Vereniging 'Spado' op 'Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Jesper van Meer
  • Jongens Junior C - 150m - 18,84
Daan Hultermans
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,77
Jesper van Meer
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,94
Robbert Maas
  • Jongens Junior C - Speer - 46,76
Robbert Maas
  • Jongens Junior C - Kogel - 10,86
Ravi Watzeels
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Rick Stolp
  • Jongens Junior C - Ver - 4,59
Pim Nuijten
  • Jongens Junior D - Discus - 20,58
Pim Nuijten
  • Jongens Junior D - Kogel - 9,14
Trijntje van Elzakker
  • Meisjes Junior C - 150m - 20,51
Isis Bakx
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:32,67
Trijntje van Elzakker
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,38
Amber van de Klundert
  • Meisjes Junior C - 80mH - 14,06
Renske Nuijten
  • Meisjes Junior C - Speer - 22,32
Lotte Haest
  • Meisjes Junior C - Discus - 34,86
Lotte Haest
  • Meisjes Junior C - Kogel - 12,10
Lotte Haest
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,29
Bodhin Kreefft
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,97
Eefke Leeuwis
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:14,21
Bodhin Kreefft
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:25,25
Selena Jansen
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,11
Alysa Sheppard
  • Meisjes Junior D - Speer - 26,98
Stara Carmelia
  • Meisjes Junior D - Kogel - 8,69
Stara Carmelia
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35
Esmee de Baat
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,30
Anouk Verdaasdonk
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,40
Stara Carmelia
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,01

Hoogtepunten

Jelle van der Wel JJC 150m
  • 19,39
  • Trijntje van Elzakker MJC 80mH
  • 12,38
  • Lotte Haest MJC Kogel
  • 12,10
  • Ravi Watzeels JJC Hoog
  • 1,55
  • Jesper van Meer JJC 150m
  • 18,84
  • Bodhin Kreefft MJD 60m
  • 8,97
  • Robbert Maas JJC Speer
  • 46,76
  • Largo de Leeuw JJC 150m
  • 19,43
  • Eefke Leeuwis MJD 1000m
  • 3:14,21
  • Trijntje van Elzakker MJC 150m
  • 20,51
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team 150m OBPTeam punten
    2 Jesper van Meer Spado Spado JC Team 1 18,84 -1.4 m/s19,20 730
    4 Jelle van der Wel Spado Spado JC Team 1 19,39 -1.4 m/s19,20 676
    5 Largo de Leeuw Spado Spado JC Team 1 19,43 -1.4 m/s--- 0
    15 Joep Bovée Spado Spado JC Team 2 21,26 -1.0 m/s22,10 511
    16 Jochem Huijbregts Spado Spado JC Team 2 21,53 -1.0 m/s21,20 489
    19 Delano Ververs Spado Spado JC Team 2 22,51 -1.0 m/s21,30 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    4 Ravi Watzeels Spado Spado JC Team 1 2:23,67 2:23,19 623
    7 Axel Linders Spado Spado JC Team 1 2:31,54 2:44,58 544
    Fabio Dudink Spado Spado JC Team 1 DNF 2:30,93 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    2 Daan Hultermans Spado Spado JC Team 1 15,77 -0.8 m/s15,72 655
    3 Jesper van Meer Spado Spado JC Team 1 15,94 -0.8 m/s15,45 640
    4 Rick Stolp Spado Spado JC Team 1 17,72 -0.8 m/s17,87 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Spado JC Team 1 (4x100m) Spado - JJC 4 48,90 756
    2 THOR JC (4x100m) THOR - JJC 4 50,93 678
    3 AV Scheldesport JC (4x100m) AV Scheldesport - JJC 4 51,52 657
    4 AV `56 JC (4x100m) AV `56 - JJC 4 56,13 455
    4 AV Groene Ster JC (4x100m) AV Groene Ster - JJC 4 56,73 487
    6 Spado JC Team 2 (4x100m) Spado - JJC 4 57,27 421
    7 RK HAV JC (4x100m) RK HAV - JJC 4 1:00,01 396
    8 ARV Achilles JC (4x100m) ARV Achilles - JJC 0 DNS 0
    8 Delta Sport JC (4x100m) Delta Sport - JJC 0 DNS 0
    8 DJA JC (4x100m) DJA - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    1 Robbert Maas Spado Spado JC Team 1 46,76 --- 727
    8 Jonathan Schrauwen Spado Spado JC Team 2 17,33 --- 271
    9 Jochem Huijbregts Spado Spado JC Team 2 16,08 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    2 Robbert Maas Spado Spado JC Team 1 10,86 --- 563
    7 Largo de Leeuw Spado Spado JC Team 1 8,47 --- 0
    8 Jonathan Schrauwen Spado Spado JC Team 2 8,39 --- 442


