Vereniging 'SV Diomedon' op 'Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

David de Vos
  • Jongens Junior D - Discus - 22,28
David de Vos
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Eline van Vugt
  • Meisjes Junior C - Discus - 21,43
Eline van Vugt
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,61
Emma Meulblok
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Amber Aertssen
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,94
Amber Aertssen
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,04

Hoogtepunten

Eline van Vugt MJC Kogel
  • 8,61
  • David de Vos JJD Hoog
  • 1,40
  • Nicole Banka MJD Hoog
  • 1,30
  • Amber Aertssen MJD 60m
  • 8,94
  • Amber Aertssen MJD Ver
  • 4,04
  • Emma Meulblok MJC Hoog
  • 1,40
  • David de Vos JJD Discus
  • 22,28
  • Rick van der Linden JJD Ver
  • 3,44
  • Julian Nijssen JJD Hoog
  • 1,30
  • Julian Nijssen JJD 80m
  • 12,99
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Julian Nijssen SV Diomedon JD 12,99 -1.6 m/s--- 341


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Rick van der Linden SV Diomedon JD 17,43 -0.9 m/s--- 233


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 David de Vos SV Diomedon JD 22,28 --- 19,42 18,93 22,28 --- 348


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 David de Vos SV Diomedon JD 1,40 --- 541
    8 Julian Nijssen SV Diomedon JD 1,30 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    14 Rick van der Linden SV Diomedon JD 3,39 3,23 3,44 3,29 3,44 -0.1 m/s--- 306


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    16 Merel Janssen SV Diomedon MC 17,94 -0.2 m/s--- 204


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `56 MC Team 1 (4x80m) AV `56 - MJC 4 42,98 631
    2 Spado MC Team 1 (4x80m) Spado - MJC 4 43,70 601
    3 Delta Sport MC (4x80m) Delta Sport - MJC 4 43,95 591
    3 RK HAV MC (4x80m) RK HAV - MJC 4 43,95 591
    5 THOR MC Team 1 (4x80m) THOR - MJC 4 45,81 519
    6 Spado MC Team 2 (4x80m) Spado - MJC 4 46,29 502
    7 SV Diomedon MC (4x80m) SV Diomedon - MJC 4 49,03 409
    8 ARV Achilles MC (4x80m) ARV Achilles - MJC 4 49,13 405
    9 AV Groene Ster MC (4x80m) AV Groene Ster - MJC 0 DNS 0
    9 AV Scheldesport MC (4x80m) AV Scheldesport - MJC 0 DNS 0
    9 AV `56 MC Team 2 (4x80m) AV `56 - MJC 0 DNS 0
    9 DJA MC (4x80m) DJA - MJC 0 DNS 0
    9 Dynamica ADSV MC (4x80m) Dynamica ADSV - MJC 0 DNS 0
    9 THOR MC Team 2 (4x80m) THOR - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Emma Meulblok SV Diomedon MC 15,88 18,75 16,86 17,92 18,75 --- 300
    6 Sanna van der Veeken SV Diomedon MC --- --- 14,07 16,46 16,46 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Eline van Vugt SV Diomedon MC --- 18,31 18,87 21,43 21,43 --- 333
    10 Merel Janssen SV Diomedon MC 15,18 --- --- 13,66 15,18 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Eline van Vugt SV Diomedon MC 8,09 --- --- 8,61 8,61 --- 453
    6 Sanna van der Veeken SV Diomedon MC 7,16 --- --- 7,64 7,64 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Emma Meulblok SV Diomedon MC 1,40 --- 541


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Amber Aertssen SV Diomedon MD 8,94 -0.2 m/s--- 560
    17 Roos Janssen SV Diomedon MD 10,01 -0.2 m/s--- 376
    Yvanka Wesdorp SV Diomedon MD DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Milou Hensen SV Diomedon MD 13,52 -0.9 m/s--- 243


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Spado MD Team 1 (4x60m) Spado - MJD 4 34,54 584
    2 SV Diomedon MD (4x60m) SV Diomedon - MJD 4 35,42 542
    3 THOR MD Team 1 (4x60m) THOR - MJD 4 36,67 485
    4 Dynamica ADSV MD (4x60m) Dynamica ADSV - MJD 4 38,20 420
    5 THOR MD Team 2 (4x60m) THOR - MJD 4 38,34 414
    6 Spado MD Team 2 (4x60m) Spado - MJD 4 39,69 362
    7 RK HAV MD (4x60m) RK HAV - MJD 4 39,99 350
    8 AV `56 MD Team 2 (4x60m) AV `56 - MJD 4 40,43 334
    9 ARV Achilles MD (4x60m) ARV Achilles - MJD 0 DNS 0
    9 AV Groene Ster MD (4x60m) AV Groene Ster - MJD 0 DNS 0
    9 Delta Sport MD (4x60m) Delta Sport - MJD 0 DNS 0
    9 DJA MD (4x60m) DJA - MJD 0 DNS 0
    9 AV `56 MD Team 1 (4x60m) AV `56 - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Nicole Banka SV Diomedon MD 15,32 --- 12,86 13,97 15,32 --- 229
    15 Amy van der Linden SV Diomedon MD --- 9,85 --- 8,39 9,85 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Yvanka Wesdorp SV Diomedon MD 5,86 5,99 6,37 5,76 6,37 --- 329
    19 Amy van der Linden SV Diomedon MD 4,69 4,53 4,04 4,58 4,69 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Nicole Banka SV Diomedon MD 1,30 --- 462
    9 Milou Hensen SV Diomedon MD 1,20 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Amber Aertssen SV Diomedon MD 3,96 3,87 4,00 4,04 4,04 -1.5 m/s--- 426
    9 Roos Janssen SV Diomedon MD 3,62 3,63 3,63 - 3,63 -1.4 m/s--- 0