) Dynamica ADSV - MJC 0 DNS 0
    9 THOR MC Team 2 (4x80m) THOR - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Iris Coljee THOR MC Team 1 15,35 15,84 16,37 16,37 --- 251
    9 Romy van Rijswijk THOR MC Team 1 13,83 14,57 15,72 15,72 --- 0
    17 Noortje ten Voorden THOR MC Team 2 7,80 7,28 8,70 7,14 8,70 --- 65


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Lindsey va...Batenburg THOR MC Team 1 12,46 16,46 12,70 16,46 --- 238
    13 Noortje ten Voorden THOR MC Team 2 12,38 13,81 10,68 14,37 14,37 --- 193
    14 Fenna van Amen THOR MC Team 1 12,72 14,29 14,29 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Do van den Broek THOR MC Team 1 6,42 5,32 6,33 6,42 --- 332
    12 Fenna van Amen THOR MC Team 1 5,51 5,57 6,04 5,82 6,04 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Eva van Mook THOR MC Team 1 1,55 --- 663
    6 Amber Broeren THOR MC Team 2 1,35 --- 0
    6 Zenna Knobel THOR MC Team 2 1,35 --- 499
    10 Lindsey va...Batenburg THOR MC Team 1 1,35 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Amber Broeren THOR MC Team 2 4,29 4,07 3,97 4,18 4,29 -1.3 m/s--- 476
    10 Do van den Broek THOR MC Team 1 3,72 3,57 3,75 3,75 3,75 -1.1 m/s--- 368
    11 Zenna Knobel THOR MC Team 2 3,53 3,58 3,49 3,44 3,58 -1.4 m/s--- 0
    13 Iris Coljee THOR MC Team 1 2,80 2,57 3,27 2,89 3,27 -1.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Noa Casparie THOR MD Team 1 9,57 -2.2 m/s9,46 447
    14 Amarah Garcia THOR MD Team 1 9,82 +0.1 m/s10,27 406
    16 Loïs Konings THOR MD Team 2 9,94 -1.2 m/s--- 387
    23 Babet van Dommele THOR MD Team 2 10,59 -1.2 m/s10,41 292


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Brittany Cools THOR MD Team 1 3:25,41 3:20,00 509
    7 Ancia van den Bos THOR MD Team 1 3:36,65 3:35,98 439
    16 Julot Hendriks THOR MD Team 2 3:55,96 3:57,35 335


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Ancia van den Bos THOR MD Team 1 12,36 -1.2 m/s13,22 341
    13 Amarah Garcia THOR MD Team 1 14,14 -1.2 m/s13,80 198


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Spado MD Team 1 (4x60m) Spado - MJD 4 34,54 584
    2 SV Diomedon MD (4x60m) SV Diomedon - MJD 4 35,42 542
    3 THOR MD Team 1 (4x60m) THOR - MJD 4 36,67 485
    4 Dynamica ADSV MD (4x60m) Dynamica ADSV - MJD 4 38,20 420
    5 THOR MD Team 2 (4x60m) THOR - MJD 4 38,34 414
    6 Spado MD Team 2 (4x60m) Spado - MJD 4 39,69 362
    7 RK HAV MD (4x60m) RK HAV - MJD 4 39,99 350
    8 AV `56 MD Team 2 (4x60m) AV `56 - MJD 4 40,43 334
    9 ARV Achilles MD (4x60m) ARV Achilles - MJD 0 DNS 0
    9 AV Groene Ster MD (4x60m) AV Groene Ster - MJD 0 DNS 0
    9 Delta Sport MD (4x60m) Delta Sport - MJD 0 DNS 0
    9 DJA MD (4x60m) DJA - MJD 0 DNS 0
    9 AV `56 MD Team 1 (4x60m) AV `56 - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Noortje Lambregts THOR MD Team 1 17,38 19,00 17,36 20,66 20,66 --- 336
    8 Rikke Knobel THOR MD Team 1 14,81 13,79 14,81 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Noortje Lambregts THOR MD Team 1 7,31 7,99 7,34 7,12 7,99 --- 421
    8 Rikke Knobel THOR MD Team 1 7,44 7,21 6,85 7,18 7,44 --- 0
    14 Zosja Knobel THOR MD Team 2 5,35 4,30 6,09 5,66 6,09 --- 312


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Zosja Knobel THOR MD Team 2 1,25 --- 426
    Julot Hendriks THOR MD Team 2 NM --- 0
    Noortje Lambregts THOR MD Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    5 Brittany Cools THOR MD Team 1 3,57 3,79 3,87 3,94 3,94 -0.6 m/s--- 406
    7 Noa Casparie THOR MD Team 1 3,57 3,48 3,67 3,71 3,71 -1.2 m/s--- 0
    15 Loïs Konings THOR MD Team 2 2,91 3,02 2,91 2,82 3,02 -1.0 m/s--- 222
    16 Babet van Dommele THOR MD Team 2 2,90 2,98 - - 2,98 -0.6 m/s--- 0