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    2 Ravi Watzeels Spado Spado JC Team 1 1,55 --- 663
    4 Jesper van Meer Spado Spado JC Team 1 1,50 --- 0
    8 Jochem Huijbregts Spado Spado JC Team 2 1,45 --- 582
    8 Joep Bovée Spado Spado JC Team 2 1,45 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    3 Rick Stolp Spado Spado JC Team 1 4,59 -1.0 m/s--- 537
    5 Tijn Visscher Spado Spado JC Team 2 4,35 -1.3 m/s--- 488
    8 Daan Hultermans Spado Spado JC Team 1 4,20 -1.2 m/s--- 0
    15 Jeroen Schepers Spado Spado JC Team 2 3,39 -1.2 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    4 Pim Nuijten Spado Spado JD Team 1 11,89 -1.5 m/s11,99 483
    7 Tim Withagen Spado Spado JD Team 1 12,26 -1.5 m/s12,01 432
    9 Jorrit Kessels Spado Spado JD Team 1 12,40 -1.5 m/s12,15 0
    19 Joris Oosterveld Spado Spado JD Team 2 13,87 -1.9 m/s13,62 244
    20 Sjors van der Wal Spado Spado JD Team 2 13,99 -1.9 m/s13,98 231
    23 Luc van de Werfhorst Spado Spado JD Team 2 14,26 -1.6 m/s14,62 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    4 Tim Withagen Spado Spado JD Team 1 3:25,96 3:30,18 505
    5 Quinten Steijns Spado Spado JD Team 1 3:28,59 3:42,28 489
    14 Felix Linders Spado Spado JD Team 1 3:55,89 4:02,75 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    8 Jorrit Kessels Spado Spado JD Team 1 16,08 +0.5 m/s16,45 321
    12 Tomas Hop...nbrouwers Spado Spado JD Team 1 17,72 -1.3 m/s17,79 216


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Scheldesport JD (4x80m) AV Scheldesport - JJD 4 44,77 559
    2 THOR JD Team 1 (4x80m) THOR - JJD 4 45,87 517
    3 AV `56 JD Team 1 (4x80m) AV `56 - JJD 4 46,14 457
    3 Spado JD Team 1 (4x80m) Spado - JJD 4 47,49 460
    5 AV Groene Ster JD (4x80m) AV Groene Ster - JJD 4 51,79 325
    6 AV `56 JD Team 2 (4x80m) AV `56 - JJD 4 51,96 320
    7 THOR JD Team 2 (4x80m) THOR - JJD 4 52,10 316
    8 Dynamica ADSV JD (4x80m) Dynamica ADSV - JJD 4 52,43 306
    9 ARV Achilles JD (4x80m) ARV Achilles - JJD 0 DNS 0
    9 DJA JD (4x80m) DJA - JJD 0 DNS 0
    9 Spado JD Team 2 (4x80m) Spado - JJD 0 DNS 0
    9 SV Diomedon JD (4x80m) SV Diomedon - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    3 Pim Nuijten Spado Spado JD Team 1 20,58 --- 318
    10 Maarten Franken Spado Spado JD Team 1 13,28 --- 0
    15 Luc van de Werfhorst Spado Spado JD Team 2 11,59 --- 129
    17 Sjors van der Wal Spado Spado JD Team 2 10,31 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    2 Pim Nuijten Spado Spado JD Team 1 9,14 --- 480
    6 Maarten Franken Spado Spado JD Team 1 6,77 --- 0
    8 Joris Oosterveld Spado Spado JD Team 2 6,50 --- 336
    13 Luc van de Werfhorst Spado Spado JD Team 2 5,56 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    11 Thijmen Gladdinés Spado Spado JD Team 1 1,25 --- 426
    14 Joris Oosterveld Spado Spado JD Team 2 1,20 --- 389
    15 Quinten Steijns Spado Spado JD Team 1 1,15 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    7 Quinten Steijns Spado Spado JD Team 1 3,68 -0.7 m/s--- 354
    11 Tomas Hop...nbrouwers Spado Spado JD Team 1 3,62 -0.4 m/s--- 0
    19 Sjors van der Wal Spado Spado JD Team 2 3,03 -0.8 m/s--- 224


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team 150m OBPTeam punten
    2 Trijntje v... Elzakker Spado Spado MC Team 1 20,51 -1.3 m/s19,70 573
    4 Cindy Jansen Spado Spado MC Team 1 21,15 -1.3 m/s20,50 520
    6 Britt van ...gdenbergh Spado Spado MC Team 1 21,64 -1.3 m/s21,01 0
    7 Noelle Oirbans Spado Spado MC Team 2 21,79 -2.1 m/s22,40 469


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    1 Isis Bakx Spado Spado MC Team 1 2:32,67 2:33,72 534
    5 Yanniek va...roekhoven Spado Spado MC Team 1 2:42,40 2:51,49 449
    15 Aimée Gladdinés Spado Spado MC Team 2 3:17,01 3:02,52 214
    Lisa Verkaart Spado Spado MC Team 1 DNS 2:43,14 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    1 Trijntje v... Elzakker Spado Spado MC Team 1 12,38 -0.4 m/s12,31 657
    3 Amber van ... Klundert Spado Spado MC Team 1 14,06 -0.4 m/s13,84 482
    12 Gwen Versluijs Spado Spado MC Team 2 16,87 +0.2 m/s17,87 268
    14 Lois Michielsen Spado Spado MC Team 1 17,61 +0.2 m/s16,19 0
    15 Renske Luijnenburg Spado Spado MC Team 2 17,66 -0.2 m/s17,87 220


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `56 MC Team 1 (4x80m) AV `56 - MJC 4 42,98 631
    2 Spado MC Team 1 (4x80m) Spado - MJC 4 43,70 601
    3 Delta Sport MC (4x80m) Delta Sport - MJC 4 43,95 591
    3 RK HAV MC (4x80m) RK HAV - MJC 4 43,95 591
    5 THOR MC Team 1 (4x80m) THOR - MJC 4 45,81 519
    6 Spado MC Team 2 (4x80m) Spado - MJC 4 46,29 502
    7 SV Diomedon MC (4x80m) SV Diomedon - MJC 4 49,03 409
    8 ARV Achilles MC (4x80m) ARV Achilles - MJC 4 49,13 405
    9 AV Groene Ster MC (4x80m) AV Groene Ster - MJC 0 DNS 0
    9 AV Scheldesport MC (4x80m) AV Scheldesport - MJC 0 DNS 0
    9 AV `56 MC Team 2 (4x80m) AV `56 - MJC 0 DNS 0
    9 DJA MC (4x80m) DJA - MJC 0 DNS 0
    9 Dynamica ADSV MC (4x80m) Dynamica ADSV - MJC 0 DNS 0
    9 THOR MC Team 2 (4x80m) THOR - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    2 Renske Nuijten Spado Spado MC Team 1 22,32 --- 367
    5 Yanniek va...roekhoven Spado Spado MC Team 1 16,48 --- 0
    13 Gwen Franken Spado Spado MC Team 2 13,91 --- 197
    14 Daphne Lambregts Spado Spado MC Team 2 13,80 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    1 Lotte Haest Spado Spado MC Team 1 34,86 --- 546
    6 Daphne Lambregts Spado Spado MC Team 2 18,72 --- 283
    8 Renske Nuijten Spado Spado MC Team 1 17,41 --- 0
    18 Gwen Franken Spado Spado MC Team 2 10,80 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    1 Lotte Haest Spado Spado MC Team 1 12,10 --- 619
    9 Renske Nuijten Spado Spado MC Team 1 6,94 --- 0
    16 Gwen Franken Spado Spado MC Team 2 5,36 --- 265


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    9 Cindy Jansen Spado Spado MC Team 1 1,35 --- 499
    12 Trijntje v... Elzakker Spado Spado MC Team 1 1,30 --- 0
    14 Renske Luijnenburg Spado Spado MC Team 2 1,25 --- 426
    14 Noelle Oirbans Spado Spado MC Team 2 1,25 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    2 Lotte Haest Spado Spado MC Team 1 4,29 -0.1 m/s--- 476
    8 Amber van ... Klundert Spado Spado MC Team 1 4,08 -1.5 m/s--- 0
    12 Gwen Versluijs Spado Spado MC Team 2 3,31 -0.1 m/s--- 280


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPTeam punten
    2 Bodhin Kreefft Spado Spado MD Team 1 8,97 -2.2 m/s8,83 554
    4 Selena Jansen Spado Spado MD Team 1 9,01 -2.2 m/s8,91 547
    6 Anouk Verdaasdonk Spado Spado MD Team 1 9,06 -2.2 m/s8,74 0
    9 Ella Marquet Spado Spado MD Team 2 9,43 +0.1 m/s9,71 471
    25 Saar van der Muuren Spado Spado MD Team 2 10,66 +0.1 m/s9,48 283
    Lotte van Pul Spado Spado MD Team 2 DNS 9,79 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    1 Eefke Leeuwis Spado Spado MD Team 1 3:14,21 3:13,72 587
    3 Bodhin Kreefft Spado Spado MD Team 1 3:25,25 3:27,48 510
    11 Floor Verkaart Spado Spado MD Team 1 3:46,15 3:40,43 0
    13 Ella Marquet Spado Spado MD Team 2 3:49,74 3:54,95 366
    15 Lieke Lucassen Spado Spado MD Team 2 3:54,72 4:04,06 341
    20 Daphne Stok Spado Spado MD Team 2 4:02,53 4:06,00 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team 60mH OBPTeam punten
    1 Selena Jansen Spado Spado MD Team 1 11,11 -0.2 m/s11,15 469
    4 Anouk Verdaasdonk Spado Spado MD Team 1 12,23 -0.2 m/s11,97 353
    9 Esmee de Baat Spado Spado MD Team 1 13,29 -1.2 m/s14,35 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Spado MD Team 1 (4x60m) Spado - MJD 4 34,54 584
    2 SV Diomedon MD (4x60m) SV Diomedon - MJD 4 35,42 542
    3 THOR MD Team 1 (4x60m) THOR - MJD 4 36,67 485
    4 Dynamica ADSV MD (4x60m) Dynamica ADSV - MJD 4 38,20 420
    5 THOR MD Team 2 (4x60m) THOR - MJD 4 38,34 414
    6 Spado MD Team 2 (4x60m) Spado - MJD 4 39,69 362
    7 RK HAV MD (4x60m) RK HAV - MJD 4 39,99 350
    8 AV `56 MD Team 2 (4x60m) AV `56 - MJD 4 40,43 334
    9 ARV Achilles MD (4x60m) ARV Achilles - MJD 0 DNS 0
    9 AV Groene Ster MD (4x60m) AV Groene Ster - MJD 0 DNS 0
    9 Delta Sport MD (4x60m) Delta Sport - MJD 0 DNS 0
    9 DJA MD (4x60m) DJA - MJD 0 DNS 0
    9 AV `56 MD Team 1 (4x60m) AV `56 - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    1 Alysa Sheppard Spado Spado MD Team 1 26,98 --- 447
    6 Floor Verkaart Spado Spado MD Team 1 15,98 --- 0
    10 Vera Hultermans Spado Spado MD Team 2 12,77 --- 171
    11 Solane Schepers Spado Spado MD Team 2 12,46 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    3 Stara Carmelia Spado Spado MD Team 1 8,69 --- 457
    5 Alysa Sheppard Spado Spado MD Team 1 8,37 --- 0
    12 Vera Hultermans Spado Spado MD Team 2 6,24 --- 321
    18 Leonie Schepers Spado Spado MD Team 2 5,05 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    1 Stara Carmelia Spado Spado MD Team 1 1,35 --- 499
    2 Esmee de Baat Spado Spado MD Team 1 1,30 --- 0
    8 Lotte van Pul Spado Spado MD Team 2 1,25 --- 426
    9 Daphne Stok Spado Spado MD Team 2 1,20 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    1 Anouk Verdaasdonk Spado Spado MD Team 1 4,40 -0.5 m/s--- 498
    3 Stara Carmelia Spado Spado MD Team 1 4,01 -1.2 m/s--- 0
    12 Carlijn van Kuik Spado Spado MD Team 2 3,56 -0.3 m/s--- 330
    14 Orla de Ruiter Spado Spado MD Team 2 3,16 -0.7 m/s--- 0